Перейти до контенту

8 березня в Україні

8 березня в Україні

 
Важко тепер в Україні совєтскому праздніку "8 марта"...

— Панімаєш, — пояснює комусь телефоном дівчина, — мой Льоша мєня нє паздравляєт. Для нєво "це нє свято".

"Ой, Лёх, Лёха..."
А він тепер Олекса!
І "празднікі совєтські"
Вже не святкує він...
🙂 😀 🙂


 
Жінок щодня любити треба, а не лише на "8 марта"!

Втім, попри війну РФ (Россії Фашисьскої) проти України, а де-факто, проти України воює все та ж кривава кацапська совєтська імперія, яка і "учрєділа празднік 8 марта", наш народ кидається "праздновать васмомарта" завзято, по-совєтські, "как в паслєдній раз"!
А то й справді, "вдруґ атмєнят і запрєтят"!
Ще 6-7 березня починається широке "празднаваніє 8 марта": робочий день миттю перетворюється на "кароткій", ще зранку всі "цвєточнікі" атакуються натовпами "мужчін", столиця стає в заторах, бо натовпи страждущіх за цвєтамі і падаркамі спричиняють щороку транспортний коллапс.
Ніби настали "прєднаваґодніє дні"! А що ж тоді буде "на пєрвамай"?
У 2017 році міський голова столиці бігав по Хрещатику і дарував женщінам і дєвушкам букєтікі; прем'єр-міністр відвідав квіткову оранжерею і слідом за ним квіти з цієї оранжереї чомусь з'явились у Кабміні та роздавались усім жінкам; Президент України також вітав 7 і 8 березня жінок, хоча ще 2016-го року запевняв в тому, що вже перестав святкувати це совєтське свято...
А що, у інші дні недоречно згадувати жінок-захисниць, котрі на фронті? Тільки перед 8 березня?
2018-го року ситуація лишиться незмінною, це й до гадалки не ходи!

Цікаво, коли ми нарешті позбавимось Совка?
Жінки боролись за рівні права на зламі ХІХ і ХХ століть, це факт, але саме Совєти перетворили боротьбу жінок за рівні права на фарс, жінок перетворили на безкоштовну рабсилу, а день боротьби за права жінок перетворили на ґендерно-пафосний "празднік"!
У людей в інших країнах не святкується на державному рівні і з розмахом "8 марта" — це звичайний робочий день, як і решта, просто в календарі відзначено, що це день боротьби жінок за рівні права, і все. І жінок в Цивілізованому Світі люблять і поважають щодня, а не лише "на 8 марта"! У людей на першому плані загально людські цінності: День Подяки, День Матері, День Батька. І то — День Подяки вихідний, а решта — ні.
Кацапи ж псують усі людські цінності.
Совєтсько-кацапський режим перетворив це на рабочєґо-і-крєстьянку, стаханова-і-стакановку, доярку-і-дояра-асємєнітєля!
А далі пішов культ савєтскіх праздніков.

Між іншим, 8-е березня — це 23-е лютого за старим стилем!
"23 февраля (8 марта) произошёл революционный взрыв, положивший начало Февральской революции" (© Большая Советская Энциклопедия.)

Відміняти "23 фєвраля" та залишати "8 марта" — то є черговий ідіотський компроміс із совєтськими "традиціями". Так, ООН і справді відзначає цей день як міжнародний день боротьби за права жінок. Але у світі це приблизно таке саме "свято", як і, наприклад, 1-е грудня — міжнародний день боротьби зі СНІДом (та безліч інших подібних).
Натомість є і справді народне жіноче свято — День Матері (друга неділя травня). Це свято також є не лише міжнародним, але й традиційно відзначається серед Українців.

Проте у нас, попри війну з кацапськими окупантами, все ще "празднуєтся" совєтський "празднік", який де-факто, поєднує в собі "8 марта і 23 фєвраля"!
Коли Україна нарешті позбавиться цих кремлядських метастаз?..

Ось така публікація сьогодні в розділі "Гумор", із зовсім невеселим висновком.

Реакція справжньої патріотки на привітання з комуняцьким святом має бути такою:

Тому що, кожна СВІДОМА пані, панночка, панянка, кожна Матуся чи Бабуся, кожна поважаюча себе жінка чудово усвідомлює — ганебне "празднаваніє дня женьщін 8 марта" вже саме по собі є приниженням гідності будь-якої жінки!

Жінок щодня любити треба, а не лише на "8 марта"!