«Коли наїсться сарана?»


 

«Коли наїсться сарана?»

 

КАЦАПИ ЯК САРАНА!
Захоплюють всі землі, до яких дотягнуться, поневолюють всі народи навколо, намагаючись їх або винищити, або перетворити на собі подібну масу сарани, перетворюють на лайно все, до чого торкаються!
А коли знищать ресурси на загарбаних теренах — вирушають далі!

 

В якому Світі ми би жили зараз, якби ІІ Світову війну виграли Третій Райх та Японська Імперія? Є багато роздумів, книг, фільмів на цю тематику — тоталітарні режими перемагають і Світ занурюється у темряву...
Втім, нацистський Райх і мілітаристична Японія програли й були засуджені. Та чи був засуджений третій тоталітарний режим, котрий роздмухав ІІ Світову війну? Більшовизм не був засуджений і тоталітарна система Кремля лише зміцніла після 1945 року. Совєтський режим всотав в себе нацизм, фашизм, шовінізм, антисемітизм та інші прояви ксенофобії.
Сьогодні Світ існує в реаліях нової Світової війни, котру роздмухав тоталітарний режим, отримавший фактичну перемогу в попередніх світових війнах.
Фашистський, чєкістський, совєтський тоталітарний режим Кремля.
І підтримує цей режим ціла хмара ненажерливої сарани — стомільйонна орда кацапів!

 

«Коли наїсться сарана» — так називалась заборонена книга у фантастичному романі «Людина у Високому Замку» («The Man in the High Castle»), що в жанрі альтернативної історії написав Філіп Дік у 1962 році. Роман описує повоєнний Світ 1960-х років, в якому країни Осі перемогли у Другій Світовій війні та триває Холодна війна між Третім Райхом і Японською Імперією.
У ХХІ столітті «Людина у Високому Замку» екранізована серіялом з двох сезонів, тільки замість книги там кінохроніка Людини з Високого Замку під назвою «Коли наїсться сарана» («The Grasshopper Lies Heavy»), за якою полюють і Кемпейтай, і Ґросс Райх, і постарілий Гітлер. Ці фільми показують хроніки, в яких країни Осі програли війну. У вирі подій опиняються прості люди по різні боки окупованих теренів колишніх США і зрештою головним героям вдається зупинити глобальну атомну війну.

Хоча в романі й кінострічці мова йде про перемогу країн Осі та про альтернативну історію, чи-то, пак, радше про паралельні реальності, бо герої потрапляють і ніби в нашу реальність, втім, аналогії з сьогоденням чітко простежуються, ось тільки сучасний аґресор це не котрась з країн Осі, а той самий тоталітарний режим, який не був покараний за роздмухування Другої Світової війни.
«The Man in the High Castle» варто приділити увагу, як роману, так і серіялу від «Amazon» — екранізація дійсно якісна і визнана вже кращою стрічкою в жанрі альтернативної історії.

А зараз повернімось в нашу безрадісну реальність.
Реальність сьогодення приблизно така ж, як у вищезгаданій екранізації — сіра, кривава, страшна, опалена полум'ям двох Світових війн і вже палають згарища ІІІ Світової — схід України, Сирія...
Фашистський режим Кремля роздмухує навколо Європи створені ними ж у ХХ столітті тліючі конфлікти: Балкани, Кавказ, "Пріднєстров'є", погрожує країнам Балтії, тероризує терактами Туреччину і всю Європу, відкрито та зухвало погрожує Європі ядерними бомбардувальниками, котрі кружляють в європейському небі...
Велика Війна триває...

Всі ці 100 років Великої Війни Європа мовчала... І вкотре мовчить...
Америка увійшла відсьогодні в the Twilight Zone, і знову бачимо дивну аналогію з романом «Людина у Високому Замку», де після вбивства Рузвельта новий президент фактично злив Америку нацистському режиму Третього Райху. У нашій реальності новий американський президент Трамп вже говорить про примирення з Плєшенфюрером Хуйлом, а пропаґанда Кремля на всі лади вихваляє Хуйлореднека Дональда Фредовича Трампа. До речі, політтехнолог у Фредовича той же, що і у Федорича, та й взагалі, кремлядські вуха стирчать звідусіль.
Тепер у Світі два хуйла — руде й плюгаве!

Чому так сталось у ХХІ столітті?
Замість того, щоб перебувати у тому Майбутньому, про яке мріяли футурологи й фантасти в ті ж 1960-ті роки, Світ опинився на порозі ІІІ Світової війни, огорнутий чорним димом локальних війн та відхаркується кров'ю під гнусаве хіхікання карликового плюгавого кацапчика...

