Помилка Президента


 

Помилка Президента

Публікація висловлює суто суб'єктивну думку автора публікації

Мова не на часі, кажете?
Першим українську мову має підтримувати Президент України!
На жаль, пан Президент продемонстрував, що в Україні державну українську мову знати необов'язково...
Мова йде про відео на офіційній сторінці Петра Порошенка в соцмережі Facebook.
В Харкові талановитий школяр сміливо ставить питання Президенту України: "Моґу лі я стать прєзідєнтом?" і Президент України відповідає вундеркінду ...на общєпанятнам языкє!

 

В даному випадку вперше сумно розчарований такою позицією і Президента, і незрозумілою грою PR-команди Адміністрації Президента: у нас що, українських дітей немає? То виходить, только русскоґоворящіє дєті найрозумніші й можуть мати шанс стати Президентом?
І який приклад показав Президент України, в першу чергу дітям?
Можна зневажати українську мову, порушувати закон про держслужбовців? Адже Президент України має говорити державною українською мовою з громадянами України. Тим паче, якщо хлопчик запитав мовою окупантів "Как мнє стать украінскім прєзідєнтом?" — в першу чергу треба було зауважити, що для початку треба володіти українською, щоб стати Президентом України.
Так, Президент України не є держслужбовцем за чинним законодавством, але в першу чергу, це ж Президент України!
Треба бути Президентом не лише для "руссцкаґаварящіх"!

При всій повазі до Президента Порошенка, це відео є дуже шкідливою такою маніпуляцією, і цікаво, якому розумнику з прес-служби АП прийшла ідея всього цього? Школяр, до речі, теж міг подумати, де знаходиться, і що з Президентом України варто спілкуватись українською мовою. А то как в рассєюшкє...
Варто зауважити, мальчік-ґєній-дарованіє вчиться в харківській україномовній школі №176, девізом якої, щоправда є слоган «Мы называем нашу школу "Маленькая страна"»
Чья-чья страна?..
Нам вкотре показали, що талановитими можуть бути "толька русскаґаварящіє дєті с русскімі фаміліямі", та ще й натякнули, що русскаґаварящій может стать прєзідєнтам, ґлавнає захатєть!

А що, талановитих українських україномовних дітей в країні немає?
Це така неповага до Українців!

Мова не на часі, кажете?
Я майже ніколи не залишав коментарі у Президента.
Одного разу лише залишив авторський вірш-переклад українською мовою композиції Джамали «1944» під постом-вітання ПП з перемогою у минулорічному "Євробаченні", і Президент Петро Порошенко особисто тоді вподобав мій вірш-переклад! (Зазвичай, адміни сторінки ніколи не лайкають ніякі коментарі, інколи, коли Петро Порошенко особисто пише пост з позначкою "ПП", він може вподобати якісь коментарі.)
І цього разу я залишив коментар на офіційній сторінці Петра Порошенка, котрий зібрав найбільше лайків та відповідей. (Хоча на другу добу все ж "подтянулісь русскоґоворящіє" і змогли "обоґнать і паднять лайкамі" сусідній комментар на захист "русскоґоворящєґо мальчіка". Втім, я не заради лайків лишав свій короткий комментар.)

Вперше не підтримую Президента України.
Президент України з українськими дітьми має говорити українською мовою. Навіть якщо хлопчик россійськомовний. Чи може це хлопчик з РФ? Тоді нащо Україні у майбутньому іншомовний Президент?

Саме під мій короткий коментар зібралось найбільше оппонентів і респондентів, я намагався відповідати кожному, хоча й не стримувався в емоціях, відповідаючи зовсім вже нахабним кацоґаварящім на панятнам для ніх языкє.
Весь спектр стандартних вже, намозоливших очі і остогидлих кліше від секти "какая-разніца на каком языкє, ґлавнає чьтоб па-руссцкі!"
І "рєбьёнак імєєт право ґаваріть па-русскі", і "правіла етікєта", мовляв, і "праявітє талєрантнасть", і "фаріонщік", і "70% руссцкаґаварящіх байцов в акопах™", і "сколька языков знаєш столька раз і чілавєк™"...
А, ще ж "Харькав всіґда ґаваріл па-русскі"!
Які завгодно причини, аби лише не українською мовою!

