8 березня в Україні


 

8 березня в Україні

 

Важко тепер в Україні совєтскому праздніку "8 марта"...
 

— Панімаєш, — пояснює комусь телефоном дівчина, — мой Льоша мєня нє паздравляєт. Для нєво "це нє свято".
 

"Ой, Лёх, Лёха..."
А він тепер Олекса!
І "празднікі совєтські"
Вже не святкує він...

🙂 😀 🙂
 

Жінок щодня любити треба, а не лише на "8 марта"!
 

Втім, 2017 року наш народ кинувся "праздновать васмомарта" завзято, по-совєтські, "как в паслєдній раз"!
А то й справді, "вдруґ атмєнят і запрєтят"!
Ще 7 березня почалось широке "празнованіє 8 марта": робочий день миттю пперетворився на "кароткій", ще зранку всі "цвєточнікі" були атаковані натовпами "мужчін", а столиця стала в заторах, бо натовпи страждущіх за цвєтамі і падаркамі спричини транспортний коллапс.
Ніби настали "прєднаваґодніє дні"! А що ж тоді буде "на пєрвамай"?
Міський голова столиці бігав по Хрещатику і дарував женщінам і дєвушкам букєтікі; прем'єр-мініст відвідав квіткову оранжерею і слідом за ним квіти з цієї оранжереї чомусь з'явились у Кабміні та роздавались усім жінкам; Президент України також вітав 7 і 8 березня жінок, хоча ще минулого року запевняв в тому, що вже перестав святкувати це совєтське свято...
А що, у інші дні недоречно згадувати жінок-захисниць, котрі на фронті? Тільки перед 8 березня?
 

Цікаво, коли ми нарешті позбавимось Совка?
Жінки боролись за рівні права на зламі ХІХ і ХХ століть, це факт, але саме Совєти перетворили боротьбу жінок за рівні права на фарс, жінок перетворили на безкоштовну рабсилу, а день боротьби за права жінок перетворили на ґендерно-пафосний "празднік"!
У людей в інших країнах не святкується на державному рівні і з розмахом "8 марта" — це звичайний робочий день, як і решта, просто в календарі відзначено, що це день боротьби жінок за рівні права, і все. І жінок в Цивілізованому Світі люблять і поважають щодня, а не лише "на 8 марта"! У людей на першому плані загально людські цінності: День Подяки, День Матері, День Батька. І то — День Подяки вихідний, а решта — ні.
Кацапи ж псують усі людські цінності.
Совєтсько-кацапський режим перетворив це на рабочєґо-і-крєстьянку, стаханова-і-стакановку, доярку-і-дояра-асємєнітєля!
А далі пішов культ савєтскіх праздніков.
 

Між іншим, 8-е березня — це 23-е лютого за старим стилем!
"23 февраля (8 марта) произошёл революционный взрыв, положивший начало Февральской революции" (© Большая Советская Энциклопедия.)
Відміняти "23 фєвраля" та залишати "8 марта" — то є черговий ідіотський компроміс із совєтськими "традиціями". Так, ООН і справді відзначає цей день як міжнародний день боротьби за права жінок. Але у світі це приблизно таке саме "свято", як і, наприклад, 1-е грудня — міжнародний день боротьби зі СНІДом (та безліч інших подібних).
Натомість є і справді народне жіноче свято — День Матері (друга неділя травня). Це свято також є не лише міжнародним, але й традиційно відзначається серед Українців.
 

Але у нас, на третій рік війни з кацапськими окупантами, все ще "празднуєтся" совєтський "празднік", який де-факто, поєднує в собі "8 марта і 23 фєвраля"!
Коли Україна нарешті позбавиться цих кремлядських метастаз?..
 

Ось така публікація сьогодні в розділі "Гумор", із зовсім невеселим висновком.
 

Реакція справжньої патріотки на привітання з комуняцьким святом має бути такою:
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *