Пам’ять Майдану не стерти!

Пам'ять Майдану не стерти!

або "Імпєріум" наносить зворотній удар

Йде наступ на українську ідентичність! Вороги України знищують пам'ять про Майдан і Революцію Гідності!
Історія зі знищенням графіті-трилогії «Ікони Революції» строката багатьма цікавими аспектами.

 

Культові революційні графіті під час подій на вулиці Грушевського створив соціяльний художник Sociopath, назвавши свою трилогію «Ікони Революції».
22 січня 2014 року на Грушевського, неподалік від магазину "Емпоріум", почався мартиролог Героїв Небесної Сотні – там були вбиті Сергій Нігоян і Михайло Жизневський...
Події на Грушевського розгортались якраз поблизу будівлі Національної Академії Наук України, в якому з невідомих поки що причин чомусь розташувався елітний меблевий салон "Емпоріум". Показово, що за весь час силового протистояння “на Груші”, як називали майданівці вулицю Грушевського, вітрини цієї крамниці, як і багатьох інших, лишилися неушкодженими.

«Ікони Революції» швидко перетворилися на певний символ і разом з Українцями долали негоди та негаразди. Аж до вчора...

Зухвалість реваншистів і відкритих коллаборантів, впевненість у безкарності і миттєва реакція Українців — гнівна реакція — "Пам'ять Майдану не стерти!" Реакція настільки гнівна, що кітчевий ганделик потрощено й ледь не спалено, а коллаборанти, котрі поспішили з почуттям безкарності понаписувати купу зухвалих дописів у соцмережах, поспіхом їх потерли й виправдовуються "Нас подставілі". Втім, навіть прибрати за собою лайно узкоязичні покручі не в змозі як слід...

Схоже, Імпєрія Зла нанесла зворотній удар, поки що пробний — "пощупалі настроєнія" спробою стерти пам'ять про Майдан. Для цієї мети Імпєрія обрала майже одноіменний елітний меблевий пшонко-стайл "салон-маґазін" "Емпоріум".
Погодьтесь, власник еліт-ганделику, який так ненавидить все українське, давно міг зафарбувати ці графіті, позаяк вони йому вочевидь муляли ватні очєнятка, але спочатку, певно, боявся, а зараз, з початком чергової пекельної осені, ймовірно, виконав залюбки чиєсь прохання і знищив «Ікони Революції».

А ось і наш "ґєрой" — іґорь доценко — власник вже колишнього пшонко-стайл-ганделика "Емпоріум".
Так, дядько полюбляє все що блищить золотим, тому до миті своєї "слави" його фейсбучик був вщент забитись ось такими фоточками "в інтерьєрах по-бахатому", зі зливками золота, з золотими перстнями і в оточенні всього блискучого, як стара жирна сорока-воровка.
Звідки все це блискуче добро, сподіваємось, з'ясує Генпрокуратура, бо востаннє так позувати "в золотішкє" у нас полюбляли пшонки та юра єнакієвскій-іванющєнко, котрі, судячи з усього, замовляли оздоблення інтер'єрів саме у цього торгаша.
Швидко з'ясувалось, що ще з кучмівських часів дрібний спекулянт іґорь доценко займався рейдерством приміщень та дахів. Тож ще потрібно з'ясувати, яким чином воно отримало приміщення ніби в оренду в будівлі Національної Академії Наук України, де розташовані інститути, а за совєтських часів знизу були розташовані профільні книжкові крамниці.

Коли вже графіті були знищені, того ж дня обурені Українці запитували у торгаша, нащо воно це вчинило?
У відповідь нахабний покруч цілий вечір і ніч "хохміл да тролліл вышывату", себто, Українців...
А дарма...

