“Русскоґоворящіє” вже нападають на україномовних Українців!


 

"Русскоґоворящіє" вже нападають на україномовних Українців!

В Україні стрімко зростає українофобія!
Це перші наслідки недолугої політики "Одна країна - Єдіная страна"
Дедалі частіше "русскоґоворящіє ґражданє" аґресивно реагують на українську мову, особливо на півдні і сході країни, державні чиновники відмовляються розмовляти державною українською мовою, медія ще більш аґресивно проводять українофобну пропаґанду.
І ось почались перші напади "русскоґоворящіх" на україномовних Українців...

 

Напад "русскоґоворящєй" на україномовну Українку за українську мову — місто Дніпро!
▼ ▼ ▼

 

У Дніпрі "русскоґоворящая прадавщіца" напала на вдову Захисника України Ганну Гарус на очах у її дитини!
Ганна Гарус-Счасна — вдова Андрія Широкова на псевдо "Сім'янин", бійця Першої штурмовоі ДУК ПС, котрий загинув у грудні 2016-го на Світлодарській Дузі.
 


 

Інцидент стався в крамниці "Швєйная фурнітура" ("Швейная фурнитура") за адресою м.Дніпро, провулок Парусний, 7, Торгівельно-ринковий комплекс "Славянскій".
Напад стався через те, що пані Ганна попрохала українською мовою червоно-чорні стрічки, щоб діти сплели гарні браслети. "Руссцкаґаварящая прадавщіца" вперто повторювала "красно-чёрныє?"..."чёрно-чёрныє?" (вочевидь, глузуючи, адже не зрозуміти "червоно-чорні" неможливо!) Коли пані Ганна запитала: "Ви, що мене не розумієте?", — "руссцкаґаварящая прадавщіца" згребла товар з прилавка і заявила, що "нічево не продам!" Побачивши, що пані Ганна фіксує це неподобство на телефон, аґрессивна "русскоґоворящая продавщіца" оббігла прилавок, схопила за волосся пані Ганну і почала виштовхувати з крамниці зі словами "Пшла вон!"
Вже надворі біля крамниці аґресивна українофобка продовжувала тримати пані Ганну за волосся у присутності маленької дитини пані Ганни, та верещала "нє імєєш права ґаваріть і делать від, чьто нє панімаєш русскій язык!"
Маленький хлопчик дуже перелякався за маму і плакав...
 

Представники поліції, яких викликали зафіксувати правопорушення, також відмовились розмовляти державною мовою. Ім'я поліцейських — старший сержант Панов Антон Борисович та лейтенант Шмельов Борис Юрійович. (Або, вірніше буде написати кацапські ініціяли транслітеровано — Панов Антон Борісовіч і Шмєльов Боріс Юрьєвіч).
 

Українські медія про українофобний інцидент повідомили вже 27 березня, через дві доби після того, як це сталось.
Першими, наразі, одразу після конфлікту, про цю тривожну подію повідомляли лише користувачі соцмереж та блоґ-майданчик «Порохівниця» (власне, ця публікація).
 

«Україна Молода» та «1+1» про українофобний інцидент у Дніпрі

 

Багатодітну вдову військового із 54-ї бригади Ганну Счасну побили в Дніпрі через те, що вона розмовляла українською мовою, коли намагалася купити червоні та чорні стрічки. Із її вух вирвали сережки з тризубом.

Овдовіла мати п'ятьох дітей Ганна Счасна прийшла до магазину по червоні та чорні стрічки — з них родина робить обереги солдатам. Проте придбати їх не вдалося. Продавчині не сподобалася мова, якою Ганна до неї звернулася.

Сюжет про матір п'ятьох дітей, що постраждала від рук агресивної продавчині, зняла «ТСН»:
II► Багатодітну вдову "кіборга" побили в магазині Дніпра за українську мову

 

— Вона бере ці стрічечки, згрібає з прилавка і ховає їх на стелажі. І каже: "Ідітє атсюда!" Я дістаю телефон, кажу: ви хочете сказати, що ви не будете мені продавати товар, тому що я розмовляю українською? Так! "Пашла вон атсюда!", — розповідає про початок конфлікту Ганна Счасна.
 

Магазин одразу зачинили, не зважаючи на робочий час. Власниця сусіднього ательє розповідає, що Ганну за косу витягли з магазину, розбили телефон.

"Люди не розуміють української мови, не хочуть спілкуватись українською мовою, тому жінка відстоювала...", — каже власниця сусіднього ательє Олена Шульга.
 

Ганна викликала правоохоронців, розбиратися на місце приїхав російськомовний наряд поліції.

— Вони зауважили, що "по закону імєют право ґоворіть на таком языкє, на каком ім удобно". А далі пішла процедура складання протоколів. Вони зі мною спілкувались, а ця жінка тим часом пішла, вони навіть не знали ані ім'я, ані прізвища її, — пригадує вдова.
 

