Секта „Перевертнів“

Секта „Перевертнів“

 

Є така секта „Перевертнів“ — марять хворобливо-нав'язливою ідеєю перевернути Прапор України "по фен-шую".
Секта з'явилась давно, ще до війни, стрімко зростаючи, позаяк кількість неосвічених співгромадян у нас, на превеликий жаль, переважає кількість інтелектуально розвинутих.
„Перевертні“ свято вірять в те, що Прапор України "неправильний" і його треба негайно "по фен-шую" перевернути догори дриґом, "щоб водичка не заливала сонечко, і тоді бєздна не буде поглинати вогонь, чакри перестануть падати в бєздну і всьо сразу наладиться, бо ж ФЕН-ШУЙ!"
Ця публікація буде різкою і радикальною...

 

Міфи про жовто-блакитний прапор України — спекулятивні припущення, вимоги, науково необґрунтовані твердження про потребу перевертання Державного Прапору України до навпаки, на жовто-блакитне розташування кольорів.
У 2007 році позафракційний депутат Олег Антіпов (до 2007 був головою Житомирської обласної ВО"Батьківщина", тобто, БЮТ) подав на розгляд "законопроект", у якому запропонував поміняти місцями смуги на прапорі. У пояснювальній записці він апелював до китайських вірувань фен-шуй і стверджував, що синьо-жовтий прапор проголошує "панування „Закону занепаду“". У підсумку даний "законопроект" відкликаний.
Ну, зараз зовсім не дивно, що "закон" про перевертання Прапору України намагався ще у 2007 пропхати нардеп від БЮТ, дрібний попихач кращої подружки плєшенфюрера Хуйла Юлі. Ця кремлядська сучка ще за декілька років до початку війни готувалась здати Україну Кремлю.
До речі, Надя Савчєнко теж постійно позувала з перевернутим Прапором...

Адже за одним з неписаних правил війни, перевернутий прапор означає здачу країни ворогу...

Міф про "перевернутий" Прапор України зародився і пов'язаний з історією про професорку КНУ Мао Мао, яка під час відвідин президентом Кравчуком виставки в «Будинку вчених» начебто вмовляла останнього змінити порядок смуг на Прапорі України, мотивуючи своє прохання тим, що синя й жовта смуги на Прапорі України утворюють, згідно з "Книгою змін", гексаґраму "Пі" (P'i), "що віщує лихо й занепад молодій державі", а гекскаґрама "Тай" (T'ai) "уособлює розквіт".

Фен-шуй — це система китайських вірувань у цілісність Усесвіту. Натомість "Книга змін" — це перша з п'яти книг конфуціанського канону (на якому базується китайська натурфілософія) і присвячена ворожінню. Для тлумачення використовуються магічні символи — триґрами та гексаґрами.
Але є одне але.
Китайські вірування й конфуціанство не мають жодного відношення до українських традицій, а фен-шуй і "Книга змін" не мають жодного стосунку до науки геральдики, вексилології та принципів створення прапорів.

Міф про "неправильний прапор" базується на твердженні, що український прапор складає невідповідність геральдичній традиції.
Але й це не так.
Геральдика вивчає й регулює норми складання гербів. А прапори створювалися за різними принципами, без якихось жорстких норм, іноді без жодного зв’язку з гербами, що й призвело до появи в середині ХХ століття окремої спеціальної історичної дисципліни вексилології. Тому говорити про такі "правила геральдики" зовсім безпідставно.

Провідні українські науковці, історики, геральдисти і вексилологи заперечили і осудили будь-які спроби перевертання Державного Прапору України, позаяк ці спроби є безпідставними, безґрунтовними і суперечать історії України та погрожують Державності України.
Науковці виступили з відкритим листом щодо спроб нищення та фальсифікації державних символів України.

«„Перевертачі прапора“ — це ціла секта, яка набирає обертів. Вони стверджують, що наш прапор нібито встановлений неправильно й саме через це у нас зараз і життя йде не так. Вигадують, начеб-то перевертав прапор гетьман Скоропадський. Не перевертав, жодного документа про це немає. Було чітко прописано, що прапор, який затвердив гетьман у 1918 році, має верхню синю смугу й жовту нижню.»

У вищенаведеній публікації на Вікіпедії стисло доведено основні факти щодо прийняття державної символіки 100 років тому, як в Українській Народній Республіці, так і гетьманом Скоропадським.

