Реванш “русскоґоворящіх”


 

Реванш "русскоґоворящіх"

Реваншу совєтсько-російських "ґалубых бєрєтов" в українському війську присвячується

Концепція українського однострою під загрозою ліквідації!
Міністр оборони України С.Полторак, "Обєрвалантёр" Ю.Бірюков і коґорта "совєтскіх офіцеров" МО України чинять спротив реформі ЗСУ і відродженню українського однострою та символіки, над якою команда Віталія Гайдукевича працювала два роки.

 
Бо Обєрвалантёру і Тімафєічу тєльняшка бліже к тєлу!
Це точно український міністр оборони?
А що далі?
Запровадять "2 авґуста" та ВДВ-шнікі будуть купатися в фонтанах і "біть морду" всім україномовним Українцям?
А згодом "русскоґоворящіє байцы із акопав™, мальчікі бірюкова і савєтскіє афіцери" влаштують Українцям 1919 рік?
100 років тому теж "русскоґоворящіє афіцери" і большевікі по черзі топили Київ в крові, вбиваючи Українців лише за вишиванку і українську мову.

Події 100-річної давнини є ключем до подій сьогодення…
100 років ключових історичних подій для України!
100 років Великої Війни, яка, власне, була роздмухана у 1914 саме "гібридними" інтригами Россійської Імперії і ця Велика Війна все ще триває, переходячи з однієї світової в іншу, змінюючись локальними війнами та чисельними кремлівськими окупаціями...
Саме зараз почалась низка 100-річних річниць і роковин героїчних і трагічних історичних подій України, коли боронити Незалежність Соборної України повстало українське військо, традиції якого намагаються відродити в сучасній українській армії.
Щоб не відбулось знову тих трагедій, за які Україна заплатила страшну ціну життями десятка мільйона Українців, вбитих Голодомором і війнами...

Важлива ідеологічна реформа Збройних Сил України під загрозою!
Дуже прикро, що Міністерство Оборони України чинить опір реформі ЗСУ і поверненню українських традицій та однострою в українську армію.
Голова Комісії державних нагород та геральдики України Віталій Гайдукевич разом з волонтерською командою «Нове військо» два роки працювали над відродженням українського військового однострою, символіки, щоб новий український однострій був водночас і по стандартам НАТО, і мав традиційну українську символіку та спорідненість з одностроєм Армії України доби Визвольних Змагань.
Та не подобаються такі зміни вищим чинам МО.
І ми всі розуміємо, що за цим опором стоять ті, хто "давалі прісяґу адін раз і аднаму ґасударству" — це "савєтскіє афіцеры" та чисельні "русскоґаварящіє байцы із акопав™" чи як там вони ще себе називають...
Ми всі чудово усвідомлюємо, ХТО саме чинить опір всьому українському.
І це теж елемент цієї Великої Війни...
Велика Війна триває

Як і 100 років тому, сьогодні все повторюється, і перший реванш внутрішніх совєтсько-россіянських окупантів вже відбувся...
Найцікавіше в коментарях під оригінальною публікацією Віталія Гайдукевича: "русскоґоворящіє байцы із акопав™" стойко ґрудью дєржут абарону і ґатовы рвать за ВДВ, за тєльняшкі і ґалубыє бєрєты, "апатамушта — паласатає братство!"
Зрештою, колоради теж полосаті, і найактивніший комментатор з колорадкою на аватарці тому свідчення.
Це у віртуальному просторі.
В реальному просторі на третій рік війни з РФ (Россією Фашистською) серед складу ЗСУ такі настрої:
"А почему мы должны быть похожи на пиндосов? Это мы сейчас с русскими воюем, а потом помиримся и будем с пиндосами воевать..." (© 1 рота '95 ОДШБр'. Два місяці тому — відповідь харківського рядового Гайдукевичу.)

Вітаємо, 1919 рік знову прийшов в Україну...
Це наслідок "флєшмоба в паддєржку русскоґаварящіх".
Це результат політики "Єдіная страна!"

Варто наголосити, що зусиллями "русскоязычных актівістов, ЛОМ-блоґєров-парахаботав" та "русскоґоворящіх байцов із акопав™" деякі вже реально готові вбивати україномовних Українців, і навіть відкрито погрожують!
Як відомо, безкарність породжує вседозволеність...

Віталій Гайдукевич — український журналіст, телеведучий «5 каналу», ведучий «Час. Підсумки дня».
Голова Комісії державних нагород та геральдики України (Указ Президента України №431/2016).
Волонтерська команда Віталія Гайдукевича «Нове військо» працювала над створенням українського однострою, геральдики і символіки два роки поспіль, створивши унікальну концепцію, не взявши з бюджету країни ні копійки!
Новий однострій Збройних Сил України мав відповідати міжнародним стандартам НАТО та водночас втілювати в собі українські традиції військового однострою, виразну автентичність, спадкоємництво від Дієвої Армії УНР часів І Визвольних Змагань, а також виглядати стильно і по-європейські демократично.
Новий однострій Збройних Сил України мав стати заміною совєтськой уніформє, каракулєвым папахам, сапаґам-кєрзачам, ватнікам-фуфайкам, тєльняшкам і ґалубым бєрєтам, з якими асоціюється постійна окупаційна політика Совєтського Союза.

— Нашим головним завданням було створення питомо українських одностроїв — військового одягу з виразною національною автентичністю і при цьому стильного, зручного, по-європейськи демократичного, — розповідає координатор волонтерської групи «Нове військо» Віталій Гайдукевич. На мій погляд, ми впоралися, і вже незабаром наші Збройні Сили матимуть вигляд не гірший від інших європейських армій.

За словами Віталія Гайдукевича, при розробці концепції нових одностроїв за основу було взято європейську традицію у поєднанні з національною. В емблемах, відзнаках, знаках розрізнення, нових погонах, патчах (які, до речі, всі помилково називають шевронами), кокардах тощо зведено в єдине ціле всю українську військову самобутність, відтворено безперервність справи захисту Батьківщини — від дружинників періоду Київської Русі до вояків часів перших визвольних змагань та бійців Української Повстанської Армії.

За задумом розробників дизайну нових одностроїв, український військовослужбовець повинен мати український вигляд. Так само, як можна безпомилково впізнати жовніра Війська Польського чи вояка Бундесверу, так само легко мають вирізняти українського солдата — одягнутого у зручні, виразні однострої, скроєні з якісної тканини, в яких вважатиметься за честь з’являтися не лише в середовищі європейських чи заокеанських колег, а й одружуватися…

За великим рахунком, це питання зміни світогляду нашого солдата. Кожен має усвідомлювати — армія України не є продовженням совєтської — то було військо імперії-окупанта, в окупації якої і знаходилась Україна.

На початку липня 2016 року Президент України Петро Порошенко затвердив документ під назвою «Предмети однострою та знаки розрізнення Збройних Сил України».
Президент України Петро Порошенко палко підтримав ідею відродження українського однострою, схвально відгукнувся щодо представлених зразків однострою та символіки, чим фактично надав карт-бланш команді Гайдукевича.

І дійсно, суто українські традиції в новій формі проглядаються доволі чітко. Наприклад, шеврони кутом вгору використовувалися в системах знаків розпізнавання військовиків армії Української Народної Республіки у 1917 і 1919 роках, а орнамент на них узятий із знаків розрізнення сержантського складу Галицької армії 1919 року. Знак категорії старшого офіцерського складу розроблено на основі способу плетіння погонів старших офіцерів Української армії 1918 року і нарукавних знаків старших офіцерів Галицької армії зразка 1919 року. А знак категорії вищого офіцерського складу створено за взірцем орнаменту на петлицях генералів Галицької армії, який має чіткі мотиви української вишивки.

Зразки українського однострою і геральдика ЗСУ схвально обговорювались суспільством.


З великою помпезністю були презентовані зразки однострою напередодні 25-ї річниці з Дня відновлення Незалежності України.
Найбільший фурор у соцмережах викликав міністр оборони України Степан Полторак, котрий виглядав як справжній генерал НАТО в новому українському однострої. Найактивнішу промоцію міністрові в соцмережі Фейсбук влаштував тоді ще діючий позаштатний радник Президента і, певно, найближчий товариш міністра оборони, Юрій Бірюков, котрий по-панібратські називає С.Полторака "Тімофєіч". Власне, ще рік тому Ю.Бірюков також схвально відгукувався і про відродження українського однострою.

Але, певно, за останній рік відбулись якісь зміни у вирі всіх цих "флєшмобов в паддєржку русскаґаварящіх байцов із акопав™", позаяк перед остаточним затвердженням українського однострою та геральдики ЗСУ, і міністр оборони України С.Полторак, і "обєрвалантёр" Ю.Бірюков буквально в повітрі перевзулись!
Втім, ми ще повернімось до "обєрвалантёра" і "Тімофєіча".

Першими проти української традиційної геральдики висловились керівники ССО ЗСУ (Сили Спеціальних Операцій), категорично виступивши проти геральдичного символу Вовкулаки з написом "Іду на Ви" шрифтом "Абетка Кірнарського". Дуже не бажали змінити примітивну совєтсько-мєнтовську символіку на українського Вовкулаку, бо ж "бандеровскій"!
Керівництво ССО ЗСУ ладно було замінити на будь-що, аби не на українське!

Слідом спротив почали чинити ВДВ, вимагаючи не чіпати "радную тєльняшку і ґалубой бєрєт"!
Роз'яснювальна робота, арґументація та переконання в тому, що це є символи совєтсько-окупаційного режиму, застосовані у 1968 році під час окупації Чехо-Словаччини, щоб ВДВ СССР виглядали ніби "миротворці в ґолубих беретах", а також подальше використання цих типово совєтських символів в подальших окупаційних війнах Кремля (Афганістан, війни на пост-совєтському просторі) — всі ці переконання і вмовляння не подіяли аж ніяк ні на офіцерський, ні на рядовий склад ВДВ.
Арґументи та розвінчання совєтських кремлядсько-пропаґандистських міфів про "дєсант ВДВ", який ніби-то створила саме Красная Армія і лічно товаріщ Марґєлов; наведення історичних фактів про те, що перші українські десантники були ще під час Визвольних Змагань, факти про десантні війська інших країн — все це горохом об стіну відлітає від твердочолих "бравых дєсантніков"!
Марними були переконання в тому, що наші українські десантники варті кращого, варті дійсно виглядати як елітний ейрборн (Airborne forces), а не як совєтські окупанти з чєкістською міфологією про "дядю Васю Марґєлова", та совєтськими тотемними символами "ґалубыє бєрєты і тєльняшкі паласатава братства"... Бо совєтскіє офіцеры вже вклали совєтське лайно в голови народженим після СССР Українцям і тепер навіть молоді хлопці тягають з собою іконою фото "батяні-комбата дяді Васі" та живуть у переконанні, що "дєсантнік должен умєть разбіть флешку аб ґолаву" (цеглину) і "свята чтіть тєльняшку і ґалубой бєрєт"!..
Годі було вже вкотре нагадувати, що є міжнародні стандарти, і армійські берети в усіх нормальних країнах Світу їх дотримуються, у десантних військ берет кольору марун, і лише на пост-совєтському просторі все ще існують совєтські "тєльняшкі" (нащо на суходолі морський тільник?) та "ґалубой бєрєт дєсантніка".
Зрештою, не подіяв навіть арґумент про те, що, власне, ВДВ України було створено у 2012 році кримінальним донбасським режимом і затверджено указом Януковича на догоду Путіну, адже до 2012 року в Україні не було ніякого ВДВ, а були аеромобільні війська.

"Дєсантніки" та "русскоґоворящіє байцы із акопав™" активно відстоюють позицію "Нєнада ламать чєрєз калєна нас, мы ваєвалі за Украіну в тєльняшках і ґалубых бєрєтах, нє смєйтє атбірать наш сімвал! А ты чєво нє в АТО?"
При цьому, риторика від нахабних погроз до істеричних завивань плачєм Ярославны в стєпях України...

Дуже хочеться вірити, що справжні Захисники України і вояки не опускаються до таких, пробачте, відверто бабських істерик.
Коли подібне верещить черговий користувач з байцом в ґалубом бєрєтє і тєльяшкє на аватарці, то так і уявляється, що за кадром фото цей баєц стоїть в трусєлях в фонтанє, тримаючи в одній руці баклажку півасіка, а в іншій недогризену сушену воблу.
Дуже хочеться вірити, що справжні Захисники України, десантники, котрі воюють і бачили війну не через монітор, не мають часу на полеміки в фейсбучіках, цілодобово бігаючи по коментарям з верещаннями як не про однострій, так про "защіту русскава языка і русскоґоворящіх байцов із акопав™"!
Якщо ж хтось все ж упізнав себе, то ви маєте дещо усвідомити.

Армія належить Державі! Крапка.
Наказ Головнокомандуючого не обговорюється. Крапка.
Головнокомандуючий наказав змінити однострій.
Накази не обговорюються, а виконуються!

Збройні Сили України це не "гібрідні іхтамнєты", це не апалчєнцы ґіркіна-дыркіна чи мотороли, які використовують в якості символіки шизофренічні россіянсько-фашистські баркашовські та кремлядсько-чєкістські "художества" з намішаною совєтсько-россіянсько-імперською психоделікою.
До створення української геральдичної символіки і українського військового однострою залучені провідні фахівці з питань військової геральдики та історії. Відродження українського однострою підтримано й затверджено Головнокомандуючим і Президентом України.
І доволі дивним та нелогічним виглядає порушення субординації з боку нижчих за званням міністра оборони та керівників армійських структур. Ще більш нелогічним виглядають істерики офіцерського і особового складу ЗСУ, коли замість безперечного виконування наказу здіймаються істеричні завивання "Нє смєйтє троґать наши тєльняшкі і ґалубыє бєрєты! Імєєм право! Заслужилі! Аставьтє нам право..."
Яке право? Які совєтські тєльняшкі? Які "армєйскіє традіциі"? РККА взагалі у ватніках воювала, це теж "армєйская традіция", то може вже одразу одягти любітєлєй Марґєлова у ватніки і кєрзачі? І колорадську лєнточку, бо ж "паласатає братства"!..
Це армія України!
Є наказ позбутись совєтської окупаційної і ворожої символіки. Крапка.
Жодних істерик не повинно бути!
Всі, хто виступають проти української символіки та однострою є вороги України!
Хто проти українського — той зрадник і ворог України!
Ворогів треба ліквідовувати...

До речі, наказ начальника Генштабу України Віктора Муженка про обов'язкове використання державної української мови в ЗСУ також не дуже виконується. «Армія українська — мова військового управління — українська!» Але "флєшмоб в паддєржку русскоґоворящіх байцов із акопав™" вщент перекреслив українізацію української армії...

Як наслідок — на третій рік війни з РФ (Россією Фашистською) ми маємо зовсім не українські настрої серед особового складу ЗСУ, маємо зростаюче негативне ставлення россійськомовних бійців до україномовних Українців, і внаслідок відсутності про-української пропаґанди маємо вщент програну Кремлю інформаційну війну, бо інформаційний простір під суцільним контролем ворожої країни.

Ба, більш того, у нас доволі дивні дива відбуваються в Міністерстві Оборони України, як вже зрозуміло стає після реваншизму та руйнування концепції українського однострою.
Виявляється, під дахом МО України сконцентровано силу силену так званих "ветеранських організацій", кожній з яких МО з держбюджету України виділяє "на розвиток" вельми суттєві бюджетні кошти! Таких "вєтєранскіх орґанізаций" в Україні тисячі: "вєтєраны сіловых вєдомств", "вєтєраны афґанской войны", "вєтєраны локальных конфліктов" (по-суті, совєтські окупанти, котрі вбивали цивільних в Чехо-Словаччині, Афганістані та багатьох інших країнах — такі ж "іхтамнєты", як і нинішні "донбасскіє апалчєнци"), тощо. Кожна така "вєтєранская орґанізация" щомісяця вимагає "на развітіє" сотні тисяч гривень! В кожному місті чи райцентрі країни є по декілька таких організацій, в областних центрах по десятку, в межах крани це тисячі організацій. Уявляєте, які суми щороку з кишень Українців йдуть на утримання купки мєнтовських дармоїдів та вчорашніх совєтських окупантів? Звісно ж, всі ці "вєтєраны" вкупі з ряженими "вєтєранамі ВОВ" мають відповідну совєтсько-імперську ментальність, яка є відверто українофобною.
Вони люто ненавидять Україну і Українців!
І їх тримає під крилом МО України!

Нещодавній скандал в МО України викрив одну таку "вєтєранскую організацію", та не просто одну з багатьох.
Громадська Рада ветеранів при Міністерстві Оборони України не лише "пиляла" 77 мільйонів гривень (це лише за один рік), але й виділила 1,5 мільйони бюджетних коштів на ...проведення кремлівського колорадського "Марша Бєссмєртных на 9 мая" в Києві минулого року! Головою "вєтєранскоґо совєта" МО України призначило у 2015 році такого собі генерала Палія, котрий у 2016 році став "ліцом" на обгортці журналу "Солдаты России"! (сторінку про призначення Палія МО вже видалило). Останній десяток років Палій сидить на темі дерибана грошей з бюджету, що виділяються на ветеранські громадські організації, теми будівництв, військово-патріотичного виховання, відчуження жирних об’єктів Міноборони, тощо. Син Палія, теж військовий, в Криму зрадив Україну і перейшов на бік РФ-окупантів та допомагає россійсько-фашистським окупантам створювати кримський плацдарм проти України, доки папашка під крилом Міноборони проводить колорадські марші та пиляє мільйони бюджетних коштів України (всі по 5 гривень смс відправили, всі ж здавали "на армію" гроші, еге ж?)
Викрили цю гнилу кулуарщину МО саме хлопці Гайдукевича!
Хоча це був "секрет Полішинеля", просто нарешті під час війни першими про це заговорили і підняли цей "лопушок", під яким сховались у кабінетах міноборони жирні вороги України.
І вже вишенькою на торті була дія Дмитра Різниченка — удар в обличчя генерала Палія. Хоча, Різниченко не має жодного стосунку до волонтерської команди, як і його поява на тій нараді, жаль лишень-бо, що мало влупив колорада в пику...
Втім, навіть після гучного скандалу МО не те що не заарештувало зрадника України, а навіть не відсторонило від посади!..

Так ось, повертаючись до "Обєрвалантёра" Бірюкова і "Тімофєіча", як по-панібратські публічно називає міністра оборони України цей "обєрвалантёр" та головний защітнік "русскоговорящіх байцов із акопав™".
Схоже, до старих жирних хряків міноборони "прішла маладая каманда" на чолі з Обєрвалантёрам!

