„Здачі не треба!“

Чималий резонанс, останнім часом, викликали пости в Фейсбуці пані Лариси Ніцой. А надто той пост, в якому жінка, розлючена грубим непрофесійним ставленням касирки до своїх вимог, жбурляє монети на підлогу. Всі рускаязичния взвили і заголосили в унісон: "фу, фє, бє, тьху, бєзабразіє! такімі паступкамі вы атталківаєтє ат мовы"!

 

Нешановні, а чому ж вас не відштовхнули ат русскава язика вбивства та катування українців? Якщо всіх притомних та свідомих громадян України події, що сталися навесні 2014 року, навіки відвернули від всього кацапського і найперше - від язика, то ЩО повинно вплинути на ВАС??? Якщо вже, навіть, пролита кров вас не пройняла? Кров наших дітей, коханих та рідних! звірячі катування та вбивства наших полонених, яких мордують саме РУСКОЯЗИЧНІ! І під керуванням РУССКІХ! Що? Не аргумент, правда ж?...Звісно ж не аргумент. А от монети, кинуті на підлогу, та хоч би в обличчя, оце да! Це ж така можливість нарешті виказати всю свою, довго стримувану, ненависть до мови та українців, носіїв мови! А той факт, що русскім разгаваріваєт кат і убивця українського народу пуйло та його кліка, та його безвідмовні слуги і раби, то таке, падумаєшь...Висновок тут один-єдиний: ви брехливі, підлі, ниці, ледачі! Вас не виправдовують ні ваші справи, ні вчинки. Бо зробили на копійку, а нашкодили на мільйони! З вас вже навіть кацапи сміються, з вашого язика, який ви називаєте русскім. І нікому ви не потрібні із своїм язиком - ні кацапам, хіба що, як гарматне м'ясо; ні українцям, бо ми вами гидуємо!

Що маю ще сказати власникам рускаязичної щелепи. Це те, що досить скоро українська мова буде звучати всюди: по телебаченню і радіо, в газетах, книжках, в перукарнях і магазинах. Перша ластівочка, це квоти на радіо, вже готуються розглядати потворний закон КК і його скасують. Готують законопроект про квоти для друкованих видань, особливо газет. І так, мало-помалу, але вперто відродиться і заповниться українськомовний простір. Тож вам доведеться вчити мову. Більше того - розмовляти нею. Але у вас є вибір, як і в будь-якій ситуації. звісно, ви можете не вчити і не розмовляти українською і, навіть, не чути. От тільки можливо це не в Україні. А за порєбриком!
 


 

© Світлана Кашпіровська
© «Порохівниця»