Атака клоУнів або ФСБук і “квартальні” бєняботи

bydloklowany

Атака клоУнів або ФСБук і "квартальні" бєняботи

 

Наша facebook-сторінка «Порохівниця» була заблокована в ніч на 22.ХІ.2016.
Це вже банальна річ для кремлядської соцмережі ФСБук, де "балом правят" стукачі, крємлєботи та московітські "модыраторы дублінскоґо офіса". Сталась ця банальна прикрість опісля репосту старої минулорічної публікації «Містер Секонд українського телебачення», котра миттю поширилась соцмережею та привернула увагу не лише користувачів, але й тих, про кого ця публікація. Виявилось, наші "юморісты" зі студії "Квартал-95" такі "обідчівыє"! Миттєво було задіяно рабів-ботів та стукачів з метою "заткнуть рот" та прибрати з віртуального простору як мінімум саму публікацію, як максимум — сторінку.

...В наш час гібридної інформаційної війни вже нікого не здивуєш ботами — всі знають, що таке боти, які вони бувають і для чого використовуються. В епоху інформаційних війн ботоферми стали звичним явищем, і їх мають всі політикани, олігархи та інша наволоч, котра намагається впливати на інформаційний простір та суспільну думку. Наявність ботоферм, ручних "журналістів" та власних "СМІ" є зараз мірилом крутості, на рівні з дорогими тачками, віллами та іншими елементами "крутого" положення в суспільстві.
Ботоферми бувають різні — залежить пропорційно від кількості награбованого кешу та статусу в суспільстві. Кремль має гігантські ботоферми зі штучних ботів та не менш гігантські ботоферми з рабів, котрі працюють крємлєботамі буквально "за єду", себто, "за 7 рублєй\коммєнтарій" — всі ці "ольґінскіє", "савушкінскіє" ґалєры... У них там на РФ (Россії Фашистській) ця сфера діяльності отримала такий неабиякий розвиток, що під час кожних місцевих виборів на внутрішні бої ботоферм виділяються мільйони, лиш задля того, щоби якийсь "ґопнік із подворотні" обійшов іншого на посаду в якомусь сраному Сєрґієв-Посадє. (Уявіть, в скільки разів більше Кремль виділяє фінансів на зовнішню діяльність кремлєботів — розхитувати "шатунамі" Україну чи Європу).
У нас ситуація аналогічна, адже за часів домбасской кримінальної окупації ці ж "політтєхнолоґії" прийшли й до України.
"Каждый нармальный пацан должен імєть бабло, стволы, тачки, хазу, шлюх, журнашлюх і ботоферму"!
Ну, у домбасскоґо гопніка ще була стаусяча ферма і золотий батон! А після нього навіть доморощені селищні депутати мають якісь власні дрібні "ботоферми", зібрані з совєтських тёток-бюджетніц з пєрґідрольними "прічёскамі-башнямі", які в робочий час табунами бігають тепер по соцмережам і пишуть, що їм накаже начальство.
Треба ж формувати "апщєствєннає мнєніє"!

Саме так сталось і з нашою публікацією.
Як тільки репост набув широкого шерингу серед користувачів та сторінок в соцмережі facebook — миттю активізувались напівпусті та вочевидь фейкові аккаунти.
В репості від facebook-сторінки «Український інформаційний простір» ціла когорта "дєвушек" та "тёток", розбавлених "рєальнымі пацанчєкамі", кинулись захищати "іронічных рєбят с квартала".

 

Можна провести експеримент 🙂
Пишеш в ФСБук короткий пост: «"Квартал" — гівно!»
Як тільки пост розшериться мережею та почне набирати купу лайків — миттєво прибіжать десятки "дєвушек" і совєтських "тёток", котрі почнуть квоктати: «"Квартал" — не гівно!», «"Квартал" — не гівно!».
Потім підтягнуться "пацанчєкі" з жаргоном гопніка Жені Кошевоґо: "Сыш, ты чё на рєбят с "Квартала" ґоніш? Сыш, ты с какова района, а? Ты хто такой, а?" І тут же "тёткі" в унісон: "Лучше сматрєть рєбят с "Квартала", чєм відєть Порошенка! Ко-ко! Ліпєцкая фабріка! Кук-кудах! Іранічныє рєбята... Ко-ко... Юмар нєльзя крітікавать!.. Кук-кудах! Ані дєнєґ на АТО давалі!"
Звісно ж, окрім ботів, що "на работє", є і звичайні упороті любітєлі брудного "юмора" — їх не багацько, всі є очевидними покручами та українофобами з ватою в головах, причому, деякі "ценітєлі юмора" навіть цитують вовочку зєлєнскоґо.

А далі, вже "традиційно" після купи комментарів та "мнєній в защіту" адміни сторінок слухають стук стукачів!
"Малатком, малатком, малатком па ґалавє!"
У нас на facebook-сторінці «Порохівниця» на публікацію «Містер Секонд українського телебачення» "нажаловалісь" поки що 8 стукачів. Метою було прибрати допис.
Варто розчарувати стукачів — цей метод не завжди спрацьовує.
Наприклад, коли ми опублікували на гумористичній сторінці постер "Дві гадюки" про сестер Вєру і Надю Савчєнко, ботоферма БЮТ атакувала тиждень публікацію, настукавши аж 43 "жалобы", але публікацію і сторінку не було заблоковано.
Коли ботам не вдається прибрати невгодну публікацію — починають нишпорити по сторінці в пошуках бодай-чого, щоби "настучать": шукають якісь картинки чи тексти з "запрєщоннымі словамі" на кшталт "кацап", "москаль".

