Більмак: комітет ВР відклав перейменування


 

Більмак: комітет ВР відклав перейменування

 

5.IV.2017 КИЇВ Верховна Рада України
Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України 5 квітня 2017 року провів засідання з питань перейменувань населених пунктів.
Першим розглядалось питання перейменування декомунізованого населеного пункту Більмак.
Вимоги коллабораціоністів про негайне перейменування селища Більмак Комітет Верховної Ради не задовільнив, відклавши рішення на розгляд по завершенню судових слухань стосовно доцільності перейменування Більмака і Більмацького району Запорізької області.
Таким чином, наразі, коллабораціоністам не вдалось створити прецедент з перейменуванням декомунізованого населеного пункту, ставлячи тим самим під сумнів рішення Держави Україна і Верховної Ради України.

 

Засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України від 5 квітня 2017 року
 


 

Слухання почались одразу з розгляду питання про повторне перейменування декомунізованого селища Більмак і Більмацького району Запорізької області. Дебати з цього приводу точились 15 хвилин.
Власне, відеозапис засідання щодо Більмака можна починати переглядати з 04':50".
Після доповіді про неоднозначну ситуацію навколо Більмака, слово взяв такий собі Ґуляєв, котрий "с мєста в кар'єр начал рубіть с плєча""люді просят, райсовєт прізнал, облсовєт прінЯл, чё тянуть?" Щоправда, товаріщ Ґуляєв не розповів, хто стоїть за оцим "люді просят", не розповів, що то за купка ватніків, хто ними маніпулює, не розповів, що селищна рада відкликала прийняте під тиском власне рішення щодо повторного перейменування, і що Запорізька ОДА в руках коллабораціоністів, один з яких навіть сидів поруч на цьому засіданні — це нардеп ВР від округу №78 Алєксандр Пономарёв.
 

Наступним за повторне перейменування висловився одіозний нардеп від БПП Олексій Гончаренко — вчорашній "тітушка-рєґіонал", скандально відомий багатьма виходками, дискредитуючими державу Україна і президентську фракцію, зокрема, нещодавній вандалізм над фраґментом Берлінського Муру біля амбасади Німеччини.
Товаріщ Алєксєй також наполегливо вимагав негайного повторного перейменування декомунізованого населеного пункту.
Ймовірно, Лёха дуже хоче вкотре поставити під сумнів рішення Держави Україна і знову дискредитувати державу.
Що тут сказати, "вєрний баєц рєґіоналов"!
 

Далі в бій проти Більмака виступив, власне, ініціатор повторного перейменування декомунізованого населеного пункту, нардеп від виборчого округу №78 Алєксандр Пономарёв, котрого фінансує з Москви Артём Пшонка.
Про це докладно розповідалось в публікації Реванш Пшонноґо Паханата 2017.
Товаріщ Пономарёв миттю виявив свою справжню суть і "зашкварився" висловом "Это моя тєрріторія!"
На що отримав цілком слушне зауваження від голови Комітету Сергія Власенка: "Як це, "Это моя тєрріторія!"? З людьми чи без людей?"
Пшонний "ставлєннік" Пономарёв почав зухвало вимагати негайного перейменування декомунізованого населеного пункту Більмак, адже у Пономарёва є певна мета: поставити під сумнів рішення держави Україна, створити на майбутнє прецедент для інших декомунізованих населених пунктів, та запустити механізм делегітімізації рішень держави Україна і механізм коллабораціоністського реваншу на Запорожжі з метою РФ-окупації й "пробіванія крымскоґо корідора".
Більмак — ключ до "крымскоґо корідора"!
 

Втім, нахабна спроба тиску пшонного "ставлєнніка" Пономарёва на Комітет Верховної Ради України провалилась.
Комітет заслухав думки інших членів, зокрема, представника Українського Національного Інституту Пам'яті, котрі зауважили, що розгляд питання варто відкласти з огляду на політичну заанґажованість та нездорову ситуацію навколо Більмака, котру створює, власне, нардеп від округу №78 Пономарёв.
 

На голосування було винесено два питання:
І. Відкласти розгляд питання щодо перейменування селища Більмак і Більмацького району Запорізької області.
ЗА — 6
(при необхідних 7), ПРОТИ — 3, УТРИМАЛИСЬ — 3
ІІ. Здійснити повторне перейменування декомунізованого селища Більмак
ЗА — 6
Розгляд питання щодо перейменування селища Більмак відкладено на пізніший термін, буде проведено після судових слухань щодо повторного перейменування.
 

Варто нагадати, 22.ІІ.2017 в комітеті Верховної Ради відбувались слухання щодо перейменування Більмака, на яких мав виступ Голова селищної ради Більмака пан Павло Будник.
Після виступу селищного голови Більмака там же, в комітеті Верховної Ради на Павла Будника напав нардеп, бердянський олігарх-рєґіонал і коллабораціоніст Пономарёв, публічно ображаючи та принижуючи. Після погроз, уже в фойє парламенту, коллабораціоніст Пономарьов почав пропонувати підкуп, щоб "порєшать".
Пан Павло Будник мав честь не погодитись на ганебні пропозиції державного зрадника і коллабораціоніста Пономарьова.
 

21.ІІІ.2017 о 15 годині дня до Більмацької селищної ради увірвалась навіжена зграя до 30 осіб і за підлим сценарієм голови районної держадміністрації та зрадниці секретаря селищної ради скоїли переворот. В злочинний спосіб усунули з посади Більмацького селищного голову за виступ в комітеті Верховної Ради України з приводу доцільності перейменування Більмака.
В зв’язку з цією неприпустимою, неправомірною акцією 22.ІІІ.2017 селищними депутатами до селищної ради була запрошена голова районної ради Ю.Симоненко, якій в присутності селищного голови висунули вимогу негайно припинити цю ініційовану особисто нею брудну, кампанію по перейменуванню Більмака та зупинити від протиправних дій по відношенню до селищного голови громадян, яких вона використовує для цієї провокації. Депутати також попередили районних посадовців, що в разі відставки селищного голови, вони також складуть свої депутатські повноваження. Ю.Симоненко заперечила свою участь в організаціїї цієї акції, публічно призвала селищного голову звернутися в поліцію з цього приводу, щоби публічно засвідчити ніби свою порядність. Отже, якщо держава нарешті зверне увагу на тривожні події в Більмаку і почне карати коллабораціоністів, то Ю.Симоненко та інші підбурювачі з впливовими особами за спинами легко зможуть вийти сухими з води, а ось до "масовкі тёток-учітєльніц" на чолі з Галиною Підручною держава може застосувати покарання за коллабораціонізм та сепаратизм з позбавленням волі від 8 до 15 років.
 

З офіційними зверненнями до Більмацької районної ради (котра все ще називає себе "куйбишевська") звернулися громади сусіднього селища Комиш-Зоря і Смирнівської сільради. Люди просять не робити повторного перейменування, позаяк це ставить під загрозу інвестиційні проекти, скеровані на розвиток громад і навантажить вдруге і без того бідні місцеві бюджети, адже доведеться знову переоформити всю документацію. А це значні для села фінансові витрати.
 


 

Як видно з оприлюднених вище офіційних заяв і звернень селищного голови Більмака, депутатів Більмацької райради, селищних і сільських громад — роздмухана в медіа істерія про "бунт житєлєй протів забєльманіванія" — фікція!
Переважна більшість мешканців Більмака і Більмацького району сприймають назву Більмак цілком позитивно.
За повторне перейменування декомунізованого топоніму виступає лише купка громадян з відверто антидержавними і антиукраїнськими поглядами, котрих використовують у своїй коллабораціоністській грі редактор районної газети Константін Прічінєнко та фінансуємий кланом Пшонки з Москви нардеп Алєксандр Пономарёв.
Коллабораціоністи застосовують на всю міць адмінресурс та роздмухали справжню інформаційну війну проти назви Більмак у ЗМІ, які ними ж і контролюються.
 

Проти антидержавних дій коллабораціоністів виступили небайдужі мешканці Більмака, серед яких краєзнавці, історики, археологи — себто, місцеві інтеллектуали.
Позов до суду подали пан Василь Скрибець з села Смирнове, пан Віктор Вернигор та пан Володимир Бідний з Більмака щодо неправомірності повторного перейменування декомунізованого селища Більмак, в якому звертається увага на те, що запропонована назва Кам'янка не є історичною назвою і стане вже 201-ю Кам'янкою на території України, що буде лише плутати всіх, адже в Запорізькій області вже є співзвучні Кам'янка-Дніпровська та Кам'янсько-Дніпровський район.
 

Національна Академія Наук України також зробила свій висновок щодо спроб перейменувати Більмак на Кам'янку.
 


 

НАН України підкреслює, що спроби певної групи осіб перейменувати Більмак на Кам'янку ґрунтуються на хибній уяві про те, що остання назва ніби є історичною, хоча це не так. Отже спроба певної групи осіб перейменувати Більмак є політичною акцією, котра має на меті поставити під сумнів рішення Верховної Ради України і рішення держави Україна.
 

