Тероризм — зброя Кремля

Тероризм — зброя Кремля

 

Гібридна війна Кремля триває.
З часів жахливого теракту 9\11 Кремль не втомлюється вести "войну тєррорізьма" по всьому Світові.
Власне, тактика кривавого терору є пріоритетом Кремля останню сотню років, протягом яких чєкісти невтомно "разжиґают оґонь всємірной рєволюциі" знову ж таки по всьому Світові.
Велика Війна триває...

 

Щодня теракти. Будь де. Будь в якій країні Світу.
Звісно ж, це не означає, що Кремль щодня відправляє з коридорів Лубянкі на завдання товаріщєй чєкістов з найманцями в усі кінці Світу, адже тактика війни терором дещо складніша, аніж уявляється.
Та варто не забувати, що саме Кремль найглибше опанував тактику терору ще у минулому столітті.
Згадаймо хвилі терору під час Холодної війни. І виконавцями були, звісно ж, не совєтські шпигуни, а всілякі ісламські радикальні фундаменталісти з численних терористичних угрупувань і організацій всіляких там "палєстінскіх", латиноамериканських, тощо. Але створення, навчання та фінансування всіх цих "борцов со всємірной імпєріалізьмой" здійснювала Москва! І на Кубі, і в Лівії та по всій Африці, і на Близькому Сході, і В'єтнам та загалом Азія... Всі лідери терористичних угрупувань та створених Кремлем "народных рєспублік" обов'язково проходили навчання у вищій школі КҐБ та у військових закладах СССР, від Муаммара Ґаддафі і Ясіра Арафата до всіляких там Лулумб, Муґаб та інших африканських і арабських "рєволюционєров"; від ХАМАС до Аль-Каїди, від талібану до ІДІЛ... Тож, якщо ізраїльских спортсменів в Мюнхені на Олімпіаді розстріляли лівійські бойовики, а "Боїнг" над Британією збив бєдуін-рєволюционєр Муаммар Ґаддафі — завжди позаду була тінь Кремля та червона зірка сяяла кривавим світлом. Совєтскій Союз "осуждал" та лякав внутрішніх совєтскіх ґраждан лякалками про "заґнівающій запад, ґдє буйно расцвёл тєррорізьм", який Кремль же і влаштовував руками добре навчених в Рязані арабських терористів. І тут же Кремль закликав всіх "рєволюционєров" і далі з новою силою "бороться с міровой імпєріалізьмой", від чого хвиля терактів лиш зростала.
Це було під час Холодної війни — складової Великої Війни, яка триває з 1914 року...

В наші дні фактично почалась ІІІ Світова, або ж людство стоїть на її порозі...
Стартом, схоже, став найбільший терористичний акт 11 вересня, більш відомий як 9\11. Якраз до влади в Кремлі прийшов "маладой лєнінґрадскій чєкіст", він же першим і оголосив про "борьбу с тєррорістамі, мачіть в сартірах", ледь впали вежі Всесвітнього Торгівельного Центру в Нью-Йорку. Злочинець завжди першим кричить "дєржи вора", чи не так? Адже ніхто, хочеться сподіватись, не вірить в те, що викрасти авіалайнери, зруйнувати символи Америки та атакувати Пентаґон змогла купка афганських дикунів у драних штанцях з автоматамі калашнікова напєрєвєс?

І ось знову трагедія в США, один з найбільших терактів за історію Америки...
Лас Вегас, розстріл кантрі-фестивалю: 58 загиблих, 515 поранених... Відтепер — це найбільший розстріл людей в США, до цього найбільшим подібним терактом був розстріл ґей-клубу "Pulse" в Орландо влітку 2016 року — тоді загинула 51 людина...

Масові шутінґи (розстріли) в Америці були частими.
Хто зна, коли вперше Кремль був дотичним до стрілянини в США — це могла бути і просто перестрілка, що офіційно лишилась в історії як ґанґстерська стрілянина десь на Брайтоні, а могла бути й "спєцопєрация" в Даласі... У 1959 році Гарві Лі Освальд просив притулку в Совєтському Союзі, вважаючи себе "пролєтарієм", деякий час мешкав в Мінську, потім повернувся до США — а далі 35-й Президент США Джон Фітцджеральд Кеннеді був вбитий 22 листопада 1963 року. Через добу був вбитий і 24-річний Гарві — питання "Хто вбив Джона Кеннеді?" все ще не розкрито і навряд чи розкриється. Або це республіканці так боролись за владу, або Кремль вбив Президента США, помстившись за поразку СССР у "Карибській кризі" і неможливість залишити ядерну зброю на Кубі, щоби мати під прицілом терени США.

