„Спасєніє „Трофєйноґо Рюкзака„ в запасє“

„Спасєніє „Трофєйноґо Рюкзака„ в запасє“

 
СБУ провела блискучу спецоперацію!
Імітація "вбивства" громадянина РФ Аркадія Бабченка в Києві була спецоперацією СБУ, метою якої було, окрім порятунку життя самого Бабченка, випередити реальне вбивство, організоване чєкістами ФСБ-КҐБ з терористичного квазідержавного утворення "рф(россія-фашистская)".
Втім, ейфорія в інформаційному просторі зобов'язує нагадати деякі речі...
В тому числі, і щодо персони Бабченка.
Отже, "старшина запаса трофєйный рюкзачёк".

Озирнемося ну публікації в стрічках соцмереж за минулу добу: суцільні "страданія" по "россійському лібєралу"; суцільні прокльони на адресу Держави Україна; "цвИнтер", "Вєсті", "Страна.юа" та "Пьётр-і-мазєпа" звинуватили в "прєслєдованіі журналістов" Адміністрацію Президента України і СБУ; "Національна спілка журналістів" заверещала "Чому держава не забезпечить пенсією всіх шістьох дітей Бабченка?" (щось так не верещать "журналісти" про забезпечення сиріт Захисників України), ну а всілякі ОБСЄ та "гАмнесті ІнтернационалЪ" затаврували Україну як "фашистскоє ґосударство, ґдє свабода слова апаснастє".
Чудово пройшла остання доба! 🙂
Ну ж-бо, кинуться терти вчорашні пости по ФСБучікам і офіційні заяви?
До речі, ФСБук теж встиг "похороніть" аккаунт небораки, приліпивши квіточку як на "меморіз-аккаунт", а щойно поспіхом "вєрнулі взад". Вікіпєдія теж переписується "взад", аж курява стоїть.
Ну то таке...
Власне, реакція на "убійство россійськоґо журналіста" була показовою — засвітилась низка організацій та корисних ідіотів. Ті ж самі "Amnesty International". "Журналістіка" теж вкотре довела свою гнилу сутність, від якої тхнуло сталінським "журналістом" Дюранті. Європейські і американські медія висвітлювали новини не на користь України, позаяк більшість видань та колумністів по-перше є ліваками та соціялістами, а по-друге, давно скуплені Кремлем. Відтак, жмут нічних публікацій фактично транслював кремлядський нарратив "с надрывом" про "свабоду слова апаснастє", "фашистскій рєжим", "кієвскую хунту" — тобто, увесь шлак кремлядської пропаґнди, тільки на різних мовах світу. Наприклад, в сюжеті CNN тему розкриває кореспондент із Москви, який доводить, що РФ були праві й …вони не мають ніякого відношення до організації вбивства. (десь за кадром один дід прокричав “fake news!!!!”).
Нічого дивного, західні ЗМІ у своєму звичному форматі.
З "журналістікой" вже все давно зрозуміло...
То теж таке...

А тепер дозволимо нагадати дещо вельмишановному панству.

Найвідомішою світлиною Аркадія Бабчєнка є фото на тлі підбитого грузинського танку...

Журналіст "Масковскава Камсамольца", потім воєнкорр — ВОЄННЬІЙ КОРРЄСПОНДЄНТ Аркаша Бабчєнко воював в россійсько-фашистських окупаційних військах проти чеченців (сам хвалився у себе в ЖЖ, що в розстрілювали з артилерії чеченські села!).
У 2008 році "воєнкорр" записався в "осєтінскоє ополчєніє" (це як "ополчєніє ДНР", тільки в Сакартвело у 2008 році) та воював у війні "РФ(россії-фашистської)" проти Грузії в 2008 році, тоді ж став відомий фактом мародерства: зняв "трофєйньій рюкзачёк" з вбитого Захисника Грузії... Цим "трофєйним рюкзачком" теж вихвалявся товаріщ Бабчєнко, як і належить кожному россійсько-фашистському мародеру і вбивці. Звісно, коли люди обурились, "воєнкорр" Бабчєнко недолуго викручувався, немов гад на пательні і вперто стояв на своїй тезі (ЦИТАТА):
«И? Проблема-то в чем?
Да, добыча, захваченная при победе над неприятелем. Над неприятелем, войну начавшим и побежденным. Добыча военная, завхаченная на военной базе.
Что Вас смущает, скажите?»

