“Русскаґаварящіє” вже готові вбивати Українців!

"Русскаґаварящіє" вже готові вбивати Українців!

 

Увага! Публікація містить добірку скріншотів з надмірною українофобією "русскоґаварящіх"!

Війна кацапів проти Українців триває.
Як і 100 років тому, "узкаґаварящіє" ладні вбивати Українців за вишиванку і українську мову.
Кацапи та "русскоязычныя" 100 років тому також з лютою ненавистю вбивали Українців, втопили Україну в крові, намагаючись вбити якомога більше Українців. Тоді також в армії УНР були "русскоґаварящіє воины", котрі принципово "ґаварілі на панятнам языкє", принципово не знімали россійсько-імперські військові шинелі та колорадські лєнти, а потім радо перебігали хто до бєлоґвардєйцев, а хто до большевіков і разом з "братьямі по вєрє і духу" ці кацапи не просто вбивали Українців — насолоджувались вишуканими тортурами над Українцями: "снять пєрчаткі", живцем здерти шкіру, живцем зварити, розпороти шлунок, виколоти очі, зняти скальп, відрізати геніталії...
Через сто років аналогічні тортури знову застосовувались на Сході України...
Бо така є ментальна суть кацапа — вбивати і отримувати від цього насолоду...
Ще сто років тому кацапи довели, що кацапи це не люди, а недолюдки!
Різниця лиш в тому, що у 1919 в Україні мешкало лише мільйон кацапів та скацаплених покручів, а в наші дні більше десяти мільйонів... Метастази “русскаґо міра” розростаються...

 

Здавалося би, яка б мова не була рідною для громадян України, нам всім під час війни, як запорожським козакам, варто згуртуватись навколо всього рідного, українського і разом заспівати: "Душу й тіло ми положим за нашу свободу, і покажем, що ми, браття, козацького роду!"
Проте, на жаль, частині наших співгромадян принципи заважають заговорити українською мовою — бо ж, певно, "русскаґаварящая чєлюсть" зламається!
Мова йде про протистояння між україномовними Українцями і "русскаґаварящімі укрáінцамі".

Парадокс — в Україні з'явились терміни "україномовний" Українець та "русскаязычный", або "русскаґаварящій патріот". Помічаєте? Вуха стирчать!
Так, терміни "русскаязычный укрáінєц", "русскаґаварящій укрáінєц" та "русскаґаварящій баєц із акопав™" з'явились в лютому 2016 року, на другі роковини розстрілу Героїв Небесної Сотні і початку війни РФ проти України.
З часом, в ході тривалих суперечок і віртуальних боїв, свідомі Українці, які змушені були захищати своє право на рідну українську мову та захищатись від постійних немотивованих атак з боку "русскаґаварящіх" співгромадян, вимушені були називати себе україномовними Українцями, щоб хоч якось ідентифікуватись і відрізнятись від москвофільської частини бойових "патріотав".

Почалося все з "флєшмоба мартіна брєста", "под патронатом" відомого Обєрвалантёра...
Зростає протистояння між "узкоязычнымі" та Українцями як у віртуальному просторі, так і в реальному.
Відчуття відчаю й безправності серед Українців та відчуття повної безкарності серед нахабних "узкоґаварящіх", котрі нахабніють з кожним днем дедалі більше.

Найбільший рівень аґресії кацапів та покручів поки що у соцмережах, де "узкоязычныє" влаштовують чисельні провокації, напади на україномовних Українців і пихато називають це "мовосрачамі".

Анатомію українофобії в ФСБук ми вже колись вивчали. На жаль, доведеться знову повернутись до цього лайна, просимо вибачення...

Хто ж наші "герої", хто ці “русскаґаварящіє байцы із акопав™”?
Вся чисельна когорта затятих українофобів не варта уваги, але кілька найзавзятіших ось:

Victor Kravets
(Виктор Кравец)
Иван Костенко
Константин Пышненко
(Kostas Orilla)

Покруч-ґорілла

Найактивніший "барцун за русскій язык" і роздмухувач "мовосрачєй"етнічний кацап Віктор Кімовіч Кравєц, 1975 року народження, уродженець ґорода Балашов Саратовской області РФ, котрий працює диллером на ДК "Укроборонпром" та ховає своє обличчя за логотипом цього підприємства. Недолуге на вигляд, карлікове, товстеньке, (з етнічних міркувань фото викладати не станемо); навчалося воно в місті Запоріжжя (Запорізький Національний університет, філологія), шукало роботу менеджера по продажам (В2В) в Києві, переїхало до столиці, працює керівником ООО "Мір Вашеґо Сервіса" (м. Київ, вул. Павловська, 28 +38-067-325-30-60) — "кваліфікований постачальник" ДК "Укроборонпром"
В Запоріжжі воно було одружене, проте жінка покинула цього невдаху і воно, ймовірно, подалось до столиці. Зараз знайшло собі "женщіну", таку собі Irina Kovalenko, яка бігає слідом за ним по фейсбучіку, стукає на всі українські дописи та активно допомагає "муженьку" роздмухувати "мовосрачікі".
Мешкає Віктор Кімовіч Кравєц в якомусь гуртожитку з купою сусідів по кімнаті, юзає затяганий планшетик, вельми тішиться неабиякою увагою до своєї нікчемної персони, вважає себе неабияким важливим пєрцем "в оборонном комплєксє страны" лиш тому, що торгує свердлами і молотками!
Саратовскій кацап має вельми значне коло шанувальників та підтримку з числа декількох так званих "русскоґаварящіх байцов із акопав™". Влаштовуючи ледь не щодня "мовосрачі" в соцмережі ФСБук, ця когорта українофобів в доволі аґресивній формі нападає на україномовних Українців, особливо на жінок, знущаються, принижують, ображають, провокують на відповіді щоби висміювати надалі та потім у вигляді скріншотів показувати україномовних Українців недолугими "куґутамі і раґулямі".
Віктор Кімовіч Кравєц постійно всіляко принижує Українців, називаючи купою образливих слів, як-то "куґуты, раґулі, строчєвышытыє, вышыватниікі, нєдочєловєки, тварі, куґутня", тощо. Українську мову воно вивчило лише для того, щоб троллити тих Українців, які в розмові можуть використовувати суржик або у кого трапляються кацапізми, завжди підкреслює, що воно "владєєт літєратурным укрАінскім", обожнює вставляти короткі шаблонні вислові іншими мовами (французькою найчастіше), вдаючи з себе філологічного надрозумника.
Причому, цинічно постійно звинувачує в "раздуваніі мовосрача" саме Українців! Навіжений кацап може по декілька місяців "смаковать мовосрач" та атакувати обрану ним жертву...
Такий собі віртуальний кацапський терор Українців на тлі реальної війни РФ (Россії Фашистської) проти України...

