Перейти до контенту

Орест Лютий — «Лагідна та Сувора Українізація»

Орест Лютий
«Лагідна та Сувора Українізація»

 
Орест Лютий — провідник бандерівської музики, яка вбиває москалів!
Орест Лютий разом з батярською бандою музичних бандерівців йдуть нищити музичним напалмом метастази кацапської вати!
Українізовані зразки совєтської та россіянської "попси", "шансону", "блатняка", пропагандистські опуси в супроводі антитоталітарного ансамблю «Сталін унд Гітлер капут» виконує професор антропології Орест Лютий.
Вельмишановне панство, «Порохівниця» презентує Вам кращі зразки «Лагідної та Суворої Українізації»: відео, аудіо, лінки на тексти та трішечки розповімо про цей чудовий проєкт.


 
Так звана "Ґєнєральная прокуратура РФ" (Россіі Фашистської) оголосила у розшук музикантів за проект «Лагідна та Сувора Українізація».
Але вони виступають всюди, де живуть і борються за наше майбуття українські патріоти — на барикадах, в окопах, госпіталях, концертних залах, справжніх українських весіллях та закритих приватних заходах, вхід на які людям із слабкими нервами заборонений. Їхня творчість — ковток свіжого повітря в задушливому повітрі солодкої попси та фейкових виконавців розважального жанру.
Хунта ж, бандерівці! 🙂

Зустрічайте, вельмишановне панство!

Орест Лютий «Лагідна Українізація»

«Лагідна та Сувора Українізація»
культовий музичний проект

Орест Лютий

«Лагідна та Сувора Українізація»

Орест Лютий «Лагідна Українізація»

Скандальний професор антропології Орест Лютий і його антитоталітарний гурт «Сталін унд Гітлер капут» презентували слухачам ще у 2012 альбоми «Лагідна Українізація», «А я не москаль», а в 2014 презентовано черговий альбом «Сувора Українізація».

Існує три варіянти виступу (+ експортний):
«Лагідний» (0+ рекомендований навіть в донецьких та луганських дошкільних дитячих закладах)
• «Медіум» (16+ рекомендований для студентів та непідготовлених слухачів дорослого віку)
«Суворий» (21+ для дорослої, знайомої із специфічним матеріалом публіки)
«Українізація на експорт»

Орест Лютий — під таким сценічним псевдонімом нам всім найбільше відомий Антін Мухарський — український письменник, актор, телеведучий, галерист. Засновник Союзу Вольних Художників «Воля або Смерть», та культурологічної платформи «Український Культурний Фронт».

«Лагідна та Сувора Українізація» — один з найвідоміших проектів Антіна Мухарського, який виступає у проекті під псевдо "професор антропології Орест Лютий".

Орест Лютий «Сувора Українізація»

За пісні «А я не москаль» і «Вагони повнії москалів» та альбоми «Лагідна Українізація», «А я не москаль» (2012) і «Сувора Українізація» (2014) з проекту «Лагідна та Сувора Українізація», Антін Мухарський був оголошений у розшук так званою "Ґєнєральной прокуратурой РФ" (Россіі Фашистської).
І це не дивно!
Адже основний засіб впливу «Лагідної та Суворої Українізації» на випадкового перехожого, глядача, слухача в даному випадку – кітч, стьоб і тому подібний культурний панк.
«Лагідна та Сувора українізація» наочно ілюструє, наскільки дотепно можна висміяти радянські впливи та міазми й метастази "шансона" (у пост-совєтському розумінні) в сучасній українській культурі, не вдаючись до брутальних прийомів.
Ну, майже. 🙂 Виключно силами іронії та, в першу чергу, самоіронії – часом доволі жорсткої.

Власний стиль музиканти витримали у кращих "батярських" та націоналістичних традиціях.
До слова, батя́ри — це львівська субкультура, яка існувала з середини XIX століття до середини XX століття.
Назва "батяр", ймовірно, виникла від угорського "betyar", що означає особу, яка має дивні погляди і робить непередбачувані вчинки, авантюриста, гульвісу. Однак, згодом батяри набували кумедних і романтичних рис. Їхнім лозунгом служив заклик: «Любити Львів, любити жінок і любити жартувати». Батяри залишили у спадок гумористично-ліричні пісеньки, анекдоти, оповідки, які сьогодні називають "батярським фольклором".

