„Откровєнія Емманюеля“

„Откровєнія Емманюеля“
або „Макрон по-хλйлотські“

 
Вельмишановне панство вибачить за такий відвертий заголовок, бо саме такою була реакція на нещодавні „Откровєнія Емманюеля“ — висловлювання Президента Франції Емманюеля Макрона щодо підтримки РФ (Россії Фашистської).
Напередодні "дня побєдобєсія" Емманюель Макрон закликав до "діалогу з россієй", мовляв, "россія теж Європа, тільки трішки дика", "не можна дозволити россії замкнутись у собі", а плєшенфюрер Хуйло, на думку Макрона, не такий вже й поганий чувак... Фейспалм, еге ж?
Пікантності „откровєніям Емманюеля“ додало те, що їх інтерв'ю у Макрона брав такий собі французький "журналіст" на прізвище Клемансо!
Клемансо! Історики вже можуть зацінити всю "красоту іґри" цього 100-річного deja-vu!

 

„Откровєнія Емманюеля“

Напередодні "дня побєдобєсія" хуйлоСМИ РФ (Россії Фашистської) захлинулись статтями про „откровєнія Емманюеля Макрона“. Тези на підтримку РФ (Россії Фашистської) особливо підкреслювались! Особливо, "Россія это Європа", "Россію нужно вєрнуть в Європу", "Владімір Владіміровіч і чєловєк хороший і політік нічєво"! Майже як Бацька Лукашенко, тільки тепер ці ж тези повторив Макрон.
Звісно, перед візитом до Москви, симпатичний Президент Франції Емманюель Макрон мав висловити якісь думки щодо майбутнього візиту до Кремля, але не вірилось, що тези такі аж прямо відверті!
Схоже, хуйлоСМИ РФ (Россії Фашистської) за своєю звичкою просто пускають ману і певно ж якось перекрутили всі висловлювання перспективного європейського політика, лідера аж цілої Франції...
Гаразд, россіянсько-фашистським хуйлоСМИ віри немає.
Йдемо погортати шпальти лягушкоСМИ...

«Journal du Dimanche» в особі такого собі Франсуа Клемансо (це не deja-vu, це не deja-vu) публікують ексклюзивне інтерв'ю з Еманнюелем Макроном напередодні візиту французького лідера до Москви і після телефонної розмови з кремлядським плєшенфюрером.

До уваги вельмишановного панства „откровєнія Емманюеля“:

„Il nous faut tisser avec la Russie des liens culturels, scientifiques, géopolitiques pour traiter des crises internationales qui nous concernent tous.“
„Ми повинні будувати культурні, наукові та геополітичні зв'язки з Россією для боротьби з міжнародними кризами, які зачіпають нас усіх.“

„Poutine a été marqué par l’humiliation née des événements autour de la chute du Mur de Berlin et de l’URSS“
„Путін ознаменувався приниженням, викликаним подіями навколо падіння Берлінської стіни та СССР“

„Russie est dans l'Europe même si la Russie n’a presque jamais connu la démocratie.“
„Россія знаходиться в Європі, хоча Росія ніколи майже не знала демократії.“

„L'objectif de Macron est d'arrimer la Russie à l’Europe et non laisser la Russie se replier sur elle-même.“
„Метою Макрона є повернути Россію в Європу, а не дати Россії замкнутись в собі.“

Схоже, на європейській арені у нас намалювався новий французький "миротворець", молодий "тигр європейської політики", наслідувач політики старого "тигра європейської політики" Жоржа Клемансо (Президент Франції у 1919 році, розмалювавший на свій розсуд мапу повоєнної Європи). Тож, Емманюель Макрон буде вершити "dialogue stratégique historique" — "історичний стратегічний діялог"! З Хуйлом! В Кремлі!
Макарон по-флотскі! Хуйломакарон!

Вибачте за суб'єктивну емоційність...
«Порохівниця» це не ЗМІ, на щастя, а всього лиш український блоґ для своїх.
Поглянувши на ці „откровєнія Емманюеля“ постає ряд питань, більшість з яких, втім, риторичні...

Емманюель Макрон переймається тим, що руйнування СССР, бачте, "принизило" Кремль і лічно полковніка Хуйла. Біднесенький плюшенфюрер, він "принижений", шо ви понімаєте, його пожаліти треба й дати йому те, що він хоче.
Така ж була "політіка уміротворєнія" ще одного "приниженого" фюрера: Гітлеру і Австрію віддали, й Чехо-Словаччину на пошматування, аби лише перестав плакати "принижений" фюрер.
І тут те ж саме.
Адже розпад СССР це ж "вєлічайшая ґєополітічєская кака-строфа вєка"!
А ви? Ви що, не розумієте, що РФ (Россія Фашистська) страждає від "приниження" після падіння Берлінського Муру, після "втрати" окупованої половини Європи, після краху СССР, після "втрати" країн Балтії, Грузії, України — це ж "таке приниження" для Кремля, для чєкістів, для рассєян!
Вам шо, жалко того Криму?
Злі ви, бандеровці!

Тому, на арену виходить супермен, миротворець і просто няшка Маню — Емманюель Макрон, який поверне нарешті Россію в Європу, бо ж "Россія це Європа"! Макрон разом з чєкістами Кремля буде "боротись з терроризмом", і буде "мочіть в сортірах"!
Те що Кремль власне й тероризує терактами Європу і Францію зокрема всі ці 4 роки війни — мамкін синок Емманюель, схоже, не допетрує своїм зніженим версальским мозком. Маню буде вершити "dialogue stratégique historique" — "історичний стратегічний діялог"! Маню прагне "спасті Россію", щоб бува кривава імперія "нє замкнулась в сєбє", не зачахла в депресії, бідолашна.
Маню обов'язково "вєрнёт Россію в Європу"!
У-ті путі, наш мамкін спасатєль!

А "возвращать Россію в Європу" Емманюель Макрон буде з Кримом чи як?..

Це було риторичне питання...
Вельмишановне панство, пропоную озирнутись назад, бо Її Величність Історія це не та мамка, яка пудрить мізки пудрою та парфумами...

ХХ століття...

1919 рік. Париж. Версаль.

"Тигр європейської політики", Президент Франції Жорж Клемансо, з лупою в руці схилився над великою мапою Європи, розстеленій на столі в одній з кімнат Версальського палацу. В іншій руці "тигра" був червоний олівець, яким Клемансо малював нові кордони повоєнної Європи...

"Ельзас наш... Саар наш... Ві... Ельзас завжди був наш! Ву компране?" — муркотів собі у вуса старий "тигр європейської політики", звертаючись до уявного противника. "Ач, що вигадали! Ви думали що зможете перемогти мене, тигра європейської політики, Жоржа Клемансо? Зараз, зараз я вам намалюю... Так, Польща... Польща наша! Треба побільше домалювати Польщі... Тепер вже немає Россійської Імперії, Польщу ми щойно оголосили незалежною, так що можна їм домалювати побільше... Може нехай Польща буде межувати з Мадярщиною? А, ні, тут же ми вже створили Чехо-Словаччину, дітище Антанти! Ну чорт з ними, потім поляки й чехи самі хай скубуться, я до того часу вже спочину... А що це таке велике на мапі? Нічого собі, більше за Францію!!! Це неможливо! Що це за країна?"
Клемансо підніс ще один канделябр, щоби додати світла свічок, нагнувся нижче над мапою і наблизив лупу. Вуса старого "тигра" ворушились, коли читав по складах назву "UKRAINE".
"Лє Юкраіне... хм... Така велика... Звідки вона тут взялась?.. Може це якась мапа неправильна? Що вони мені підсунули? Я буду жальовАться! Же суї... А-а, тю, згадав! Це ж ця Україна разом з Фінляндією перші проголосили незалежність... Brest-Litowsk — перший мирний договір у цій війні... З клятими німцями й австрійцями... Точно, у нас же там в Києві є дипломатична місія, майже посольство Франції... То що, виходить, я їх визнав? Чи не визнав? А, яка різниця! Воно десь там далеко, і ставку я вже зробив на Польщу."

