Перейти до контенту

Втратимо Запорожжя — втратимо Україну!

Втратимо Запорожжя — втратимо Україну!
Заява з приводу ініційованого повторного перейменування селища Більмак Запорізької області

 
На Запорожжі склалась вкрай загрозлива ситуація навколо райцентру Більмак.
Більмак — ключ до “крымскоґо корідора”, або Реванш “куйбышевських ватніків”!
Більмак — це ворота для цього "крымскоґо корідора", і зараз від більманців та від вищих посадових осіб в Києві залежить, чи потраплять ключі від цих воріт в руки ворогам і зрадникам, чи ні.


Спроба певної групи осіб перейменувати Більмак є політичною акцією, котра має на меті поставити під сумнів рішення держави Україна та активізувати процес РФ-окупації Запорожського краю.

Ініціаторами повторного перейменування декомунізованого населеного пункту Більмак є народні депутати та можновладці з вельми сумнівною репутацією та коллабораціоністськими пророссійськими поглядами, котрі фінансуються з Москви Артемом Пшонкою — це нардеп від округа 78 О.Пономарьов, голова Запорізької ОДА К.Бриль, котрий має репутацію "смотрящєґо" В.Медведчука.
За Пономарьовим стоїть Артьом Пшонка — син екс-генпрокурора Віктора Пшонки і "крєстнічєк" Януковича. Пономарьов щедро фінансується з Москви кланом Пшонок. Пономарьова також підтримує голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, котрий є наймолодшим тричі генералом СБУ, а також має репутацію "смотрящєґо хуйлокума" Віктора Медведчука. (до речі, теща Медведчука мешкає в сусідній Чернігівці).

Акція з незаконним повторним перейменуванням є епізодом цілої низки колабораціоністських дій в Запорізькій області, насамперед у виборчих округах південної частини Запорізької області, котрі складають так званий "крымскій корідор" — це округи з центрами в Бердянську, Токмаку і Мелітополі.
Варто нагадати, що Мелітополь є ключовим містом, в якому розташовано ключовий і єдиний військовий аеропорт на півдні України між окупованими теренами Криму і Донбасу, окрім того, метою окупації також є Запорізька АЕС та Каховська ГЕС (для забезпечення окупованого Криму водою і енергією).
Депутати від виборчих округів Запорізької області не приховують своїх пророссійських поглядів і не секрет, що вони фінансуються з Москви кланом Пшонки, Азарова та Януковича.
Тож, всі дії таких коллабораціоністів, як Пономарьов, Валєнтіров, Баліцкій скеровані на підрив державного устрою та національної безпеки України і погрожуть розширенням бойових дій на територію Запорізької та Херсонської областей з метою "пробіванія крымськоґо корідора".

Ситауція з Більмаком може стати стартовим ключем для коллабораціоністів.

© Український Визвольний Рух Запорожжя
2017.IV.1