Уявімо, україномовний школяр українською запитав плєшенфюрера Хуйла "Як стати плєшенфюрером?", чи відповідало би плюгаве українською?
Цікаво, кого б в такому разі підтримували наші руссцкаґаварящіє саґражданє — україномовного хлопчика чи блаґадарілі б плєшенфюрера за талєрантнасть?
Хоча, більшість би висловлювалась на кшталт "зачєм пєрєхадіть на мову каґда єсть общєпанятньій?"

Зараз, коли українська мова конче потребує захисту, саме Президент України має бути першим прикладом в питанні підтримки української мови! Зрештою, мова теж зброя! Московіти давно й доволі аґресивно використовують свою штучну говірку як зброю експансії! То може нам варто вже використовувати мову як зброю захисту?

Зате тепер русскаґаварящіє саґражданє носяться з цим відео і тицяють у обличчя Українців з радісним "відалі, куґутня! выкусітє!"
Вкотре Українців принизили...
Та ще й з подачі Президента...
Ще від хряка фёдорыча можна було такого очікувати, але ж Петро Порошенко набагато адекватніша людина, невже не усвідомлює, що такі піар-ходи дуже шкодять і Українцям, і Україні?..

Звідки взагалі народилась ця ідея "Одна країна - Єдіная страна"?
Такий слоган з'явився десь через рік з початку війни РФ (Россії Фашистської) проти України.
Дивно, та чомусь після другої половини слогану відчувається якась недомовленість, чи-то пак, "нєдосказанность" — яка це "єдіная страна", з ким вона "єдіная"? Пам'ятається, "єдіная" завжди була у сусідів — "Єдіная Рассія"!
І чому не Україна, а якась неназвана "країна"?
І що за сумніви в територіяльній цілісності України? Звісно ж Україна унітарна, без всіляких там "юґо-вастокав"!
Ба більш того, термін "єдіная страна" чомусь асоціюється з россійсько-імперським "Одна страна, одін народ!", або, якщо ще точніше асоціяція — "Ein Volk! Ein Reich! Ein Führer!""Один народ! Один Райх! Один фюрер!". Доктор Йозеф Гьоббельс вигадав!

Якщо перекласти на англійську словосполучення "Соборна Україна" і "єдіная страна", то одразу стає помітна ця суттєва різниця між соборною, себто, об'єднаною, і "єдіной" — United Ukraine or "unified country" — Соборна Україна чи "уніфікована країна"! А під кого нас "уніфікують"? Нащо Українцям ця "уніфікація"?

Мало того, що у нас 99% телевізійного етеру мовою окупантів, мало того, що україномовні Українці вже чи не відкрито переслідуються і постійно чують на свою адресу образи й приниження, ніби ми не на своїй рідній Україні, а в еміґрації, чи то пак, в кацапській окупації, так тепер ще й нам прямо показали розумники з АП, що варто готуватись до кацапоґаварящєґо прєзідєнта!!!

Невже Президент України Петро Порошенко так легко дозволяє людям зі свого оточення собою маніпулювати?
Вибачте за прямоту критики, пане Президент, але Ви здійснюєте ті ж помилки, що й Симон Петлюра!

Я захоплювався Вами, коли Ви, як Президент України підкреслювали важливість нашої трагічної історії України і зауважили, що не можна повторити цих помилок! Бо інакше ми втратимо Україну...
І Ви цитували Симона Петлюру...

Симон Петлюра запам'ятався легендарними висловлюваннями:

«Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди!»

«Московщина уміє різні фарби для утисків над нами прибирати: коли треба, то вона робиться "червоною", а коли того вимагає справа, то "білою".»

«Росіянин, чи простіше кажучи — москаль, або руський, все одно, чи він "цареві-батюшці" служить, чи соціялістом-революціонером себе називає, чи нарешті в большевики-комуністи пошився - він однаковий; без брехні жити не може; обманювати — для нього перше діло. Обманом, брехнею, підбоєм та крутійством він цілі віки жив; обман для нього другою натурою стався; обманом він інші народи поневолював.»

Проте, Симон Петлюра допустився низки помилок, фатальних для Першої Незалежності України...
І страшна ціна була за ті помилки... Десятки мільйонів життів Українців...
Головною причиною помилок Симона Петлюри було те, що він оточив себе зрадниками України і дослухався до них.
Фаворитом Симона Петлюри був Омелька Волох, такий собі "обєрвалантёр" того часу, тільки ще гірший, бо постійно плів особисті інтриги та строчив кляузи на справжніх Героїв України. Саме Ємєлька Волох зробив усе задля того, щоб були заарештовані легендарні полководці найбільш дієвих військових частин Армії УНР — полковники Петро Болбочан і Зураб Натішвілі (Олександр Натіїв). Зураб Натішвілі загинув від вибуху гранати, вкинутої через вікно у підвал, де його утримували під арештом, а Петра Болбочана через рік розстріляв кацап Чєботарёв за наказом Симона Петлюри...
Саме завдяки Ємєлькє Волоху та недалекоглядності Симона Петлюри була фактично знищена Армія УНР!
Попри те, що саме Армія УНР, саме полковник Болбочан не один раз рятував Директорію і особисто Петлюру!
Але Симон Петлюра вірив і слухав лише Ємєльку Волоха!
Волох згодом викрав золотий запас УНР і втік до большевіков, служив у Совєтській Россії, аж доки чєкісти не розстріляли його у 1937 році.

Схоже, Президента Порошенка також оточують "волохи".
Попри дійсно належну зовнішню політику і титанічну дипломатичну роботу на міжнародній арені, за що варто дякувати Президентові Порошенку і віддати належне, бо завдяки цим зусиллям вдалось вберегти Україну в перші три роки россійсько-фашистської війни, все ж, внутрішня політика кульгає і сильно!
Цей вкрай шкідливий для України кремлядський слоган "Одна країна - Єдіная страна"; ця суттєва експансія мови окупанта, ніби у нас в Україні немає Українців та чисельних національних меншин, а є лиш кацапи...
І ціла низка інших проблем, які не рушають з місця з часів розстрілу Небесної Сотні...
Коррупція, яка зросла в рази, свавілля й зухвалість депутатів і суддів, реваншизм коллабораціоністів і звісно ж, засилля мови окупантів...
І при всьому цьому, Президент оточує себе виключно русскоґаварящімі персонами з москальськими прізвищами. І деякі з цих "совєтніков і обєрвалантёров" умудрялись ще й публічно інколи роздмухувати "мовосрачікі", перебуваючи на той момент в статусі Радник Президента! (Так-так, мова про нікалаєвскава шахрая Бірюкова, котрий пригрів під "крильямі фєнікса" відвертого россіянського нациста ґНойнєца та цілу когорту "русскоґоворящіх байцов із акопав™", які відкрито переслідують україномовних Українців).

