“Байци нєвідімого фронта”

Так, саме бійці, в прямому сенсі. Цілком очевидно, що на сьогодні маємо чітко сформований другий фронт всередині України. Він невидимий, але дуже відчутний. Війна за свідомість українців, тобото за повне знищення, як такої. Сумнозвісне «мовне питання»…

Почалося все приблизно з 2015, коли українці, приголомшені війною, трохи прийшли в себе та звернули увагу на  відомих розкручених російськомовних блогєрів  та чиновників: а чого це ви досі російську вживаєте? Московити війну проти України розв’язали, вбивають та катують наших бійців та українських громадян. Не чули??   Аргументи русскоязичних спочатку були обережні: ну чьто ви в самом дєлє, нє врємя сєйчас. Ми же за укрАїнскій дєржавний, проста прівиклі. Тим часом, «врємя» йшло далі, а час для вирішення питання все не наставав. Більше того, блогєри та їх свита закрилися такими непробивними щитами, як «байци в акопах», президент і…ФАРІОН!! Так, саме вона є основним , хоч і абсолютно диким аргументом в стихійно виникаючих суперечках на мовну тему. «Рєбята, сматрі, фаріонщік!!»  І «рєбята» тут же кидались в бій на нещасного, що посмів запитати, чому не державною пише? А блогер та письменник Дмитро Вовнянко, до речі україномовний, але в тісній спілці з «блогєрамі», навіть провів опитування: як дошкульніше назвати «фаріонутих»…Далі більше. Відчувши сильну підтримку русскоязичного населення ( треба віддати належне – діють вони дуже злагоджено та одностайно, так що складається враження, що їх більшість) і зрозумівши, що заховавшись за спину АТОвців, можна прикриватись цим аргументом нескінченно, відстоюють і поширюють свій власний русскій мірок в Україні. Тепер в хід ідуть відверті образи і обзивалки, витягнуті з совкового минулого – кугути, рагулі, сєлюкі та інші кремлядські терміни, вживані московитами для приниження Українців.

В авангарді цього «війська» заслужене перше місце тримає такий собі Victor Tregubov, який відпочатку не приховував своєї ненависті до всього українського. І, так, вони всі, як один, промовляють захисну мантру – «я за українскій язик, каторий должен бить єдінствєнним дєржавним», але розмовляють ним «вишеватнікі», ще один улюблений термін, який придумали в кремлі . Та ось, дивіться самі.

Таких скрінів можна привести безліч! І не одного Трєгубова. Роздутий «боєць з акопав» мартін брєст , що за кілька місяців після мобілізації дивним чином набрав максимум френдів та з десяток тисяч підписників у Фейсбуці, його підгавкувачі Орілла та Танцор, Ніскубін, Золотарьова, усілякі Паштєти та Горькіє лукі та  десятки інших. Всіх вирізняє надзвичайне хамство, притаманне московитам. Вражають своїм українофобством і наближені до президента люди – «савєтнікі» і «нєпрікасаємиє валантьори». І як би вони не намагались ввести народ в оману, що мова повинна бути єдина українська в Україні, насправді, ніхто з них так не думає, бо продовжують вживати ворожу російську, а отже впливати на свідомість тисяч і тисяч українців.

Нещодавно спливла брудна статейка колишнього земляка під нікнеймом  Александр  Роджерс, де він покроково описує спосіб лікування від « українства». Ось кілька:

-Каждый день стремиться стать русским, вести себя как русский, думать как русский.

-Продолжаем строить, попутно читая русскую классическую литературу, слушая Мусоргского, Чайковского и Римского-Корсакова. Следя за собой и пресекая любые попытки «гэкать», говорить на суржике или воровать, что плохо лежит.

-Самостоятельно украинство не может быть изжито, поэтому нужна помощь здоровых людей – русских. Признание их руководящей и направляющей роли.

Нікого більше не нагадує? Суть всіх аргументів русскоязичних саме така і «русскіє в Українє» з усіх сил «изживают украинство».

Висновок напрошується такий – в Україні відкрито другий фронт і він тим небезпечний, що вороги прикрилися масками « патриотов» і їх важко розпізнати.

Консолідуймося, ігноруймо та не приймаймо московський язик ніде і ні від кого! Тоді перестанемо хоронити українців, вбитих русскими кулями та збережемо Україну…