Докладно історію останніх 100 років Великої Війни ми вже розповідали.
Як видно з історії лише останнього століття, головною рушівною силою будь-якого кацапського імперського режиму є самі кацапи. Ця орда немов хмара ненажерливої сарани, спустошує все навколо. І так було завжди...

Московська Кацапська Орда

Зародилась ця хмара сарани в далеких монгольских степах і рушила ордами на захід. З часом ця ненажерлива хмара сарани захопила практично усю Азію, перетворилась на Золоту Орду та досягла околиць Київської Русі. Десь там, на околицях, на Заліссі, де мешкали в мєщорскіх багнищах чисельні фіно-угорські племена дикунів, Золота Орда знайшла собі суттєве підкріплення у вигляді цих самих диких фіно-угорьских племен. Князівства Залісся перетворились на улус Золотої Орди, і разом з поповненням та потрапившими під васальство окольними суздаль-ростовскімі князьями рушила Орда на Київ.
З тієї самої першої ординської навали, власне, й почалась ординська окупація Київської Русі-України...
Триває й донині...

Чотири століття монгольської навали коштували дуже дорого — Київська Русь зникла як найбільша європейська держава, а Київ, котрий був найбільшим на той час 50-тисячним "мегаполісом" Європи, практично був знищений...
Ніякої Москви, звісно ж, не було і ще довго не буде. Це в Києві вже були перші європейські академії та типографії, коли прийшли ординці, а на місці Москви ще не одну сотню років жаби квакати будуть!
За цей час дикуни з мєщорскіх багнищ асимілювались з монгольскими завойовниками і вся ця субетнічна суміш стала відома як москалі або кацапи.
До речі, цікава етимологія слова кацап — з арабських та тюркських мов слово qassab мало значення "м'ясник, кат, головоріз, мучитель, вбивця". Слово qassab й донині присутнє в тюркських мовах.

За цей час кацапи — суміш монголів та фіно-угорських племен — загарбали все нові й нові землі навколо, поневолювали все нові й нові народи, часто винищуючи вщент цілі етноси...
Можна довго розповідати і про заграбастання Кавказу та Середньої Азії, і про війни з європейськими народами.
Орда сарани намагалась нажертись... Територія Московії ширилась. Поневолені народи або знищувались, або асимілювались. У поневолених народів забирали все — національно-культурну спадщину, мову, історію...

Таким чином була поступово вкрадена історія Київської Русі-України.
Московітські писарі вигадували псевдоісторію Московії, перебрехуючи все, що лиш можна перебрехати, перетворюючи своїх монголоїдних володарів на "словян", хоча Іоан Ґрозний був типовим монголоїдом, а пасинка хана Батия обізвали "Алєксандр Нєвскій". Паралельно формувалась і москальська говірка на базі староболгарського церковного письма з сумішшю татаро-монгольских та місцевих фіно-угорських слів.

Українці тим не менш опирались, на відміну від всілякої мордви, ерзя та інших тепер вже кацапських вимерлих етносів.
Запорожці на чолі з Гетьманом Сагайдачним якось погуляли аж до самої Москви, а деякі козацькі загони аж до Ярославля! Кацапи все ще чтят мініних-пожарскіх та волконскіх всіляких, котрі тоді за наказом царя Міхаіла Романова намагались утримати Москву.
Українці добряче після походу на Москву надерли дупи кацапам під Конотопом!
Українці опирались, ніяка ординська навала не зламала дух Українців!

Потім з'явився царь Пьотр-І, котрий після європейських подорожей порубав боярам бороди, звелів москальску говірку назвати "русскій язык", московітів назвати "русскіє", а царство Московскоє назвати "Россійская Імпєрія".
Так остаточно були вкрадені у Київської Русі-України і історія, і ім'я...
Далі Пьотр-І рубав вікно у Європу, заграбаставши шведський Нієншанц, поверх якого збудував "новую сталіцу" Санкт-Пєтєрбурґ, спалив столицю Гетьманської України Батурин...
А Гетьмана Мазепу кацапи й досі бояться!

Німкеня імпєратріца Єкатєріна-ІІ також завзято знищувала Україну. Зруйновано Запорожську Січ. Саме ця щальная любітєльніца жеребцов запровадила термін "новороссія", обізвавши так землі Запорожської Січі, а також при Єкатєрінє з'явились терміни "вєлікоросс", "малоросс" та "Малороссія".
Кацапи намагались принизити Українців в усьому.
Всіляко знищувалась українська мова...

Россійськая Імпєрія за ці часи зросла до гігантських розмірів, були окуповані Фінляндія, Польща, Кавказ, Середня Азія. Звісно ж, Україна, Крим, частина Валахії (Румунії) перетворилась на Бессарабію.
І всюди, де з'являлась кацапська орда — лилися ріки крові, винищувались дрібні етноси, знищувались народи, котрі чинили опір. Черкеси були практично вщент знищені, бо кацапи прагнули вийти до Чорного моря, за Крим кацапи билися з киримьськими етносами, з Туреччиною та з європейськими монархіями.
І постійно, безперервно — війни, війни, війни...