І на тлі цього, Президент щоразу висловлюється на підтримку тез "русскогаварящіх"!
Спочатку вкрай здивував вислів Петра Порошенка про те, що у нас більшість бійців в АТО россійськомовні, хоча, хто як не Президент України і Головнокомандувач має знати реальну картину?
73% учасників АТО назвали рідною мовою українську — такі дані містить дослідження Центру Разумкова.
Потім чисельні реверанси в бік "россійськомовних співгромадян" під хіхікання та глумління "вєдущіх волонтёров і русскоґаварящіх байцов із акопав"...
Далі підтримка всіляких "русскоґаварящіх байцов із акопав™", яких Президенту підсовували "совєтнікі і обєрволонтёры"...
Зрештою, цей безглуздий відеоролик із "русскогаварящім мальчіком-ґєнієм"!
Натомість, на офіційній сторінці Президента тотальна тиша в ці дні, коли пройшли сумні роковини вбивства чєкістами українського співака і композитора Володимира Івасюка, роковини загибелі Ніла Хасевича і роковини героїчного останнього бою Провідника Романа Шухевича...
Вітання спортсменам і подяки жителям Слобожанщини це чудово, але як же історія України?..
Зрештою, українська пропаґанда, флагманом якої має бути лідер країни.

Навіть один із Радників Президента України, журналіст Віталій Гайдукевич, котрий займається питанням відродження українського однострою та національної символіки Збройних Сил України (і навіть отримав фактичний карт-бланш підтримкою з боку Президента під час презентації перших зразків військового однострою) — зараз цей президентський радник скаржиться на те, що держава геть забула про важливість української історії та української пропаґанди.
У нас зараз почались 100-річні дати з моменту початку цілої низки важливих історичних подій, ключових історичних подій!
Саме Держава мала би опікуватись в рамках проукраїнської пропаґанди гідним вшануванням цих історичних подій та історичних персоналій періоду Першої Незалежності України та І Визвольних Змагань.
Але натомість, держава абсолютно ігнорує ці важливі для України заходи, попри декларування широкого відзначення столітніх подій на державному рівні. Під час війни, котра по суті є продовженням тих подій вікової давнини, це надважливо!
Зате РФ на державному рівні активно вже проводить заходи щодо "столєтія вєлікай актябрьскай рєвалюциі 1917 ґода"!
Сраний "Яндекс" запустив віртуальний проект "Свободная История 1917" зі щоденними оновлюваннями та мультфільмами про події 1917 року, а сам проект стилізовано під соцмережу, в якій в режимі нон-стоп ніби онлайн залишають повідомлення всі персоналії того часу.
Що заважало розробити аналогічний проект в Україні?
Потрібна була лише підтримка з боку держави, а IT-фахівці знайшлися б для реалізації подібного проекту!
Але нашій державі ніколи перейматись такими дрібницями!
І не тому, що війна на сході, а тому, що у нас же "кому війна, кому мать родна": договірняки, відкати, казнокрадів насірових з судів випускають, і крадуть, крадуть, крадуть, крадуть... Ніяк не нажеруться! Все крадуть!
І русскій язык в апаснастє!
Кому цікаві ті уроки Історії?..

Розгадка харківського "креатіва с мальчіком" проста: керівником АП є русскоґаварящій харьковчанін і "істінний камсамолєц" Боріс Райнін!
Абослютно увесь "русскаязичний крєатів" походить від цього "волоха"!

Помилка Президента в тому, що він оточив себе "волохами"!
Такі ж помилки робив і Симон Петлюра...

Розумію, що зараз мені закинуть звинувачення в "зраді", ("мушка-зрадофіл", як любіт ґаваріть Обєрвалантёр) та мушу зауважити, що я завжди підтримував політику Президента і все ще вважаю Петра Порошенка кращім з попередніх Президентів. У нас є наразі лише два більш-менш проукраїнських Президенти — Ющенко і Порошенко. Вони, звісно, не ідеали, але на фоні інших керівників країни — кращі.
Саме мої особисті роздуми про Президента Порошенка в публікації «Президент і Головнокомандувач» зробили мене відомим у соцмережі Facebook ще за рік до появи кремлядського терміну "порохобот", і саме я є автором теґу #Підтримую_Президента. До речі, ніколи не вважав себе "порохоботом", вельми жалкую що одного разу жартома так себе назвав, згодом довелось позбавлятись чисельної когорти "дєжурных порохоботов і ЛОМов", особливо коли вони усвідомлювали, що я не "порохобот", а Українець.