Раптом "тигр" згадав, що вчора зустрічався з якимись россіянами, залишками россійсько-імперської армії, союзничками.
"Що ж я їм обіцяв? Клятий склероз... А! Я обіцяв тому офіцеру мосьє Денікіна, що не визнаю Совєтську Россію большевіков і що ця ось Україна буде проголошена частиною "нєдєлімой єдіной россіі"! Зараза... А я вже з Польщею напланував... Ну що ж, якось викрутимось. Та їх біла гвардія довго все одно не протримається, большевіки схоже переможуть, а нам яка різниця з ким дружити, ці россіяни всі однакові. Але дружити з ними треба, щоб не дозволити Німеччині реваншу, і щоб мати противагу проти клятих англічан. Союз з будь-якою Россією дозволить тримати цей паритет!"
Старий "тигр" сам собі посміхнувся у вуса, погладив вуса рукою і знову схилився з олівцем над мапою.
"Українці, поляки, чехи — звідки понабирались ці народи? Раніше ж їх не було. Це як папуаси, тільки білі і в Європі. От морока тепер Франції та мені на старості років з ними... Втім, яка різниця... Як я намалюю, так воно й буде!"
Клемансо схилився над мапою, однією рукою тримаючи лупу, іншою рукою олівцем вимальовуючи нові кордони.
Червоний олівець впевнено провів східний кордон Польщі десь посередині напису "UKRAINE".
"Soviet" і "Poland" — надряпав червоним олівцем наостанок на мапі "тигр європейської політики", піднявся над столом і задоволено оглядав розмальовану ним мапу "нової", "версальскої" Європи!
Жорж Клемансо задоволено крякнув, знову погладив вуса, посміхнувся в них сам собі, поклав лупу й олівець на стіл та пішов до своєї спальні. "Тигра" чекав вечірній пудинг з вишенькою та м'яке ліжко.
Час вже спатоньки, й так засидівся над цією мапою...

Ессе з Клемансо є літературною вигадкою, втім, близькою до реальності.

1919 рік — ганебна Паризька мирна конференція, французькі політикани розмальовують на свій розсуд мапу повоєнної Європи і мріють про "возрождєніє нєдєлімой єдіной россіі"!
Українську делегацію виставлено за двері, а вже дипломатично визнану Державу Україна відмовляються визнати, вважаючи "частью єдіной нєдєлімой россіі".
Антанта — кривава згода проти України — реалізована саме з подачі французьких політиканів.
1921 рік — Франція першою визнає розділ окупованих України, Литви і Білорусі між Польщею і Совєтською Россією, хоча РСФСР взагалі не визнана країною і буде визнана як країна тільки в листопаді 1933 року. Французькі війська допомагають Польщі в окупації Галичини, молодий Шарль де Голль, друґ товаріща Тухачєвського, вбиває Українців на Галичині...
1933 рік — Європа й Світ відвернулись і не помічають втопленої в крові й конаючої від Голодомору України... Голодомор: «Європа мовчала… І вкотре мовчить…»
Європа захоплюється "індустріальним чудом Страни Совєтов", "ґєнієм товаріща сталіна", США і Європа слідом нарешті визнають в листопаді 1933 року СССР як країну, готуються прийняти до Ліги Націй...