Наполеон Бонапарт допустився помилки своїм походом на Москву, і це дало привід кацапам на кампанії по Європі. Здебільшого, щоправда, згодом кацапи значно прибрехали про всі ті "пєрєходи чєрєз Альпи" та "ґусар в Паріже", але з тієї пори, коли кацапи побачили Європу, у них непереборне бажання захопити цю Європу!

Кацапська "Россійская Імпєрія" почувалась доволі впевнено у ХІХ столітті та мріяла про "нєзамєрзающій морской порт".
Прагнення заволодіти Босфором і контролювати Балкани призвело кацапів до поразки в Кримській війні, хоча результати чергового переділу чужих земель кацапів цілком влаштовували — "Бєссарабія наша! Всё же Крым наш!"

Апетити сарани зростали.
"Чьто это за імперія такая на чєтырёх скалах в окєанє? Да мы іх адной лєвой!" — хизувався кацапський імпєратор Ніколай-ІІ, починаючи россійсько-японську війну.
Втім, "одна лєвая" застрягла в "нєзамєрзающєм" Порт-Артурі, "одной правой" тримались в Манчжурії за арендовану кацапами китайську залізницю. Блохи заїдали гузицю до самої бороди і в Пєтєрбурґє сталась лютнева революція, імператорський трон похитнувся. Війна Японії була ганебно програна.
Та "русскіє нє здаюццо", тому Нікалай-ІІ підняв градус амбіцій.

Реваншом за поразки у війнах мала стати нова війна, Велика Війна — захоплення Європи!
І головним діамантом на кону цієї війни була Україна!

Велика Війна

До цієї війни кацапи готувались ретельно, готуючи підґрунтя та запровадивши методи, відомі в наші дні, як гібридна війна.
Сотню років тому, Россійська Імперія дізналась, що австрійський ерцґерцог Франц Фердинанд працює над концепцією створення об'єднаної Європи в форматі "Сполучені Штати Європи" в рамках реформації Австро-Угорської Імперії, згідно якого майбутня Європа мала стати унією з суверенних держав та королівств. І в майбутній європейській унії під проводом австрійської корони мала з'явитись нова держава — Королівство Україна.

...Австро-Угорська Імперія переживала кризу, і навіть дуалістична система влади вже не рятувала, а радше, дедалі сильніше ускладнювала критичне становище в імперії. Посилились національно-визвольні рухи чисельних націй, які складали Австро-Угорщину. Необхідно було розробити дієву реформу відновлення імперії.
І саме ерцґерцог Франц Фердинанд розробив сміливу концепцію.
Концепція Сполучених Штатів Європи!
За задумом, Австро-Угорщина хотіла створити ряд незалежних королівств з частин своєї імперії. Планувалось відновити незалежність Польщі (більша частина якої була окупована Россійською Імперією).
Також планувалось з Галіції, Лодимерії та Буковини створити незалежне Королівство Україна, яким мав керувати Вільгельм фон Габсбурґ (майбутній полковник Легіону Українських Січових Стрільців Василь Вишиваний).
В подальшому планувалось приєднати іншу частину України, яка була під московською окупацією.

Це дуже не сподобалось Россійській Імперії.
І Россійська Імперія почала роздмухувати пророссійські настрої на теренах Галіції.
Особливо вдало для москалів склалось, що Українці Галіції тоді називали себе Руські або ж Русини ще з часів князя Данили Галицького, і цей термін, звісно ж, не мав жодного стосунку до так званих "русскіх, вєлікороссов". Але саме на цій співзвучності й зробила ставку Россійська Імперія (та й зараз все ще грається в "русскіх русінов".)
Тактика була така ж, як і в наші дні — змусити Українців стати московськими покручами, нав'язати свою штучну кацапську говірку та псевдорелігійне "православіє", зруйнувати зсередини. Так кацапи народили ідею "пан-славянізма"!
Всі ці процеси Россійська Імперія почала за декілька років до початку Великої Війни 1914 року.
Галіцію почали називати "Чєрвоная Русь", утотожнюючи цей термін з "Вєлікой Россієй" та підкреслюючи, що "утрачєнныє ісконно русскія зємлі Чєрвоной Русі нужно вєрнуть в лоно Россіі-матушкі".
Россійська Імперія, роздмухуючи Велику Війну, також прагнула скористатися моментом щоби знищити останнє, потужне гніздо українського національного руху в Галіції, що загрожувало її великодержавним, імперіалістичним планам і цілості "Вєлікой Россійськой Імпєрії". Антиукраїнська россійсько-імперська преса сповідувала думку, що Россійська Імперія до того часу не ліквідує у себе "малоросскоґо сєпаратізма і мазєпинської апаснасті", доки поза чи поруч з імперськими кордонами буде існувати джерело української ідеї, яке буде живити національний спротив Українців у "імперії" та загрожуватиме планам россійського шовінізму.