На захист Міноборони і генерала-ватніка виступив ..."обєрвалантёр" Юрій Бірюков!
Так, дійсно, бюджетні кошти виділяє Мінсоцполітики ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МІНОБОРОНИ, а Міноборони (на другий рік війни з РФ) призначає головою ради "вєтєранскіх орґанізаций" відвертого зрадника України, на якому тавро ніде ставити, син якого зрадив Україну в Криму, і всі разом пиляють багатомільйонні бюджетні кошти!
Себто, на український однострій коштів немає, волонтери команди «Нове військо» створювали для України концепцію однострою і геральдики безкоштовно, "тобто даром", (хоча всі розуміють, що люди просто вкладали свої кошти: на створення ескізів, зразків, друк інформаційної продукції, тощо).
І при цьому, наше (чи не зовсім наше) міністерство оборони спочатку потріпало людям нерви, здіймаючи істерики серед військових з вимогами не змінювати совєтську символіку та "уніформу", а потім всю цю концепцію, над якою люди ідейно і безкоштовно працювали 2 роки, за місяць знищили особисто міністр оборони України Степан Полторак і "обєрвалантёр" Юрій Бірюков!
Про що в дискусії з "обєрвалантёром" наголошує Віталій Гайдукевич. Причому, на цілком справедливі зауваження і критику зрадницької і антиукраїнської діяльності Міністерства Оборони, Ю.Бірюков має нахабність ще й звинуватити Віталія Гайдукевича: "ты сделал наброс".

Втім, краще просто залишити свідчення на майбутнє, бо ФСБук це не зовсім надійне місце, до того ж, зрадник України "обєрвалантёр" Юра Бірюков має звичку сцикливо видаляти свої коментарі в яких так завзято шквариться, а скріни — вони ж не горять...
Тижнем пізніше після цих палких дискусій, в дні 100-річчя створення українського парламенту, на тлі патріотичних промов Президента України і Головнокомандуючого з відзначенням особливої ролі української армії в роки боротьби Визвольних Змагань за Незалежність України, наше (чи не зовсім наше) міністерство оборони знищує концепцію українського однострою і остаточно затверджує "ґолубыє бєрєты і тєльняшкі"!
"Савєтскіє афіцеры" лікуют!


Проти команди Гайдукевича "єдіним фронтом" виступають практично всі чиновники МО, а також, як це не дивно, практично всі "русскоґоворящіє" — від зашквареного напівсєпара-ґонщіка Мочанова (котрому ті ж десантніки "рімня солдатського по жопі" надавали), до цілої коґорти скиглячіх на всі лади "всєлєнскім воєм" і бабською істерикою здоровенних "мужиков-дєсантніков".
Власне, загальну позицію "паласатава братства" висловив вищезгаданий по сідницям луплений ґонщік Мочанов:

Обєрвалантёр Юрій Бірюков також постійно нападає на Віталія Гайдукевича, з притаманною ніколаєвскому аферисту нахабністю й зухвалістю: "Нє тєбє рєшать!" "Нє тєбє устанавлівать!" "Нє ты одін всё рєшаєш!" "Нє счітай сєбя нєпрєрєкаємым!" "Ты живёшь в мірє іллюзій!" (останній Обєрвалантёр видалив)
Як бачимо, у нас в міністерстві оборони "рєшаєт всё" тільки Обєрвалантёр Юра Бірюков!
Всі питання: їжа, кухня, полігон Широкий Лан (землю для якого Обєрвалантёр рейдернув у заповідної території і на одному зі шматочків заповідних степових земель тепер облаштовується полігон, хоча можна було не чипати заповідник і відновлювати вже існуючий занедбаний полігон), а також Юра Обєрвалантёр "рєшаєт по уніформє", "рєшаєт по сімволікє", хоча навіть не має вищої і тим паче військової освіти, не кажучи вже про фахову історично-військову освіту!
У нас міністерством оборони керують генерал-ватнік і нікалаєвскій аферист!
Міноборони С.Полторак клав прутня на Устав і накази, клав прутня на уставний однострій, і продовжує публічно вдягати совєтсько-россіянскую "уніформу" — то куртка на рєзіночкє, то ліствєнно-звёздні поґони савєтскава афіцера, то ще якусь каракулєвую папаху... Ніби немає затверджених Уставом військових одностроїв, які минулого року презентували і затвердили офіційно. Який приклад подає міністр оборони?

