Перейти до контенту

Черговий аґент РФ (Росії Фашистської) втік з України

Перебіжчик з РФ воював у ДУК і “Азові” та виявився подвійним аґентом

рашн-фашн
Вже котрий аґент РФ (Росії Фашистської) виявлений серед тих, хто приїхав з цієї імперії ніби-то воювати на боці України!
Лубянка закинула в Україну десятки, як не сотні аґентів, навіть не особливо їх маскуючи, і наші любителі популізму та чергових "героїв" буквально на руках носили й носять російських нацистів та ФСБшників, які "сбєжалі із Расіі ваєвать на Украінє в Данбассє". Ці "бєженцы" та "рассійскіє аппазіцыанєры" зазвичай, щойно перетнуть кордон України, починають вимагати громадянство, і деякі його отримують!

В батальйонах «Азов» і ДУК «Правий сектор» воював спецназівець РФ Алєксєй Філіппов (позивний “Фог”), який протягом півтора років передавав російським кураторам інформацію різного типу а також брав участь у вбивствах українських військових.

 

29 травня 2015 року россіяни Алєксєй Філіппов та Ілья Боґданов з чисельними "журналістами" яскраво засвітились на телебаченні під час зустрічі з полоненими офіцерами ҐРУ РФ Алєксандровым і Єрофєєвым, розгорнувши стяг РФ.
В жовтні 2015 під час чергового фейкового "третього-майдану", який розгойдували всілякі "добровольці", коханівські, корчинські, "Азов" та "Правый Сєктор", одним з організаторів цієї хвилі "ЦеЗради" виявився россіянсько-фашистський шпигун Алєксєй Філіппов. На Банковій під час акції на підтримку іноземців-учасників АТО під адміністрацією президента Алєксєй Філіппов домагався отримання громадянства України. Він представився як “колишній співробітник спеціального загону швидкого реагування МВС РФ по Пріморському краю РФ, лейтенант запасу, офіцер морської піхоти”.
Російський офіцер Алєксєй Філіппов, який у 2015 році приїхав в Україну і воював на сході у складі ДУК “Правий сектор” і полку “Азов”, виявився “подвійним агентом” та повернувся назад до РФ (Росії Фашистської), де співпрацює з ФСБ. (Власне, він і працював на ФСБ!) І живе він тепер у себе вдома, у Владивостоці.


В українських батальйонах «Азов» і ДУК «Правий сектор» воював спецназівець РФ Алєксєй Філіппов (позивний “Фог”), який протягом півтора років передавав російським кураторам інформацію різного типу.
Про це повідомив россіянсько-фашистський загарбник Алєксандр Жучковскій, що займається переправленням "добровольцев" з РФ на Донбас. За його словами, через нього пройшло до 2 тисяч бойовиків.
Як стверджує вербувальник, "його люди" під прикриттям відправлялися в Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одесу "с целью раскачіванія сітуациі і подґотовки ґрунта» перед приходом россіянсько-фашистських окупаційних військ, проте через нереалізацію такого сценарію більшість россіян під прикриттям загинули, були розкриті або зникли без вісті. Частина вирушила на непідконтрольну українському уряду територію для участі в бойових діях на боці бойовиків.
"Колишній" морський піхотинець Тіхоокєанськоґо флота РФ Алєксєй Філіппов був одним з "добровольців" Жучковского. З біографії Філіппова: служба морським піхотинцем в якості командира взводу роти зв'язку 155-ї окремої бригади морської піхоти (Владивосток), підготовка в Центрі професійної підготовки головного управління МВД по Московській області (м. Відноє) і роботу в Спеціальному загоні швидкого реагування (СОБР) у Владивостоці.
В 2015 році Алєксєй Філіппов перетнув українсько-російський кордон в Сумській області і заявив, що має намір взяти участь в антитерористичній операції на стороні українських військовослужбовців.
За словами Жучковского, під час служби в батальйоні «Азов» Алєксєй Філіппов брав участь у вбивствах українських військових.

