Хроніки реваншизму


 

Хроніки реваншизму

 

Триває четвертий рік війни за Незалежність України!
Четвертий рік війни РФ (Россії Фашистської) проти України...
Спостерігати антиукраїнський москальский совєтсько-россіянський імперський реваншизм в Україні можна щодня, наживо, в режимі нон-стоп. Реванш "русскоґоворящіх", реванш кацапів, реванш українофобів, реванш совєтсько-россіянсько-імперських шовіністів, реванш українофобів... Реваншизм від побутових дрібниць у суспільстві до загальнодержавних масштабів; реваншизм кацапів в медія-просторі, котрий вже просто є відверто ворожим і антидержавним та антиукраїнським; реванш ворогів України в інститутах державної влади...
Стрімкий реваншизм відбувається абсолютно в усіх площинах, в усіх площинах і царинах, в будь-яких сферах, і, найстрашніше, — це мало кого бентежить...
Прикладів реваншизму можна збирати й висвітлювати безліч, щодня... На це не вистачить жодних медія-майданчиків...
Лише декілька прикладів за останні дні березня 2017 року...

 

Наше, чи не зовсім наше міноборони?

 

Антиукраїнський і антидержавний реваншизм, виявляється, присутній там, де апріорі не повинно бути жодних антидержавних і антиукраїнських настроїв — міністерство оборони України!
 

Реванш совєтсько-російських "ґалубых бєрєтов" в українському війську вже відбувся!
Концепція українського однострою під загрозою ліквідації!
Міністр оборони України С.Полторак, "Обєрвалантёр" Ю.Бірюков і коґорта "совєтскіх офіцеров" МО України чинять спротив реформі ЗСУ і відродженню українського однострою та символіки, над якою команда Віталія Гайдукевича «Нове військо» працювала два роки, створивши унікальну концепцію, не взявши з бюджету країни ні копійки!

Але Обєрвалантёру і Тімафєічу тєльняшка бліже к тєлу!
 

Окрім питання про знищення концепції українського військового однострою також в публікації звернуто увагу на гігантське корупційне кодло під крилом міноборони — так звану "громадську раду ветеранських організацій", котра вже не один рік під крилом все того ж міноборони займається офіційним дерибаном багатомільйонних державних коштів. Навіть під час війни — апетити лиш зросли! Ніякого аналізу, просто звернути увагу на сам факт.

Докладно і розлого про це в попередьному матеріялі «Реванш "русскоґоворящіх"».
 

Міністерство оборони пригріло під своїми крилами та покриває не лише відвертих українофобів і коллабораціоністів з числа чисельних "вєтєранов-сілавіков", але й московську псевдорелігійну секту "РПЦ Московскоґо патріархата".
В ті ж дні, коли відбувся скандал з "вєтєранскімі орґанізациямі" також відбувся скандал і з релігійниками: у нашому війську є інститут капеланів (щоправда, незрозуміло, яким чином це в'яжеться зі статтею 35 Конституції України, де чітко сказано, що релігія відокремлена від держави і Україна є світською державою), втім, попри норми Конституції, в армії запроваджено капеланство і мають бути присутні капелани від всіх релігійних конфесій. Незрозуміло, нащо церковники взагалі в армії, адже атеїсти, наприклад, не повинні страждати від чиїхось релігійних вподобань. Та у нас в армії ситуація з релігійниками ще до війни встановилась однобока — приходили попи "московскоґо патріархата РПЦ" (часто замасковані під "київський патріархат УПЦ") та проводили свої обряди над усіма, незважаючи, що серед особового складу є не лише православні, а й представники інших конфесій або й зовсім атеїсти.
Присутність церковників в збройних силах взагалі неприпустима!
Армія має виконувати функції по захисту держави, а не бути полем для "окучіванія паствы" релігійними мракобісами із середньовіччя чи з чєкістсько-московської секти "РПЦ"!

Втім, інститут капеланства є, і зараз, під час війни, за підтримки вищезгаданої "громадської ради вєтєранов-сілавіков" саме московські попи "московскоґо патріархата РПЦ" витіснили священників інших конфесій і тепер тільки московська релігійно-імперська пропаганда буде вкладатись у вуха військових!
 

Яскравим прикладом симбіозу чєкізма і створеної у 1943 році чєкістами "РПЦ" є головний військовий шпиталь країни.
 

Головний військовий клінічний шпиталь Міністерства оборони України — поранених захисників України зустрічає НКВДіст, а далі стоїть "церковь" московських попів!
 


 

Десовєтізація? Декоммунізація? "Нєт, нє слышалі!"
Чому на четвертий рік війни з РФ (Россією Фашистською) у нас в усіх військових частинах і шпиталях окрім того, що натицяно "церквєй", "часовєнєк" і "храміков" московської псевдорелігійної секти "РПЦ", ще й стирчать статуї та ідоли чєкістскіх дєятєлєй?
Чому на четвертий рік війни РФ (Россії Фашистської) проти України наше (чи не зовсім наше) міністерство оборони не лише не розриває, а й постійно оновлює договори з московською псевдорелігійною сектою "РПЦ" про оренду приміщень Міністерства оборони України? Зокрема, на території Головного Військового шпиталю!
Зараз кремлядська секта "РПЦ МП" під вивіскою "УПЦ КП" сидить "гібридно" у військових частинах і шпиталях. Варто нагадати, що ця псевдорелігійна секта "РПЦ" ні на мить не припиняє гібридну антиукраїнську пропаганду і є прямою загрозою національній безпеці України!
Що роблять чєкістські ідоли та "храми РПЦ" на території головного військового шпиталю України?
Що робить "храм РПЦ" на території головного військового шпиталю України?
МО Тімафєіч разрєшил? Де там Обєрвалантёр Юра з вєсомым мнєнієм а нєабхадімасті ватэтово всєґо?
Питання риторичні...
 

Ці питання бентежать лише небагатьох небайдужих і ще притомних свідомих Українців...
Зокрема, питання про московсько-імперські "церкві" та чєкістські ідоли підняв пан Ростислав Мартинюк.
 

Нацгвардія — спадкоємці ВЧК-ҐПУ-НКВД-КҐБ-ВВ СССР

 
"Авакянская рєформа МВД" в дії — "сторінками історії" — "дєды ваєвалє!".
 


 

Колись в журналі "Перець" була така сторінка "Житіє святих і нечестивих", а нині мабуть варто створити журнал "Житіє замполітів ЗСУ", де збирати ось такі екзальтовані "стєнґазєткі", які товаріщ прапор і замполіт наказує малювати салагам вночі "подручнымі срєдствамі" із застосуванням ще совєтських фломастерів "Каштан" з елементами апплікацій із роздрукованих з інтернету картинок. В цьому важливому "політпросвєтском дєлє" головне що? Правильно — дозаправити краплею спірту чи "Тройноґо одєколона" висохлі совєтські фломастєри "Каштан", розвести таки засохлу совєтську гуаш "Нєва" і чітко слідувати "армєйской традіциі" та "указаніям товаріща замполіта", не виходячи за рамки "канвы чєкістской пропаґанды"! І щоб товаріщ прапор запустив в кабінет зі старим принтером "Конан-варвар", на якому роздрукувати через "йопвашумать" зібрані з інтернету картинки — їх потім рівненько вирізати ножицями і клеєм ПВА наклеїти на "стєнґазєту".
"І чьтоб до утра ґатоває было!"
 

Ось на фото і є результат "рєформ МВД" русскоґоворящєґо бурштинового мєнта Авакяна!
Чому на четвертий рік війни РФ (Россії Фашистської) проти України, після гучних "реформ" у нас має місце цей совєтський армєйскій пережиток "стєнґазєток" з відверто антидержавною антиукраїнською чєкістською пропаґандою, замість чіткої УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНИЦЬКОЇ ПРОПАҐАНДИ?!?
Чомусь Український Інститут Національної Пам'яті може створювати УКРАЇНСЬКУ ПРОПАҐАНДУ і показати традиції українського війська «ВОЇНИ. Історія українського війська», а Національна Гвардія заявляє про спадкоємність від чєкістських окупаційних НКВД-КҐБ!
А що, не можна на інших коріннях виховувати Національну Гвардію України?
 

