Довідник «Мова чудова»

Mova-chudova-Olga-Ulishhenko

Довідник «Мова чудова»


Видавництво «Vivat» пропонує до Вашої уваги довідник «Мова чудова».
Для дітей і дорослих — вчимо українську мову разом!

《Героями нашої книжки, яких ми вигадали для того, щоб читачам веселіше було подорожувати її сторінками, є Кіт-воркіт і Мишка-побіганка.
Вони розкажуть про складні випадки вживання деяких слів, навчать не припускатися багатьох мовних помилок, нададуть швидку допомогу в запобіганні помилок при перекладі з російської мови сталих виразів, допоможуть уникати мовного суржику.
Видання стане в пригоді для всіх, хто вивчає українську мову і прагне вільно використовувати її як в усному, так і в письмовому мовленні.》

Автор: Ольга Уліщенко

У період становлення та відродження української культури в Україні в харківському видавництві «Vivat» вийшов друком довідник з української мови Ольги Миколаївни Уліщенко «Мова чудова». Щоб у переламний період для держави українці мали нагоду усвідомити себе гідною нацією. Адже саме мова є осередком культури, душею та гордістю нації, часто-густо впливає на окреслення кордонів країн.

Довідник «Мова чудова» демонструє розмаїття та велич української мови. Створений, щоб всі українці пишалися солов’їною, влучно і вправно оперували нею.

《Хотілося б, щоб моє видання стало в нагоді тим, хто вивчає мову, і тим, хто її вдосконалює.》
Ольга Уліщенко

Довідник «Мова чудова» — авторське видання досвідченої редакторки та упорядниці нормативних словників Ольги Уліщенко. Для працівниці видавництва «Vivat» цей словник став ювілейним, десятим у її творчому доробку. Адже впродовж трудової діяльності Ольга Уліщенко редагувала та упорядковувала багато нормативних словників та довідників з української мови: «Російсько-український словник сталих виразів», «Словник труднощів української мови», «Новітній російсько-український словник», «Український орфографічний словник» та інші. Та вона нарешті зажадала створити власну авторську роботу, унікальний словник, що попереджав би помилки в мовленні українців.

«Мова чудова» став особливим. Словник відрізняється як унікальністю побудови , так і змісту. У ньому вміщено не просто перелік нормативних лексем. Тут доступно й наочно, за допомогою лаконічних роз’яснень та ілюстрацій, подається правильне вживання лексем, у яких носії мови, зокрема, і працівники ЗМІ найчастіше роблять помилки.

Книгу «Мова чудова» створено задля збагачення мовної скарбнички як перехресних українців, так і філологів. Довідник має компактний розмір, щоб найкорисніше було завжди під рукою. Унікальними сторінками для словника є рубрики: «Цікаві факти», «Слово про мову», «Швидка допомога», «Антисуржикова сторінка».

Уривки цитат з рубрики «Слово про мову»:

《Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову…》
Ліна Костенко

《По ставленню кожної людини до своєї мови можна абсолютно точно судити не тільки про її культурний рівень, але й про її громадянську цінність…》
Костянтин Паустовський

Рік видання:2016
Мова:українська
Кількість сторінок: 356
Палітурка:тверда
Розмір:170х115 мм

Джерело:
© Видавництво «Vivat»
На зламі епох: довідник «Мова чудова» Ольги Уліщенко
Інформацію надіслала PR-менеджер видавництва «Vivat» пані Ольга Гармаш
Facebook-сторінка видавництва «Vivat»