У квітні 2016 року Філіппов став допускати своє розкриття та вирішив виїхати на територію РФ в рідній Владивосток. В кінці травня він виїхав з Києва, після чого з ним обірвався зв'язок. Через 2 місяці на російському телеканалі НТВ з'явився сюжет, де Філіппов виступає в якості покаявся зрадника, який після служби в українських батальйонах розчарувався і покинув Україну. Вербувальник Філіппова зазначає, що про роботу російських агентів в рядах українських військових він звітував не тільки в Донецьку, але і в Москві. При цьому, за його словами, російські куратори не мали інформації про виведення Філіппова з Києва.

Россіянський фашист Алєксандр Жучковскій вважає що в Росії на Філіппова чинився "тиск з боку силовиків і російських ЗМІ".
«Когда Филиппов оказался на территории РФ, его плотно взяли в оборот силовики, и в результате долгих трений между ведомствами его "скормили" журналистам и отдали Следственному комитету (который был вообще "не в теме"). Причина сложившейся ситуации - в бюрократии и несогласованности в "системе", когда многие сотрудники и ведомства не могут и не хотят слаженно работать и постоянно конкурируют друг с другом - как по линии ДНР-РФ, так и по линии "центр-регионы" РФ (когда Москва говорит одно, а Владивосток делает другое)».
Але 26 липня 2016 россіянсько-фашистський телеканал “НТВ” повідомив, що "колишній" морський піхотинець Тіхоокєанськоґо флота РФ Алєксєй Філіппов повернувся до Росії і “розкаявся у своїх діях”.

Матеріал називається “Предал, но раскаялся. Бывший боевик «Азова» рассказал, как Киев срежиссировал историю про бойцов ГРУ”.

Російські пропагандисти зазначили, що "Слєдствєнный комітет РФ по Пріморскому краю" перевіряє всю інформацію щодо Філіппова та його “возможноґо участія в конфліктє на Донбассє в составє запрєщённых в Россіі орґанізаций”.

“Він багато гуляє по головній набережній Владивостока і намагається якомога швидше забути, як він сам каже, ганебний факт своєї біографії”, – ідеться в матеріалі російського телеканалу.

“НТВ” цитують зізнання Філіппова, який стверджує, нібито інший перебіжчик з РФ в Україну – Ілья Боґданов – придумав видати затриманих росіян Алєксандра Алєксандрова та Євґєнія Єрофєєва за “офіцерів ҐРУ”.

“ГРУшниками” тих назвали випадково: вони витягли із загальної кількості полонених двох громадян Російської Федерації, і все. Натиснули на них, і ті розповіли, що так, ми співробітники ГРУ, спецназ, виконували секретне доручення”, – заявив Алєксєй Філіппов “НТВ”.

З цього російські пропагандисти вибудовують “доказ” того, що Алєксандров і Єрофєєв, які в 2015 році брали участь у боях із ЗСУ на Луганщині та потрапили в полон, насправді не співробітники ҐРУ.

Ілья Боґданов – ніби-то колишній співробітник ФСБ – перейшов на бік України на початку липня 2014 року і згодом воював з Філіпповим в одному взводі в ДУК “Правий сектор”.
Він мав сприяння української влади (зокрема міністра інформполітики Юрія Стеця), став справжньою медіазіркою і в квітні 2015 року отримав українське громадянство. Тепер Боґданов звільнився з армії, веде показову антиросійську діяльність та має власний бізнес з іншими колишніми АТОшниками.

Сам Ілья Боґданов ці звинувачення пояснив “ВВС Україна” так: мовляв, коли побачив новину у ЗМІ про затримання Алєксандрова і Єрофєєва, то дійсно вирішив обдзвонити всі телеканали з ідеєю сюжету про зустріч російських офіцерів – двох з українського боку (власне Боґданова та Філіппова) і двох – з россійського. Однак у тому, що росіяни, на яких обміняли Савченко, – справжні співробітники ҐРУ РФ, Боґданов "не сумнівається".