1936 рік — Франція пропускає через свою територію "ґумконвої" СССР та "інтербріґады", совєтських "іспанскіх лётчіков", зброю, літаки й танки для ведення совєтської гібридної війни в Іспанії...
Франція так завзято допомагала СССР у гібридній совєтській війні проти Королівства Іспанія, водночас зображаючи з себе "нейтральну країну", що довелось ось так і стояти враскарячку всі три роки совєтської війни в Іспанії, а потім ще й за свій рахунок перекидувати через Францію залишки совєтських гібридних військ та озброєння, виплачувати штрафи СССР (!) за затримку вантажів у французьких портах, які чекали відправки на Мурманск і Лєнінґрад. Втім, не встигла Франція розплатитись з Москвою, як вже й війська Вермахту вишикувались вздовж лінії Мажино...
Зате Франція вважала себе "першою скрипкою" в Європі! 🙂

ХХІ століття...

2008 рік. Самміт NATO в Бухаресті
Президент Франції Ніколя Саркозі виступає проти вступу України і Грузії до NATO, зривається процес надання ПДЧ Україні та Грузії. Фюрер РФ (Россії Фашистської) Хуйло запевняє всіх, що "Украіна даже нє страна!" та погрожує, що у випадку вступу України до НАТО, РФ (Россія Фашистська) розпочне відторгнення Криму та Східної України.
Через 4 місяці РФ (Россія Фашистська) почала війну проти Грузії. Кремль навіть не приховував, що це "атвєточка Западу за Юґославію і Косово", себто, за поразки Кремля на Балканах, та натяк на те, що Грузію і Україну зі своїх пазурів Кремль випускати не збирається.
Стало очевидно, що наступною після Грузії буде Україна...
Після короткої війни РФ (Россії Фашистської) проти Грузії, саме Президент Франції Ніколя Саркозі зробив все можливе, щоб врятувати фюрера Хуйла. Саме злочинні дії Саркозі призвели до того, що Європа зрештою опинилась перед потужною РФ у 2013 році...
РФ (Россія Фашистська) не відповіла за війну проти Грузії.
Безкарність породжує вседозволеність.
Тому наступною жертвою Кремля стала Україна...

При цьому, Європа, як і 100 років тому, набрала води до рота, осліпла й оглухла.
Європа перебувала в глухоті й сліпоті протягом всього кривавого ХХ століття, не помічаючи скривавленої України, кинутої на поталу кривавим окупантам. Європа, розмалювавши на свій розсуд мапу на ганебній Паризькій конференції, рятуючи себе від наслідків власних помилок, влаштувала ще більш ганебну "політику умиротворення" нацистського Третього Райху, а не впоравшись самотужки з Гітлером, побігла шукати допомоги у Сталіна... Що й потрібно було кривавому вусатому вбивці!
По завершенню ІІ Світової війни половина Європи на півстоліття опинилось в совєтській окупації, і всі ці 49 років совєтської окупації західні політикани боялися гнилої кривавої імперії, даючи змогу Кремлю зрощувати свій ядерний потенціял...
І ось у ХХІ столітті, коли ціла лавина помилок 100-річної Великої Війни новою хвилею накрила Європу, єдиною країною, яка піднялась на захист, є Україна...
А Європа знову ховає свої голови у пісок...
А деякі політикани, глибоко ховаючи голови у пісок, за старою звичкою, якомога вище здіймають свої дупці, підставляючи їх під чергового кремлядського виродка-чєкіста...
Маню, не піднімай так високо дупцю, буде боляче!

Що ж, як бачимо, вельмишановне панство, французькі політикани міцно дотримуються своїх традиції. Жорж Клемансо, Едуард Делад'є, Шарль де Голль, Ніколя Саркозі, Емманюель Макрон — всі під Кремль аж стеляться!
Що старе дурне, що молоде дурне у них...

Схоже, торішній вірш про сліпоту й глухоту Європи, ще довго буде актуальним.
А з огляду на дії Президента Франції Макрона, коли Кремль буде бомбити Україну, як зараз Сирію, мабуть на Ейфелевій вежі ліхтарики запалять на ніч, типу, співчувають...

Україна, як і всі 100 років Великої Війни, знову щитом прикриває Європу від Мордору.
А Велика Війна триває…

© Dem'än Dzüba
2018.V.7
© «Порохівниця»