Звісно, в ситуації з постійними масовими розстрілами в Америці складно напряму звинуватити Кремль, майже неможливо. Тут варто враховувати і американські реалії: вільна зброя, різні світогляди між верствами населення, расові, релігійні та соціальні суперечності, шкільні розстріли через буллінґ та маса інших факторів.
Але кількість подібних масових шутінгів в США різко зросла після теракту 9\11.
І вочевидь, не останню роль у цьому відіграє Кремль. Інколи чєкісти навіть шкваряться, як під час теракту в Бостоні. Але частіше масові шутінґи влаштовують американські громадяни. Слідство потім з'ясовує, що стрілки (шутери) діяли під впливом якоїсь пропаґанди: чи то від читання сайтів ІДІЛ, чи ще якісь анархічні та анархо-соціалістичні ресурси.
Враховуючи викриту нещодавно псевдо-афроамериканську групу "Blacktivist", створену Кремлем і поширювану через ФСБук для роздмухування міжрасових конфліктів в США, цілком можна передбачити, що і раніше неодноразово Кремль прямо чи дотично був причетний як до створення всіляких організацій та рухів в США та інших країнах, так і до організації всіляких гучних терактів. Що більш за все ймовірно.
(До речі, глобальний контроль соцмереж та інтернет-простору ми розглядали в попередній публікації.)
Досвід Холодної війни неодноразово доводить, що поява всіляких молодіжних правих та лівих рухів в Європі, Латинській Америці і, власне, в США — справа рук Кремля.
Чом би зараз чєкістам не повторювати все по совєтським мєтодічкам?
І, вочевидь, повторюють...

Скільки терактів було лише за останні 4 роки, з початку війни РФ (Россії Фашистської) проти України? Брюссель, Лондон, Париж, Марсель, Ніцца, Орландо, Берлін, Стамбул, нещодавня Барселона, Лас Вегас...
Почерк завжди один і той же, як і в часи Холодної війни, так і зараз. І всі усвідомлюють, ХТО насправді стоїть за цими терактами, використовуючи виконавців переважно арабського походження.

І не лише терактами веде свою гібридну війну Кремль. Окрім неоголошеної війни проти України та хаосу в Сирії, Кремль здійснює і диверсії (хоча це ті ж теракти по суті): неодноразові підпали та підриви військових складів в Україні останнім часом...
Також Кремль намагається активно роздмухати конфлікти в Європі, розхитати Європейський Союз, розвалити не лише ЄС, але й цілу низку європейських країн. З часу появи "лєнінґрадскоґо чєкіста" у Кремля було вдосталь часу для переформатування старих кремлівських зв'язків в Європі і створених чєкістами чисельних організацій, як лівих, так і правих. Тож, наразі, кремлядські аґенти впливу є в кожній країні Європи і Світу.

Сербія, Польща, Угорщина, Чехія, Молдова, Румунія, вже не кажучи про такі "крємлёвскіє ґубєрнії", як "Бєлоруссія", "Армєнія і Наґорный Карабах", "Пріднєстровьє", "Апсны-Абхазія" і "Южная Оссєтія-Аланія".
Польский шовінізм та антиукраїнська істерія за останні 4 роки зросли й зростають в геометричній прогресії. До українофобії ляхів приєднались мадяри: ляхи у ві сні й наяву мріють про "сходні креси та Львув-наш", а мадяри малюють мапи із Закарпаттям в складі "Вєлікой Мад'яроґсас". Не сплять і сусіди-румуни, забувши про союзництво і згадавши про "România Mare" та хижо позираючи на Буковину і Буджак...
Всіх їх тишком-нишком піджучує Кремль, пообіцявши усім ласі шматочки від пошматованої України.
(Бажаючі можуть легко знайти на «Inform Napalm» неодноразові викриті дампи листування КҐБ-ФСБшних "вєдомств" Суркова і Малофєєва з польськими та мадярськими шовіністами, ідентифікованих виконавців актів вандализму та бойовиків-"добровольцев" з різних країн світу, що воюють проти України.)