Її чоловік і батько п'ятьох дітей Андрій Широков на псевдо "Сім'янин" три роки тому пішов на війну добровольцем. Воював у складі батальйону "Правого сектора". Пройшов найгарячіші точки: кілька разів був в Донецькому аеропорту, захищав селище Піски і шахту "Бутівка". Підписав контракт і воював у складі 54-ї бригади. Героїчно загинув нещодавно на Світлодарській Дузі наприкінці грудня 2016 року.

Червоно-чорні стрічки для його родини мають особливе значення — це колір прапорів, під якими воював їхній "Сім'янин". Вдома у Ганни Счасної червоно-чорні стрічки всюди.

Його заплічник Ганна береже як найдорожче і спеціально не розбирає, аби "залишився запах". А ще — у коробочці поруч із шевроном лише одна медаль, волонтерська — за оборону Донецького аеропорту.
 

Найменший з діток, Ілля, котрий був свідком мовного конфлікту, має проблеми з мовленням, і під час бійки знову сильно перенервувався...
Ганна розповідає, що кілька разів різні люди пропонували їй зам'яти скандал. Але жінка переконана, що родина має продовжувати боротьбу свого загиблого солдата — за Україну в Україні.

— Мій чоловік загинув не за те, щоб мене і всіх українців принижували, казали "Пашла вон атсюдава! Я как хачу, так і буду сєбя вєсті в Украінє!" — підкреслює Ганна Счасна.
 


 

Наразі, це один з перших, ймовірно, перший зафіксований випадок фізичного нападу на ґрунті українофобії з боку "русскоґоворящєй" неадекватной українофобки.
До того ж, цей напад був скоєний на вдову загиблого нещодавно Захисника України, та ще й в присутності маленької дитини.
Напад здійснено саме на ґрунті українофобії!
Всі "русскоґоворящіє ґражданє" України чудово розуміють українську мову, тож, не зрозуміти "червоно-чорні" просто неможливо, а позаяк українофобка чудово усвідомила, що україномовна жінка з дитиною прохає саме червоно-чорні стрічки, то, звісно ж, "руссцкаґаварящая прадавщіца" вирішила, що це "бандерівка" і тому навмисне почала знущатись, вдаючи, що не розуміє, тим самим провокуючи конфлікт.
 

Вірогідніше всього, з огляду на поведінку українофобних мєнтів, в поліції навіть не стануть розглядати цей інцидент на ґрунті українофобії, швидкоруч закривши справу як "бытовуху".
Тому що ніякої реформи МВД не було, ніякої поліції немає, а є звичайна мєнтовка, яка змінила вивіску.
Адже в Україні відбувається стрімкий кацапський реваншизм, включаючи реванш "русскоґоворящіх" навіть в міноборони!
Що вже казати за мєнтовку під керівництвом русскоґаварящєґо міністра Авакяна...
Адже переважна більшість вчорашніх мєнтів-коллабораціоністів легко "переаттестувались" і працюють собі далі, змінивши лиш шеврон міліції на поліцейський. Хіба що дійсно свідомо з громадянською позицією йшли ті нечисельні новобранці до поліції...
Та на жаль, справжньої української поліції створити не вдалось...
 

Українські користувачі збентежено реагують на цю подію:

《Нинішній інцидент в Дніпрі з грубим нападом на вдову патріота Ганну Счасну-Гарус, за прохання української мови довів, що вже навіть і інститут мовних інспекторів не допоможе. Потрібен якийсь мовний спецназ.》

Oleksa Marushchak

《Може завтра почнете УКРАЇНЦІВ відстрілювати, щоб МИ не заважали вам будувати рускій мір в Україні???》

Галина Лагойда
 

Автори блоґ-майданчика «Порохівниця» вже рік про це говорять і фіксують погрози "русскоґоворящіх байцов" на свою адресу.
В публікації «“Русскаґаварящіє” вже готові вбивати Українців!» ми наочно довели, що маємо проблему, і так звані "русскоґоворящіє байцы із акопав™" (так, учасники АТО, "защітнічкі") вже відверто і відкрито погрожуть "найті в рєалє" з метою катувати чи вбити лиш за те, що ми Українці і захищаємо українську мову...
Тож, попереду великі проблеми...
 

Вітаємо, 1919 рік знову прийшов в Україну...
Це наслідок "флєшмоба в паддєржку русскоґаварящіх".
Це результат політики "Єдіная страна!"

Як відомо, безкарність породжує вседозволеність...
 

Далі буде гірше...
 