 

stat

fsbook-ban-page-21-11-2016

 

Отже, коли "квартальным" бєняботам не вдалось прибрати саму публікацію, теж почали нишпорити і, звісно ж, знайшли привід.
Об'єктом атаки стала гумористична версія грузинської пісні „Ґоґія-Ґоґія“, яку нещодавно опублікував наш грузинський ґенацвалє Дімітрі Ніношвілі. Це іронічна версія старої грузинської пісні українською мовою про дружбу, братерство і взаємодопомогу між Грузинами і Українцями. На сайті «Порохівниця» ми ще не встигли її викласти, а з ФСБук-сторінки довелось прибрати публікацію, щоби розблокувати сторінку.

Не дивно, що "квартальні" бєняботи, не прибравши невгодну публікацію про "квартал", накинулись на картинку з Грузином і Українцем. Всім відома ненависть "кварталу" до Грузин та Українців! Варто лиш згадати 2008 рік, коли окупаційні війська РФ (Россії Фашистської) бомбили міста Грузії — в цей же час студія "Квартал 95" знущались над Грузією... Та й Українці, разом з чинним тоді Президентом України, теж були виставлені в цьому скетчі настільки принизливо... Адже продукт розраховувався на РФ!
Подивіться ще раз це старе відео — це і є справжнє обличчя українофобного та кацапського "Квартала-95", продюссерами якого є кацапи із Тамбова...

А грузинську пісню „Ґоґія-Ґоґія“ ми знову опублікуємо.
Позаяк, саме цей іронічний віршик так припік українофобам — треба зробити ще більш відомим цей текст!

 

Втім, повернімося до факту бот-атаки.
Варто зауважити, що наша facebook-сторінка «Порохівниця» має регіональне обмеження — ми заблокували перегляд нашої сторінки для РФ, щоби запобігти потраплянню на нашу сторінку кремлєботів. Зараз адміни українських facebook-сторінок зазвичай в налаштуваннях блокують перегляд для РФ, щоб хоч якось зменшити ризики банів від ФСБук та зменшити вірогідність потрапляння ботів принаймі з РФ.

Але у нас є свої гниди, гірші за московських.
І мова не лише про "возмущённых ґраждан", котрі кидаються на україномовних Українців, або стукають на "хунту".
У нас в Україні своїх ботоферм різного штибу вдосталь — давно відомі юлькини "юлєботи", армії ботів хуйлокума мєртвєчука, боти всіляких там лёвочкіних, клюєвих, портнових, пшонок... Ну і щоб у гопніка-олігарха не було ботоферми? У Карабаса-Бєнябаса є свій "кукольный тєатр" — "Квартал 95" називається, котрий в свою чергу має також власну "квартальну" ботофермочку. Адже з тих пір, як Українці дедалі частіше почали висловлювати своє невдоволення цими українофобами, доводиться за допомогою ботоферм "выстраівать апщєствєннає мнєніє". Ну, може ще пара-трійко яких "узкаґаварящіх ЛОМ-бльёхєров" виступають "в защіту юмара".

Схоже, "недоклоуны" Карабаса-Бєнябаса не усвідомлюють, що граються з вогнем...
Українці ніколи не пробачають принижень, а їх у "квартала" було і є вдосталь! Чого вартий "Останній москаль", чого варті їх скотські "Сваты", "Слуґа народа", псевдо-"мультфільм" "Кієвская Русь" та безліч українофобного "юмора" в усіх їх "юморістічєскіх проектах".
І коли Українці почали обурюватись всім цим лайном — українофоби вдались до перевірених кремлядських технологій — ботоферми, цензура.

Саме з цим лайном і довелось зіткнутись...
Як бачимо, ворог не лише на РФ, але й всередині України окопалися всі ці покручі та українофоби, маючи в руках необхідні важелі впливу: масс-медія, ботоферми...

 

Чесно кажучи, як вибиратись з цього лайна, котрим залило Україну вщент — невідомо...
Особисто я, наприклад, бачу лише одне вирішення проблеми: фізична ліквідація ворогів України — всіх цих хуйлокумів, юлєк-жулєк, ляшків, лёвочкіних, новінскіх, кало-мойскіх разом з їх дрібними приспішниками зєлєнскімі — просто треба ліквідовувати, як ліквідовується ворог на Сході.
Тому що ворогів треба ліквідовувати.

Україна стане вільною тільки тоді, коли ми будемо стояти по коліно в крові наших ворогів!

...а поки що ми стоїмо по вуха в лайні...

Отже... Смерть ворогам!

 

© Дмитро Дзюба 
2016.ХІ.22

1 коментар до “Атака клоУнів або ФСБук і “квартальні” бєняботи

  1. Сповіщення: ✠ Україна — Сакартвело: визвольна пісня – Порохівниця

Коментувати не дозволено.