Теракт в Торонто 23.IV.2018

Kremlin terror in Toronto

 
23.IV.2018 о 13:30 в Торонто (20:30 за київським часом) відбувся терористичний акт: мікроавтобус врізався у натовп, внаслідок чого 10 людей загинули і 15 були поранені...
Про зухвалу атаку повідомляє канадський телеканал «CTV».
Кількість жертв підтверджує шеф поліції Торонто пан Пітер Юн.
Свої співчуття рідним загиблих і швидкого одужання постраждалим висловили мер Торонто Джон Торі та Прем'єр-Міністр Канади Джастін Трюдо.
Від України і Українців співчуття Канадцям висловив Президент України Петро Порошенко.

 

Трагедія сталась неподалік місця проведення зустрічі G-7+Ukraine, в південній частині Торонто.
Наїзд стався на дуже людній частині вулиці Янґ — фургон виїхав просто на тротуар і почав чавити людей...
Місце події навколо було миттєво перекрито поліцією і рятувальними службами, найближчі станції метро тимчасово були закриті.
Після атаки фургон стрімко зник з місця події, але вже за кілька кварталів поліція наздогнала і заблокувала автівку, а водія затримали живим.

Водієм-терористом виявився 25-річний Алєк Мінасян, вочевидь, виходець з екс-СССР.
Під час затримання терорист погрожував зброєю та провокував поліцію вигуками: "У мене пістолет! Стріляйте мені в голову! Убийте мене!"
Наразі, водій-терорист затриманий і знаходиться під вартою.

Відео затримання водія:

Королівська поліція Канади підкреслює, що ця зухвала атака поблизу місця проведення зустрічі G-7+Ukraine є актом тероризму і відбулась не просто так саме в цьому місці і в цей час.
Принаймні один свідок розповів про те, що водій, схоже, навмисно скерував автобус на жертв, проїхавши приблизно 1,5 км...

Характер і почерк теракту вже давно знайомий, а з огляду на походження виконавця, вочевидь видно почерк чєкістів.
Подібні теракти з наїздами автівок у натовп неодноразово відбувались в Європі і на американському континенті, і всюди так чи інакше була помітна рука Кремля. Крім того, ціла низка терактів з вибухами і захопленням заручників також неодноразово відбувались: Брюссель, Париж, Ніцца, Берлін, Кельн, Стамбул, Барселона, Мадрид, Бостон, Орландо, Лас-Вегас, Нью-Йорк...
Можна довго перераховувати теракти, які відбуваються в усьому Світі з початку війни РФ (Россії Фашистської) проти України.
Тактика також схожа: наймаються найманці або з арабських, мусульманських країн, або психічно неврівноважені особи (як цей Менасян чи стрілок з Лас-Вегасу), проте, всюди так чи інакше стирчать криваві руки чєкістів.
Теракт в Торонто ще більш зухвалий і ще більш очевидний слід Кремля в ньому, позаяк атака відбулась поруч з місцем проведення самміту G-7+Ukraine і виконавцем атаки є особа з вірменськими ініціялами.

РФ (Россія Фашистська), до 2014 року була членом G-8 і була вигнана з клубу найвпливовіших країн Світу з початком війни проти України. Кремлівська пропаґанда на початку війни волала "Украіны больше нєт, страна-404!", але вже у 2018 році G-7 запрошують Україну на зустріч для обговорення питань щодо санкцій проти РФ (Россії Фашистської), яка вже сама перетворилась на "страну-404".
Схоже, саме це розлютило Кремль.
Втім, слідство доведе цей факт.

Канада — найближчий союзник України!
Саме Канада найбільше допомагає Україні в захисті від россійсько-фашистської аґресії: інструктори Королівської Армії Канади допомагають Збройним Силам України в рамках програми UNIFIER; Канада допомагає із озброєнням, Канада допомагає на дипльоматичній арені.
Україна і Українці вельми вдячні Канаді за неоціненну допомогу нашій країні в захисті від страшного і хижого ворога.

За ініціятивою Канади на зустріч G-7 в Торонто була запрошена Україна.

Саме за цю неоціненну допомогу Канади Україні россійсько-фашистські аґресори принесли свою підлу гібридну війну і свій "красный тєррор" на терени миролюбної Канади...

Україна і Українці щиро співчувають Канадцям і Канаді у зв'язку з цією страшною трагедією...