«Порохівниця» — національно-державницька позиція [меморандум]

«Порохівниця»
національно-державницька позиція
меморандум

 
Наша позиція — національно-державницька! За Україну! За її Волю!
Державність — запорука Незалежності України!

 

Вельмишановне панство!
«Порохівниця» має проголосити наш меморандум.
Сайт «Порохівниця» має чітку і свідому українську національно-державницьку позицію.

Що для свідомого Українця має бути пріоритетом?
Україна понад усе!
Україна — це Держава! Відтак, головним пріоритетом свідомого Українця має бути державність України.

Сайт «Порохівниця» здебільшого оглядає історію України, тож ми знаємо, що таке Державність і які страшні наслідки від її втрати на собі відчули Українці...
Ми не маємо права повторити помилок минулого і втратити Державність.
Втрата Державності у ХХ столітті ледь не призвела до знищення Нації!

Головна мета зараз — не втратити знову державність!
Саме цього прагне ворог. Саме задля цього ведеться масована інформаційна війна по всіх фронтах, яку ми програємо...
Інформаційну війну Україна програє, на жаль, позаяк ресурси і досвід ворожої пропаґанди є набагато більшими. Створене міністерство інформаційної політики виявилось недієздатним.
В Україні вщент відсутня державна українська пропаґанда!
Боротьба за свідомість Українців точиться в інформаційному просторі. Українського телебачення фактично не існує, у віртуальному просторі суспільство розділено між так званими "порохоботамі" і "зрадофілами", проте ці рухи також не мають чітких національно-державницьких орієнтирів, займаючись переважно чубленням одне з одним... В кожній з цих груп цілий ґрадієнт поглядів: одні не сприймають українську мову, інші не сприймають синьо-жовтий Державний Прапор України, треті взагалі мають в головах якусь малозрозумілу суміш, і на ґрунті цих протиріч всі один з одним чубляться. Не дивно, адже навіть терміни "порохобот" і "зрадофіл" мають кацапську семантику і принесені зовні, вочевидь, з метою змусити Українців чубитись один з одним, як це було вже сто років тому...
Консолідації на ґрунті національно-державної свідомості не відбувається...
Не дивно, що за таких умов, втративши національну свідомість після десятиліть совєтської окупації, більшість Українців зараз вщент дезорієнтовані та не можуть віднайти свою національну свідомість і часто втрапляють у ворожі тенета, замасковані під будь-що псевдоукраїнське "патріотичне".
Ситуацію намагаються виправити поодинокі активісти з чіткою національною свідомістю, але складно діяти проти такого монстра, як кремлядська пропаґанда.
Складно також захищати державність, коли в державній владі також вистачає осіб із зовсім недержавницькими поглядами. Аналогічна ситуація була і сто років тому.
Але є одне але.

Сьогодні, на відміну від доби сторічної давнини, Україна має керівника Держави з чіткими державницькими позиціями.
Головнокомандувач і п'ятий Президент України Петро Порошенко, на відміну від попередників, за ці 4 роки війни неодноразово довів свої чіткі державницькі позиції.

Варто зазначити, після Майдану Україна змінила форму правління з президентсько-парламентської на парламентсько-президентську, максимально обмеживши повноваження Президента України. Це відбулось ще до президентських виборів, щоби запобігти будь-яким спробам узурпації влади, як це сталось під час кримінального донбасського режиму януковича.
П'ятий Президент України, хто б ним не став, отримував максимально обмежені повноваження.
Такою була вимога Віче Майдану, вона виконана.
Ave, Пастор!
Отже, відповідальними за стан речей в країні зараз є депутати Верховної Ради України, бо у нас тепер парламентсько-президентська республіка.
П'ятий Президент України, яким став Петро Порошенко, чітко дотримується рамок свої повноважень.

