Перейти до контенту

Книгарня «Українська Видавнича Справа»

Книгарня «Українська Видавнича Справа»

«Українська Видавнича Справа» — Книгарня «УВС» видавничого фонду Організації Українських Націоналістів — справжня скарбничка української патріотичної літератури.

«Порохівниця» залюбки презентує вельмишановному панству невеличку промоцію справжній бандерівській книгарні. Хунта ми чи ні? 🙂
Книгарня «УВС» — «Українська Видавнича Справа» — це книги українських націоналістів: історія, ідеї, спогади, мемуари, есеїстика, історична та наукова література, сучасні дослідження.

Книгарня «УВС» має сторінку в одній з соцмереж та представлена в розділі "Література" на офіційному сайті ОУН «Націоналістичний Портал».

Організація Українських Націоналістів (ОУН) заснована 3.ІІ.1929 у Відні.
«Націоналістичний Портал» — офіційна інтернет-сторінка ОУН.
Книгарня «УВС» ОУН
Часопис «Шлях Перемоги»
«Архів ОУН» («Українська Інформаційна Служба» — Лондон) зберігає архівні матеріяли ОУН.

Видавничий фонд ОУН пропонує унікальні книги з історії України, ідеології українського націоналізму, спогади членів ОУН-УПА, патріотичну, історичну та художню літературу: Визвольні Змагання, спогади учасників національного Українського Визвольного Руху, Січові Стрільці, Євген Коновалець, боротьба за Незалежність України повстанцями УПА в ІІ Визвольні Змагання, Літопис УПА...

Вибрати книги можна як на офіційному сайті ОУН «Націоналістичний Портал» в розділі "Література", так і на сторінці Книгарня «УВС» в течці "Світлини" — "Видавничий фонд ОУН".
Ціни вказані на офіційних сторінках.

Для того, щоб зробити замовлення, пишіть, будь-ласка, в приватні повідомлення сторінки Книгарня «УВС».
Телефони: +38(067)110-32-36 і +38(050)29-48-739.
Книжки надсилаються:
"УкрПоштою" післяплатою (з накладеним платежем), або "Новою Поштою" з оплатою при отриманні замовлення у відділенні "Нової Пошти".
Для замовлення вкажіть:
1. Книги, яка Вас цікавить та їх кількість.
2. Ваші контактні дані: ім'я та прізвище, телефон, місто доставки, номер відділення "Нової Пошти" або повну потову адресу у випадку замовлення "Укроштою".
Вартість книг вказана без вартості пересилки.
Також Ви можете придбати книги, зголосившись за адресою: 01034 м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9 п. 4, тел. +38(044)234-70-20, [email protected]
20% коштів отриманих від продажу книг направляється для потреб АТО.

Презентуємо невеличкий огляд деяких книг.

«Степан Бандера: людина — борець — провідник»


«Степан Бандера: людина — борець — провідник» — Данило Чайковський
Спогади і роздуми про постать лідера Організації Українських Націоналістів Степана Бандери. Для широкого кола читачів.

«Український Визвольний Рух. Євген Коновалець»


«Український Визвольний Рух. Євген Коновалець»
Центр Досліджень Визвольного Руху.
Збірник, присвячений життю і діяльності полковника Січових Стрільців, голови Проводу Українських Націоналістів Євгена Коновальця в широкому контексті українського визвольного руху першої половини XX століття. Публікується за матеріалами всеукраїнської наукової конференції "Постать на тлі епохи: до 120-ліття з дня народження Євгена Коновальця", проведеної Центром Досліджень Визвольного Руху, Львівським національним університетом ім. Івана Франка та Інститутом українознавства ім. I. Крип'якевича НАН України 15 червня 2011 року у Львові за підтримки Ювілейного комітету з відзначення Року Євгена Коновальця.
На обкладинці: гравюра Ніла Хасевича.

«На чолі Січових Стрільців»


«На чолі Січових Стрільців» — Михайло Ковальчук
Військово-політична діяльність Євгена Коновальця в 1917-1921 роках.
Книга присвячена діяльності видатного українського військового і громадсько-політичного діяча Євгена Коновальця (1891-1938) в добу національно-визвольних змагань 1917-1921 pоків.
На підставі архівних документів висвітлено обставини перебування Євгена Коновальця на чолі військової формації Січових Стрільців, розглянуто історію заснуванні Української Військової Організації. Розкрито значення військово-політичної діяльності Є. Коновальця в 1917-1921 pоків для історії української національно-визвольної боротьби.

