Перейти до контенту

„Урочисте відкриття Зимової Олімпіади!“

Урочисте відкриття Зимової Олімпіади!

 
6 лютого урочисто відкрилась IV Зимова Олімпіада в Ґарміш-Партенкірхені.
Третій Райх вперше в 1936 році проводить Олімпіаду!
Влітку Третій Райх зустрічатиме гостей ХІ Літньої Олімпіади!
Засновник МОК мсьє П'єр де Кубертен заспокоював:
"Це будуть самі миролюбні олімпіади!"


6.ІІ.1936 урочисто відкрилась IV Зимова Олімпіада в Ґарміш-Партенкірхені.
Президент і засновник Міжнародного Олімпійського Комітету П'єр де Кубертен особисто запевнив Фюрера, що відтепер Олімпіади завжди будуть проходити у Великому Третьому Райху! Зіґ-хайль!
Мсьє П'єр де Кубертен вражений генієм Великого Фюрера і вже уявляв, як феєрично буде проведено Літню Олімпіаду в Берліні цього року, з нагоди чого мсьє де Кубертен подарував Фюреру особисту бібліотеку і має намір заповідати Фюреру пожиттєве право проведення Олімпіад у Великому Третьому Райху! Зіґ-хайль!
90-річний мсьє П'єр де Кубертен особисто прибув у Ґарміш-Партенкірхен і передав посаду Президента МОК мсьє Анрі де Байє-Латуру. Ось вони, поруч із Фюрером на трибунах стадіону! За організацію видовищного відкриття відповідає особисто герр Рудольф Ґесс.
На стадіон починають виходити команди. Першою виходить команда Третього Райху на правах господарів.
Зіґ-хайль!

На жаль, запрошена команда СССР не змогла прибути до Третього Райху через ганебну війну в Іспанії, яку проти товаришів республіканців розв'язали іспанські націоналісти. Попри те, що під час проведення Олімпіад необхідно зупиняти всі війни, іспанські націоналісти на чолі з каудільйо Франко не збираються зупинятись! І лише Совєтська Россія стала на захист іспанських товаришів-трудящіх, саме тому совєтські спортсмени не змогли прийняти участі, бо зі броєю в руках стоять на захисті миру! Хитра і підступна Іспанія загрожує миру в Європі, з цим треба покінчити!
Зіґ-хайль, товаріщі!

"Не будемо про війну, адже сьогодні Райх, Великий Третій Райх зустрічає спортсменів всього Світу, підкреслюючи тим самим свої мирні прагнення! Геній Великого Фюрера довів, що Великий Третій Райх і тільки Великий Третій Райх в змозі гідно провести Олімпіаду! Ґроссен Дойчлянд убер аллєс! Айн фолк, айн Райх, айн Фюрер!
Сам засновник олімпійського руху і Олімпіад, мсьє П'єр де Кубертен це відзначив! Тісна співпраця між Третім Райхом і МОК вкотре підтверджує дружні наміри Великого Третього Райху до Франції! Війна в минулому! Третій Райх за мир!
Привітайте Великого Фюрера!
Зіґ-хайль! Зіґ-хайль! Зіґ-хайль!"

.....

До пошматування Чехо-Словаччини лишалось менше двох років...
До початку Другої Світової і окупації за тиждень тієї ж Франції лишалось менше чотирьох років.
А поки що Третій Райх за допомогою Олімпійського Комітету створював собі імідж миролюбної імперії...

"Спортивні стрільби" військ Вермахту на IV Зимовій Олімпіаді 1936 в Ґарміш-Партенкірхені.
На "самій мирній Олімпіаді" заради Третього Райху було змінено правила і замість незрозумілого кьорлінґу було введено "змагання військових патрулів"!
Ну хоч Гебреїв не душили в газових камерах на "спортивний інтерес"!

...Черговому відкриттю чергової олєньпіади присвячено...
МОК — "Міжнародний Олімпійський Комітет", або "Міжнародна Організація Коррупції", починаючи зі свого засновника, маразматичного діда П'єра де Кубертена, послідовно і постійно лягала під будь-яких фюрерів-сталіних-путіних. Обіцянки "вічно проводити Олімпіади в Третьому Райху"; сцяні "успєхі совєтскіх спортсмєнов" на протязі декількох десятиріччь; ганебне перенесення олєньпіади з Боржомі до Пекіну у 2008, під час відкриття якої РФ напала на Грузію; ганебна олєньпіада в Сочі, під час якої спецназ РФ (Россії Фашистскої) в центрі європейської столиці розстрілював Героїв Небесної Сотні, а в Криму висаджувався десант РФ...
Я НІКОЛИ не дивлюсь олєньпіади!!!
Після олєньпіади в Сочі взагалі вважаю, що справжніх Олімпіад не існує.
Від Райху до Сочі так званий "МОК" рухається незмінним курсом, все тим же локомотивом.
Взимку 2013 року я взяв участь у Міжнародній кампанії протесту проти проведення Олімпіади в Сочі, наслідком якої стала пропозиція Канади перенести ігри до Ванкувера, створивши декілька серій постерів для кампанії, ініційованої американськими правозахисниками. Постери були англійською і россійською мовами та вельми дратували Кремль.
В першій серії, провівши вищезгадані аналогії, для постера я взяв один з символів "олімпіад" Третього Райху — "Dampflokomotive BR 03.10 der DRG".

Що буде під час чергової олєньпіади?
Питання риторичне...

Ну а поки всі сьогодні будуть із роззявленими ротами дивитись відкриття чергової олєньпіади, тихо й непомітно пройде найважливіша, особливо для України, історична подія 100-річчя — перший мирний договір Великої Війни, визнання Незалежності України — БЕРЕСТЕЙСЬКИЙ МИР...
...а на державному рівні анічірік і глухо, як у льохі...
"Агов, там є хто живий?"
Нема...
Всі будуть дивитись алєньпіаду!

℗ «Порохівниця» \ «Porohivnyçä»
2018.Ⅱ.9
℗ Dmytro Dzüba

1 коментар до “„Урочисте відкриття Зимової Олімпіади!“

  1. Сповіщення: „Футбол на крові“ – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.