Боротьба за Більмак: реванш коллабораціоністів

Боротьба за Більмак: реванш коллабораціоністів

 

На Запорожжі триває боротьба за декомунізований топонім Більмак.
Перенесено судове слухання позову на захист топоніму Більмак, коллабораціоністи готують коллабораціоністьский мітинг під телекамери провідних телеканалів з черговою виставою "Житєлі взбунтовалісь протів названія Більмак".
До того ж, ходять чутки серед мешканців Більмака, що до райради вже давно завезені якісь ящики й купа "флаґов РФ, ДНР і новороссіі", що є вже доволі тривожним дзвіночком...
Кремлівські коллабораціоністи, як і в Одесі, прагнуть перейменувати декомунізоване селище Більмак, тим самим створивши прецедент і поставивши під сумнів рішення Держави Україна і Верховної Ради України.

Докладно про це розповідалось в публікації «Більмак — ключ до “крымскоґо корідора”, або Реванш “куйбышевських ватніків”!»
Перейменування Більмака на вимоги кремлівських коллабораціоністів має також стати стартовим ключем запуску антидержавних і антиукраїнських подій на Запорожжі — стратегічно важливому краї між двома окупованими теренами України, адже Більмак є фактичним ключем до так званого “крымскоґо корідора” з боку Донеччини!..

 

Мешканці Більмака й Більмацького району за рік вже звикли до нових топонімів.
Споконвіку цілком нормально люди сприймали назву головної гори лукоморських степів Запорожжя — Більмак-Могили, поруч завжди були село Більманка і однойменна залізнична станція. Люди здебільшого цілком спокійно сприйняли нову назву Більмак, котра співзвучна з сусіднім містом Токмак, а розуміючи, що істерику навколо назви здіймають коллабораціоністи, більманці почали виступати на захист вже рідного топоніму Більмак.
Окрім того, якщо перейменування під час декомунізації згідно закону безкоштовно змінювало всю необхідну документацію, то повторне перейменування, якщо воно відбудеться, буде коштувати значних коштів як місцевим бюджетам сільських і селищних громад, так і кишеням підприємців та селян, котрим доведеться вже за власні кошти знову переоформлювати всю наявну документацію.
До того ж, чергове перейменування ставить під загрозу ті інвестиції, які вже заходять до району.
Крім того, доведеться в усьому Світі знову змінювати на географічних мапах вже усталену назву Більмак\Bil'mak.

Лише тому, що у купки ватніків "бєльмо на ґлазу" вилізло!
Ніхто ніколи ніякого "бєльма" не бачив у топонімах Більмак та Більманка, і лише коли прийшла пора декомунізації та десовєтізації, аж раптом "бєльмо на ґлазу" вилізло у місцевого редактора "районкі" Константіна Прічінєнка, котрий швидко "развіл бурную дєятєльность літєратурноґо нєґра" та почав штампувати десятки статей як в районну газету (яка цілком ним контролюється), так і в урядовій пресі на перших шпальтах лізла "прічінєнковська пісаніна". Коли урядові видання "Голос України", "Урядовий Кур'єр" та "Сільські Вісті" друкують на перших шпальтах істеричну та псевдоісторичну маячню якогось сільського редактора з сентенціями про "бєльмо", коли у прайм-тайм провідні телеканали віддають 10 хвилин на сюжет під назвою "Житєлі пасёлка массово взбунтавалісь", а там бігає десяток ватніків (привіт, "ТСН" і ахмєтовське зомбовідєніє) — це означає, що за маріонеткою стоїть потужний адмінресурс доволі впливових осіб. Такими особами є — бердянський олігарх, колишній "реґіонал", нардеп ВР Алєксандр Пономарёв, якого фінансує з Москви "бєженєц" Артём Пшонка.
Докладно про ці тісні зв'язки в публікації «Реванш "Пшонноґо паханата" 2017».
(Обережно, там гадське кодло!)
 

5.IV.2017 комітет ВР відклав перейменування — нахабна спроба тиску "пшонноґо ставлєнніка" Пономарёва на Комітет Верховної Ради України провалилась.
Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України постановив розгляд питання відкласти з огляду на політичну заанґажованість та нездорову ситуацію навколо Більмака, котру створює, власне, нардеп від округу №78 Пономарёв.
Розгляд питання щодо перейменування селища Більмак відкладено на пізніший термін, після того, як буде проведено судові слухання щодо повторного перейменування.
 