Головнокомандувач і Президент України довів, що в рамках своїх повноважень знаходиться на своєму місці та гідно виконує свої обов'язки. Єдиний момент, коли Головнокомандувач вийшов за рамки своїх повноважень — забезпечення Збройних Сил України з власних ресурсів задля підвищення обороноздатності. Суми з багатьма нулями були оприлюднені цього року, їх легко знайти у відкритих джерелах. Позаяк Армія України була вщент розграбована і не мала можливості оборонятись від РФ (Россії Фашистської), котра розпочала неоголошену війну, а бюджет країни був пограбований донбасскою бандою, Головнокомандувач Порошенко прийняв рішення забезпечити Армію з власних коштів! Як Гетьман Іван Мазепа, який теж був "олігархом" свого часу, забезпечував обороноздатність козацтва, так і Порошенко повівся в умовах загрозі Державі як справжній Гетьман.
Цьому варто віддати належне.

На міжнародній арені, як дипльомат, Порошенко довів, що набутий в дипльоматичному корпусі досвід вміє використовувати з користю для України. Долаючи потужний спротив Кремля на міжнародній арені, Президент України зміг за короткий термін згуртувати провідних політиків Світу навколо України, пояснивши неодноразово наочними прикладами рівень небезпеки для Європи і Світу, який несе в собі РФ (Россія Фашистська).
Якщо 2015 року РФ було вигнано з G8, яка перетворилась на G7, то 2018 року Україна запрошена на G7 в якості учасниці!
Армія України вже вийшла на позицію однієї з найбільш обороноздатних і досвідчених армій Європи.
ЄС узгодили Асоціацію і триває євроінтеграційний процес.
NATO воліє якомога швидше бачити Україну в Альянсі.
Це результат роботи команди Порошенка.
В питаннях оборони України від зовнішньої аґресії Петро Порошенко гідно діє, як Головнокомандувач — від забезпечення Армії України, до звільнення з полону Захисників України.
Гарантом безпеки громадян України є Держава Україна.
Гарантом Держави є Головнокомандувач і Президент України.
При тому, що повноваження Президента максимально обмежені.

Порошенко є найбільш проукраїнським Головою Держави.
Який ще з керівників України на офіційному рівні міг спокійно називати москалів москалями? Отож...
Починаючи з іронічного цитування їх же Маяковського „Товаріщ москаль, на Украіну зуби нє скаль“ і завершуючи все більш різкими та чіткими висловлюваннями на адресу загарбників, в яких Порошенко не боїться якоїсь там політкорректності і цілком спокійно називає москалів москалями. Треба буде, й кацапами назве!
Цинічний бандеровець! 🙂
Завжди Порошенко звертає увагу на трагічну історію України, наводить приклади звитяжності Захисників України під час Визвольних Змагань, завжди приділяє увагу ключовим історичним подіям України, вшановуючи і Героїв Крут, і Героїв УПА і ОУН. Завжди Порошенко акцентує увагу на уроках історії!
Окрім того, Порошенко закликає громадян переходити на українську мову, повертатись до рідного українського коріння, відриватись нарешті від ворожого інформаційного простору. Згадаймо, який лемент стояв, коли Порошенко заборонив кацапські "соцсєті"!
Ледь не щодня Президент Порошенко діями доводить чітку державницьку і проукраїнську позицію.
Тільки сліпі, дурні або ж провокатори можуть вважати Порошенка не проукраїнським політиком.
Своїми діями Порошенко вже неодноразово довів свої чіткі проукраїнські державницькі позиції.
Парадокс, але доводиться підкреслювати фразою "проукраїнський Президент України" й доводити цей очевидний факт.
Петро Порошенко — дійсно найбільш проукраїнський Президент України...

Організація Українських Націоналістів — ОУН, заснована у 1929 році, ще минулого 2017 року закликала офіційно не ховатись під прапорами українського націоналізму на акціях, які скеровані на повалення Державності.