Втім, всі ці арґументи та історичні факти й документи не діють на "перевертнів", бо вони тицяють в очі декілька плакатів і малюнків з жовто-блакитними прапорами, і бачуть такий навіть на відомій картині Рєпіна "Запорожці пишуть лист турецькому султану" (хоча там прапори просто щільно обмотані навколо флаґштоків).
Якщо "перевертням" зауважити, що це всього лиш вільні малюнки, а не офіційні державні прапори, то в хід підуть арґументації зі старовинними чорно-білими світлинами, на яких всюди верхня частина прапору світліша за нижню частину.
Але й тут є пояснення.
На старих кіно- та фотодокументах, з огляду на специфіку передачі старими несенсибілізованими фотоматеріалами синього, блакитного та жовтого кольорів у чорно-білому зображенні, жовта барва виглядає темнішою від блакитної, що вводить в оману сучасного глядача. Дійсний порядок кольорів також визначається завдяки світлинам прапорів із Тризубом або галицьким левом: ці елементи традиційно зображуються в жовтих барвах і співпадають за кольором з нижньою смугою прапора.
Золотий чи жовтий Тризуб на прапорах теж темний, як і золотий лев, хоча вони точно не могли бути синіми.
Для порівняння завжди наводяться чорно-білі світлини з прапором Швеції, на яких жовтий хрест виглядає темним, а темно-синє тло прапору навпаки виглядає майже білим.

Всі ці арґументи давно й неодноразово наведені, широко розповсюджені, розтлумачені, проілюстровані сотнями історичних фотодокументів...

Але все одно хвиля вимог "перевернути по фен-шую" лиш зростає, як і зростає кількість вдарених в голову "перевертнів" з кожним роком війни проти України...
При цьому, варто зауважити, що в голові пересічного "перевертня" цілком спокійно укладаються "фен-шуй" і "православіє" (хоча, ні того ні іншого вірування достеменно ніхто не вивчав, ані "Біблії", ані філософії Конфуція ніхто, звісно ж, не читав).
В головах "перевертнів" поруч з "фен-шуєм" і "православієм" спокійно вживаються любов до різноманітних гороскопів, ностальґія за совєтской жизню і ковбасою по 2.20, спогади про піонерлаґєрь і счастлівоє совєтскоє дєтство... Тисячі тіток і дядьок бальзаківського віку носяться по соцмережам з перевернутими прапорами на аватарках, немов вжарені в сраки лосиці, рефлексуючи на кожне зображення нормального Прапору України... Всюди пхають затягані до дірок тези про "сонечко і водичку" та "фен-шуй"! Цей рух вміло керують нардепи з такими ж переконаннями та професійні кремлядські провокатори, маючи в арсеналі декілька ботоферм для цієї справи. Є, звісно ж, і "професійні езотерики"! Ця когорта "перевертнів" — всі без виключення є "магістрами" езотерики: спокійно шастають туди-сюди по астралу і нірванам, витворяють зі своєю чакрою чудеса на віражах і віражі на чудесах, реінкарнують при бажанні якщо треба, а коли ніхто не бачить то медітують, лєвітують і мастурбують — на правильну гексаґраму сонечка з водичкою, звісно.

"Перевертні" завжди, здебільшого напівграмотним суржиком, завзято доводять що їх і тільки їх точка зору є вірною!
Воно й зрозуміло, бо ж "фен-шуй", бо звьозди не брешуть, особливо якщо це "Красная Звєзда"!

Попри чисельні докази того, що ця абсурдна, псевдоісторична бздура поширюється зусиллями Кремля, сприймати ці докази "перевертні" не бажають.
Навіть коли показати десятки та сотні прикладів першого поширення цієї ідеї ще у 2007 році вірусними картинками по соцмережам на мові окупанта — "перевертні" знайдуть у виправдання якусь тезу.

Кацапська пропаґандистська картинка "Важно флаґ пєрєвєрнуть!"

Пропаґанда секти "перевертнів"

Теж нардеп-"перевертень" від БЮТ, "перевернутий" Вознюк з Рівненщини активно пропаґує "перевертання", мовляв, "проблему нашепотіла у вуха сестричка". У Юльки є братик?