Любомир Бартка

Антін Мухарський у своїй книзі «Розрив» розповів, як зародилась ідея «Лагідної та Суворої Українізації».

Сам проект матеріалізувався абсолютно спонтанно. Наприкінці 2011 року прийняли ще один антиукраїнський закон "про скорочення квоти української музики в теле- та радіоефірах", і тоді я зрозумів: "ЦЕ ВІЙНА! МОЯ ОСОБИСТА ВІЙНА!"
Тієї ж ночі до мене знову навідався Орест Лютий:
„— Тепер, сподіваюся, ти зрозумів, наскільки все серйозно?“
„— Так, друже!“
„— То вперед, до роботи! Рядки пісень мають бути, як кулі! Самі пісні — снаряди і напалм! Соціальні мережі та Ютуб — вогнемети та важка зброя. Ти мусиш цілити в саме яблучко їхньої загарбницької місії. Зачистка культурного простору та української свідомості від заразної російської естетики, демотивація імперських міфів, руйнування стереотипів. Найсакральніші, найглибинніші основи російської музичної експансіоністської навали треба зруйнувати вщент. Від наших пісень має виносити мізки і розривати серця у всіляких великодержавних шовіністів, совкових дебілів та путінських шавок. Від радикальної мистецької діяльності в українських душах має пробуджуватися воля та народжуватися шал боротьби, що долатиме рабський страх, посіяний там імперією. Звучить трохи самовпевнено? А що робити? Принаймні треба встряти в бійку, а там побачимо. Згода?“
„— Згода!“
Залягаю у шанці й обираю мішень.
Буквально за два тижні було написано всі пісні до альбому «Лагідна українізація». З’явилися «Вагони, повнії москалів», «КДБ працює», «Взорвали бюста в саду біля обкому», «З чого починалась Московія», «Народная шахтьорская», «Ах, Бандеро, український апостол!», «Убий у собі москаля», «Слава Україні». Після перегляду нескінченних «Голубих аганьков» з’явилося послання до російських зірок та телепродюсерів із назвою «Братішкі заїбали!», чи то пак «Алла Пугачьова».

Відгулявши новорічні свята, я скликав музичний колектив, з яким зазвичай працював на корпоративах.
— Друзі, хто готовий сісти в тюрму за українське мистецтво? — спитав напівжартома.
Прослухавши репертуар, хлопці погодилися взяти участь у цій авантюрі, і я їм за це безмірно вдячний. Адже всі розуміли, на яку небезпеку ми наражаємося самі й наражаємо своїх близьких. Антиукраїнський морок ставав дедалі нестерпнішим. За це вже били, звільняли з роботи, позбавляли бізнесу, викидали з країни.
— Та нам що? — знизав плечима наш незмінний акордеоніст Любомир Бартка, — вас реально посадять, а нам просто по шиї надавати можуть!
— У разі чого валіть усе на мене!
— Яволь, майн фюрер!

Любомир Бартка

Усі засміялися, й репетиції почалися.
Перше відео знімали чи то 15, чи то 16 січня 2012 року. Знімали в студії звукозапису й одночасно писали звук. Я наполягав на тому, що всі кліпи мають бути аскетичними, наче з бандерівської криївки.
— Звук і зображення можуть бути недосконалими, — казав я до оператора і звукооператора водночас. — Це пісні воєнного часу, тому й естетика цілком воєнна, сувора.
За один день записали шість роликів. Через місяць зняли ще п’ять. Отак на музичному фронті розпочалася наша тривала і виснажлива мистецька боротьба…

Загалом, в основу концепції проекту «Лагідна та Сувора Українізація» лягли відомі "москальські" пісні, утім, перероблені на український манер.
Тобто, відомі і улюблені "совєтскімі ґражданамі" мелодії та пісні звучать аж зовсім незвично для совєтського й кацапського вуха та викликають неабияке розлючення у цих самих кацапів і українофобів. Хоча, Орест Лютий не забув про те, що української мови кацапи не розуміють, тому для "общєпанятнасті" часто використовуються "общєпанятныє" кацапські матюки на "общєпанятнам языкє".

