«Євробачення-2017» — розчарованість EBU


 

«Євробачення-2017» — розчарованість EBU

 
Чуєте?
Виє щось на багнищі?
Це московіти від люті дрищуть!

 

— Беррімор, що там виє на болоті? Знову собака Баскервілєй?
— Московіти, сер!
— Знову? Що цього разу?
— Не пустили на "Євровіжн" їх каліку-ватніцу, сер.
— Яка сумна новина ☺ Всєрассійская траґєдія! Ото й скавчать галасніше звичайного...
— Там увесь россійскій шоубіз, сер. Вам ще вівсянки?..

 

«Євробачення-2017» буде гучним і вже є елементом "гібридної війни", а вірніше, війни РФ (Россії Фашистської) проти України, як, власне, і попередні. Адже цей, колись європейський пісенний конкурс, створений після Другої Світової війни саме з метою консолідації європейських народів і країн, за останні два десятки років, після появи в конкурсі РФ і пост-совєтських країн, перетворився для кацапів на чергову "скрєпу", такий собі аналог "Пєсні ґода" чи фєстіваля в Сопотє\Сан-Ремо ("нужноє подчєркнуть").
 
Спочатку про головну подію дня.
СБУ заборонило в'їзд до України Юлії Самойловій — представниці РФ (Россії Фашистської) на пісенному конкурсі «Євробачення-2017»й, що у травні відбудеться в Києві.
 

У Службі безпеки України заявили, що російській співачці Юлії Самойловій заборонено в'їжджати до України протягом трьох років, тому вона не буде виступати на Євробаченні-2017 у Києві.
Рішення про заборону в'їзду прийняте на основі даних про порушення Юлією Самойловою законодавства України.
У березні 2014 Юлія Самойлова висловлювалася про події в Україні і схвалювала дії Москви:
"То, что наш, по сути, єдіный народ пытаются раздєліть і ґосподствовать над намі - очєвідно для каждоґо рассудітєльноґо чєловєка." — писала в соцмережах дівчина-каліка. При цьому вказала, що практично всі держави колишнього СРСР, які входять до ЄС, знаходяться у кризі. Вона тоді зазначила, що Україна потрібна Євросоюзу виключно "для повокації проти Росії".
Себто, висловлювалась "нєсчастная дєвушка-інвалід" цілком свідомо.
У 2015 році Самойлова також свідомо порушила кордон і закони України, незаконно потрапивши із РФ (Россії Фашистської) до окупованого россійсько-фашистським режимом українського півострова Крим для участі в гала-концерті "Свєт спорта і добра" в Керчі.
Зрозуміло, що позиція Самойловой щодо війни РФ (Россії Фашистської) проти України є суто кремлівською, і вона підтримує россійсько-фашистську аґресію проти України.
 
РФ (Россія Фашистська) також недарма висунув саме дівчину з обмеженими можливостями, у інвалідному візочку, переслідуючи свою мету: вдарити "на жалость" Європу і, звісно, розраховуючи на те, що Україна заборонить в'їзд відвертій россіянскій фашистці.
Внутрішній відбір проводив "Пєрвый канал", що не робив багатоступеневого голосування для російських уболівальників Євробачення.
Таким чином, РФ відправила ватніцу у візку, саме розраховуючи на скандал і провокуючи Україну.
 
Одразу після заборони з боку України миттєво офіційну заяву публікує Європейська Мовна Спілка.
Statement from the EBU regarding Russia's participation in the 2017 Eurovision Song Contest
Якщо коротко, заява звучить так:
Офіційна заява Європейської Мовної Спілки (EBU) щодо заборони в'їзду учасниці РФ (Россії Фашистської) до України:

ЄБУ "глибоко розчаровані забороною для учасниці РФ, бо ця заборона йде врозріз з духом і цінностями всеосяжності пісенного конкурсу ...бла-бла-бла ква-ква-ква... і будемо вести діалог з Україною щодо участі РФ в конкурсі..."

 

 
Отже, коли у 2009 році Москва "потрєбовала" від ЄБУ вигнати учасницю Грузії за пісню "We Don't Wanna Put In", ЄБУ не було розчароване, нічого у них не пішло "врозріз з духом і цінностями конкурсу".
Та й минулого року ледь Джамалу не заборонили...
Тобто, закони України для ЄБУ нічого не означають, підтримка цією співачкою-калікою россійсько-фашистської аґресії проти України теж для ЄБУ не йде "врозріз з духом і цінностями конкурсу", а ось заборона в'їзду россійсько-фашистській "пєвіце" це "врозріз з духом і цінностями конкурсу"!
І схоже Кремль та ЄБУ будуть робити все, щоб цю россіянсько-фашистську каліч таки привезли до України.
 
Адже для чого тоді сцену-какошнік ліпили і "жопні шаріки" на "лоґотіп" ваялі?..
Власне, все це було передбачувано одразу, коли намалювався на обрії “дізайн па-русскі” та "крєатів" за 60 секунд.
Тож, не перемикаймось, починаються "прєд'євравідєньєвскіє дні"...
Цього року "масковскає євравідєніє" відбувається в Києві!
 

 
Українці вмить все зрозуміли, швидко перестали жаліти калясачніцу та відповіли, що у нас теж є Юлька-калясачніца, і вона теж подружка Хуйла 🙂 Можемо замість вашої Юльки-калясочніци викотить на сцену-какошнік нашу Юльку-калясачніцу — "а какая разніца?" 😀
 

 

P.S.:
Коментарі західних користувачив на офіційних сторінках «Eurovision» та «Eurovision RTVE» тішать, адже більшість європейців все ж усвідомлюють, за що Україна заборонила в'їзд представниці РФ, тобто, взяти "на жалость" європейців не вдалось. Втім, вже швидко активізовано орди англомовних кремлєботів для "ісправлєнія сітуациі" в коментарях.
Тактика Кремля лишається незмінною...
А «Євробачення» — R.I.P.
 

 
© Dmytro Dzûba
Tokmak, Zaporožžya, UKRAЇNA
2017.ІІІ.22
© «Порохівниця»