З початком війни було викрито інспірований Хуйлокумом Мєдвєдчуком сепаратистький рух, що ховався під виглядом створення "народних" теріторіяльних громад і використовував перевернуті прапори, роздаючи автомобільні номери з перевернутими прапорами, тощо. Першою утворилась така псевдогромада "перевертнів" в Сумах. (уважно почитайте цю корисну публікацію, ми ледве не втратили половину України на початку війни через секту "перевертнів"!) В подальших планах Хуйлокума було створення таких псевдогромад "перевертнів" по всьому сході та півдні України з подальшим приєднанням їх "по волє народа" до РФ!
Всюди мав використовуватись перевернутий Прапор України, щоб підкреслити, що це не "народниє рєспублікі" з костурбатими однотиповими різнокольоровими "трікалорамі", які в рамках проекту "навароссія" малювали в РФ для кожної області України, а, мовляв, це самі Українці утворили "народовластіє" з "правильним перевернутим прапором" і самі виявили бажання "вєрнутся в лоно Россіі-матушкі".
Всі "лідери" цих псевдогромад-"перевертнів" керувались россіянсько-фашистською організацією "Концепция общественной безопасности" (КОБ) — клерикально-мракобісна секта під крилом РПЦ зі схожими "езотеричними філософіями" та "учєніямі".
Не дивно, що і навколо КОБ, і навколо секти "перевертнів" завжди можна побачити чисельні "вєдічєскіє, родновєрскіє" та інші групи, утворення, де ото про сонечко з водичкою теревенять... Практично всі подібні мракабічні угрупування мають символіку у вигляді "сонечка", або ж рун, або ж традиційного для россіянських фашистів "коловрата", коли "сонечко" перетворюється на свастику. Сайти "перевертнів" теж звуться як не "руна", так ще якось в цьому ж дусі, перекликаючись з чисельними однойменними кацапськими мракабічно-імперастичними сайтиками про "вєлікую русь".
"Сонечки", "коловратікі", "єдіная вєлікая русь", "адін-норот, адна-страна"...

Тобто, банально, Кремль скерував певний відділ на координацію руху всіляких прихильників екзотичних вірувань у вигідному для себе руслі, залучивши свої фашистські квазірелігійні рухи під крилом РПЦ і створивши в Україні сотні подібних угрупувань. Все це не приховується особливо, легко знаходиться в Інтернеті декількома кліками мишкою.
Але при цьому, якщо спробувати доводити всі ці докази окремо взятому адепту "перевертання прапору", тицяючи пацієнта в россіянсько-фашистський КОБ писком, то пацієнт буде всіляко заперечувати ці цілком очевидні факти і у відповідь торочити про фен-шуй, сонечко, водичку, астрал і чакри...
Натомість, всі як один сектанти-"перевертні" вимагають негайно прибрати діючого Президента України, закидують вже набридлі всім закиди про "баригу, олігарха", закликають "йти на Київ, бо ворог не в Москві", закликають до державного перевороту. Навряд чи це несвідома позиція — "перевертні" все чудово усвідомлюють. А ще всі "перевертні" обожнюють Юлю і Надю, бо Юля то "багіня", а Надя "правильно тримала прапор сонечком уверх а водичкою униз".
Прапор у "Семена Семенченка"-Ґрішина бачили? Теж перевернутий!
Як і у низки сумнівних організацій, партій та угрупувань.
Ось і робіть висновки...

Як бачимо, мозаїка складається банально просто: "перевертні" — Юля — Хуйлокум — Хуйло. "Перевертні" активно рвуться до влади!
Не за Україну!

Навіть коли показати чисельні та очевидні приклади навмисного перевертання Прапору України, наприклад, вже на сучасних кремлівських мапах України без Криму і з перевернутим Прапором — "перевертні" просто не звернуть на це уваги.
З останніх прикладів: надрукована наприкінці 2017 року міністерством освіти Чехії шкільна мапа Європи, де Україна без Криму і з перевернутим Прапором (в Чехії при владі прокремлівський президент-комуніст і прокремлівське оточення). Мапу зі шкіл Чехії відкликали після протесту МЗС України, але за цей час її активно розповсюдили хуйлоСМИ РФ (Россії Фашистської).
Аналогічно було випущено ще декілька подібних мап там, де кремлівським аґентам це вдавалось зробити.
Наші "перевертні" лиш тішились, бо ж "прапорці по фен-шую"!

Всюди, де тільки можливо, вороги України, в першу чергу чєкісти, намагаються перевернути Прапор України. Причому, роблять це з 1917 року! Совєти перевертали Прапор УНР і тулили його в куток "красноґо флаґа". Совєти перевертали Прапор України навіть на своїх українофобних пропаґандистських карикатурах в усіляких "крокоділах". Совєти і кацапи завжди перевертають Прапор України, щоб зайвий раз підкреслити, що "нікакой Украйны нєт!"
Але найбільше радіють таким перевернутим прапорам адепти секти "перевертнів"!
Бо ж "по фен-шую"!