Я — Українець!
Я — центрист-державник! Ні правий, ні лівий, не ультра-націоналіст чи соціяліст.
Для мене — Україна понад усе!

І захист рідної української мови вважаю зараз пріоритетним питанням, не менш важливим, аніж підтримка Збройних Сил України!
Не на словах, а на ділі!

Бо там куди приходить "русскій язык" — слідом приходять кацапські танки!
Бо там де зникає українська мова — там зникає Україна!

Ще 100 років тому Соборна Україна була набагато більшою за етнічними теренами.
Прошу звернути увагу на етнічну мапу України 1939 року від картографів Кубійовича і Кулицького — одна з кращих етнографічних мап України, де станом на 1930-роки показано український етнічний ареал.

На жаль, вже на момент друку цієї мапи у 1939 році ці ретельно зібрані і нанесені на мапу дані вже застаріли, адже після Голодомору 1932-1933 років картина суттєво змінилась...
Зверніть увагу на Кубань! Українська Кубань!
До Голодомору 1933 року Українці складали 75% населення Кубані! Після Голодомору там залишилось ледве 5% Українців... В наші дні ці 5% наскільки асимілювались, себто, кацапізувались, що їх ментальні погляди анітрішки не відрізняються від ментальних поглядів "луґандонскіх" ватніків, і навіть в самій РФ їх називають принизливим словом "кубаноїди".
Також зникли ареали українського населення на Поволжі (разом з німецьким) — залишки було депортовано поглибше до Сибіру.
Зникли Українці і на окупованій частині Слобожанщини, про що йшлось вище.
Зникли Українці навколо Таганрігу та в межиріччі Дону й Сіверського Донця...
Зникли Киримли на півострові Кирим після 1944 року...
Суттєво змінилась картина на сході та півдні України...

Метастази "русскаґо міра" з початку совєтсько-россійської кацапської окупації лише розрослись.
Якщо 100 років тому в Україні мешкало до 1 мільйона кацапів, то зараз, за твердженнями руссцкоґаварящіх і кремлядської пропаґанди, в Україні 11 мільйонів кацапів! І "палавіна насєлєнія русскаґаварящєє"!
Достеменних офіційних даних не існує, позаяк останній перепис населення проводився ще аж у 2001 році!
Ця мапа показує поширення кацапської говірки станом на 2001 рік, ймовірно за ці 16 років ситуація ще гірша...
Мова не на часі, кажете?


 

P.S.:
Останню добу мав сміливість покритикувати вперше Президента на його офіційній фейсбук-сторінці за помилку щодо репліки россійською россійськомовному школяру з Харкова — щойно з подивом для себе побачив, що сторінка Президента вже не є у моїх вподобаннях, хоча я не міг відписатись від важливої для себе сторінки.
Здається, адмін президентскої сторінки за мене вирішив, що мені має подобатись, а що ні.
Схоже, не дуже гарне оточення у Президента, особливо в прес-службі — не люблять критики, хоча я прихильник політики Порошенка, але ж як громадянин України маю право на критичні зауваження. Для мене питання захисту української мови є пріоритетом, бо це питання безпеки України. Та бачу за таку критику від сторінки просто "відписують", або ще й заблокують, щоб коментарі не лишав... Мій побратим взагалі був заблокований від коментування на сторінці Президента, хоча він підтримує політику Порошенка навіть в десятеро сильніше за мене!
Та, як бачимо, "волохи рєшают всё"!

Наостанок варто нагадати цитати Ліни Костенко, неодноразово публіковану на офіційних сторінках АП:

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову!»
© Ліна Костенко

 
© Дмитро Дзюба
2017.ІІІ.5

 

1 коментар до “Помилка Президента

  1. Сповіщення: Помилка Президента щодо “22 іюня” – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.