Дискримінація за вишиванку

Дискримінація за вишиванку
або "Гра" в шашки по-кацапські

Війна РФ (Россії Фашистської) проти України триває на всіх фронтах, включно зі спортивним.
Шахи і шашки вважаються найбільш мирним видом спорту, проте, це виявилось зовсім не так.
Маємо безпрецедентний в історії випадок дискваліфікації за український національний одяг — вишиванку!
Українського чемпіона з шашок Юрія Анікєєва дискваліфікували на три роки за вишиванку!
Пояснення просте — так звана "Мєждународная фєдєрация шашек (IDF)" насправді є суто кацапською організацією однієї людини, в якій 6 із 8 членів "правлєнія" є кацапи, "президентом" IDF є кацап Владімір Ланґін, "ґєнєральным сєкрєтарём" IDF є його жінка Антоніна Ланґіна. Єдина у Світі "міжнародна" спортивна організація, якою керують виключно кацапи, які всі між собою є родичами. Звісно ж, всі рішення "міжнародної" організації приймаються цими кацапами "в сємєйном подрядє" одностайно і лише на користь та в інтересах РФ (Россії Фашистської)!

 

Кажуть, коли дикуна посадити грати в шахи чи шашки, то дикун зрештою перекине усі фігури, почне ними жбурлятись, залізе на стіл та, вибачте, насере... Чи це про голубів? Та ні, не будемо ображати птахів, бо всі все знають, що подібна поведінка притаманна лише одним дикунам ХХІ століття — оркам з Мордору — кацапам!
І кацапська мерзота це вкотре довела.
 

Правління так званої "Мєждународной фєдєрации шашек (IDF)" дискваліфікувало неодноразового чемпіона світу і України Юрія Анікєєва на 3 роки, звинувативши у носінні вишиванки та в полеміці у пресі й на особистих аккаунтах соцмереж, де ґроссмейстер нібито претензійно висловився про шляхи розвитку шашок-64, проте в останньому звинуваченні не було доказів.
 

У заяві IDF зазначається наступне (обережно, кацапською):
 

«По итогам рассмотрения заявок национальных федераций решено не допустить до участия в чемпионате Европы 2016 г. Юрия Аникеева (Украина) за многократные случаи публикации тенденциозной и недостоверной информации о деятельности IDF и высказываний, наносящих ущерб ее имиджу и имиджу шашек-64 в целом.
Рассмотрено многократные случаи нарушения этического кодекса IDF (пункты 2.2.4 і 2.2.8) международным гроссмейстером Ю.Аникеевым (Украина) после его отстранения от чемпионата Европы по шашкам-64 2016 года. В соответствии с этическим кодексом IDF (пункт 3.7.) правление IDF приняло решение отстранить Юрия Аникеева на 3 года до 15 декабря 2019 года от участия во всех соревнованиях, что проводятся IDF».

 

Президент Федерації Шашок України Анатолій Яценко підтвердив, що Юрія Анікєєва звинувачують у некоректній полеміці у ЗМІ, у претензійних роздумах на тему розвитку шашок, у висловлюваннях про Путіна:

— Я просив надати факти, назвати ЗМІ, у яких він це говорить, дати його цитати. Але немає нічого. Нічого! А найбільший абсурд — його звинуватили у тому, що він вийшов на церемонію нагородження у вишиванці! Та якщо якийсь африканський спортсмен виходить на церемонію нагородження у національному костюмі, йому зал аплодує стоячи. Таке лише вітається. А вишиванка, виявляється, є порушенням норм!?

На запит Президента ФШУ Анатолія Яценка, "правлєніє" так званої "Мєждународной фєдєрации шашек (IDF)" відповіло дослівно таке:

«Ю. Аникеев отстранен от соревнований IDF за многократные случаи публикации тенденциозной и недостоверной информации о деятельности IDF и высказываний, наносящих ущерб ее имиджу и имиджу шашек-64 в целом. Речь идет о публикациях на сайте shashki.com, интервью на сайте фонда, персональном блоге Аникеева и его страничках в контакте и facebook. Если Вы их не видели – почитайте».

Себто, висловлювання громадянина України Юрія Анікєєва у особистих аккаунтах в соцмережах щодо війни РФ (Россії Фашистської) проти України стало приводом до дискваліфікації, проте, вказати це як причини, кацапи не спромоглись.
Ба, більш того, так званий "этічєскій кодекс" так званої "Мєждународной фєдєрации шашек (IDF)" взагалі був створений за місяць до ухвали рішення щодо дискваліфікації українського чемпіона! Цей "этічєскій кодекс" передбачає покарання спортсменів-шашкістів усього Світу будь-за-що: «Поведение, действие или бездействие(?!), которое причиняет вред или может причинить вред МФШ» — поле для маніпуляцій безкрайнє!
Назвали РФ — Россія Фашистська, країна-аґрессор — все, "прічінілі врєд Мєждународной Фєдєрациі Шашек"!
Схотіли — вигадали собі "правіла"! Зручно!