«Антологія. Український націоналізм»


«Антологія. Український націоналізм. 2 том» — Віктор Рог
До другого тому збірки увійшли основоположні праці теоретиків українського націоналізму, переважно написані в другій половині XX ст. Серед авторів Д. Донцов,С. Бандера, Є. Маланюк, В. Іванишин, Є. Онацький, О. Баган, Ю. Бойко, Л. Ребет, З. Красівський та інші мислителі.

«Український націоналізм. Історія та ідеї»


«Український націоналізм. Історія та ідеї» — Олег Баган
Основу наукового збірника склали матеріали Всеукраїнської наукової конференції "Націоналізм як феномен української історії 1920 - 1950-х рр.:ідеологія, політика, збройні формування" Збірник доповнено низкою статей ідеологічного і політичного змісту.

«Літопис УПА»


«Літопис УПА» — серія із 100 томів, у якій публікуються документи і матеріали з історії УПА та Збройного підпілля ОУН.Початок цьому виданню дали колишні вояки УПА США і Канади та Товариства колишніх Вояків УПА ім. генерала Тараса Чупринки в США і Канаді, які в результаті Великого Рейду 1947–1949 опинилися в Західній Європі, а опісля в Північній Америці.
«Літопис УПА» в Книгарні «УВС» наразі має 39 томів, ціни на кожний том залежать від обсягу книги.

«Україна. Довга і важка боротьба за існування»


«Україна. Довга і важка боротьба за існування» — Володимир Косик
Книга Володимира Косика, відомого українського історика, фахівця з історії французько-українських взаємин, який мешкає у Франції, містить стислий виклад матеріалу з історії України від найдавніших часів до здобуття нею Незалежності.

«Весна 1918 року: у боротьбі за Запоріжжя»


«Весна 1918 року: у боротьбі за Запоріжжя» — Юрій Щур
Напередодні 100-річчя тих подій пропонуємо ознайомитися із спогадами безпосередніх учасників української весни Запорожжя (Олександрівська), від рядових стрільців - до командирів. Тут представлена мемуарна спадщина як Українських Січових Стрільців, галичан В.Щуровського, М.Заклинського, П.Франка, А.Кігічака, так і наддніпрянців із Кримської групи Армії УНР Б.Монкевича, В. Петрівна й Н. Авраменка. Окремо варто виділити спогади керівника австрійської військової групи архікнязя Вільгельма фон Габсбурґа (Василя Вишиваного).

«Спогади петлюрівського генерала»


«Спогади петлюрівського генерала» — Олександр Вишнівський
До збірки увійшли вибрані спогади та роздуми генерала Армії УНР Олександра Вишнівського про національно-визвольну боротьбу за Українську державність 1917-1920-х років та її чільних представників.

«Березневі дні Карпатської України»


«Березневі дні Карпатської України» — Василь Филонович
Спогади віце-консула УНР в Грузії, полковника Карпатської Січі Василя Филоновича. У центрі уваги автора - події середини березня 1939 року, пов'язані із проголошенням незалежності Підкарпатської Русі - Карпатської України, боротьба її збройних сил - Карпатської Січі проти угорських загарбників.
Спогади містять велику кількість маловідомого фактичного матеріалу, його аналіз, оцінки автора. Вони дозволять краще зрозуміти політичну і життєву позицію цієї неординарної особи у боротьбі за Карпато-Українську державу.
Видання розраховане на широкий загал читачів, містить багатий ілюстративний матеріал і буде цікаве всім, хто вивчає історію України ХХ століття.
Українці перші дали відсіч нацизму в ІІ Світовій війні ще за півроку до її офіційного початку!

«Боротьба України за незалежність в 1938-1941 роках»


«Боротьба України за незалежність в 1938-1941 роках» — Володимир Косик
Збірка праць з проблемних питань історії України, праця доктора історії Університету Сорбонна в Парижі.
Дослідження науковця присвячені підготовці та початку ІІ Світової війни, Маніфесту ОУН з 1941 року та Акту проголошення відновлення Української державності, боротьбі ОУН проти нацистів, втратам України в Другій Світовій війні.
Рекомендується дослідникам періоду ІІ Світової війни, всім, хто цікавиться історією рідного краю.

«Українські військові нагороди»


«Українські військові нагороди» — Ярослав Семотюк
Усі репродукції відзнак є їхнього справжнього розміру. Назви нагород надруковані відповідно до грамот.