"Лєся, Ваня і Тарас" — так зневажливо називало оце недолуге створіння Лесю Українку, Івана Франка і Тараса Шевченка.
"Пайдітє на любой лубочный рынок і купітє там Лєсю, Ваню і Тараса". Судячи з усього, цей калірований колорад довго чекав на можливість знищити ненависні йому графіті, адже воно, вочевидь, ненавидить все українське.
Коли стало гаряче, покруч і манкурт ретельно вичистив свій фейсбучік, поспіхом видаляючи пости з пшонко-інтер'єрами, під якими розлючені Українці висловлювали свої думки, а згодом взагалі прикрив аккаунт. Щоправда, пізніше поновив свій фейсбучік, але тепер капсом корчить з себе "жертву абстаятєльств" та активно примазується до Революції Гідності — "ЭМПОРИУМ- ЧАСТЬ РЕВОЛЮЦИИ И ЧАСТЬ ИСТОРИИ"пише манкурт і торгаш.

Чи знав доценко, що ці графіті знаходяться під охороною Держави й Закону?
Чи усвідомлювало воно, що не має права чіпати охороняємі Державою графіті, розташовані на стінах будинку НАН України, в якому воно лише орендує приміщення для свого ганделику?
Вочевидь доценко все це чудово знав.

Як відомо, наказом Міністерства культури України N869 від 15.10.2014 року місце бойових дій та масової загибелі громадян в районі вул Грушевського у місті Києві під час акцій протесту у лютому 2014 року віднесено до об'єктів культурної спадщини, пошкодження чи знищення яких тягне за собою кримінальну відповідальність за ст. 298 КК України (Нищення, руйнування чи псування пам'яток історії або культури).
Графіті-трилогія «Ікони Революції» були об'єктом культурної спадщини — наказ Мінкульту №869 від 15.10.2014 року.

Київська прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом нищення графіті, які були нанесені в ході історичних подій Революції Гідності на фасаді будинку по вулиці Грушевського.
Крім того, бізнес вандалів з "Емпоріума" найближчим часом ретельно перевірять усі державні контролюючі органи.
Про це вже пообіді другого дня повідомив Генпрокурор України Ю.Луценко.

Тим часом Українці вже несли шини до еліт-ганделика та йшли пояснити зухвалому узкоязичному торгашу, що спроба стерти пам'ять про Майдан рівнозначна спробі стерти самого себе.

І ось тут "фраєр сдал назад".
Покруч і торгаш доценко швидко почав витирати все зайве зі свого фейсбучіку та волати "Нас подставілі! Мєня подставілі!"
Воно почало розповідати, буцім-то "нєізвєстный со стрємянкой закрашивал, а я возмущался, а сєстра надькі савчєнко мєня фотографіровала, всё подстава, а мы ж трі ґода за рісункамі ухаживалі".
Є навіть фотодокази — судячи з пози руки-в-боки та з виразу морди ватнік ну прямо очєнь, очєнь нєґодуєт і всємі сіламі прєдотвращаєт знищення графіті.

Бидло з інтелектом кацапа так і не усвідомило, що ці графіті були ніби оберіг для його елітного ганделика, і якби замість куцого мозку й вати в голові імбецила було бодай трохи розуму, то воно б пиляку щодня здувало би з цих графіті.
Але воно вирішило плюнути в душі Українцям (можливо навіть отримало за це рублямі).
Та не подумало, що Українці можуть плюнути у відповідь, та так, що й юшкою вмиєшся!
До вечора 3 вересня елітний ганделик "Емпоріум" перестав існувати.
«Новинарня» висвітлила перебіг подій.

Показово, що на захист торгаша пшонко-стайлінгом кинулись переважно узкоязичні, ватніки та інші любителі "братского народа".
Швидко розмухалась теза про законність-незаконність "дєйствій радікалов в центрє Кієва срєдь бєла дня", почали "старую пєсню о ґлавном": "какая там Європа, какой інвєстіционный клімат, коґда радікалы і нацысты ґромят елітный бутік в центрє сталіцы".
І, як це не смішно, але таку хвилю підняв ..."дєпутат от народа Соболєв"
Зацінімо риторику, вельмишановне панство — в цьому дописі чудово геть все, до останнього найбільш феєричного речення про "фашыстов в 45-м"...

Ще смішніше те, що рівно через три години на цій же публічній сторінці під назвою "Соболєв - дєпутат от народа" (і паралельно в аккаунті, що є копією цієї ж сторінки) воно розмістило пост про те, що ...сторінка, мовляв, фейкова, ніякого відношення до неї не маю, тому прямо тут і повідомляю, шо мєня подставілі! Попередній допис про жену і фашистов при цьому хутко зникає.
Ну не бовдур хіба? 🙂

Модель поведінки і доценка і соболєва ідентична.
Хіба що "дєпутат от народа" так обісрався, що аж українською написав.

