“Русскаґаварящій валантёр ущємлён!”

дєйнєґа

 

Спаплюжити вишиванку, принизливо називати Українців “тысячи обизян”, “вышыватники”, роздмухати самотужки за три дні чергову українофобну хвилю в соцмережі — це не результат діяльності куратора кремлівських ботів.
Це у нас має час і натхнення на страждання відомий волонтер Віталій Дейнега — засновник благодійного фонду “Повернись живим”. Хоча, певно, вірніше буде — “волонтёр віталій дєйнєґа” — бо він у нас “двухязычный”!

 

Знову, вкотре вже, “ущємляєтся русскаґаварящій русскаязычный укрáінскій патріот, валантёр, нє вылєзающій із акопав”!
Давайте на цьому прикладі уважно проаналізуємо чергове “ущємлєніє русскаґаварящєґо” — хто ж роздмухує “мовосрач”?

Декілька днів поспіль русскаґаварящій валантёр віталік дєйнєґа ущємляєтся в фейсбуці. Ну ось буквально “тысячи обизян кидаются” на “смєлава валантёра”, “вышыватники праклятыє”!
А вєдь віталік в акопах! Віталіку нєльзя валнаваться!
І наш доблєсный віталік дєйнєґа верещіть: “від’їбіться від мене з мовним питанням”! “Паччіму ви всє нє на фронтє?”

Втім, давайте все по черзі.

Як кажуть кацапи “Нічьто нє прєдвєщало, как вдруґ” — аж раптом у русскаґаварящєґо валантёра хтось залишив неввічливий коментар з вимогою писати українською. Складно сказати, чи це жива людина, чи який бот з нікнеймом "Алєксандр".
Справа в тому, що у дуже відомих інтернет-діячів з тисячами дописувачів, щодня тисячі коментарів пишуть різні люди. І якщо на кожен так імпульсивно реагувати... Але русскаґаварящій валантёр віталік дєйнєґа ущємілся, нє по-дєтскі ущємілся і абіділся, тому заскрінив свою відповідь і надряпав злючого-презлючого поста у свій фейсбучік!

Ну, буває таке. Емоційність, ми всі люди... Дві тисячі лайків, дві сотні репостів, сотні коментарів. Всім сподобалось "остроуміє" та ємкість фрази “від’їбіться від мене з мовним питанням” з відвертим кацапським матюком.

Проте, емоції у русскаґаварящєґо валантёра не вщухли ні через день, ні через три, і згодом "на гора" видається ще два пости.
Ущємлённый русскаґаварящій валантёр віталій дєйнєґа задає питання (цитата):

1) Чому більшість наших військових російськомовна? І чи не хочете ви нахамити їм і розказати, що вони ідіоти і окупанти? Якщо ви уже такий патріот, то чого досі не на фронті?
2) Скільки із вас готові здати іспит з української мови? Бо, судячи з коментів, ви її іще не вивчили. Цю ідею мені підкинув Roman Shutak (продюсер українського репера Ярмака, який робить чи не найпатріотичніші треки останні років (теж співає російською). Хто з сотень коментаторів готовий сісти навпроти російськомовного Роми і позмагатися в українському правописі? Ви так агітуєте за рідну мову, що не стає часу її вивчити?

Тут же, посткриптумом, русскаґаварящій валантёр віталій дєйнєґа наголошує: ̶̶“я̶ ̶н̶е̶ ̶п̶ь̶ю̶щ̶и̶й̶!̶” “я не ватник!”

Чому я пишу і вживаю російську? Бо маю право і вважаю за потрібне. Бо російськомовні пости збирають більше грошей і тепловізорів (я не знаю чому, але це факт). Бо НІХТО мені в моїй країні не має права нав’язувати мову спілкування. Я не прошу щоб ви мене зрозуміли. Я прошу лише про одне: “від’їбіться від мене з мовним питанням”.

Окрилений сотнями лайків і коментарів, ущємлённый русскаґаварящій валантёр віталій дєйнєґа публікує Хуйла у вишиванці!

Цитата прямою мовою:

Я вот думаю, а если Путин оденет вышиванку и заговорит на чистом украинском, его наши "ура-вышиватники" во втором туре президентом выберут или сразу в первом?
"Крепкий хозяйственник", "сильная рука", "патриот", "справжній козак".
Я люблю украинский язык, но владение им для меня не критерий. Им отлично владеют Аня Герман, Юля, Ляшко и даже Янык. Но тем не менее, после двух лет волонтерства, тысячи обезьян кидаются на меня и указывают на каком языке мне в моей стране писать.
Может быть пора менять страну? Что скажете?
Как мне кажется, языковой вопрос возник как раз тогда, когда тысячи украинцев стали навязывать тысячам других украинцев "правильный язык". Это было сотни лет назад. Но особо ничего не изменилось. То что язык сегодня навязывают другой - не важно. Есть просто такая позиция "я знаю как вы должны жить". И не еб**т

Так спаплюжити вишиванку міг тільки відвертий українофоб!
І тут навіть не питання в тому, що до офіційної світлини Президента України Петра Порошенка прифотошоплено голову Хуйла!
І навіть не натяки русскаґаварящєґо валантёра про "однотурового". І навіть не лагідне "Аня Гєрман".
Тут сам факт паплюження вишиванки мордою Хуйла!