„Оцінка дій політиків має проходити за критеріями ефективності. Чи сприяє це консолідації нації перед обличчям агресора, чи залучає це до нас союзників, чи примножує наші сили, чи мобілізує народ до праці, чи веде це до перемоги?
Сьогодні питання стоїть руба: або переможе творчий дух будівництва, або знову хаос і поразка.“
„Дух руїни чи дух будівництва?“ — ОУН (2017.ХІІ.11)

«Пласт» — національна скаутська організація України, заснована 1912 року.
Серед найвідоміших пластунів — Степан Бандера, Роман Шухевич, Любомир Ґузар, Богдан Гаврилишин, вищезгадана Уляна Супрун. Богдан Гаврилишин взагалі людина-легенда світового масштабу, засновник Давоського економічного форуму, радник Президентів України, в тому числі Порошенка. До останнього подиху сеньйор Пласту з куреня „Лісові Чорти“ був з Україною...
Нині Українці часто бачать біля Президента України пластунів — саме юні пластуни доставляють Різдвяний Вогонь до України і щороку проходить офіційна різдвяна церемонія в Адміністрації Президента. Ну а один з найближчих радників Президента України — Ярема Дух з куреня „Лісові Чорти“, він зовсім непримітний, але вельми жвавий і часто на міжнародних заходах встигає дати відсіч нахабним кацапським "журналістам", котрі лізуть з провокативними питаннями до Президента України.
«Пласт», з якого вийшли Степан Бандера і Роман Шухевич, завжди біля Президента Порошенка.
А це щось та й значить!

Як бачимо, справді свідомі українські націоналісти дотримуються суто державницьких позицій!
Національно-державницьких позицій!

Головнокомандувач і Президент України — уособлення Держави!
Тож, брудна інформаційна війна проти чинного Президента України — замах на Державність України!

Визначимо основні символи Державності.
✠ Тризуб — Державний Герб України;
✠ синьо-жовтий Державний Прапор України;
✠ Державний Славень України „Ще не вмерла України ні слава, ні воля...“;
✠ недоторканні кордони і терени України, визнані Світом.
При цьому, не варто забувати про втрачені та окуповані терени України, етнічний ареал Українців і офіційно визначені у 1917, 1918, 1919 роках державні терени Соборної України.
✠ Збройні Сили України
✠ Головнокомандувач і Президент України — один з головних символів Державності.

Вищенаведені основні символи Державності — це і є ті основні національно-державні орієнтири, яких варто дотримуватись.
Звісно, окрім державних символів національно-державними орієнтирами свідомо Українця мають бути приклади звитяжної боротьби Українців за Незалежність України, за її Волю, за честь і славу, за народ!
Таким національно-державницьким орієнтиром є звитяжна боротьба Героїв Визвольних Змагань протягом ХХ-ХХІ століття, від І Визвольних Змагань і боротьби ОУН та УПА у ІІ Визвольні Змагання, до звитяги Захисників України у нинішніх ІІІ Визвольних Змагань.
Безперечно, ще одним головним чинником збереження Державності є українська мова!
Українська мова — це Берегиня Нації, Берегиня України, оберіг Державності!
Там, де українська мова була знищена — там зникла українська державність...
Де є українська мова — там є Українська Держава!

Тож, давайте почнемо шанувати державні символи України і нарешті ставати на національно-державницькі позиції.
Коли національні інтереси Нації і Держави є пріоритетом для громадян України.
Коли найголовніше кредо у свідомості Українця — Україна понад усе!
Час ставати Нацією!

Вельмишановне панство!
Коротко свою національно-державницьку позицію «Порохівниця» проголосила.
В наступній публікації буде розлого розглянуто що таке національно-державницька позиція, що таке Державність та які наслідки втрати Державності пережили Українці у кривавому ХХ столітті, що треба, щоби не повторити помилок минулого...
Отже, до Вашої уваги черговий лонґрід, як нині модньо казати, або ж, великопис для роздумів: кому не цікаво — гортайте далі, кому цікаво — читайте й міркуйте:
„Національно-державницька позиція“

3 коментарі до “«Порохівниця» — національно-державницька позиція [меморандум]

  1. Сповіщення: Національно-державницька позиція – ПОРОХІВНИЦЯ

  2. Сповіщення: ОУН: основи нашого світогляду – ПОРОХІВНИЦЯ

  3. Сповіщення: Помилка Президента щодо “22 іюня” – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.