НІКОЛИ офіційним Державним Прапором України не був жовто-блакитний.
Так, є розмовний та літературний оберт "жовто-блакитний" — не більше.
Але завжди офіційним Державним Прапором України був синьо-жовтий: Прапор Української Народньої Республіки, Прапор Гетьманату Україна, знову Прапор Української Народньої Республіки, Прапор ОУН-УПА офіційним Державним був синьо-жовтий, військовим був червоно-чорний. Прапор Карпатської України в 1939 році був синьо-жовтий.
Всі сучасні світлини, кольоризовані чорно-білі-фото з неправильно розфарбованим Прапором, картинки-вигадки та картинки-маніпуляції є лише недолугою спробою ввести в оману.
Завжди Прапор України був синьо-жовтим, блакитно-жовтим, а не навпаки.
Зверху небо, знизу пшениця.

І лише кацапи завжди намагались перевернути Прапор України!

Існує популярна нині думка, що залитий кров'ю жовто-блакитний прапор ставав червоно-чорним. Мовляв, ось вам доказ того, що перевернутий прапор єдиний вірний.
Ще раз: офіційний прапор ОУН-УПА був синьо-жовтий!
Військовий прапор УПА був червоно-чорний.
Хіба що дотично можна вивести романтизовану версію, що під час війни синьо-жовтий Прапор України перевернувся на знак смертельної небезпеки для країни, окропився кров'ю і став червоно-чорним. Але такої версії під час ІІ Визвольних Змагань не було, в ті часи було не до романтизму. Це зараз ми можемо собі дозволити фантазувати (хоча не варто цього робити).
Між іншим, єдиним місцем де з дитинства вчать прапоровому етикету є Український Пласт!
Діток-пташат Пласту змалку привчають гідно поводитись з Державним Прапором України.
Певно, тому вихованці Пласту свого часу змогли створити ОУН-УПА, і не дозволяли такого ганебного поводження з Прапором України, який існує нині...

Прапоровий етикет.
Навчальний посібник для молодших пластунів Українського Пласту

Чи передбачається взагалі перевертання Прапору?
Так, дійсно, в США чи на Філіппінах передбачається перевертання державного прапору лише за однієї умови — показати сигнал великої біди, небезпеки, загрози для Держави (наприклад, захопили заручників і єдиною можливістю подати сигнал є державний прапор, який перевертають; стався державний переворот і проурядові сили дають сигнал перевернутим прапором військам, закликаючи на допомогу; але при цьому перевернутий прапор також використовують і особи з антидержавними цілями, такі випадки траплялись на мітингах в США, інколи терористи захоплювали заручників і на знак своєї "перемоги" перевертали прапор на будівлі, де знаходились.)
Тому перевертання прапору в усьому Світі завжди обмежене, регулюється законодавством і контролюється Державою.
В Японії, Ізраїлі і Швайцарії державні прапори перевернути неможливо. В більшості країн Світу паплюження, зневага, перевертання та негідне поводження з Державним Прапором суворо карається за Законом.
І лише в Україні увесь Світ з подивом спостерігає, як вільно та зневажливо поводяться з головним Державним Символом країни її громадяни, перевертаючи, використовуючи негідно та без належної поваги...

Жодні докази, доводи, арґументи, заклики до здорового ґлузду, заклики не йти проти власної країни — на "перевертнів" не діють, радше навпаки, викликають лише аґресію з боку схибнутої на хворобливо-маніакальній цих сектантів.
"Перевертні" закривають вуха руками і галасно-галасно починають верещати "ТРЕБА ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР ПО ФЕН-ШУЮ, БО ВОДИЧКА ЗАЛИВАЄ СОНЕЧКО, УПАДОК І РУІНА ПОЖИРАЮТЬ ЧАКРИ, ЧАКРИ УВЯДАЮТЬ, СОНЕЧКО ЗАТУХАЄ, ВСЬО УМІРАЄ, ЗУБОЖІННЯ НА ОБЛИЧЧЯ ПАДАЄ, ЗРАДА ЗРАДНА ЗРАДЖУЄ ЗРАДУ, ГЄНАЦИД ГЄНАФОНДА, МИ ВСЄ УМРЬОМ!!!"
Вибачте, це було узагальнене цитування їх істерик.

Тобто, банальний випадок масового психозу серед неосвічених осіб із низьким рівнем інтелекту.
Біда лиш в тому, що кількість вщент упоротих "перевертнів" стрімко зростає в геометричній прогресії, поширюючись, немов вірус СНІД сорок років тому... Щоправда, від ВІЧ вже винайшли ліки, людей навчились рятувати і реабілітовувати, а ось як лікувати "перевертнів", котрі схожі на зграю зомбанутих зомбаків з фільмів про Апокаліпсис — невідомо...

Схоже, час вводити реальну кримінальну відповідальність за перевертання Державного Прапору України, за паплюження Державної Символіки України, за зазіхання на Державну Символіку України, як то "перевернути прапор", "поміняти гімн", "виправити тризубєц по фен-шую, щоб птичка униз не падала", тощо.
Будь яке зазіхання на Державний Прапор України, Тризуб і Державний Славень України має суворо каратись Законом!
Будь яке зазіхання на Державні Символи України має кваліфікуватись як посягання на Державу, державний устрій, загроза державній безпеці і теріторіяльному устрою України та відповідно каратись як державна зрада України.

Хоча, вибачте, на моє особисте і суб'єктивне переконання, "перевертнів" неможливо виправити, переконати чи перевиховати загрозами покарання, їх простіше ліквідовувати, бо гарний ворог — мертвий ворог!
А ці гниди гірше московських вошей!
Перевернуло Прапор — відстрелили голову без попереджень, все одно голови у них забиті лайном, а ще вони в них їдять.
Вибачте ще раз за сплеск радикалізму. Дістали ці "перевертні"!
Це була хвилька ненависті.

Але якщо без жартів, то, з огляду на спроби "перевертнів" захопити терени України псевдогромадами Хуйлокума, ця секта "перевертнів" є доволі небезпечною для Держави, і не варто ставитись до них, як до купки фріків. НСДАП теж спочатку вважали купкою фріків, над єфрейтором Гітлером всі спочатку реготали й тицяли пальцями в змальований ним червоний прапор з руною свастики у білому колі — Адольф теж обожнював езотеричний символізм, доктор Йозеф Гьоббельс присадив на езотерику...
Смішні спочатку були фріки, езотерикою балувались...
Отож...

Хоча, зараз у нас секта "перевертнів" — всього лиш контрольований Хуйлокумом Мєртвєчуком процес дестабілізації України — один з багатьох, але багатошаровий, з розрахунком на залучення не лише фріків від езотерики, та псевдонаціоналістів, але й широких верств малоосвіченого населення, в головах яких відкладено суміш всього того лайна, яке щоденно їм вкладається з телевізорів у черепні коробки.
Головне переконати більшість, що єдиний "правильний" — це перевернутий, "по фен-шую"!

Щоб переконатись, що робота в цьому напрямку лише зросла, достатньо банально в пошуковику Ґуґл задати пошук картинок за запитом "Прапор України" — цього року перевернутих прапорів вже майже половина, рік тому їх практично не траплялось...
Пошук мовою окупантів видає ще більше результатів зовсім не проукраїнських...

Отже, думаймо, вельмишановне панство, настільки безпечною є секта "перевертнів".

Наостанок дружня порада: якщо Ви бачите будь-де в соцмережах перевернуті прапори України — знайте, це зрадники України!
Якщо бачите перевернутий прапор України, то це або фрік-езотерик з кулічіком лайна по фен-шую в голові замість мізків, або кремлядський бот.
Жодного сектанта-"перевертня" не вдалось переконати в помилковості його поглядів, — жодні арґументи і заклики до здорового ґлузду не подіяли. Мало того, більшість з них навіть усвідомлюють, що йдуть проти Держави, — деякі "перевертні" не приховують мрій про "переворот", щоб "сонечко засяяло над водичкою"!
Адже для "перевертнів" головною є ідея-фікс: перевернути Прапор України любою ціною, навіть якщо пожертвувати для цього Україною!
"Перевертні" — злоякісна метастаза, лікуванню не підлягає.

Оминайте "перевертнів" немов чумних зомбі! Видаліть подібних невиліковних осіб з френдів, не наближайтесь до подібних психічно хворих осіб, бо, по-перше, воно тхне кремлятиною, по-друге, воно може бути заразне.
Не у віртуальному, а у реальному просторі теж намагайтесь або оминати, або миттю бити в голову.
"Перевертні" це такі ж потвори, як і кацапи, тільки всередині нашої країни.
Запам'ятайте — "перевертні" це вже не люди!
"Перевертні" — це ворожа гангрена в тілі України!

℗ Dem'än Dzüba
© «Порохівниця»

3 коментарі до “Секта „Перевертнів“

  1. Сповіщення: Міфи про “перевернутий” прапор – ПОРОХІВНИЦЯ

  2. Сповіщення: Прапор України на історичних світлинах – ПОРОХІВНИЦЯ

  3. Сповіщення: Національно-державницька позиція – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.