Ймовірно, в стратегічному державному підприємстві "Укроборонпром", яке до війни контролювалось ФСБшніками, таких кацапів вдосталь, можливо, вони навмисне "работают в тємє мовосрачєй", щоби нарешті роздмухати "ґражданскую вайну на Украінє"? Логічно, бо тоді й попит на зброю збільшиться, і "Укроборонпром" буде мати профіт...
Спроби звернути увагу концерну "Укроборонпром" на негідну поведінку свого працівника успіхом не увінчались.
Втім, не дивно, бо ФСБшне начальство ніде звідти не поділось...

З початком 2017, тенденція роздмухування ненависті до Українців з боку цих "русцкаґаварящіх" стала набирати загрозливі оберти.
Основною стратегією роздмухувачів "мовосрачєй", окрім роздмухування українофобії та ворожнечі, є тактика "заткнуть рты куґутам і вышыватє" — себто, вони переслідують своїх жертв, постійно стукаючи на дописи Українців в соцмережі фейсбук і не дозволяючи виходити людям з банів: щойно у людини завершується бан, кацапи дружньо стукають знову на якісь пости цієї людини і масовістю досягають чергового блокування, зважаючи, що кремлядський ФСБук зазвичай миттєво блокує Українців.
Натомість, будь-які скарги на відверто українофобний контент та пости, що роздмухують ворожнечу на мовному ґрунті у цих кацапів ФСБук не вважає порушенням і кацапи лишаються безкарними, продовжуючи роздмухувати "мовосрачікі".
Від почуття безкарності ці зухвалі кацапські потвори вже ВІДКРИТО закликають до переслідувань і вбивств україномовних Українців!

Чому цих закликів до вбивств Українців не бачить СБУ — теж питання риторичне...

До Вашої уваги аналіз всього двох постів Віктора Кімовіча Кравца:
➔ 16.І.2017
➔ 17.І.2017

Сказати, що рівень аґресії зашкалює — не сказати нічого.
Власник "русцкоязычноґо" масс-медія "Пётр-и-мазєпа", товаріщ ґНойнєц (він же "совєтнік" Обєрвалантёра Юрія Бірюкова) назвав себе "дєґуманізатор" і обіцяв "дєґуманізіровать" Українців.
В українофобних коментарях у Кравца зафіксовано Монову та жёнушку кієвскоґо нардепа-кацапа Єкатєріну Золотарёву...
“Русскаґаварящіє байцы із акопав™” відривались на потрапивших туди Українцях як могли!
Нечисельні свідомі Українці, особливо Українки, отримували шквал принижень і погроз...

погроза пані Світлані

Наприклад, зафіксовано факт погрози фізичної розправи над власницею сайту «Порохівниця» з боку так званого "узкоґаварящєґо байца із акопа™" Дмітрія Майдана ("Капрал Варібобік"), котрий був учасником АТО та має маніакальну схибленість до переслідування жінок. До речі, таку манію мають практично всі ті "русскаґаварящіє байцы із акопав™", особливо покручі й манкурти з ніби-то українськими прізвищами, зокрема, константін пышнєнко ("костас орілла") чи нацист іван костєнко.
Дмітрій Чернишенко ("Майдан") — психічно хворий виродок "із ґорада Нікалаєва", був учасником АТО, але є українофобом і морально готовий вбивати Українців, що не приховує та публічно лишає людям погрози в дусі недорозвинутих імбецилів "Я тєбя в рєалє найду". Дуже хизується цим.
Дмітрій Майдан (капрал Варібобу)
(фейковий аккаунт "стєпан варібобу")
(фейковий аккаунт "Дмитро Чернишенко")
(фейковий аккаунт "Andry Shevchuck")
Цей неврівноважений виродок цілодобово займається сранням в коментарях та "стукачєством" — завзято "стукає" на будь-що з метою "заткнуть рот куґутам" (себто, Українцям). З огляду на контузію, потвора є доволі небезпечною.

Вочевидь, маємо справу з когортою психічно хворих, вкрай неврівноважених і небезпечних злочинців зі броєю, які вже відкрито заявляють про готовність переслідувати і вбивати Українців.

Отже, Українців готові вбивати за українську мову і вишиванку, за право на рідну мову і за будь-які спроби захистити право на рідну мову...

Втім, не варто полемізувати, все вже й так зрозуміло.
Достатньо просто переглянути зібрані скріншоти, уважно запам'ятати українофобів на майбутнє.
Можливо, зустрінете знайомі ініціяли...