Сам Орест Лютий обґрунтовує вживання ненормативної лексики тим, що мовляв, "москаль" інших слів, як матюк, не розуміє. Тому, іноді, щоб тебе почули, можна вжити й ненормативну лексику, що є по-своїй суті художньо-мистецькою категорією.
«Зі своїм північним братом розмовляю тільки матом», – неодноразово заявляв пан Орест, водночас прохаючи всіх чітко розрізняти поняття россіянина, москаля, кацапа, українця, малороса і хохла, які фігурують у багатьох його піснях, адже без розуміння цих визначень творчість співочого професора може видатися не чітко спрямованою, безглуздою або ж занадто радикальною.

— „Всі композиції – висловлення щирої підтримки кожному українцю, який бореться за своє законне право на свободу, чесність, легітимність і прозорість всієї владної системи, – розповідає Орест (він же Антін Мухарський), – підтримки українського духу в сучасній нелегкій боротьбі, яка обіцяє бути довгою і виснажливою.“

Тексти композицій ретельно зібрав медія-ресурс «НАШЕ» – назви альбомів і композицій клікабельні.

Проект «Лагідна та Сувора Українізація» складається з трьох альбомів.

«Лагідна українізація» (2012)
01 Народная Шахтьорская
02 Вагони повнії москалів
03 А чемний легінь у саду
04 Лук’янівський СІЗО
05 Груди №6
06 Ах, Бандеро – український апостол!
07 КДБ працює
08 З чого починалась Московія
09 А я – не москаль
10 Взорвали бюста

«А я - не москаль» (2012)
01 Священная війна
02 Груди №6
03 А я – не москаль
04 Вагони повнії москалів
05 КДБ працює
06 Взорвали бюста
07 З чого починалась Московія
08 Лук’янівський СІЗО
09 А чемний легінь у саду
10 Народная Шахтьорская
11 Ах, Бандеро – український апостол!
12 Слава Україні!
13 Убий у собі москаля!

«Сувора українізація» (2014)
01 Священная війна
02 Груди №6
03 А я – не москаль
04 Вагони повнії москалів
05 КДБ працює
06 Взорвали бюста
07 З чого починалась Московія
08 Лук’янівський СІЗО
09 А чемний легінь у саду
10 Народная Шахтьорская
11 Ах, Бандеро – український апостол!
12 Слава Україні!
13 Убий у собі москаля!

Аудіо-версія альбому «Сувора Українізація» з аудіо-хмари Orest Lutiy

«Лагідна та Сувора Українізація» розповсюджується на вільній основі в Інтернеті, а придбати фізичні компакт-диски з релізами всі бажаючі зможуть виключно на живих концертах митця.
Варто зазначити, що видання платівки «Сувора Українізація» (2014) приурочено до дня народження проекту «Лагідна та Сувора Українізація», а також самого Ореста Лютого, яке датується 1 лютим.
Пан Антін також розповів, що по аналогії з «Лагідною Українізацією», пісні з суворого відділення також отримають своє візуальне втілення у вигляді відеокліпів, які будуть викладатися у всесвітню мережу щотижня.

ВІДЕО

ПРИМІТКА: 2019 року офіційні відеоканали Антіна Мухарського (Ореста Лютого) на кремлядському Ютубі були винищені, тож, відповідно, всі відеоролики та виднограї знищені також!
Відео, які ще можна знайти у відкритому доступі, виставлено в цю добірку на заміну знищеним, але ті, що не знайдені, так нехай і лишаються, щоб було видно, скільки всього понищили москалі.
Не факт, що довго протримаються й ті відеоролики, що вставлені на заміну…
Винищені виднограї та відеоролики частково відновлено.
Щоправда, чи нáдовго?…

Варто звернути увагу вельмишановного глядача на два відеоролики з виступу Ореста Лютого на прокацапському телеканалі "Интер" в 2012 році в політичному ток-шоу Євґєнія Кісілёва "Большая політіка", за рік до початку війни!
На той час це був фактично смертельний номер...
Там прекрасно геть все! 🙂

