«Сарана»

«Сарана»


«Independence Day»
«День Незалежності» — культовий блокбастер 1996 року. Цитата з фільму про прибульців-чужаків:

《Вони як сарана. Перелітають з планети на планету. Усією цивілізацією. А після того, як знищать її ресурси, летять далі.
Наша планета — наступна!》

Яке цікаве старе кіно...
До речі, сарана англійською мовою — locust — означає також "жадібна людина".

Постер
© Dmytro Dzyuba (2015)

6 коментарів до “«Сарана»

 1. Dmytro DzyubaDmytro Dzyuba

  Між іншим, саме за репост цього постеру пані Світлана, вельмишановна володарка сайту «Порохівниця», отримала в ФСБук 30-денний бан. Звісно ж, це сталось не через "запрєщённоє слово КАЦАП" на картинці, і вже точно зовсім не через підпис, який залишила в репості пані Світлана: "Яке вдале порівняння з космічними прибульцями!" Адже навряд чи якийсь індусський працівник дублінського офісу навіть дивився на картинку. Це сталось через масовість "жалоб" від тих "узкоязычных" стукачєй, які переслідують пані Світлану вже півроку поспіль. При цьому, якщо репост було видалено і влуплено 30-денний бан за репост, сам оригінал публікації залишився, і згідно даних сторінки, де розташовано оригінал, ніякого негативного фідбеку, скарг, тощо на оригінальну публікацію немає.

  Узкоязычные кацапы, які оккупували Україну зсередини вкотре показали свої химерні пики.
  А цитата з фільму схоже влучила в ціль! Ці кацоязычные наволочі одразу впізнали себе! Саме тому не можна кацапів і кацоязычных вважати навіть людьми... Чужинці...


  «Коли приходять чужинці...»

 2. Dmytro DzyubaDmytro Dzyuba

  Який файний постер 🙂
  Це ж треба, так влучно поцілити з цитатою зі старого фільму!
  Вже вдруге наші "узкоязычныє кацапедры", як і належить справжнім стукачам, "жалуются" на РЕПОСТ публікації з сайту «ПОРОХІВНИЦЯ» на Facebook, і, звісно ж, ФСБук банить українських користувачів!

  Отже, виходить, наші "русскаґаварящіє байцы із акопав" — це звичайна українофобна кацапська наволоч, чужинці, які впізнають себе в цій цитаті і скаженіють через це!

 3. Сповіщення: «У степу й хрущ — м’ясо, і коник за коня!» – Порохівниця

 4. Сповіщення: «Анатомія українофобії в ФСБук» – Порохівниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *