Перейти до контенту

❄З РІЗДВОМ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! ❄

❄ З РІЗДВОМ! ❄
❄ УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! ❄

 
Українці, Захисники України! З Різдвом!
«Порохівниця» Щиро вітає Вас з прийдешнім Різдвом та Новорічними й Різдвяними Святами!


 
Четвертий рік поспіль триває війна…
Війна РФ (Росії Фашистської) проти України…
Думками ми сьогодні повинні бути з нашими Захисниками України — братами, синами, батьками, які захищають від одвічного ворога нас, нашу Батьківщину, нашу Україну!

Вперше Україна святкує Різдво 25 грудня разом з усім Світом офіційно, на державному рівні. Маленький, але важливий крок, що віддалив нас від кривавої імперії з совєтскім новоґоднім олів’є та всілякими іроніямі с лёґкім паром. Нарешті Україна почне належно святкувати Українські Різдвяні Свята — а вони у нас найчарівніші!
Варто зауважити, що в Україні Різдвяні Свята починаються ще з дня Андрія Первозванного, коли починають співати перші колядки й танцювати калиту, потім приходить Святий Миколай і приносить діткам подарунки, в ніч з 24 на 25 грудня віряни західного обряду зустрічають Різдво, причому, 7 січня Різдво за східним обрядом також лишається державним святом. Новий Рік звісно ж в ніч на 1 січня. В ніч з 13 на 14 січня — Щедрий Вечір (Старий Новий Рік), Василя і на ранок приходить Миланка, а 19 січня Водохреща. Українські Різдвяні Свята насичені старовинними традиціями святкування і є дійсно казковими.

На превеликий жаль, четвертий рік Різдвяні Свята у нас сумні, позаяк проти України триває війна і на фронті гинуть наші Захисники. Так звані "новорічні перемир’я" навпаки лиш спонукають ворога до збільшення аґресії. Проте, Захисники України мужньо й звитяжно боронять Україну від москалів і часто ціною своїх життів роблять все, аби в тилу громадяни могли мирно зустрічати Новий Рік і святкувати Різдвяні Свята…
Тож, коли будете весело гуляти в ресторанах, не забувайте, кому треба за це завдячувати…

Відваги, козацького здоров'я, янголів-охоронців їм та повернення з Перемогою в рідні хати!
Військової вдачі вам, Захисники України!
Вся Україна молиться за вас!!! Ви наші герої!
Повертайтесь живими!

Україна переможе!
Україна вже перемогла!

Слава Україні!
Героям слава!

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

❄ ❄ ❄

 

❄ ❄ ❄

Постери:
© Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä»

1 коментар до “❄З РІЗДВОМ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! ❄

  1. Сповіщення: ❄ РІЗДВО 2018 – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.