Чудові ж у Нацгвардії "сторінки історії"!
Ну хоч чесно зафіксовано спадкоємність від чєкістів, хоча до чого тут історія Київської Русі?
Щодо козацтва — так, дійсно, "вєрныє Пєтру Пєрвому казáкі Ізюмскава полка" — покручі-малароссы, котрі знищили Барвінкову паланку Запорожського козацтва і допомогли Пєтру-І захопити Україну... Саме "Ізюмскій полк" і був тими першими прислужниками московських окупантів, "сілавікамі", котрі за миску щєй ладні були вбивати Українців і Запорожських козаків...
(«Порохівниця» готує окремий матеріял про цю надзвичайно цікаву і забуту історичну сторінку.)
А далі все чесно: Совєт народных коміссаров, ВВ, ВЧК, ҐПУ, НКВД, КҐБ СССР і УССР...
Це ті "сілавікі", чєкісти, котрі вбивали Українців для совєтського режиму, знищували Голодомором, розстрілювали, йшли "заґрадотрядамі" за чорножупанниками і винищили 900 000 зібраних з Подніпров'я Українців під час штурму Києва у 1943... Можна ще довго перераховувати злочини "сілавіков", спадкоємність з якими ось так відкрито заявила Нацгвардія Авакяна...
Отже, виходить, Нацгвардія і поліція у нас нащадки чєкістів? Вшановують "чєкістскіє традіциі"?
А ми дивуємось, чому "сілавікі" так активно чинять спротив українській символіці, геральдиці та історії...
Бо це не зовсім наші "сілавікі"...
Це чєкісти!
Це мєнти!
Чи ні?
 

Певно, багато можна викривати й висвітлювати подібних фактів зовсім антидержавницької діяльності всередині міністерства оборони та інших відомств.
 

Але вже більш ніж очевидно — в Україні відбувається стрімкий реваншизм антиукраїнських сил!
В Україні піднімає голови гідра красно-корічнєвої кацапсько-імперської русскоґоворящєй чуми.
Україна знову опинилась в 1919 році.
І тепер або кацапи остаточно винищать Українців, або треба зупинити цю стрімку кацапську експансію!
 

Це і є наслідки недолугої політики "Одна країна - Єдіная страна"!
Від самих низів до самих верхів українофоби та коллабораціоністи від почуття безкарності та вседозволеності вже знахабніли вкрай, і ситуація стає дедалі гіршою та неконтрольованою.
Якщо негайно не зупинити цю зростаючу аґресію і українофобію "русскоґоворящіх" кацапів і покручів, вже дуже скоро Україна потоне в крові, як це вже відбувалось в історії під час останньої війни за Незалежність України...
А Історія вчить, що кацапи завжди нападають першими на Українців.
І кацапи завжди отримували насолоду від вбивств Українців...
Тому що кацапи це не люди...
 


Закликаємо свідомих Українців, Захисників України, патріотів — чинити спротив кацапській окупації!
Українці мають пам'ятати — кацапи та кацапські покручі — вороги!
Кацапи це не люди, а недолюдки!
Гарний кацап — мертвий кацап!
Побачив кацапа — вбий, доки кацап не вбив тебе!
Україна буде вільною лише тоді, коли Українці будуть стояти по коліно в чорній кацапській крові!
Смерть кацапам! Смерть москалям!

 

«Українці, повставайте!»
 

«Українці, повставайте!»

 

І
Повстáнь, Україно!
За влáсную Волю,
За крáщую долю, повстáнь!
України ми діти,
Нас досить гнобити —
Вставáйте, й кайдáни порвíте!
 

приспів
Українці, повставáйте!
Свою Волю собі повертáйте!
За країну, і за Волю
Всі повстáнемо, браття, до бою!
Повставáйте, любі браття!
Повставáйте й кайдани порвіте!
І вражою, лютой кров'ю
Їх багнища москальскі кропіте!
 

ІІ
За рідну Україну
Повстанемо, браття!
На захист піднімемось всі!
Врятуємо Неньку
Від нéчісті орків
Коричнево-красной орди!
 

приспів
Українці, повставайте!
Свою Волю собі повертайте!
За країну, і за Волю
Всі повстанемо, браття, до бою!
Повставайте, любі браття!
Повставайте й кайдани порвіте!
І вражою, лютой кров'ю
Їх багнища москальскі кропіте!
 

ІІІ
Гарний кацáп — мертвий кацáп!
Побачив кацáпа — вбий!
Бий в болотáх,
Бий у лісáх —
Нáволоч всюди бий!
 

приспів
Українці, повставайте!
Свою Волю собі повертайте!
За країну, і за Волю
Всі повстанемо, браття, до бою!
Повставайте, любі браття!
Повставайте й кайдани порвіте!
І вражою, лютой кров'ю
Їх багнища москальскі кропіте!

 

«Україна, повстань!»
 

2 коментарі до “Хроніки реваншизму

  1. Сповіщення: Полювання на Українців? – Порохівниця

  2. Сповіщення: “Русскоґоворящіє” вже нападають на україномовних Українців! – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.