Полювання на Українців?


 

Полювання на Українців?

 

В Україні вельми стрімко зростає українофобія!
У Дніпрі “Русскоґоворящіє” вже нападають на україномовних Українців!
У Запоріжжі знайшли повішеним учасника АТО і журналіста Михайла Біченка...
22 січня 2017 року у Дніпрі зник 20-річний юнак, строковик військової служби Владислав Бараніченко, якого так і не знайшли...
Дедалі більше й більше тривожних повідомлень про вбивства, зникнення, напади на Українців, Захисників України...
Дедалі частіше дзвонять ці тривожні дзвоники...
Це вельми тривожна тенденція...
Дедалі частіше "русскоґоворящіє ґражданє" аґресивно реагують на українську мову, особливо на півдні і сході країни, державні чиновники відмовляються розмовляти державною українською мовою, медія ще більш аґресивно проводять українофобну пропаґанду.
І дедалі частіше, вже майже щодня, відбуваються тривожні події: дискримінація Українців, українофобні напади, погрози, викрадення, катування, вбивства...
Все це нагадує події на Волині в середині 1930-х, перед початком ляшського геноциду Українців...
Це наслідки недолугої політики "Одна країна - Єдіная страна"

 

Запоріжжя: вбито учасника АТО і журналіста Михайла Біченка

 

Михайло-Біченко
 

Учасника бойових дій, оператора телекомпанії «Запоріжжя» Михайла Біченка знайшли повішеним у парку «Перемога» обласного центру вранці 28.ІІІ.2017.

За попередньою версією запорізької поліції, Михайло нібито "скоїв самогубство". Але люди, які добре знали хлопця, не вірять у це.

Тим більше, що передсмертної записки він не залишив, а його обличчя нібито було у синцях. При цьому, правоохоронці знайшли при ньому посвідчення учасника бойових дій.

Під час служби в зоні АТО Біченко виконував бойові завдання в районі Краматорська, де дислокувався його підрозділ.
Відомо, що Михайло Біченко понад 10 років пропрацював на телеканалі «Запоріжжя», куди повернувся і після служби в зоні АТО.

Ще о 02:00 ночі Михайло Біченко був активним у соцмережах. У понеділок він працював допізна на обласному телебаченні.
Виконавчий директор філії ПАТ НСТУ «Запорізька регіональна дирекція» Сергія Тихонов каже, що попередній робочий день засвідчив, що оператор поводився звичайно і був захоплений творчим процесом.
— За характером Михайло був спокійний і замкнутий. Напередодні до дев'ятої вечора був на роботі — у нас йшов прямий ефір. Потім розмовляв зі своїм редактором, ділився враженнями. О другій годині ночі ще був в інтернеті. А о 6-й годині ранку нам повідомили цю новину. Що сталося за цей час, ми не знаємо. Колеги із інтернет-видань пишуть, що у нього обличчя зі слідами побоїв. Фізично Міша був дуже сильним, займався східними єдиноборствами, просто так би противнику не дався. — свідчить Сергій Тихонов.

© «Україна Молода»


 

Мама шукає зниклу дитину

 

Мама шукає зниклу дитину
 

22 січня 2017 року Владислав Бараніченко зник у місті Дніпро.
Пані Наталія Бараніченко з кінця січня шукає сина.
 

Владислав Бараніченко

БАРАНІЧЕНКО ВЛАД
1995 року народження, зріст 186 см, худорлявий, овальне обличчя, очі сіро-зелені.
Форма ВСУ піксель, чорна шапка з поворотом, темні берци, чорні в'язані рукавиці, при собі мав РЮКЗАК чорно-сірого кольору та кольоровий пакет.
ОСОБЛИВІ ПРИКМЕТИ: має тату на шиї — голова Джокера червоного кольору, тату в готичному стилі німецькою мовою на лівій руці та аналогічне тату на нозі.
Згідно з відеореєстратором з автобусу Маріуполь-Дніпро зниклий без вісті Бараніченко Владислав вийшов з автобусу саме на автовокзалі міста Дніпро. Востаннє виходив на телефонний зв'язок з Мамою саме з Дніпра.
Просимо відгукнутися всіх, хто 22.01.17 був присутнім на автовокзалі м.Дніпро з 13.50, можливо Ви були свідками що військовий купував квіток, їв, з кимось розмовляв, тощо...