І чому, трясця, в міноборони "всё рєшаєт" звичайний аферист Бірюков з доволі сумнівним минулим, якому місце за ґратами? Яким чином взагалі фінансовий аферист і злочинець опинився у найвищіх колах міноборони і має доступ до державних таємниць? Хто витягнув з небуття цього афериста і махінатора, хто його підсунув поближче до Президента і Головнокомандуючого?
Питання, радше вже, риторичні...

Вочевидь, Українці є зараз свідками зухвалої і нахабної антиукраїнської діяльності в міноборони, коли важлива іміджева реформа не просто саботується, а робиться все для запровадження відверто ворожої символіки на догоду українофобним персоналіям вищих армійських чинів, котрі сиднем сидять на своїх посадах ще з совєтських часів, образно кажучи...

Востаннє зрадник України Ю.Бірюков напав на Віталія Гайдукевича під одній з його останніх публікацій.
Пан Віталій показав, які геральдичні символи з української концепції хочуть знищити Бірюков і Полторак.
Рівно через хвилину прибіг Бірюков і написав образливий коментар. Швидко зчинилась вельми палка дискусія, в якій зрадник України Ю.Бірюков доволі суттєво "зашкварився" і зізнався, що саме він "всё рєшаєт"! Стало зрозуміло, що саме рішенням Полторака команда Гайдукевича була відсторонена, а натомість вже готову концепцію "дорабатываєт" Ю.Бірюков — абсолютно нефахова людина без будь-якої освіти, який взагалі не має права знаходитись в міністерстві оборони України, позаяк він всього лише волонтер і вже колишній ПОЗАШТАТНИЙ радник Президента.
Дискусія була дуже палкою, емоційною і стрімкою. Вже за три хвилини Ю.Бірюков зрозумів, що він "зашкварився", наговорив багато лишнього і тому ...видалив свій комментар разом з тредом, котрий утворився під цим коментарем.
На жаль, не вдалось встигнути зафіксувати ці важливі свідчення.
Але, пробачте за суб'єктивізм — Юрій Бірюков це зрадник України і дуже небезпечна для України людина.
Власне, Бірюков є повним аналогом Ємєлькі Волоха — це був "радник" і фаворит Симона Петлюри, котрий "насовєтовал" Петлюрі вбити полковників Петра Болбочана і Зураба Натішвілі, знищити всі дієві частини Української Армії і, зрештою УНР втратила Незалежність, а Ємєлька Волох вкрав золотий запас УНР і втік до большевіков!
Сьогодні Президента України оточує не один такий "волох", як "обєрвалантёр"...

Схоже, луснула ще одна жирна кремлядська консерва — Обєрвалантёр Юра Бірюков — колишній аферист "із ґорада Нікалаєва" (такий же аферист, як і Ґрішин-Сємєнчєнко із Сєвастопаля). Адже недарма нізвідки намалювався цей симпатичний волонтер, котрий швидко якимось чином невідомо ким був просунутий у позаштатні радники Президента України. Одразу після свого затвердження Обєрвалантёр тягав по Адміністрації Президента совєтскій флаґ ВДВ з написом "Єбать, снова мы!", потім активно гуртував навколо себе чисельну коґорту "русскоґоворящіх байцов із акопав™" зі всілякими "флєшмобамі в паддєржку русскоґаварящіх байцов із акопав™", а тепер ці "мальчікі бірюкова" вже відкрито переслідують Українців та виступають проти всього українського.

Власне, цю довгу і нудну публікацію наші "доброжелатєльныє товаріщі русскоґоворящіє байцы із акопав™" вже встигли побачити, одне з них випорожнилось тут в коментарі (довелось прибрати кацапське лайно українофоба) і, певно, будуть довго тягати по ФСБучіку, немов бобік шмаття, скіглячі в коментарях у Обєрвалантёра, який в свою чергу буде всіх навколо вкотре обзивати "мушкі-зрадофілы".
Втім, особисті проблеми узкоґаварящіх нас не повинні хвилювати...
Ми чудово знаємо, ХТО є ворогами України!
А гарний кацап — дохлий кацап!