«Борці за волю України» — співаник УПА

«Бандерівські читання»


Матеріали збірника "Візія української держави в ідеології українського націоналізму" будуть корисні як для теоретичних дискусій в студентських та академічних колах, так і в щоденній практиці державного будівництва.

Найкращий подарунок до Дня святого Миколая — мудрість і любов до України.
Комплект для учнів середнього та старшого віку: книга Володимира Косика «Україна: довга і важка боротьба за існування» та військово-стратегічна гра «За волю України!» — загальною ціною 80 гривень.
Журнал для дітей «Крилаті» в подарунок!

Варто зауважити — в Різдвяні Свята триває акція: при замовлення від 5 книжок в Книгарні «УВС» — річна передплата на часопис ОУН «Шлях Перемоги» безкоштовно!

«Шлях Перемоги» — громадсько-політичний тижневик, офіційний друкований орган Організації Українських Націоналістів (Степана Бандери), перший номер якого вийшов у Мюнхені 28.ІІ.1954.

Триває передплата на всеукраїнську тижневу газету «Шлях Перемоги» — одне з найстраших і найповажніших українських видань державницького спрямуваня в Україні і Світі.

«Порохівниця» долучається до кампанії й з нашого боку робимо невеличку інформаційну підтримку.

Колектив часопису «Шлях Перемоги» оголосив передплату на 2018 рік та звернувся до постійних і майбутніх читачів:
„Дякуємо Вам, що були з нами в цьому році і запевняємо, що редакція та адміністрація нашого тижневика у вкрай несприятливих умовах намагалися зробити все можливе, щоби газета була цікавою та корисною і щоби Ви її отримували вчасно. Також дякуємо меценатам-добродіям, завдяки яким значна кількість учасників Визвольних Змагань, зокрема ветеранів УПА та сучасних Захисників України могли отримувати видання ОУН в цьому році. Не впевнені, що зможемо й надалі забезпечувати цю категорію читачів за благодійні кошти, тому просимо вас заздалегідь подбати про передплату тижневика.“

В умовах війни РФ (Россії Фашистської) проти України, з огляду на реальну глобальну геополітичну загрозу з боку РФ (Россії Фашистської) Світові, а також з огляду на внутрішні виклики національній безпеці України, «Шлях Перемоги» здійснює інформування Українців як в Україні, так і за кордоном про суть і першопричини цих небезпечних процесів, подає думки відомих експертів, суспільно-політичних діячів, журналістів з цих питань, сприяє донесенню історичної правди про український національно-визвольний рух.

Зараз газета є одним з важливих захисних форпостів України в інформаційній війні з московськими загарбниками і Кремлем.

Кожне Ваше придбання книг, підписка на часопис — це фінансова підтримка, камінчик в інформаційний мур безпеки України, а також допомога Захисникам України в нинішніх ІІІ Визвольних Змаганнях.
20% коштів отриманих від продажу книг направляється для потреб АТО.

Передплачуйте «Шлях Перемоги», газету, що стоїть на захисті українських інтересів! Купуйте науково-просвітню історичну публіцистику. Тільки володіння історичними знаннями зруйнує заскорублу кацапську "красную плєсєнь", що метастазами вкрила за роки совєтської окупації Україну.
Україна має лиш один шлях — «Шлях Перемоги»!

© «Порохівниця»

P.S.:
Від автора публікації.
В пошуках історичної літератури знайшлась сторінка Книгарня «УВС» — «Українська Видавнича Справа» від видавництва «Шлях Перемоги» Організації Українських Націоналістів. Асортимент вразив! Визвольні Змагання, весна 1918 року в Запорожжі, спогади учасників Визвольного Руху, Січові Стрільці, Євген Коновалець, боротьба за Незалежність України повстанцями УПА в ІІ Визвольні змагання, Літопис УПА...
Замовивши декілька книг всього на півтори сотні гривень, отримав на додаток підписку на часопис «Шлях Перемоги» та примірник журналу «Мілітарист», вже про ІІІ Визвольні Змагання і нинішніх Захисників України!
Книгарня «УВС» справила вельми приємне враження!
Залюбки стану дописувачем часопису «Шлях Перемоги».
«Націоналістичний Портал» додав в закладки.
Вразив також «Архів ОУН», особливо мапи!
Ґречно вдячний!

© Dmytro Dzŭba
Tokmak, Zaporozzya, UKRAЇNA
2017.ХІІ.13
© «Порохівниця»

1 коментар до “Книгарня «Українська Видавнича Справа»

  1. Сповіщення: «Шлях Перемоги» – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.