Ватный Одуван

«Dzyuba's pearls» 25

Ілья Варламов, він же Ватный Одуван — відомий россіянський "блоґєр із крємлёвскоґо пула", якому "всё можно", і послуги якого "оплачіваются по двойному таріфу". Така собі проститутка "Кудряшка Сью", тільки дорога.
Дивна синхронність "мовосрачєй" спостерігається в українських і россійсько-фашистських сегментах Інтернету.
Ватный Одуван Ілюша Варламов — це такий собі індикатор, за яким можна звіряти кремлядські "мєтодічкі".

Ілья Варламов — доволі цинічний маніпулятор і, звісно ж, кремлядський пропаґандон.
Зараз варто було б нагадати, що саме Ілья Варламов був одним з найактивніших фотоблоґерів з РФ під час подій на Майдані. Від самого початку — штурму АП на Банковій, до самого кінця — перші похорони Героїв Небесної Сотні...
Варто нагадати, що на Банковій "простой блоґєр" Ілья Варламов чомусь мав можливість знімати за спинами "Беркуту", згодом він разом зі зграйкою россійсько-фашистських журнашлюх знімав вже з вікон пустої будівлі Адміністрації Президента яскраві картинки Банкової. Ілья завжди опинявся там, де потрібно. Ось тільки під час розстрілу Небесної Сотні його не було.
А на перших похоронах Ілья смурно стояв на Майдані, похнюпивши впізнавану кудряву голову та опустивши свій фотоаппарат...
Про що тоді думав Ілья? Що було в голові Ільї Варламова, коли повз нього несли гроб, в якому лежав 19-річний Устим Голоднюк, той самий, "блакитний шолом миротворця"... Ілья думав про те, що в голову юнака поцілив снайпер, і це був снайпер ҐРУ ФСБ РФ? Чи знав про це Ілья Варламов?
Знав!
Бо вже рівно через добу веселий Ілья Варламов вів фоторепортажі з окупованого українського Криму, радів тому, що "наши рєбята асвабаділі Крым! КрымНАШ!!! Істарічєская справєдлівасть вастаржествавала! Тєпєрь мая бабушка на Родінє!"
І Ватный Одуван Ілья Варламов завзято фотографував потрібні для кремлядської проґанди картинки: "асвабадітєль" — "зелёный чєлавєчєк" з котом, "асвабадітєлям" дарят цвєты, "зелёныє чєлавєчкі асвабаждают КрымНАШ от укропов"...

А згодом Ілюша хвацько розповідав за свою хитродупу сімфєропольску бабцю, яка "імєєт два паспорта і будєт палучать тєпєрь двє пєнсіі" і "когда бабушка єхала поєздом в Москву, то в Джанкоє показала наш, россійскій пасспорт, в Мєлітополє укрáінскій, в Харьковє тоже, а в Бєлґородє снова наш"!
Що ж, яблучко від яблуньки...

Востаннє "на укрáінской тємє" Ілюша мав можливість яскраво засвітитися давненько, коли намагався потрапити до України, але "что-то пошло нє так". Їхав собі Ілюша потягом з Москви до Києва, та на Михайлівському Хуторі завернули назад "блоґєра із крємлёвскоґо пула". Тому Ілюша, щоб не розчаровувати секту своїх "чітатєлєй", назнімав в Брянскє смітників, ям на дорогах та пощерблені парєбрікі і видав "фоторєпортаж" ніби-то "із стрємітєльно дєґрадірующєґо Кієва"!
Щоправда, через декілька годин цю оману було викрито, Ілюшу натицяли кудрявою мордашкою в брянскіє улочкі, які воно видало за київські, і Ілюша таки визнав, що знімав засратий Брянск. "Ну і чьто, какая-разніца, можна падумать в Кієвє нє так!"
З тих пір переважна більшість українських користувачів забули Ілюшу, і лиш найбільші "руссофілы" все ще слідкують за кожним пуком цієї кудрявої галавєшки. Хоча Ватный Одуван періодично і часто вкидує щось "на укрáінскую тєму".

Вкидувати у Ілюші виходить щоразу все більш недолуго.
Зараз, певно, дали завдання "пошатать тєму мовосрача", тому Ілюша вигадав якусь маячню про "плохоговорящіх на англійском хахлушек-зарабітчан", додав вкрадену звідкись українську інфографіку і все те обізвав "А давно украинцы забыли русский язык?"

"Это какой-то новый тренд? Или я просто так неудачно попал?" — питає Ватный Одуван.
Да, Ілюша, ти "нєудачно попал"! Ви всі, кацапи, "нєудачно попалі".
Тому що тепер з вами, вбивцями, свідомі Українці розмовляти не будуть ні кацапською, ні взагалі ніякою.

Ти ще за кремлядську пропаґанду відповіси!
Виродок!

Ватный Одуван уебан