II► Орест Лютий — „А я — не москаль!“ (2012 "Интер")

II► Орест Лютий — „Вагони повнії москалів“ (2012 "Интер")

І чудовий виступ Ореста Лютого з хлопцями, і антураж "новоґоднєго оґонька", які "традіционно" проводяться на наших псевдоукраїнських телеканалах, а головне — перелякані пики тих, хто тоді відчував себе "хазяєвамі жизні"!
Як же фальшиво та криво вони посміхаються, а в очах переляк! Як сирливо плескає і пританцьовує кацап Євґєній Кісілёв, який в ті ж дні завзято вилизував дупу Януковичу в "Мєжиґорьє", вибілюючі домбасского зэка! А яка перекошена від люті морда у Лєны Бандарєнко — оченятка по 8 копійок, щось комусь швидко каже, мабуть "Надо запрєтіть, убрать, наказать!"
Решта глядачів в студії також з переляканими оченятками — в 2012 році такі "бандерівські" пісні були неможливі на державному каналі в розквіті кримінального донбасського режиму!
Вони всі слухали ці дві пісні і ще не знали, що десь через рік деякі з цих самовпевнених, пихатих "хазяєв жизні" навчаться літати з 17-го поверху, наприклад, хоча до цього спокійно "разводілі как котят", "діріжорілі" й мали від життя геть все. Вони ще не знали, що дехто буде швидко тікати до Москви чи хоча б на Ростов-он-Дон! А декому далі "маладых рысцпублєк Дамбасса" і не втекти...
Ще ніхто за рік до війни цього не знав, хоча вже відчувалось в повітрі напруження...
І лиш кацапський "Дєд Мароз барада із ваты", з червоним носом алкаша, який злими очима зиркав навкруги в студії Кісілёва, був ніби передвісником вже недалекої навали ватної кацапської орди з-за порєбріка і бунту наших доморощених алко-ватніків.
Та все одно, «Вагони повнії москалів» у вигляді білих фур "гум.каньвоя РФ" з написом на бортах "Груз-200" не одну тисячу дохлих кацапів вивезуть на смітник під Ростов з окупованих теренів України.
Але це все буде лиш через рік...

«А я — не москаль!» і «Вагони повнії москалів».

II► Орест Лютий — „А я — не москаль!“ ("TVi")

II► Орест Лютий — „А я — не москаль!“ ("TVi")

II► Орест Лютий — „Вагони повнії москалів“

II► Орест Лютий — „Убий у собі москаля“

«Убий у собі москаля» — вщент розкрита сутність москаля і чудовий стьоб над совєтськими "ґалубымі аґанькамі"!
„Москаль – загарбник, наволоч і кат,
Синонім підступу й брехні:
Москаль, москаль.
Москаль, москаль.
Москаль – він українцеві не брат,
Його не любим я і ти.“

II► Орест Лютий — "Алла Пугачова" або "Братішкі, zaebali!"

«Сувора Українізація» — як вона є — композиція "Заборонене!" ("Алла Пугачова" або "Братішкі, zaebali!")
Це звернення до прімадонны Алли Пугачової, до Софії Ротару та до наших телемагнатів.
„Іде дебілізація, тотальна, як війна...
Ну, позбавте свій ефір від руcського гівна!“

Хоча це ще композиція 2012 року, але сьогодні вона ще актуальніше!
„...Всі ми, народ український, втомилися в реалє
Від той попси московської, шансону, серіалів,
Від всеї тої сволочі, що лізе на екран
Під маской ідентічності обох слов’янських стран.“

II► Орест Лютий — „З чого починалась Московія?“

II► Орест Лютий — „Пішов нах…“

II► Орест Лютий — „Ґаспада малороси“

II► Орест Лютий — „Хохли в Росії“

II► Орест Лютий — „КҐБ працює“

II► Орест Лютий — „Взорвали Бюста“

II► Орест Лютий — "Груди №6" ("Мурка")

II► Орест Лютий — „Іде кацап по ґороду“

II► Орест Лютий — „А чемний леґінь у саду“

Продовжуючи «Лагідну та Сувору Українізацію», Орест Лютий створює нові композиції, кавер-версії та проекти.

