« По чьом опіум для народа?»

Вкраїною суне хресна хода. Два потоки – один зі Сходу, з Донецької області, другий із Заходу, з Почаєва. Обидва мають зустрітися в Києві, щоб відсвяткувати Хрещення Русі.  Така офіційна версія. Однак! Хід організовано і очолено московськими попами із секти сатаністів, що розрослася до розмірів патріархату та має назву Московська Православна Церква. Організувалося це все неспроста і є всі підстави підозрювати в нечистих намірах, особливо на фоні російсько-української війни та конфлікту, що загострився останнім часом між УПЦ КП та РПЦ МП. Ці два фактори змушують остерігатися та готуватися до провокацій з боку учасників ходи, які є дуже й дуже колоритними. Та й сама назва – Хрестовий похід, викликає не надто побожні і приємні асоціації. Свідченням є підняті разом з хоругвами, георгіївські стрічки, портрети царя Ніколая Второго та прапори російської імперії. Для чого б то?  Причому вони до Хрещення Русі? І якщо, навіть, побіжно глянути на процесію, то в око впадають разючі відмінності від інших хресних ходів, які відбуваються щорічно, але в менших масштабах.  По-перше, учасники ходи. Між мирян різного віку, чималими групами вклинилися здоровенні чоловіки, молодого віку,нав’ючені набитими рюкзаками. Що вже є підозрілим, бо релігійність пострадянського населення, хоч і зросла, та не настільки, щоб молодики вирушили пішки для святкування дати, яка не є аж такою важливою. Тим паче, що сама ця історія з Хрещенням мутна і толком не вияснена досі. По-друге: охорона. Охорона процесії, з такою кількістю здорових бугаїв, що самим своїм виглядом відлякають будь-якого нападника, теж викликає питання – хто охороняє?

Якщо згадати початок окупації Росією Донеччини та Луганщини, то важливу роль в підтримці, фінансуванні та озброєнні відіграла саме РПЦ МП, яка давно прибрала до рук українські святині та місця. І під час війни безкарно поширює антиукраїнську та проросійську пропаганду. А ще ми знаємо, що путінські захватники завжди йдуть позаду жінок і дітей, про що кремлівська потвора «во всєуслишаніє заявіла прямо в тєлєвізор»! А ще пильні люди помітили, що на сайті РПЦ опубліковано фото з інших ходів, але видають за нинішню! Певно, щоб не побачили таких накачаних «вірян». І, якщо, захватити Київ в цих «істінновєрующіх» не вийде, звичайно, то вчинити масові провокації і заколотити криваву кашу во імя православія, навіть дуже.

Власне, тут не потрібно «многабукафф», щоб зрозуміти, що все оце «жу-жу» неспроста. Хитрість і підступність московського сцарька невичерпні – вчора це були «зелені чоловічки», сьогодні «віряни», а завтра?

Коментарі

Коментарі

3 thoughts on “« По чьом опіум для народа?»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *