УКРАЇНА — ЄВРОМАЙДАН: повернення втраченої Незалежності

✠ УКРАЇНА — ЄВРОМАЙДАН ✠
ПОВЕРНЕННЯ ВТРАЧЕНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Вітаємо з четвертою річницею Революції Гідності!
Українці! З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада 2013 року розпочався ЄвроМайдан.
Україна зробила найважливіший для своєї історії цивілізаційний вибір.
Україна обрала європейський демократичний шлях розвитку, рішуче відмовившись бути колонією совєтсько-россійсько-фашистської імперії. Бо лише серед вільних демократичних країн Європи і Цивілізованого Світу Україна мала змогу повернути свою втрачену Незалежність. Адже чверть століття з миті відновлення Незалежності були фактично формальністю, і Україна фактично лишалась московською колонією.
Але завершується багатовікова історія колонізації України.

Сьогоднішнє свято — це особливий символ незламності українського духу, перемоги свободи і демократії над диктатурою та відродження сильної європейської держави.
Символічно, що саме в ці дні розпочався і попередній Майдан 2004 року.
І саме в ці дні 100 років тому Центральна Рада України зробила перший крок до Першої Незалежності, коли ІІІ Універсал проголосив Українську Народню Республіку. В ці ж дні 1917 року проти України свою першу війну розпочала Совєтська Россія. Рівно через рік, в день завершення І Світової війни 11.ХІ.1918 РСФСР розпочне другу війну проти України. І хоча в ці ж дні, 21.ХІ.1920 року відбулось падіння держави УНР і Перша Незалежність була втрачена, але не було втрачено прагнення Українців до Волі, не був втрачений Дух Свободи, який в серцях Українців пронесено крізь покоління, крізь чорні часи Голодомору, війни, кривавих геноцидів проти Українців, що тривали протягом кривавого ХХ століття...
Дух Волі Українців пронесено в серцях Українців крізь час і простір...

ЕвроМайдан розпочав неминучий розпад останньої в світі тоталітарної імперії.
Саме через це імперія розпочала криваву помсту: спочатку розстріл Небесної Сотні в центрі європейської столиці, водночас 20.ІІ.2014 почалась висадка россійсько-фашистських окупаційних військ в Севастополі та анексія Криму, а потім війна РФ (Россії Фашистської) проти України і бойові дії на Донецькій Україні.
Зараз весь світ бачить агонію імперії, яка заради свого виживання готова розпочати навіть ІІІ Світову Війну! Втім, ця імперія почала Велику Війну ще у 1914 році й з тих пір постійно підкидує багаття у полум'я цієї війни, роздмухуючи, включно з ІІ Світовою та Холодною, постійні війни в усьому Світі.
Але розвиток людської цивілізації не залишив місця для будь-яких імперій. Вони мають відійти у минуле.
Россійсько-Фашистська імперія буде знищена!
І саме Україна стоїть на сторожі безпеки Європи і Світу!

Україна платить занадто велику ціну за свою Незалежність...
Українці звитяжно виборюють Волю останні 100 років і наш Дух Свободи не зламати! З часів Запорожської Січі Українці ніколи не здаються ворогам і не стають на коліна — краще вмерти стоячки і забрати з собою якомога більше ворогів!
Українці століттями захищали й будуть захищати свою Волю, свою мову, своїх близьких, свою Україну! Бо в своїй хаті своя й правда і сила і воля!

Щира вдячність всім тим, хто своїми справами втілює в життя ідеали Майдану та робив і робить все можливе, аби Світ побачив нову, українську Україну.
Спільними зусиллями ми збережемо пам'ять для майбутніх поколінь про доленосні події звитяжної і трагічної історії України та про Героїв, які поклали своє життя, відстоюючи цінності українського народу.
Зі святом, дорогі друзі! Бережіть себе й Україну!
Шануймося, будьмо гідними та вільними Українцями!
Борімося — поборемо!

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
Слава Нації!
Смерть ворогам!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
© «Порохівниця»
2017.ХІ.21
В публікації опубліковані постери з арт-серії «УКРАЇНА — Ціна Незалежності 1917 — 2017» та візуалізації © Олег Шупляк © «Україна. Згадати Все» і © Микита Титов