Повторне перейменування декомунізованих населених пунктів суперечить Закону про декомунізацію.
Український Інститут Національної Пам'яті також наголосив, що повторне перейменування декомунізованих населених пунктів суперечитиме чинному законодавству.

 

Рішення Держави Україна, постанова Верховної Ради України, Закон, експертні висновки Національної Академії Наук України, висновки істориків, краєзнавців, прохання місцевих мешканців не здійснювати повторне перейменування — все це нічого не варте для купки місцевих коллабораціоністів, котрих використовує в своїх цілях фінансуємий кланом Пшонок з Москви нардеп і бердянський олігарх Алєксандр Пономарёв.
Навіть на засіданні Комітету зухвалість коллабораціоністів вражала: "чё тянуть — пєрєімєнавать і дєлов-то!"
Ну прямо, Абырвалґі-Шаріковы: "взять і падєліть!", а то "ґолова пухнєт".
Цинічне зауваження пшонного Пономарёва на адресу свідомих і небайдужих більманців "А чєво ані только чєрєз ґод ачухалісь?" взагалі вражає, адже саме Пономарёв вже другий рік веде інформаційну війну проти Більмака, здіймає бучу в тихому сільському районі, створює вкрай напружену ситуацію, маніпулює за допомогою своїх кишенькових місцевих газеток свідомістю людей... А коли люди самостійно почали розбиратись у питанні і знімати з очей оте "бєльмо", котрим заліплювала очі всім довкола пономарёвсько-прічінєнковська писанина — пшонний "ставлєннік" Пономарёв ще й має зухвалість звинувачувати Українців в дусі "самі вінаваты".
 

Власне, останній зразок прічінєнковської маніпулятивної писанини на місцевому сайті газетки "Районка".
"Один із місцевих жителів позивається" — маючи на увазі пана Віктора Вернигора, хоча позивачів декілька, і їх підтримує більшість депутатів селищної ради разом з головою селищної ради.
(Товаріщ прічінєнко, вчить українську мову — мешканці, а не "житєлі" — бо у нас вже були "житєлі дамбасса", яких "нє хатєлі услышать". Схоже купка ваших ватних "житєлів" така ж, бо теж купка ватних тёток завзято гукає кацапські танки на Запорожжя).
Далі знову маніпуляція: "Люди виходили на мітинги, писали листи до Верховної Ради та Інституту, подавали заяви до облдержадміністрації. В результаті домоглися свого."
Не варто купку ватних тёток називати людьми.
Люди мешкають в Більмаку, Більмацькому районі та на Запорожжі, але серед людей є купки ватних метастаз, яких коллабораціоністи виводять під виглядом "людєй, житєлєй" для реалізації коллабораціоністських планів в рамках підготовки до РФ-окупації.
Різницю відчуваєте?
І якщо на 7 тисяч мешканців знайшлось всього 470 ватніків з десятком активних чорноротих ватних тёток — то ці півтисячі ватніків не повинні вирішувати за декілька тисяч мешканців Більмака й району!
"Однак, є у селищі і ті кому назва Більмак подобається, власне один із таких активістів і подав позов до суду." Чому ж коллабораціоністська газетка не назвала цих сміливих, небайдужих та свідомих Українців?
Знову ж, дивіться яка маніпуляція: "бальшинство протів Більмака, і ліш адін чудак є, кому подобаєтся"...
Вище доведено, що "бальшинство житєлєй" — це всього купка у 470 ватних тулупів, а в районі мешкає 22 тисячі мешканців, 7152 — в містечку Більмак!
Обласні ЗМІ штампують "прічінєнковську" маячню дослівно, "солідарно" тримаючись в рамках інформаційної війни проти топоніму Більмак, та виставляючи захисників рішення держави Україна недолугими дурниками, яких, буцім-то всього "адін актівіст".
 

Позаяк в Запорізькій області абсолютно всі засоби масової інформації знаходяться в кишенях кремлядських коллабораціоністів і не існує жодного проукраїнського медія, свідомі Українці будуть висловлюватись на захист Більмака, рідного Запорожського краю та українських державних інтересів на сторінках вільних інтернет-майданчиків.
 

Закликаємо мешканців Більмака активно поширювати між собою інформацію з блоґ-майданчику «Порохівниця» щодо подій навколо Більмака та спроб коллабораціоністів перетворити наш Запорожський край на охоплений війною "крымскій корідор"...
Не пустимо кацапські танки під наші хати!
 

