День Незалежності. Відродження.

День Незалежності. Відродження.

 

25-та річниця проголошення Незалежності. Варто та й час зробити висновки. Власне, висновок тут короткий – 25 років незалежності на папері, фактично ми лише ТРЕТІЙ  рік боремося за неї, відвойовуємо кров’ю.  І боротьба ця страшна і надзвичайно тяжка. Підступна війна нашого одвічного ворога і окупанта, винесла на поверхню неймовірну кількість прихованих та явних прихильників «русскава міра» і виявила величезну, колосальну роботу Москви та її агентів по знищенню всього українського, передусім мови та культури, і закінчуючи сферою обслуговування. Одним словом – на всіх рівнях! І тут в Москви немає неважливих ділянок – абсолютно все має бути зросійщене, звучати російською, вкарбоване в мізки русскім язиком навіки!

 

Не треба бути семи п’ядей в чолі, щоб зрозуміти: у війні, що почалася навесні 2014, нам можна, перемогти,   лише згуртувавшись монолітом, разом відкинути все, що прямо чи опосередковано сприяє окупації та працює на ворога, а отже, проти нас. Бо на даний момент від Незалежної Української Держави маємо лише назву.

На жаль, робота в цьому напрямку ведеться, як мокре горить і в цьому величезна провина лежить на байдужості населення, виплеканій, викоханій русскім міром, суть якого : народ бидло, а царь, вождь, прєзідєнт вєлік! Звідси й «какаяразніца» і «всьо-равно», «адіннарод» і «мижебратья» і тому подібна пропагандистська робота, що ведеться звідусіль русскім язиком і найперше, з екранів телевізорів. Яскравим показником того, що Незалежність наша існує лише на папері, є русскій язик, яким просякнуте все суспільство і всі сфери діяльності. До 2014 року Україна була абсолютною колонією Російської Федерації. Майдан розбудив свідомість, а війна розбудила гнів народу і лише тепер триває боротьба за справжню Незалежність.

Для мене яскравою ілюстрацією справжній ситуації в Україні, стала Олімпіада в Ріо-де-Жанейро. За 25 років в нас найгірший результат! Спортсмени суціль російськомовні, як і ведучі репортажів, їхня риторика і поведінка  є  зконцетрованим показником стану нашого суспільства. Ситуація сумна і вимагає негайних заходів з боку влади і патріотичного пробудження громадян України.

Отож, поки що ми святкуємо бутафорний День Незалежності 24 серпня, хоча справжній День Незалежності і Визволення настане в День Перемоги над РФ і русскім міром.

© Світлана Кашпіровська
© «Порохівниця»