Проти антидержавних дій коллабораціоністів виступили небайдужі мешканці Більмака, серед яких краєзнавці, історики, археологи — себто, місцеві інтеллектуали.
Позов до суду щодо неправомірності повторного перейменування декомунізованого селища Більмак подали пан Василь Скрибець з села Смирнове, пан Віктор Вернигор та пан Володимир Бідний з Більмака.
В позові, зокрема, звертається увага на те, що запропонована назва Кам'янка не є історичною назвою і стане вже 201-ю Кам'янкою на території України, що буде лише плутати всіх, адже в Запорізькій області вже є співзвучні Кам'янка-Дніпровська та Кам'янсько-Дніпровський район.
 

Національна Академія Наук України також зробила свій висновок щодо спроб перейменувати Більмак на Кам'янку.
 


 

НАН України підкреслює, що спроби певної групи осіб перейменувати Більмак на Кам’янку ґрунтуються на хибній уяві про те, що остання назва ніби є історичною, хоча це не так. Отже спроба певної групи осіб перейменувати Більмак є політичною акцією, котра має на меті поставити під сумнів рішення Верховної Ради України і рішення держави Україна.
 

Український Інститут Національної Пам’яті також вкотре нагадує:
Повторне перейменування декомунізованих населених пунктів суперечить Закону про декомунізацію.
Український Інститут Національної Пам’яті також наголосив, що повторне перейменування декомунізованих населених пунктів суперечитиме чинному законодавству.

 

Але не збираються зупинятись фінансовані з Москви кланом Пшонки коллабораціоністи, котрих у виборчому окрузі очолює нардеп-реґіонал Пономарёв!

Напередодні "майскіх днєй пабєдабєсія" (яке "соупадєніє" з відомими запеклими ватними шабашами по всій Україні!) "пономарёвский саженєц", голова державної адміністрації Більмацького району А.В.Попов, нібито з ціллю пришвидшення розгляду судової справи щодо перейменування Більмака, відвідує в Більмацькому суді суддю В.М.Ходька, котрий розглядає адміністративний позов групи мешканців Більмака “Про визнання протиправним та скасування рішення від 07 липня 2016 року №2 на той час Куйбишевської селищної ради Куйбишевського району Запорізької області "Про пропозицію щодо перейменування смт Більмак Більмацького району Запорізької області на смт Кам’янка".”
Після цього візиту суддю Ходька В.М. ніби "відрядили" на чотири дні з 24 по 28 квітня на навчання до міста Дніпра, а розгляд судового позову безпідставно перенесли на 21 день — з 25.IV.2017 на 16.V.2017.
Фактично, суддя Ходько В.М. самоусунувся від розгляду справи, щоб дати змогу коллабораціоністу Попову реалізувати наступний план дій.
 

10.V.2017 (на другий день після "9 мая", коли південними містами ще котилися сумновідомі "побєдобєсныє" заворушення), "пономарёвский саженєц", голова державної адміністрації Більмацького району А.В.Попов по об’яві в районній газеті провів так звану "гарячу телефонну лінію", на яку з приводу перейменування селища Більмак на Кам’янку телефонували аж 4 особи — ті самі особи, що і є низовими ініціаторами перейменування ("із народа") — себто, купка тих очолюваних Константіном Прічінєнком ватних совєтських "учітєльніц".
Втім, "кам’яну" іділлію зруйнував останній, п’ятий дзвінок — мешканка Більмака пані Тетяна Корсун звинуватила коллабораціоніста Попова в його особистій причетності до організації цієї акції і попередила, що вона та інші небайдужі більманці назву рідного селища Більмак будуть відстоювати!
 

За командою коллабораціоніста Попова 16.V.2017 біля Більмацького районного суду збирають мітинг на який знову запросили телебачення і під телекамери провідних телеканалів має відбутись чергова вистава "Житєлі взбунтовалісь протів названія Більмак". Це вже, здається, буде третя телевізійна "шоу-вистава".
Також в школах, в лікарні організували збір підписів проти Більмака.
Але є й вельми тривожні дзвіночки: серед мешканців Більмака ходять чутки, що до райради вже давно завезені якісь ящики й купа "флаґов РФ, ДНР і новороссіі"...