II► Орест Лютий — „Путін, от'єбісь“

II► Орест Лютий — „Ватнікі“

II► Орест Лютий — „Буратіно“

II► Орест Лютий — "Кобзон" («Українізація на експорт»)

II► Орест Лютий «Дуэт Молотова-Ріббентропа» — „Русскоє полє“

II► Орест Лютий — „В травє сідєл развєдчік“

II► Орест Лютий — „А тєло пєло“

II► Орест Лютий — „Россіян в Донбассє нєт“

II► Орест Лютий — „Катя-ватніца“

II► Орест Лютий — „Люді-люді, хуй на блюдє“

Орест Лютий - КОТЛЕТИ З ОНУКА 18+

100 000 ПЕРЕГЛЯДІВ НА ЮТУБІ ЗА КІЛЬКА ДНІВ І НАДПОТУЖНИЙ УДАР ПО СКРЄПАХ РУСКОГО МІРАХочете почути наживо? - Орест Лютий чекає на вас 24 травня в MonteRay Live Stage. Квитки тут: https://concert.ua/uk/event/orest-lyutyi-gibridnye-voiny

Опубліковано Антоном Мухарським Середа, 20 березня 2019 р.

 

«Мама-Анархія»

Арт-кабаре «Мама-Анархія» — це проект Антіна Мухарського та анархо-гурту «ГраБля».

Музичну основу проекту складають анархічні, махновські та повстанські пісні, написані на початку ХХ століття. Багато з них у російськомовній транскрипції відомі як класичні зразки "ґородськоґо романса" та "крімінальноґо блатняка", хоча мало хто знає, що багато років тому ці пісні мали абсолютно українське звучання.

Москалі за своєю давньою традицією асимілювати здобуття загарбаних народів, переробили їх на свій лад і видають за автентичний музичний здобуток. Брехня і одвічне перекручення справжньої історії — вікова ментальна риса сусідньої імперської держави. Свідченням тому є нещодавно опубліковані тексти Опанаса Чорного (українського поета-повстанця), репресованого совєтамі у 1934 році, який особисто написав тексти до багатьох пісень.

Поновлення історичної, музичної правди у формі арт-кабаре разом із солісткою колективу Лялею Звєздінською-Махно (правнучатою племінницею Нестора Івановича) та Антіном Мухарським — це справжній подарунок усім патріотам України.
Гарний настрій забезпечено надовго! Наступати — так з «ГраБлею»!

II► Анархо-гурт «ГраБля» і Антін Мухарський — „Курчатко“

Майдан і події на Євромайданах по всій Україні співак і шоумен Антін Мухарський назвав розквітом української національності, розквітом заспаної природньої свідомості всіх небайдужих громадян. Він закликав всіх людей не боятися ворога, адже Український народ обов`язково вийде переможцем з цієї кривавої війни, саме так, як вже неодноразово показувала нам Історія.

II► Орест Лютий — "Слава Україні". Євромайдан. Київ. 28.11.13

II► Орест Лютий — "Слава Україні!"

II► Орест Лютий — "Пісня про далеку Батьківщину"

 

Після знищення офіційних ютуб-каналів Антіна Мухарського і Ореста Лютого, наразі створено канал Ореста Лютого лише з двома плейлистами:

► ОРЕСТ ЛЮТИЙ ◄

Матеріял укладено з відкритих джерел:
© «ANTIN'S project»
© Orest Lutiy YouTube
© Orest Lutiy Soundcloud
© «Samogon UA» — Анархо-гурт «ГраБля»
© Антін Мухарський — «Розрив»
«НАШЕ»

Укладач матеріялу
℗ Dem'än Dzüba
© «ПОРОХІВНИЦЯ»

1 коментар до “Орест Лютий — «Лагідна та Сувора Українізація»

  1. Сповіщення: Антін Мухарський — „Спасібо житєлям Крівбаса…“ – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.