Владислав Бараніченко

Отже, 22 січня 2017 ЗНИК Владислав Бараніченко, який приїхав у Дніпро з Маріуполя після відпустки.
Віддзвонився Мамі, що доїхав, потім зв'язок перервався — і досі від хлопця жодної звістки.
Влад зник приблизно о 14:00 в районі автовокзалу міста Дніпро.

Це єдиний син у матері. Його батько воював у складі Дніпро-1 і загинув в Пісках у 2015 році.
Солдат-строковик, проходив службу у в/ч № а1214 у смт Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області.
Влад пішов служити в жовтні 2016 року. Службою був задоволений. Розповідав матері, що нема ніякої "дідівщини" і чудові стосунки з командиром. Власне, за хорошу службу йому й дали відпустку. Він скористався відпусткою аби по приїзду до Маріуполя скласти сесію у ВУЗі, де навчається.

Невтішна Мамо щодня публікує у себе на сторінці пост з фотографіями своєї дитини. До пошуків долучились близькі та друзі, також щодня публікують дані зниклого юнака, просять допомоги у пошуках юнака...
Мама має надію побачити знову рідну дитину...

Деякі медія повідомляли, що неподалік автовокзалу було знайдено тіло юнака у військовому однострої, втім, поліція не підтверджує цю інформацію та продовжує пошуки.
Будемо сподіватись, що така інформація є дійсно неправдивою...

ОНОВЛЕННЯ: На жаль, Влад загинув приблизно в той день, коли зник, точний час і обставини загибелі юнака не встановлені.
Вбитого юнака було знайдено через декілька місяців...

 

На жаль, дедалі сильніше дії правоохоронних органів викликають недовіру.
Знайдене тіло запорізького журналіста з явними та очевидними слідами насильства поліція оголошує "самогубством", зниклого юнака-військового шукають третій місяць, не коментуючи інформацію про тіло юнака, яке начебто, за повідомленнями деяких медія, було в районі Дніпровського автовокзалу. Це точно поліція, чи стара мєнтовка?
Здається, ніякої реформи МВД не було, ніякої поліції немає, а є звичайна мєнтовка, яка змінила вивіску. І це особливо наочно видно на півдні та сході країни, де всі ті ж мєнти-коллабораціоністи миттю перетворились на "поліцію".
Крім того, в Україні відбувається стрімкий кацапський реваншизм, включаючи реванш "русскоґоворящіх" навіть в міноборони!
Що вже казати за мєнтовку під керівництвом русскоґаварящєґо міністра Авакяна...
Адже переважна більшість вчорашніх мєнтів-коллабораціоністів легко "пєрєаттєставалісь" і працюють собі далі, змінивши лиш шеврон міліції на поліцейський. Хіба що дійсно свідомо з громадянською позицією йшли ті нечисельні новобранці до поліції...
Та на жаль, справжньої української поліції створити не вдалось...
 

Це лише два випадки з багатьох.
Якщо уважно переглянути медія-простір, то виявиться, що дедалі частіше зникають без вісті люди в українському військовому однострої або з чіткою проукраїнською позицією. Дедалі частіше здійснюються напади на Українців, в тому числі фізичні. І вже є вбивства, як бачимо...
Погрози, напади, вбивства...
 

Це полювання?

 

Не варто забувати, що у нас в Україні практично половина населення мають коллабораціоністські настрої та антиукраїнські позиції й погляди. Особливо на сході та півдні країни, заселеному в часи совєтської окупації кацапами та генетичним непотрібом.
Не варто забувати, що напередодні війни РФ (Россія Фашистська) створювала в Україні цілі мережі кремлядських нео-нацистських нацистських, россіянсько-фашистських та інших рухів і організацій. Всі вони екстремістські, мілітарізовані та мають певні цілі.
Специфіка полювання на людей, цькування та переслідування є практично в усіх таких кремлядсбких рухах, найбільшу мережу мав такий собі кремлядський нео-нацистський рух "Оккупай-пєдофіляй", "актівісти" якого ніби-то "борятся с пєдафіламі і ґамасєкамі", а насправді просто полюють за людьми, викрадаючи, знущаючись та вимагаючи гроші. Цей рух найбільш популярний серед молоді, активно популяризується в кацапських россіянсько-фашистських соцмережах, розгалужуючись на всілякі підвиди "двіженія", як-то "оккупай-наркофіляй", "іґра Сіній Кіт", тощо.
Свою гру в полювання на людей вони називають "САФАРІ".
Найбільша мережа цих кремлядських рухів, котрі "работают" звісно ж, "под крылом" ФСБ, була створена на РФ, власне, в Україні та Біларусі. В Україні станом на початок 2013 року найбільше "філіалов двіженія" було на сході та півдні, а також в столиці. Координаційний центр розташувався в місті Запоріжжя, куди й приїздив "вдохновітєль двіженія" нацист "Тєсак"-Марцинкєвіч.
 

