Флешмоб з кремлядськими вухами


 

Поговоримо про відомий "флєшмоб в паддєржку русскаґаварящіх патріотав і воєнав із акопав", який прокотився чомусь саме в дні роковин розстрілу на Майдані і скорботи за Героями Небесної Сотні.
Ініціатором цього "флєшмоба русскаґаварящіх укрáінцев" був такий собі "боєц" з Горлівки "мартін брєст" (Олєґ Болдырєв).

 

Довідка: Флешмо́б (також флеш моб і флеш-моб, англ. flash mob — "спалахуючий натовп", flash — спалах, mob — натовп), або раптівка — це неочікувана поява групи людей в заздалегідь запланованому місці. Після закінчення запланованої акції, її учасники розчиняються в натовпі перехожих людей, що і викликає ефект раптовості. Зазвичай раптівки організовуються через всемере́жжя або інші сучасні засоби комунікації.

 

Ідея флешмобів не є поганою сама по собі.
В Цивілізованому Світі флешмоби влаштовуються з метою об'єднати людей навколо світлих та добрих ідей і нести в суспільство меседжі поєднання навколо корисних і позитивних речей.


На пост-совєтському просторі флешмоби радо підхопила РФ.

Але як водиться в цій імперії і у цього народу, все, до чого вони торкаються — перетворюється на лайно.
 

Яскравий приклад — найвідоміший флешмоб "Ґєорґієвская лєнточка", започаткований в 2005 році "маладой ґвардієй єдінай рассіі" на противагу зростаючим євроінтеграційним процесам. Цей "флешмоб" мав собі на меті нагадати про "вєлікую пабєду Рассіі в Вєлікай Атєчіствєннай вайнє" і підкреслити, що саме "Рассія спасла Європу ат нацызма"! Для цього пропонувалось всім чіпляти на себе смугасту чорно-помаранчеву стрічку, яка ніби-то уособлювала в собі Георгіївську стрічку.
За десять років цей "флешмоб" перетворився у справжній культ "пабєдабєсія" і став потужним інструментом кремлівської ідеології, мілітаризувавши тим самим РФ.
З цією ж колорадською лєнтою РФ захоплювала український Крим, Донеччину, роздмухала війну проти України.
Зараз весь світ ототожнює цей символ з російським фашизмом, імперіалізмом і шовінізмом.
 

Любов РФ і росіян до флешмобів пояснюється їх довічним прагненням щось копіювати у Цивілізованого Світу. Але у них завжди виходить такий собі культ карго і будь що, запозичене на Заході, вони перетворюють у суцільне лайно та пропагандистську зброю.
Втім, Кремлю все одно вдається інколи просовувати свої "флешмоби" і серед громадян України.
Наприклад, нещодавній "флєшмоб мартіна брєста в паддєржку русскаґаварящіх патріотав і воєнав", за умовами якого російськомовні бійці ЗСУ мали опублікувати власне фото з лінії фронту з відповідним теґом на сторінці такого собі фейсбук-користувача під нікнеймом "Мартін Брєст", який насправді є Олєґ Болдырєв із окупованого міста Горлівка.
На жаль, знайшлось доволі багато бажаючих підтримати цей "флєшмоб".
Деякі навіть підписували під фото "Я на фоне штаба сектора С" і залишали свої дані.
 

Невже не зрозуміло, що цей "флєшмоб" мав лише одну мету — збір інформації!?!
Вже сам факт того, що ініціатором цього "флєшмоба русскаґаварящіх укрáінцев" був такий собі "ізвєстный русскаґаварящій боєц" з Горлівки "мартін брєст" змусив би насторожитись. Чувак без імені з окупованої Горлівки — може він "пєрєбєжчік"?
Про безпеку взагалі ніхто навіть не подумав!
На деяких фото, що публікувались сотнями в рамках "флєшмоба", були зафіксовані наші військові об'єкти і дислокації, військові добровільно публікували інформацію про себе і свої обличчя.
Адже всі бажали "выразить поддержку русскоязычным патриотам и заявить — я русскоязычный патриот Украины!"
А вже через тиждень-другий по завершенню "флєшмоба" ці ж "байцы" скіглили, що їх прицільно обстрелюють війська РФ!..
 

Втім, в так званій "ДНР" були вельми задоволені "флєшмобом мартіна брєста"!
 


 

Інша мета цього "флешмобу" — здійняти чергові суперечки в суспільстві навколо так званого "языкового вопроса".
Українофоби залюбки називають це кремлядським терміном "мовосрач", залюбки розпочинають першими "мовосрачі", провокують, троллять, ображають, принижують Українців за українську мову, потім скріншотять і тягають скріншоти в якості доказу "вышыватності і упоратасті раґулєй і куґутов", при цьому, звинувачуючи Українців в тому, що саме Українці, ніби-то, "раздувают мовосрачі". Знайома тактика — "іх-там-нєт, это-нє-мы"!
Звісно, наші російськомовні співгромадяни під час "флєшмоба в защіту русскаязычных" не стримували емоцій і змогли в ці дні висловити все, що думали про "тупых вышиватников, рагулей, укро-нацыстов и салоедов, каторые сидят там у себя на диванах, пакуда мы тут в акопах защищаем их Украину". Втім, зрештою, вони завжди так роблять...
 

Тобто, з цим "флєшмобом в защіту русскаязычных" завдання Кремля і ФСБ виконано на відмінно!
Схоже, наш народ нічому не бажає вчитись.
Буквально за тиждень до початку цього "флєшмоба мартіна брєста" всі соцмережі обговорювали черговий зашквар чергового кремлядського агента з "опєратівнымі клічкамі" "Москва" та "Стєпан Мазура", а насправді донецького сепаратиста на прізвище Жук.
 