Докладно про розвиток подій, котрі почались ще в жовтні минулого року, Юрій Анікєєв розповів в інтерв'ю.

— Росія має кворум у цій федерації та може протягнути будь-яке рішення. Розумієте, це - війна. Це - факт спортивного тероризму, саме так висловився наш міністр спорту. Це та сама гібридна війна Росії, про яку всі говорять! — підкреслює Президент ФШУ.

— Вважайте, що команді просто відрізали голову. Юра - екс-чемпіон світу. Це - один з найсильніших гросмейстерів світу, це лідер нашої команди. Росія не могла змиритися з тим, що вона вкладає величезні гроші у розвиток шашок, а найкращими стають українці, які виступають на голому ентузіазмі. От вони і вдарили з-за спини. Спочаку вони обезголовили нашу жіночу збірну, а тепер - чоловічу", — зауважив Яценко.

На запитання, що трапилося з жіночою командою, він відповів, що українку Дарію Ткаченко купили за квартиру у Росії.

— Тепер вона росіянка. Юрія хотіли прибрати зі шляху таким самим способом. Йому теж пропонували громадянство, квартиру, але він відмовився. Юра сказав, що він - патріот України, і нікуди не піде. Тому вони вигадали інший спосіб, як позбутися конкурента. Три роки дискваліфікації - це вбити всю кар'єру. Це ж не три місяці", — підсумував Яценко.
 

Зрештою, спортивний тероризм РФ (Россії Фашистської) вже давно є секретом Полішенеля, і сумнівні "побєды" кацапів під мельдонієм вже давно доведені.
Більш того, давно відома маніакальна схибленість Кремля на спорті, бо це чи не останній привід для "ґордості", тому "побєды" досягаються за будь-яку ціну і тільки зад допомогою допінгів та махінацій — підкупити, засудити, мельдоній, підмінити сечу...
Навіть "олімпіаду в Сочі" Кремль банально купив у вщент корумпованого та кремлядського Міжнародного Олімпійського Комітету!

Спорт, як і масс-медія — це сфери, найбільш окуповані Кремлем і кацапами!
Тож, не дивно, що цілий напрямок спортивних змагань — шашки — повністю контролюється кацапами!
І таких прикладів можна навести купу, якщо ретельно вивчити питання...
 

Щодо Юрія Анікєєва.
Варто подякувати Юрію за патріотизм до своєї України, за те що не продався за квартиру і громадянство ворожій країні.
Дійсно, в соцмережах Юрій публікує і репостить багато про війну, підкреслюючи свою чітку й свідому позицію щодо россійсько-фашистської аґресії. Єдине зауваження, хіба що, — чи варто тримати особисті аккаунти у ворожих россійсько-фашистських соцмережах "ВКонтактє" та "Однокласснікі"? Адже ФСБ\КҐБ має повний контроль за цими соцмережами.
Крім того, це урок як для Юрія, так і для інших українських спортсменів — не варто зв'язуватись з кацапами!
Скільки б ви не обіймались з кацапськими спортсменами, кутаючись у прапори РФ, скільки б ви не приймали участі у "всєроссійскіх сарєвнаваніях", скільки б не публікували матеріялів на кацапських спортивних ресурсах, і навіть якщо погодитесь продатись за квартиру та "ґражданство РФ" — кацапи все одно вас покарають рано чи пізно лиш тому, що ви з України! Навіть якщо у вас є московітське коріння...
 

Хочеться сподіватись, що Юрій зробить висновки з цього прикрого випадку та якнайдалі буде триматись від усього кацапського. А ще краще буде, якщо з патріотичних почуттів, та й суто принципово, Юрій перейде на українську мову (особливо, якщо це рідна для Юрія мова).

Бути Українцем можна лише українською!
 


Наостанок, щодо вишиванки.
Наразі, маємо вкрай небезпечний прецедент першого гучного випадку дискримінації за українську вишиванку.
Якщо цей випадок дискримінації залишиться безкарним, то це розв'яже руки українофобам і кацапам, включно з так званими "русскоґаварящімі" в Україні.
Надалі Українці можуть зіткнутись з тим, що за вишиванку можуть напасти, або навіть вбити.
На жаль, Історія повторюється і вже неодноразово мала випадки, коли Українців вбивали за вишиванку, українську мову, за те, що Українець...
 

Спостерігаємо зараз вкрай небезпечну тенденцію, коли вже почались переслідування за українську вишиванку і українську мову.
Випадок з дискваліфікацією чемпіона Світу за вишиванку і український патріотизм є першим гучним тривожним дзвоником...