Богданов вважає, що Філіппова завербували у ФСБ, коли той ще курсантом той мав необережність зайти на екскурсію на американський військовий корабель у Владивостоці.

І під час перебування в Україні Боґданов “особисто бачив його листування з кураторами ФСБ через “Вконтакте”. Я йому говорив, що відповідати, а що не відповідати. Він взагалі слабохарактерна людина”, – сказав Ілля Богданов у коментарі “ВВС Україна”.

“Я знаю, що він спілкувався з співробітниками [російських спецслужб], навіть перебуваючи тут. Йому все набридло… Думаю, що він просто у своїх кураторів запитав: що буде, якщо я повернуся? які варіанти моєї легалізації? Вони варіанти йому знайшли. Може сказали: ну, отримаєш умовний термін, повертайся. Це найбільш логічний варіант”, – припускає Ілья Боґданов.

За його словами, коли земляк зник два місяці тому, він почав підозрювати появу екс-товариша в Росії.
На його думку, Алєксєй Філіппов потрапив до РФ через білоруський кордон. Натомість у російських ЗМІ з’явилася інформація, що Філіппов до Росії взагалі проїхав через територію “ДНР”.
Ілья Боґданов не виключає, що ситуація Алєксєя Філіппова може бути непоодиноким випадком: “Раніше про це взагалі не думав. Але зараз приголомшений. Можливо, історія може повторитися. Але не зі мною. Я маячнею не займаюся, тому мені спокійно”, – зауважив Ілья Боґданов в інтерв'ю “ВВС Україна”.

Речник “Правого сектора” і громадянин РФ Артём Бычков-“Скоропадскій” в коментарі “Громадському радіо” заявив, що розповіді Філіпова про участь в українських військових операціях – “фейк російської пропаганди” і що “такого бійця в лавах ДУК він не пригадує”.

У прес-службі полку “Азов” історію з Філіпповим поки не коментують, але кажуть, що проводять розслідування.
У соцмережах самопроголошених “ДНР” та “ЛНР” вже заявили, що зниклий з України россіянин нібито був їхнім “аґентом під прикриттям, який півтора року працював в тилу ворога на благо Новороссії”.

Також з’явилися фото Алєксєя Філіппова у футболці з атрибутикою “ДНР”.

Отже, як бачимо, чисельні аґенти РФ (Россії Фашистської) намагаються всіляко запевнити, що вони не є кремлівськими консервами, і в цьому їм, як завжди, допомагає наша "хробацька медіаспільнота", яка завжди "на подхватє": чи то сюжет в лікарні з прапором РФ познімати, чи оперативно взяти інтерв'ю у кремлівських шпигунів...

Хоча ще коли ФСБ-шники Ілья Боґданов та Алєксєй Філіппов позували з прапором РФ разом з ҐРУ-шниками — вже було очевидно, що всі ці особи просто працюють на ФСБ, і кожен виконує свою роль. Так само, до речі, як і Надя Савчєнко грала свою роль, адже вже лиш бовдури та сектанти Юлії Тимошенко не бажають бачити очевидне: “льотчіца” давно працює на РФ.

Саме тому на прапорі РФ доцільно було змалювати справжній герб РФ (Россії Фашистської)!
Ілюстрація на початку публікації — колаж 2015 року.
Позувати з прапором країни-агресора в Україні, нахабно, під носом у СБУ, можуть тільки россіяни.
Щоб картина виглядала чесно, на прапорі РФ (Росії Фашистської) обов'язково повинен бути їх герб.

Наостанок просте питання: скільки ще таких буде?
Всі ці “русскаґаварящіє байцы із акопав” та “мартіны-брєсты” теж виявляться перебіжчиками?
Надєжду вже носили на руцях два роки поспіль...