Як Українець, для котрого Україна понад усе, спробував звернути увагу Президента України, залишивши коментар під тією самою промовою. Також публічно підтримав земляка Віталія Гайдукевича, адже в одному місті дитинство провели, і вельми пишаюсь тим, що Українську Армію відроджує саме земляк, і про славетних дух Запорожжя, козацтва, про військові традиції України пан Віталій знає не з вікіпедій...

Як громадянин України і Українець не можу не підтримувати українську концепцію військового однострою і не можу змовчати, коли відродження українського війська намагаються спинити вже внутрішні вороги — а дії С.Полторака і Ю.Бірюкова є саме ворожими по відношенню до України. Вибачте за суб'єктивізм публікації та емоційність (це блоґ, а не медія), та назвати інакше як зрадникам України і "волохами" називати цих "русскоґоворящіх ґоспод" з суто совєтсько-імперською ментальністю не можна.
Про чужих вошів та своїх гнид казав все той же Симон Петлюра, нагадувати вже й годі...

Ймовірно, наші "товаріщі русскоґоворящіє байцы із акопав™" зорко слєдят, тож, одразу після цього передбачувано отримав місячний бан і посипались сповіщення від ФСБук про видалення минулорічних публікацій з адмініструємих мною сторінок — в перший день три сповіщення, і "рекордом" стало отримання дев'яти поспіль сповіщень про видалення постів з гумористичної сторінки з її остаточним блокуванням.
Власне, чергові бани від "русскоґоворящіх" та втрата гумористичної сторінки це невелика трагедія і не привід для переживань.
Хвилює інше.
Бентежить це постійне переслідування "русскоґоворящімі" україномовних Українців в соцмережах.
Ці переслідування стають дедалі аґресивнішими, погрози вже не приховуються, а пишуться публічно.
Сьогодні вони переслідують Українців у віртуальному просторі, а завтра почнуть переслідувати у реальному?
Все це вельми кепсько тхне кацапським лайном — вельми кепсько для всієї України...
Дуже скоро кацапи почнуть вбивати Українців як у 1919 році...

Тільки тепер будуть волати "Єбать, снова мы!"

А років через 10 "совєтскіх вєтєранов" та "воєнов-афґанцев" в чисельних "вєтєранскіх орґанізациях прі МО" замінять "русскоґоврящіє байцы із акопав™" та "мальчікі бірюкова", і будуть так само будуть пилятись мільйони бюджетних коштів, щоб чергові "вєтєрани" з неосяжними пиками, пузіщами та дупами продовжували кацапську окупацію України...

Найкраще ситуацію сьогодення змалював карикатурист Георгій Ключник

Це і є першими наслідками недолугої політики "Одна країна - Єдіная страна"!
Від самих низів до самих верхів українофоби та коллабораціоністи від почуття безкарності та вседозволеності вже знахабніли вкрай, і ситуація стає дедалі гіршою та неконтрольованою.
Якщо негайно не зупинити цю зростаючу аґресію і українофобію "русскоґоворящіх" кацапів і покручів, вже дуже скоро Україна потоне в крові, як це вже відбувалось в історії під час останньої війни за Незалежність України...
А Історія вчить, що кацапи завжди нападають першими на Українців.
І кацапи завжди отримували насолоду від вбивств Українців...
Тому що кацапи це не люди...

P.S.: Публікація носить суто суб'єктивний характер і є позицією автора.
Автор — Українець, центрист-державник.
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

© Дмитро Дзюба для «Порохівниці»
2017.ІІІ.21 (оновлено 24.ІІІ.2017)
© «Порохівниця»