«Сила Нескорених!»

neskoreni-logo

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Українці уклінно дякують всім Захисникам України за мужність, звитягу, сміливість і залізну стійкість, за захист України від россійсько-фашистської імперіалістичної аґресії, за мирне Небо, яке наші Захисники України тримають неймовірною ціною своєї крові, своїх життів...
Вклоняємось перед Вами й дякуємо!
День Захисника України — свято, яке Українці вистраждали ціною неймовірних втрат.
Це справжнє свято, наше, українське!
Зі святом! З Днем Захисника Україні!

Слава Україні! Смерть ворогам!
Слава Україні! Героям слава!

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Свято встановлене 14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом скасовано указ Президента України Леоніда Кучми 1999 року, яким встановлювалося свято — "День захисника Вітчизни" 23 лютого, знаного з совєтських часів, як "23 фєвраля — Дєнь Совєтскої Арміі і Воєнно-Морскоґо флота".

Президент України Петро Порошенко у своєму виступі під час військового параду в Києві 24 серпня 2014 року відзначив:

《 В багатому на подвиги літописі українського воїнства безліч битв і дат, гідних стати Днем захисника Вітчизни. Я наголошую, Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої! 》
— Петро Порошенко, Президент України, 24 серпня 2014.

Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української Повстанської Армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.

Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович мотивував вибір дати 14 жовтня для Дня захисника України історичною традицією вшанування українського війська на Покрову.

 

Соціальні відеоролики та постери Міністерства Оборони України до Дня Захисника України 14 жовтня
© 2015 Міністерство Оборони України

 

«Сила Нескорених!» МО (1)

«Сила Нескорених!» МО (2)

«Сила Нескорених!» МО (3)

«Сила Нескорених!» МО (4)

«Сила Нескорених!» МО (5)

«Сила Нескорених!» МО (6)

«Сила Нескорених!» МО (7)

«Дякую Тобі‬» (МО) (1)

«Дякую Тобі‬» (МО) (2)

«Дякую Тобі‬» (МО) (3)

«Дякую Тобі‬» (МО) (4)

«Дякую Тобі‬» (МО) (5)

«Дякую Тобі‬» (МО) (6)

1 коментар до “«Сила Нескорених!»

  1. Сповіщення: До Дня Захисника України – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.