На мапі наведені "філіали" неонацистського кремлядського "молодёжноґо двіженія" станом на початок 2013 року, дані збирались на основі зареєстрованих на 2013 рік "ґрупп" в рф-мережі "ВКонтактє".
Мапу створено для правозахисного центру «Spectrum Human Rights Alliance» (USA, Washington D.C.), 2013

СБУ чудово знає про цю мережу, адже під час донбасскоґо кримінального режиму окупації України СБУ тісно співпрацювала з ФСБ в усіх сферах та покривала це кремлядське "двіженіє". Покриває й зараз...
Після Майдану цей рух дещо зайшов в тінь, змінились назви "ґрупп" у великих містах, деякі групи на Донбасі перетворились в "ополчєнцев", або потікали на неокуповану частину України. Зараз складно їх визначити, позаяк тепер вони не об'єднані під одною назвою, а кожна група має свою назву, на кшталт "Модный пріґовор", "Бєлыє волкі", тощо...
Після декількох років полювань на підлітків-гомосексуалів (переважно цим і займались) та на недолугих вже дорослих людей, цей рух вже, відчувши повну безкарність, відчувши запах крові та усвідомлюючи, що в умовах війни їх "сафарі" можна проводити взагалі безкарно, вони з великою вірогідністю "перепрофілювались" на викрадення людей та вбивства.
 

Ось так, починаючи із доґхантерства (вбивство домашніх тварин), як россіянський нацист Мільчаков, продовжуючи полюванням на підлітків-гомосексуалів, зрештою такі радикальні кремлядські нацистські рухи починають вже бути загрозою всьому суспільству.
Жертвою може стати кожен!
І якщо почалось полювання на україномовних Українців, то тим паче, жертвою може стати будь-хто з Українців...
Звісно ж, створений чєкістами нацистський рух є українофобним та "русскоґаварящім"! Винятком можуть бути показово "украіномовні групи" для використання їх в якості "укрАінскіх нацистов" в масовках.
 

Отже, зараз в Україні не лише хвиля українофобії, але й діють вже заздалегіть підготовані угрупування, котрі діють в Україні не один рік і створювались напередодні війни якраз для внутрішньої дестабілізації України.
Окрім цього, є і побутовий "сепаратизм", вірніше, коллабораціонізм та банальна українофобія з боку переважної частини "русскоґоворящєґо насєлєнія", тож, деякі затяті ватніки можут також коїти злочини на ґрунті українофобії...
 
 
Автори блоґ-майданчика «Порохівниця» вже рік про говорять про зростання українофобії та навіть фіксують погрози "русскоґоворящіх байцов" на свою адресу.
В публікації «“Русскаґаварящіє” вже готові вбивати Українців!» ми наочно довели, що маємо проблему, і так звані "русскоґоворящіє байцы із акопав™" (так, учасники АТО, "защітнічкі") вже відверто і відкрито погрожуть "найті в рєалє" з метою катувати чи вбити лиш за те, що ми Українці і захищаємо українську мову... Це лише один з прикладів...
 

Довідка:

РАШИЗМ — ідеологія Кремля, симбіоз россіянського фашизму, нацизму, "вєлікоросскоґо" імперського шовінізму, з яскраво вираженими ксенофобними маркерами, такими як українофобія, антисемітизм, гомофобія, тощо.
Зброєю для кацапської експансії є штучний сублінгвістичний діалект "русскій язык".
Найбільше кацапи ненавидять Україну і Українців!

 

Схоже, 1919 рік знову прийшов в Україну...
Це наслідок "флєшмоба в паддєржку русскоґаварящіх".
Це результат політики "Єдіная страна!"

Як відомо, безкарність породжує вседозволеність...
Тож, попереду великі проблеми...
 

Далі буде гірше...