Київський імперський, на той час, орган, так званий «Кієвлянін» писав у листопаді 1911 року:

«Украінское двіжениѣ являѣтся для Россіи опаснее, чѣм всѣ другія национальныя двіженія, взятыѣ вмѣсте... Мазепінскій вопросъ бьётъ Россію в самую основу её велікодѣржавності. Мазепінское движеніѣ пытается разрушить национальное, культурное, политічѣское едінство русского народа, пытается разрушить велікодѣржавность Россіи. Вотъ гдѣ наша самая большая опасность. Мазепінское двіженіѣ растётъ. Мазепінство со своей галіцкой базы расползаѣтся по всѣй южной Россіи. В Галіциі готовітся опасный антирусскій центръ, пламя которого можетъ перѣкінуться по всѣй Малороссіи!..»

Знайомо? "Таёженный Союз" та Євроінтеграція зразка початку ХХ століття.
О, так, як і на початку ХХІ століття, перед загрозою втратити "основу імпєріі" — Україну — Россійська Імперія йде ва-банк і ставить на кон геть все!

І, як зазвичай це робиться у кацапів, жар загрібається чужими руками.
"Іхтамнєт!" "Ватэто-нє-мы!"
Санкт-Пєтєрбурґ (пізніше вже Пєтроґрад) починає цілу низку інтриг всередині Європи, пересваривши зрештою між собою усіх європейських монархів, більшість з яких були родичами россійського імператора Ніколая-ІІ.
Паралельно Россійська Імперія, паразитуючи на європейських національно-визвольних рухах, роздмухала за декілька років ідею так званого "пан-славянізма", в основу якого полягала ідея "єдіной славянской імпєріі", звісно ж, в рамках "Вѣлікой Россійской Імпѣріі, которой управляѣм Мы, Вѣлікій Імпѣратор Всѣроссійскій Ніколай Вторый"!
І понеслась: "сѣрбы-братушкі", "Боснія наша!" "Балканы наши!" "Афонъ нашъ!" "Константінополь нашъ!" "Ѣрусалім нашъ!"
Знайомо? Так, "Крым наш!" "Алеппо наш!", ну а Афон кацапи все ще вважають своїм...
Великій Війні передували Балканські війни за безпосередньої участі Россійської Імперії. Це було "ідєальным поліґоном для трєніровок", як каже в наші дні россійсько-фашистський плєшенфюрер.
Россійська Імперія підтримувала сербів-"братушек", що було мотивовано її особистими інтересами та здійснене не без її ініціятиви, а також конкуренцією з Австро-Угорською Імперією, яка почалася ще в часи Кримської війни, але недавні події, такі як невдала россійсько-австро-угорська угода і столітня мрія кацапів про "нєзамерзающій морськой порт", також мотивували Санкт-Пєтєрбурґ...
Россійська Імперія вже бачила себе на Адриатичному узбережжі й на Святій Землі.
Та головним на кону стояла Україна!..

28.VI.1914 руками сербського терориста Ґавріли Принципа в Сараєво були вбиті австрійський ерцґергог Фердинанд і його дружина.
Це поклало початок Великій Війні 1914 року, більш відомій як Перша Світова війна, в результаті якої загинули десятки мільйонів людей...
Згодом Велику Війну 1914 року назвали Перша Світова війна — WW-I — World War I...

...Перша Світова війна, після 20-річної перерви, поновилась вже як Друга Світова війна. І знову світову війну роздмухала Москва — Совєтський Союз і Третій Райх разом розділили Європу, напали на Польщу і спільно діяли до 1941 року...
По завершенню Другої Світової війни СССР роздмухав Холодну війну... І зрештою, перманентними локальними конфліктами й війнами Світ зустрів ХХІ століття, в якому РФ (Россія Фашистська) роздмухала фактично вже Третю Світову війну...

Україна боролась за свою Незалежність і Соборність і по завершенню І Світової, і під час ІІ Світової.
Ціна Незалежності була занадто високою...
І і ІІ Визвольні Змагання в наші дні продовжились ІІІ Визвольними Змаганнями...
Україна вкотре потопає в крові, і кінця-краю цій Великій Війні не видно...

І всі ці століття, особливо останні 100 років Великої Війни, відкритим залишається, певно, головне питання:
 

«Коли наїсться сарана?»

 

© Dmytro Dzüba
2017.І.20
© «Порохівниця»