Справжній Українець ніколи б не опублікував Хуйла у вишиванці, хоча б тому, що це огидно!
Українська вишиванка — це оберіг! Раніше вишиванки вишивали руками жінки: матері, бабусі — для всієї родини, щоб захистити, оберегти цим оберігом душі рідних. Саме тому з'явився вислів “народився в сорочці”, який також вкрали кацапи і тепер кажуть "раділся в рубашкє", навіть не усвідомлюючи, звідки такий вислів і що це означає!

Президент України Петро ПорошенкоПрезидент України Петро Порошенко — офіційна світлина

І саме тому зараз кремлядська пропаґанда намагається всіляко спаплюжити українську вишиванку, запустивши кремлядський термін “вышыватники”!

І ось цей ущємлённый русскаґаварящій валантёр віталій дєйнєґа публікує Хуйла у вишиванці лише для того, щоб яскравіше підкреслити свій черговий українофобний "месседж" про "вышыватніков", які, понімаєш, ущємляют віталіка!
Для "пущєй убєдітєльнасті", віталік дєйнєґа вкотре згадує про “тысячи обизян”, які на нього "кідаются", а також маніпулює про "бальшинство русскоязычных".

Вузьколобий ПТУшнік віталік дєйнєґа не усвідомив не лише того що, паплюжить національний символ — українську вишиванку, а навіть не змогло усвідомити, що юзає відфотошоплену кацапами офіційну світлину Президента України!

Чувак, ти якої країни "волонтёр"? 🙂

Знову ж, маніпуляція про “падавляющєє бальшинство русскаґаварящіх байцов в акопах”!
За версією “русскаґаварящіх укрáінскіх ґраждан” у нас і Майдан “был на 80% русскоязычным”, і на фронті “80% русскаґаварящіх байцов в акопах”!

Ну є ж результати досліджень!

73% учасників АТО назвали рідною мовою українську
Такі дані містить дослідження Центру Разумкова.
Українська мова є рідною для 73% учасників АТО, їх рідних і близьких. Російська – для 6%, обидві мови – для 19%.
Серед непричетних до АТО українську мову вважають рідною 55%, російську – 19%, обидві мови – 23%.
Українською та переважно українською вдома розмовляють 60% учасників АТО та 46% не причетних до АТО, російською – відповідно, 14% та 27%, обома мовами – по 25%.
За межами свого дому українською та переважно українською спілкуються 55% учасників АТО та 43% не учасників, російською – 16% та 27%, обома мовами 29% та 28%, відповідно.
Серед учасників АТО, їх рідних і близьких, 69% висловлюються за те, щоб єдиною державною мовою була українська, а серед непричетних до АТО таких 51%. На підтримку державного статусу обох мов виступають 17% непричетних до АТО та 5% причетних.
Цікаво, що англійською на рівні, достатньому для спілкування, володіють 26% учасників АТО та 17% непричетних.
Цікаво також, що серед учасників АТО тих, хто вважає українською рідною більше, ніж серед не учасників.
Наведені дані отримані у результаті опитування, проведеного 11-23 грудня 2015 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Але для підкацапленого хахла віталіка дєйнєґі всі ці статистичні цифри — ніщо!
Адже віталік дєйнєґа у нас, як і роман донік — кацапоязычный, і на українську мову вони переходять лише тоді, коли конче необхідно написати в своєму фейсбучіку чергову серію українофобних постів для привертання уваги, бо бабла менше почали скидувати “русскаґаварящім валантёрам”!

Українці для віталіка дєйнєґі це “тысячи обизян”, “вышыватники”!
НЕ ФІНАНСУЙ УКРАЇНОФОБА!

“Может быть пора менять страну?” — питає віталік дєйнєґа.
Пора! Пора, дєйнєґі-донікі-ґандонікі, пора!
ПОРА! К бєрьёзкам і к Хуйлу!
...

«К берёзкам и Хуйлу»

«ДВУЯЗЫЧНЫЯ»

tumblr_inline_mvs199TxmV1qbmj5e

1 коментар до ““Русскаґаварящій валантёр ущємлён!”

  1. Василь Барвінок

    Таке враження, що московськомовні волонтери захищають Україну більше не від москалів, а від українців. Тільки незрозуміло, навіщо їм боротися з москалями, адже москалі як раз прийшли захищати таких, як вони, московськомовних ватників від українців та всього українського, в першу чергу, мови. Цікаво, що відбувається з таким ватником, коли він розмовляє українською, мабуть, страшенний біль, це як тортури для нього, зрада московської імперії...

Коментувати не дозволено.