„ТерРосизм“

„ТерРосизм“

 
В останні десятиліття тероризм набув нечуваного розмаху. Він виліз із своїх одвічних осередків і жорстоко вдерся в країни, що славилися спокійним і надійним устроєм. Прийнято було вважати, що тероризм це інструмент впливу та покарання, в основному, радикальних ісламістів. Релігія котрих відзначається войовничістю і нетерпимістю до інаковірців та нечестивих. І так воно й було до початку 20 століття. І саме з тих пір тероризм трансформувався в ще більш жорстокий, кривавий і безжальний терРосизм!

 
Започаткував його "добрый дєдушка лєнін", оголосивши "кровавий красный тєррор" після "октябрьской рєволюциї", продовжив "вождь всєх народав" сталін, які вдвох знищили стільки люду, що вистачило б на цілу окрему країну! Те, що так добре і безкарно діяло у власній імперії, продовжувач "добрых традіций" КҐБ, переніс за межі РФ — "унічтожать врагов і прєдатєлєй"! І головне – "устрашать, устрашать і устрашать"!
Щоб не сумнівалися в "вєлікой і моґучєй"!

З ростом технічного прогресу, зросли і можливості та потужності терросизму і теракти останніх двох десятків років наочно це демонструють — величезна кількість жертв вражає. Всі теракти, як і раніше, виконуються ісламістами, зокрема терористичної організації ІДІЛ. Але ж фінанси і організація — московські і це давно ні для кого не секрет. Та поки терор не прийшов в саме серце Європи, на це закривали очі — великі країни гралися в антитерор та проводили операції по знищенню терориста №1 Усами Бен Ладена. Його давно знищено, а вогнище тероризму тільки розпалилося дужче, бо справжній терорист №1 в світі це Росія!

Від будь-якого теракту тягнеться слід, та навіть не слід, а кривава ріка, до Москви — серця терросизму…

Той факт, що Європа мовчки проковтнула криваві акти у Франції та Бельгії засмучує і вселяє тривогу за майбутнє.
ТерРосисти, тим часом, нахабніють і відчувають себе хазяїнами в будь-чиєму домі.
Сподіваюся, що Європа довго запрягає та швидко їде, але, поки що, нічого не вказує на це. Якби це було так, то терористично-гібридна війна Росії проти України змусила б європейців, хоча б себе захистити. Натомість ця бридка злочинна війна потихеньку зміщується, заходить з боку Заходу. З тероризмом боротися важко, але можливо. Якщо чітко і ясно розуміти ХТО і проти КОГО.

© Світлана Кашпіровська
© «Порохівниця»