Маючи такі ресурси в Європі, Кремль намагається запустити "парад суверенітетів". Перші спроби потерпіли фіаско: "Вєнєцианская рєспубліка", "нєзавісімость Шотландії", втручання Кремля в Brexit...
Цими днями в центрі уваги іспанська Каталонія, за спиною якої, як і в далекому 1936 році, знову маячить "красная звєзда" Кремля. Втім, про Каталонію варто поговорити окремо у наступній нашій публікації.

Тактика Кремля незмінна вже сто років поспіль.
І хто б не був виконавцем терактів, чи ісламісти, чи психічно хворі, чи терористи різних терористичних угрупувань — завжди за ниточки цих маріонеток смикає Кремль. Війна методом тероризму — це винахід чєкістів і вони постійно ним користуються.
Постає питання: коли нарешті Світ усвідомить це?
Питання, певно, риторичне, бо ж, Світ все ще навіть не усвідомив, хто в першу чергу роздмухав Велику Війну 1914 року, котра все ще триває... Європа вважає, що самі винні... А дарма... І Світова переросла у ІІ Світову війну, котру роздмухали разом Кремль і Третій Райх, але Кремль так і не відповів за це, а навпаки вийшов в якості "пабєдітєля" з тієї війни і з тих пір, маючи в руках такий інструмент, як ООН імєні сталіна, тримає в заручниках Світ все ХХ століття. А тепер почалось ХХІ століття, і Світ опинився на порозі ІІІ Світової війни, потопаючи у щоденних кривавих терактах та палаючи локальними поки що війнами... І все тому, що за ці 100 років Світ так і не наважився зупинити кацапських орків!..
Чи прокинеться нарешті Світ?
Теж риторичне питання...


 

Наостанок дозволю собі ремарку щодо вільного обігу зброї.
З огляду на постійні масові розстріли в США варто все ж звернути на це увагу. У нас зараз в Україні деякі можновладці активно лоббують вільний обіг зброї. Питання — навіщо? Щоби всі тут одне одного перестріляли? У нас народєц в фейсбучіках ладен горлянки одне одному перегризти, а що буде коли дати їм зброю? У нас у половини населення каша в головах, у деяких взагалі "каша с топором"! У нас половина населення не має української свідомості! У нас чверть населення є потенційними чи явними коллаборантами, а то й відвертими окупантами? Їм дозволити "вільну" зброю? В такому разі небезпечно буде вийти в крамницю за хлібом, позаяк будь-якому "бєженцу-с-дамбасса" може не сподобатись Ваша вишиванка чи мова, або "слішком умноє ліцо" і воно почне стрілянину!
Яка проблема в Україні з придбанням зброї? Процедура отримання дозволу, підтвердження адекватності та психічної врівноваженості і спроможність придбати дозволену зброю. Зброя зараз є у багатьох, а особливо є у всіх можновладців. Нащо вільний обіг зброї, щоби кожен люмпен намагався собі придбати якусь пукавку та хизуватись "пєрєд пацанамі с района"? Досить того, що малолітні мажори влаштовують щоночі "форсажі" на недешевих тачках, інколи вбиваючись об стіну (щастя, коли ніхто невинний при цьому не страждає, але у більшості випадків мажори вбивають людей). А що буде, коли дати їм ще й зброю? Родео з шутінґом?
В Лас Вегасі, штат Невада, де найбільш вільний обіг зброї, у багатьох була зброя і на тому кантрі-фестивалі. Проте це не врятувало натовп людей від озброєного психа.
Перенесіть цю ситуацію в наші українські реалії, особливо у прифронтові регіони.
Аж тут і Кремль "подоспєєт" та роздмухає в Україні з півдесятка-десяток своїх "каталоній"! Нам мало "луґандона"?
Отримаємо суцільну палаючу війною Україну!

Не забувайте — Кремль живиться тероризмом.
Не варто давати чєкістам підґрунтя для цього.
 

© Dmytro Dzŭba
2017.X.3
© «Порохівниця»