Зверніть увагу на скріншот, що ілюструє початок цієї публікації.
Це публікація на інформаційному сайті, який належить голові парті "Самопощь" Садовому.
Впізнаєте?
Так, саме цю іллюстрацію використовував для себе як аватар той самий "степан мазура"-Жук...
 

Який недолугий зашквар 🙂
Чи не стирчать з цього "флєшмоба мартіна брєста" окрім кремлядських вух ще й колорадські лапи жука-мазури?
 

Тепер питання для знатоків.
Скільки військових ЗСУ прийняло участь в цьому "флєшмобі"?
Скільки раз засвітились наші військові об'єкти? Скільки даних зібрало ФСБ після цього "флєшмоба мартіна брєста"?
 

Повернімось знову на тиждень назад до початку "флєшмоба".
Проходила новина про школяра, який створив сайт під виглядом рекрутського центру "Новороссіі" і за півроку зміг сам зібрати дані майже про двох тисяч сепаратистів.
Молодець, юначе!
Всі жваво репостили цю новину і пишались тим, як школяр зміг ввести в оману бовдурів сепаратистів, ретельно зібравши дані про них і передавши до СБУ.
 

І ось через тиждень після цього якийсь маловідомий "блоґєр мартін брєст", що є ніби-то "русскаґаварящім воєном" і ніби-то знаходиться на лінії фронту оголошує аналогічний збір інформації під виглядом "флєшмоба в защіту русскаґаварящіх воєнав із акопав" і всі наші російськомовні воїни стадно побігли зливати свої фото, та ще й дописувати "Я на фонє штаба сєктора С"!
Вас можна назвати розумними?
Чим ви відрізняєтесь від ватніків?
 

До речі, щодо ватніків і кацапів.
Як бачимо, в Луґандонє зраділи "флєшмобу мартіна брєста", кацапи, звісно, теж зраділи. Хоча, деякі усвідомлюють і відкрито говорять:
«Этот ваш "брест" — ольгинский тролль работающий по заданию Кремля!»
 

Тут же яскраво характеризується сутність так званих "россійскіх лібєралов і аппазіциі":
Из лекции Михаила Ходорковского в Киевском политехническом институте 10.03.2014:
«И зарубите это себе хохлы на носу.
Попробуйте хоть заикнуться про украинизацию Украины, и мы тут же объявим вас нерукопожатными пещерными нацистами. Потому что только злобные пещерные нацисты могут хотеть, чтобы в их стране говорили на языке их страны.»

 

Як бачимо, саме так і сталось!
Як тільки Українці запротестували кацапізації та засудили цей "флєшмоб в паддєржку русскаґаварящіх", як тільки Українці почали захищати свою рідну українську мову — миттєво Українці отримали від кацапів, себто, "русскоязычных патріотав" цілу купу образливих ярликів-прізвиськ: "куґуты", "раґулі", "вышыватнікі", "строчєвышытыє", "укронацысты", "укрофашысты" і тому подібне...

Наступним "флєшмобом", який радісно підхопили "русскаґаварящіє байцы із акопав" був "на право свабоднава владєнія аружиєм"!
Умови аналогічні — публікувати своє фото обов'язково зі зброєю!
Ініціювали цей "флєшмоб" знову ж таки "мартін брєст і єво друзья".
 


 

Ось такі вони, кремлядські "флєшмобы".
Найбільш вдалим був "флєшмоб мартіна брєста в паддєржку русскаґаварящіх патріотав і байцов".
Наші "русскаґаварящіє воєны в акопах™" не забули пообливати брудом і лайном україномовних співгромадян, до них радо приєднались "русскаґаварящіє ЛОМ-блоґєры™" (всі ці аллан-лєвітовы, єкатєріны-залатарёвы, алікі дєркачі та решта розкручених медія-персон і фейкових віртуальних "лідєров обществєнноґо мнєнія" — і знову Українці погані, а "русскій язык прітєсняют"! Звісно ж, не забули обізвати "укро-нацыстамі" тих Українців, які "посмєлі пєрєчіть і прітєснять".
Бо будь-яке слово на захист рідної української мови чи спроба заявити про право говорити рідною мовою на думку "русскаязычных" є моментльним "прітєснєнієм русскіх".
І все це продовжується з початку лютого 2016...
Найбільш агресивна зграйка "узкоязычных" доволі агресивно переслідують україномовних Українців...
Перед тим, як приймати участь у всіляких "флєшмобах", варто спочатку уважно подумати, що це за "флєшмоб", і звідки у нього ростуть ноги. Або чиї з нього стирчать вуха та колорадські лапи.
Чи хоча б як на маркер, глянути на картинку, якою ілюструють цей "флєшмоб" і впізнати на картинці "стєпана мазуру", чи шо...
Які ж у нас всі бовдури...
 

До речі, "Мартін Брєст" Олєґ Болдырєв після того, як "дємбєльнувся" назад в зону АТО до бойових побратимів повертатись не забажав, як це робить більшість скромних і нікому невідомих україномовних Захисників України, а натомість, Олєґ Болдырєв "Мартін Брєст" став чиновником під крилом відомого Обєрвалантёра та відомого россійського націоналіста ґНойнєца десь там "в ісконна русскам ґорадє Нікалаєвє", себто, в Миколаєві.
Вдало пофлєшмобіл парніша...
 

© Дмитро Дзюба