 

Схоже, коллабораціоністи, котрих фінансує з Москви клан Пшонок, спробують "качнуть" не лише Більмак, а й увесь Запорожський край...
 


 

Вельмишановні мешканці Більмака й Більмацького району, селяни, Українці!
Якщо Ви не бажаєте, щоб сталось те, що відбулось у 2014 році на Донеччині, якщо не бажаєте, щоб під Вашими хатами стояли россійсько-фашистські танки, а над Вашими хатами свистів россійсько-фашистський "Ґрад", якщо не бажаєте бачити "флаґі РФ і навароссіі" над Більмаком і рідними сільрадами, якщо не бажаєте, щоб страшна війна прийшла на наше рідне Запорожжя — виходьте й женіть геть купку ватніків, котрих водить хороводом совєтський коллабораціоніст Прічінєнко та ватне кодло пшонно-пономарьовських коллабораціоністів з районної ради!
Пам’ятайте — Більмак — ключ до “крымскоґо корідора”!
Втратите Більмак — втратите мирне небо над головою!
Втратимо Більмак — втратимо Запорожський край!
Втратимо Запорожжя — втратимо Україну...

 


 


© Максим Довгаль, Більмак
© Степан Бондаренко

© Український Визвольний Рух Запорожжя
2017.V.12
 

4 коментарі до “Боротьба за Більмак: реванш коллабораціоністів

 1. Віктор

  Виктор Вернигор

  «Вибачте себе за все»

  Вибачте себе за те, що жили спокійно,
  ходили на роботу,
  вирішували справи всі свої
  і не було ніякого клопоту.

  Вибачте що рухнув СССР,
  в якому ніби то жилося усім добре.
  Було всього і холодно й голодно,
  і болісно за те що вимирали
  і радісно, що знову оживали.

  Вибачте за те, коли у кожній хаті
  бідою, горем віяло неначе.
  І ті часи коли від дітлахів ставало тісно,
  нарешті хліба того, вдосталь, всі могли поїсти.

  Вибачте коли в грязі в коліно на дорозі
  їхати і йти було уже не взмозі
  і ті часи, коли з’явились ті дороги,
  коли вода пішла у нас в водопроводи.

  Вибачте за те, що все самі зробили,
  за те, що скільки вклали на те сили
  бо це зробили ви усе для того,
  щоб за Вас дітям завжди було гордо.

  Вибачте за тих батьків, дідів,
  яких в Гулаги відправляли,
  й за тих полеглих у війні,
  яких, щоб завжди пам’ятали!

  Вибачте за тих загиблих на Майдані
  і тих живих, які свободу нашу відстояли.
  Вибачте за тих, хто в час той на дивані спав
  і тих, хто Майдан той проклинав.

  Вибачте, що Крим здали без бою,
  що там залишили сестер, братів із сатаною,
  що сатана прийшла в ту мить, як в нас країну,
  знекровив демон в ту лиху годину.

  Вибачте, що знов до нас війна прийшла у хати,
  за те, що наш народ піднявся проти супостата,
  за те, що об’єднались в цій боротьбі не рівній,
  за тисячі загиблих, щоб жити в Україні вільній

  Вибачте себе й за те, що в селищі у нашім є,
  що ми самі собі створили, та зробили.
  Вибачте, що в тім нема того заслуги,
  ​ім’я якого селище носило.

  Вибачте себе за те, що селище в БІЛЬМАК перейменували,
  на честь гори, чи козака, що захищав наш край.
  Вибачте і тих, хто назву не сприйняв,
  головне, щоб Бог її колись, сприйняв.

  Гора усіх простить, Більмак і Бог простять
  і хай про це всі люди знають,
  що їх прощають всі, не докоряють,
  хай і вони усіх простять й не докоряють.

 2. Сповіщення: Боротьба за Більмак — топонімічні війни – ПОРОХІВНИЦЯ

 3. Сповіщення: Більмак — перемога! – ПОРОХІВНИЦЯ

 4. Сповіщення: Більмак — чергова недолуга спроба реваншу – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.