Можна було би подумати, що це написав якийсь рєґіонал з "Окупационноґо Блока", але це нардеп Київради від ...БПП!
А тепер виникає вельми цікаве питання — чи буде реакція БПП? Ні, всі знають і розуміють, що під крило БПП поховалися всілякі мажоритарники, котрі були реґіоналами, комуністами і є відвертими коллабораціоністами. Ті ж "смотрящіє артёма пшонкі" пономарёв і валєнтіров ("валєт") хоч і обрані до ВРУ від "ОппоБлоку", там швидко перейшли у БПП, щоби мати більше імунітету й пересидіти до часу Ікс, щоб розпочати реванш пшонноґо паханата.
Але ж, трясця, навіть зашкварені "Бульвар Ґордона" й "Камсамольская Правда в\на Украине" зливали цього "дєпутата от народа" Соболєва.
Соболєв є співвласником мережі "Обжора" та фінансує бойовиків терористичної організації "ДНР".
Що робить відкритий коллабораціоніст, сепаратист і поплічник бойовиків в Блоці Петра Порошенка? Президент і Головнокомандувач не знає? Та невже? Там же більша половина БПП таких...
Президента і Головнокомандувача не можна критикувати під час війни, але чому у президентській фракції так багато українофобів, коллаборантів та відвертого криміналітету? Більше тільки в "ОппоБлок". Чи не час починати чистити авгієві стайні? Хто там обіцяв саджати найближчих? Саджайте, трясця!

Чому Українці повинні бачити цю безкарну зухвалість і нахабні "мнєнія" про "память Майдана нужно как можно скорєє забыть"?
З такими закликами, товаріщі "нардєпы", дуже швидко почнеться новий Майдан, вірніше, Українці вийдуть довершити те, що не довершили на Майдані, і запалають ваші кончі-заспи червоними півнями, а вас, крадіїв, будуть гронами на гілляках і стовпах розвішувати, і ніщо вам не допоможе.
Ой, не будіть лихо...
Думайте, чуваки, шо ви мелете своїми ненажерливими хлібалами...

Цим можна підвести риску в історії з графіті на Грушевського.
Жирну таку риску.
За своє презирство до Майдану, Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності, до України, до закону, за жлобство та лицемірство — торгаш поплатився закриттям свого елітного салону, збитками й репутацією. Це ще без результатів розслідування ГПУ, всього лиш другий день скандалу. Паралельно шкварнувся вкотре й без того зашкварений нардеп БПП, котрий фінансує терористів з "ДНР". Ці коллаборанти так нічого й не зрозуміли, а торгаш, певно, продовжуватиме грати жертву, затравлену "радікаламі", але не суть. Не варто чекати, що торгаш-ватнік усвідомить, що ж не так із його вчинком та подальшою поведінкою.
Зате пішов чіткий сигнал тій публіці дегенератів, що радо позносила б (і останнім часом часто руйнує, варто нагадати) й інші нагадування про Майдан чи війну. Навіть не пробуйте, якщо ви засвітитесь — ще є кому дати здачі.
Коллаборантам, узкоязичним і кацапам варто затямити:
Толерантність скінчилась!
Кацапського бізнесу в Україні не буде!
Спроб реваншу в Україні не буде!

Імпєрія хотіла побачити реакцію?
Побачили?

Тим часом художник Sociopath готовий відновити графіті-трилогію «Ікони Революції».
До художника із проханням про відновлення графіті також звертається Інститут історії України НАН України.

Ми повинні зберегти нашу українську ідентичність, пам'ять про Майдан і Революцію Гідності.
Держава повинна реагувати на будь-які спроби реваншу коллаборантів і ворогів України жорстко.
Ворог має усвідомити, що безкарності надалі не буде!
Не почне карати Держава — почнуть карати Українці.
Ось тоді всі дізнаються, що таке "каратєлі"...
 

© Степан Бондаренко