 

P.S.:
«Порохівниця» залишить ВСІ коментарі під цією публікацією, включно від "русскоґоворящіх" респондентів.
Саме своїми аґресивними коментарями "русскоґоворящіє" респонденти яскраво підкреслюють та доповнюють цю публікацію і показують свою українофобну натуру.
Наприклад, прискакав якийсь "Конь Бледный" (скринька [email protected], фейсбук-аккаунт, пише з різних IP — "шифруєтся") з відверто українофобним та антиукраїнським коментарем на "общєпанятнам". Позаяк десятки його "мнєній" були тупо незв'язним набором матів, лайна та українофобних образ, то їх просто вичистили, аби не засмічувати флудом цього генетичного сміття коментарі під цією публікацією. "Мнєнія" абырвалґов нам нецікаві.
У фейсбучних коментарях також покручі з українськими прізвищами "на общєпанятнам разґаварівают" і криють матом, підкреслюючи, що для "русскоґоворящіх" Українці це "враґі, іх надо ліквідіровать"...
Це чудово, насправді — необхідно бачити, які насправді ці "русскоґоворящіє".
Звісно, цей прошарок "руссцкаґаварящіх" з аґресією та українофобією в коментарях не означає, що стовідсотково всі россійськомовні такі ж українофоби, позаяк цивілізовані люди, незалежно від рідної мови та етнічного походження, ніколи не дозволять собі ксенофобних висловлювань. Саме тому ми беремо в лапки термін "руссцкаґаварящіє" і підкреслюємо, що мова йде лише про ксенофобів — покручів та кацапів, котрі ненавидять Українців.
Чисельні українофобні випади та аґресія — чергові підтвердження того, що "русскоговорящіє" вже готові вбивати Українців за українську мову...
Отже, "русскоговорящіє" — це вороги Українців, і вони самі це підтверджують.
Достатньо побачити їх сповнені українофобією коментарі...
Свідчення на майбутнє...
Далі буде гірше...

9 коментарів до ““Русскоґоворящіє” вже нападають на україномовних Українців!

 1. ігор збідований

  щодо поліцаїв то в першу аваковщина процвітає яка реформа бидляка аваков суд програв і то нахабно відверто не хоче розмовляти українською мовою,яка реформа коли мусора бють дубінками мирних пікетувальників травлять їх газом з автоматів стріляють над пікетувальниками ,і після цього сам прєзідєнт заявляє что єнта ані захіщают Україну ,і сам прєзідєнт заявляв неодноразово що буде сприяти розвитку російської мови бо в ато воюють більше половини рускаязичних патріотав , а все тому що в нас не прийнятий закон який би захищав українську мову від кожного хто на неї посягає включаючи прєзідєнта

  1. Dmytro DzyubaDmytro Dzyuba

   Про помилку Президента щодо мовної політики у нас є публікація «Помилка Президента»
   https://porokhivnytsya.com.ua/2017/03/06/error-of-president/

   Це одна з суттєвих помилок Петра Порошенка, і він починає повторювати помилки Симона Петлюри, оточивши себе "волохами" та "русскоґоворящімі"...

 2. Конь Бледный

  Судя по ее рассказу, она начала требовать от продавщицы, чтобы та тоже мувкала, за что, собственно, и отгребла в еблет.
  Господи, спасибо тебе, что я дожил до того времени, когда за мувканье начали чистить еблет!
  Кала Уркаине! Хероям кала!!!

  1. Dmytro DzyubaDmytro Dzyuba

   Чудово, кацапчик.
   Я залишу твій коментар як наочне свідчення того, хто такі кацапи і "русскоґоворящіє".

   "Плох тот пёс ґаварящій, что конём стать нє мєчтаєт!" 🙂

   1. Конь Бледный

    Получила она по еблету не за украинский язык, а за то, что выебывалась, продавщицу заставляла на дупомове говорить.
    Не сомневаюсь, что еще пару эпитетов подкинула, вот за это и отгребла.
    И тебя, пидора, за твой голимый пиздеж, я бы с удовольствием изуродовал!!!

 3. Hrystyjan

  Šanovnyj moderatore!

  Nadišlit' adresu "Коня"
  My znajdemo ciogo "корєнного кієвляніна" i zrobymo jogo šče blidyšym

  1. Dmytro DzyubaDmytro Dzyuba

   Šanovnyj pane Hrystyjan!
   Çey "Конь Бледный" vže itak zblid ta vsravsâ, dostatnyo bulo lyše pokazaty yogo IP.
   "Конь Бледный" — zvyčaynyi alkaš i "нєдохудожнік" z kogorty livakiv-soçiâlistiv. Vono î tak peresralo, зачєм мучать лашадку? 🙂
   Navit' vid našoї rozmovy ukraїnśkoû latynkoû vono obisretśâ ŝe bil'še!

   My vyrišyly navit' ne blokuvaty skotynky — naî sobi valâєt'śâ dohlyî ta obisranyî "Конь Бледный" u nas na zadnyomu dvori!
   😀
   Ohydno, a šo porobyš...

 4. Світлана КашпіровськаСвітлана Кашпіровська

  Попереджаємо: за ненормативну лексику і образу Українців, за зневагу до державної української символіки та мови - нещадний бан!

Коментувати не дозволено.