Перейти до контенту

«Порохівниця»: реваншизм загрожує державності України


 

«Порохівниця»: реваншизм загрожує державності України

Заява блоґ-майданчику «Порохівниця»

 

Хроніки реваншизму останніх днів в Україні вельми тривожні...
Блоґ-майданчик «Порохівниця» оприлюднив серію публікацій щодо реваншизму коллабораціоністів і вкрай загрозливої для державності та Незалежності України ситуації на Запорожжі.
Ситуація у прифронтовому регіоні між двома окупованими теренами України вже фактично не контролюється державою, і процеси, що там відбуваються, набули вельми загрозливих масштабів. Та й загальні тенденції реваншизму в країні зростають...
Але чомусь ніхто не бажає цього помічати...

 

На блоґ-майданчику «Порохівниця» з'явились нові автори, запорожці, котрі розповідають про події на Запорожжі.
Читачі, дописувачі та автори зі славного козацького краю на «Порохівниці» присутні від самого початку, люди цікавляться історією, українською мовою і культурою, частина публікації також стосується і Запорожжя. Тож, коли небайдужі Українці і запорожці попрохали надати можливість розповісти про запорожські події сьогодення, такі бажання лиш вітались.
Адже, „Не жди ніколи слушної пори — твоя мовчанка може стать ганьбою!“

Творчий колектив блоґ-майданчику «Порохівниця» — це декілька авторів з різних куточків України — прості й звичайні Українці, з різними поглядами та позиціями, але нас усіх єднає любов до України, національна свідомість, чітке усвідомлення уроків нашої трагічної української історії, важливість державності і, головне, — УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
Ми радо вітаємо й підтримуємо однодумців з державницькими позиціями.
Тож, ми не могли чекати слушної пори й мовчати, коли на півдні країни ситуація вже набула загрозливих масштабів.
 

На Запорожжі, як і в цілому на прифронтових теренах, ситуація зовні цілком спокійна.
Проте, цей зовнішній спокій оманливий, адже, як відомо — в тихій заплаві чорти водяться.
На жаль, це не „Лісові Чорти“, радше — орки з кацапських багнищ та кримінальних банд "донбасса", котрі ще до війни міцно вчепились в запорожські землі та не бажають відчепитись. І нечисті цієї скупчилось на Запорожжі немов багна!
І нечисть прагне реваншу!
 

Реванш Пшонноґо Паханата 2017
Провідник підпільного Визвольного Руху Запорожжя пан Степан Бондаренко докладно виклав не лише поточну загрозливу ситуацію на Запорожжі зі стрімко зростаючим реваншем кремлівських коллабораціоністів, але й ретельно дослідив історію кримінальної окупації Запорожського краю, перетворення козацьких земель на "пшонный паханат", дослідив поточні процеси підготовки до РФ-окупації та "пробіванія крымскоґо корідора", зібравши ключових злочинців до купи. А це доволі впливові та могутні злочинці, від хуйлокума мєртвєчука та пшонки до "мєстєчкових князьков".
Всі ключові посади на Запорожжі, як і до війни, в пазурях кремлядських подільників та криміналітету.
Втратимо Запорожжя — втратимо Україну! — наголошує Визвольний Рух Запорожжя.
 

«Порохівниця» не має стосунку до Визвольного Руху Запорожжя, ми лише надали майданчик для важливих публікацій і звернень.
Мова йде про державну і національну безпеку України! Позаяк тексти не порушують чинного законодавства і не містять антидержавних та антиукраїнських тез, після ознайомлення, ми дозволили опублікувати їх на «Порохівниці».
Сподіваємось, що Держава якнайшвидше зверне увагу на вкрай загрозливу ситуацію.

 

В руслі цих же антидержавних процесів на Запорожжі таким собі "ключем запуску" є процес повторного перейменування декомунізованого містечка Більмак. Коллабораціоністи прагнуть повторним перейменуванням поставити під сумнів рішення держави Україна та створити прецедент для інших декомунізованих населених пунктів.
Більмак — ключ до “крымскоґо корідора”, або Реванш “куйбышевських ватніків”!
Докладно про ситуацію навколо Більмака, зібравши документи, експертні висновки Національної Академії Наук та Українського Інституту Національної Пам'яті, думки більманців щодо топоніму Більмак, розповів Максим Довгаль за допомоги пана Віктора Вернигора.
«На захист Більмака — більманці проти россійських коллабораціоністів на Запорожжі»
«Більмак — епопея перейменування»
«Більмак — бунт “куйбышевських ватніків”!»
 


 

Всі ці події на Запорожжі виглядають ще більш тривожно на тлі загальнодержавних тенденцій реваншизму.
Зростає протистояння на мовному ґрунті — так звані "русскоґоворящіє ґражданє" почали фактичну дискримінацію Українців в Україні, здійснюючи психологічний тиск, принижуючи на ґрунті українофобії, навіть здійснюючи напади!
Вкрай тривожними є повідомлення про зниклих без вісті Українців...
“Русскоґоворящіє” вже нападають на україномовних Українців!
Полювання на Українців?
 

На такому тривожному тлі вже зовсім абсурдно та негарно виглядає ситуація з відомим "мовним законом", в котрому вбачають буквально панацею для порятунку української мови, хоча насправді мова в законопроекті йде про ...квоти для української мови в Україні (sic!) та "розширення прав мов нацменшин". Хоча для мов нацменшин готується окремий законопроект, чомусь в законі про державний статус української мови основний акцент стоїть саме на мовах нацменшин, а державна українська мова титульної нації обмежується максимально! Звісно ж, ні про яку "мовну поліцію" немає й мови, це був жарт від законотворців. Щоправда, достеменно невідомо, хто законотворець цього "мовного закону", подейкують, що писався текст в офісі хуйлокума мєртвєчука.
На цю облуду з "мовним законом" звернули увагу суспільства пані Лариса Ніцой та Ірина Фаріон.
Мовний законопроект #5670 — омана?
 

Хроніки реваншизму довершує Реванш “русскоґоворящіх” в Міноборони України!
Там, де жодного кремлядського реваншизму не повинно бути апріорі!
Втім, виявилось, що у нашому (чи не зовсім нашому) міноборони цілі прогнилі стайні, в яких, скупчились немов опариші чи гниди "совєтскіє ґєнєралы", "совєтскіє офіцеры", "вєтєраны-сілавікі", що "пілят" багатомільйонні бюджетні кошти, а також коґорта "русскоґоворящіх байцов імєні юрія бірюкова", а керує фактично та приймає купу рішень той самий Обєрвалантёр Юрій Бірюков, який всім кричить "А кто тєбє сказал, чьто ты адін всё рєшаєш?".
Під загрозою — концепція українського однострію від волонтерської команди «Нове Військо» під проводом Голови Комісії державних нагород та геральдики України Віталія Гайдукевича.
Окрім того — у Збройних Силах України вщент відсутня українська пропаґанда!
Перші наслідки вже відчутні, далі історія може повторити трагічні події 100-річної давнини...
Армія була, але Армію знищили і загнали зрештою у Трикутники Смерті...
Бажаємо повторення поразки Визвольних Змагань? Вже двічі терпіли поразку.
Ціна Незалежності України за 100 років була непомірною...
Десятки мільйонів Українців...
Почались ІІІ Визвольні Змагання...
 


 

© Дмитро Дзюба
2017.IV.5
© «Порохівниця»