Матеріял підготовано:
© Максим Довгаль, Більмак
© Степан Бондаренко

© Український Визвольний Рух Запорожжя
2017.IV.5
 

6 коментарів до “Більмак: комітет ВР відклав перейменування

 1. Віктор

  З виступу в комітеті Верховної Ради нардепа Пономарьова прозвучало,що він привласнив частину території держави Україна.Це як розуміти? Тепер ми всі, як за царя, пономарьовські кріпаки? Тепер нас з селища з гордою назвою Більмак хочуть як худобу перегнати як і в царскі часи в Пономарьовську 201 камянку, де він посадив своїх, смотрящих над нами чужинців. Чи не пора Більмачанам з камяними душами прокинутись від дурману,яким їх напоїли районка і ці смотрящі, що використовують одурманених людей для розколу в громаді,сіють невдоволення яке на руку нашому ворогу, відволікаючи народ від більш важливих питань які треба вирішувати для покращення нашого життя.Сьогодні кожен повинен вирішити для себе,чи бути пономарьовським бидлом,худобою, чи жити вільними козаками в селищі з унікальною, неповторною в Україні, з тисячолітнім історичним корінням назвою нашого селища Більмак.

  1. Max DowgalMax Dowgal

   Нічого дивного.
   Всі ці пшонні подєльніки "мнят сєбя ґаспадамі" — такі собі "князья потёмкіны-таврічєскіє" дрібного штибу, мріють мати "тєрріторіі с крєпостнымі", збудувати кожен собі власний "замок попова" на "своєй тєрріторіі".
   Це вже було у нас на Запорожжі ,коли шльондра Катька-Вторая землі запорожців роздавала царським холуям і вони тут ліпили собі "зАмкі".
   І де тепер той статскій совєтнік вася попов зі своїм зАмком в маврітанском стілє?
   Отож...

 2. Віктор

  201-ша Кам’янка з апострофом не зручна в користуванні, викликає розгубленість куди людині їхати, не зручна для служб доставки, в поштовому обслуговуванні, а в часи війни означає, що через людський фактор, гармати, танки йтимуть на захист однієї з Кам’янок, а підкріплення, снаряди, боєприпаси та все інше доставлятимуть в інші, з такою ж назвою, про що ті провокатори не думають, бо їм на сам перед важливі їх рейтинги і посади, що нас глибоко обурює.

 3. Віктор

  Чито тупість, чи то впертість, чи то зрада — гидко чути, як "Опоблоківці"
  керують умами людей, задурюють, залякують тою "страшною" назвою. А
  згуртувати б народ, об'єднати новою чудовою назвою, дійсно єдиною в
  Україні — на це не здатні. Яку ж свою вигоду хочуть отримати — мутити
  народ, рватися до влади?
  Я теж не мешкаю в Більмаку майже 40 років, але я там зросла, там
  бігали мої босі ноги, мені люба та земля, але ця назва "Куйбишево"
  завжди різала мені вухо, якось було не до душі, чому і сама не знаю... А
  коли вже, вивчаючи історію, дізналась, що селище носило назву ката
  українського народу, то вже — НІ, — добре, що сталася декомунізація і
  змінилася ця огидна назва "Куйбишево".

  Мого діда, Греньдюка Кузьму, комуніста і голову першого колгоспу
  "Червоний Маяк", репресували в 1937 році, за доносом сексота — за те що
  дід допомагав жінкам в голодні роки Голодомору, насипаючи в пазухи
  зерно, щоб могли нагодувати своїх дітей, — забрала НКВД, згинув на
  донбаських шахтах, тоді так казали, а там Бог його знає...
  Так от я маю право теж обговорювати нову назву нашого селища.
  Розумні люди не роблять підло і зі злобою, а беруть до уваги
  історичні факти, географічне розташування свого краю. Так, скажите, а ті
  ж карьери кам'яні, а та земля, усипана камінцями, а я виросла біля
  карьеру, знаю це. А от назва БІЛЬМАК мені більше до вподоби, чесно, чому
  так не знаю, і гріє!
  А Кам'янка є вже недалеко, в донбасі і зараз її обстрілюють ті нелюди,
  що вдерлися на нашу землю, страшно чути... Нащо ще одна Кам'янка поруч?》
  Анна Крюкова (Федоренко) — народилась в Більмаку

 4. Сповіщення: Більмак — топонімічна війна триває – ПОРОХІВНИЦЯ

 5. Сповіщення: Більмак — чергова недолуга спроба реваншу – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.