Отже, "трофейный рюкзак — добыча заВхаченная", себто, "захвачєнная"...
Тобто, россійскій воєнкорр на бронє россійскіх БТР в складі "ополчєнія Южнай Ассєтіі" приймав участь у війні РФ(Россії Фашистської) проти Незалежної Держави Сакартвело (Грузії), свій аморальний вчинок не визнає, і не визнав навіть через два роки, у 2010, про що свідчить відео "Новой Ґазєты", воєнкорром якої був тоді "старшина запаса трофєйный рюкзачёк".
В ЖЖ Бабчєнка кожен бажаючий може знайти публікації про війну в Грузії, під час якої "моя колонна шла на Цхинвал" — розумієте, не грузинський топонім Цхинвалі, а "на ЦхинваЛ", як обізвали окупанти.
Вочевидь, якби Бабчєнко на початок 2014 року все ще працював би в "Новой Ґазєтє", то цілком можливо с Павліком Каныґіным шастав би по "рєспублікам" в якості "воєнкорра". До речі, на початку війни Каныґін теж туди-сюди шастав, то з боку окупантів, то на українських позиціях, доки його не спровадила СБУ з України. Аркашу спровадили з України після подій на Карачуні... А так дивись, може б "на россійской бронє", як у 2008 в Сакартвело, і в 2014 їздив би собі по "народним рєспублікам" товаріщ "воєнкорр"...
"Чьто вас смущаєт?"

До речі, в так званій "Южной Осєтіі" (окупована РФ територія Грузії) місцеве сепаратистське "міністєрство культури Южной Осєтіі-Аланіі" одразу після "загибелі" влаштували "Виставку памяті ґєроя Южной Осєтіі, воєнноґо коррєспондєнта Аркадія Бабчєнка"! (новину з їх сайту видалили, виставку-меморіз стрімко прибрали, нє било нічєґо!)

Ще 5-6 років тому "старшина запаса" був відвертим россійським імпєрастом, аж раптом з початком Майдану воно стало "друґом Украины" та "россійскім лібєралом". З якого переляку?
З початком Майдану Аркаша, вкупі з цілою ордою кацапських диверсантів, шпигунів, чєкістів, найманців та бойовиків, теж приперся до Києва, шастав по Майдану в образі "россійскоґо лібєрала і друґа Украйны", позуючи на об'єктиви. Десь там поруч шастав "фотоблоґєр із крємлёвскоґо пула" Ватний Одуван Ілья Варламов, котрий встигав з Майдану в Крим на окупацію "мєтнутся" і попрацювати там "фотокоррєктіровщіком" у россійсько-фашистських окупантів, а потім повернутись назад до Києва і цинічно фотографувати похорон Небесної Сотні...
Так-так, всі ці "друзья" в ті люті й чорні лютневі дні 2014 року шастали по Україні, немов у себе вдома, виконуючи кожен свої завдання: хтось фіксував "для отчётності" фото-відеорепортажі, хтось збирав інформацію, хтось виконував решту завдань однієї великої операції Кремля...

Незабаром після Майдану "старшина запаса" підтягнув з Москви ще й своїх друзів, "россійскіх лібєралов-аппазіцианєрав", котрі чомусь сцють "бороться с рєжимом" там на РФ(Россії-Фашистській), але залюбки пруться немов таргани в Україну, щоби тут "построіть друґую рассію"!
Знаходячись в Україні, Бабчєнка звісно ж публікувався в россійсько-фашистських хуйлоСМИ, на кшталт ґазпромовскоґо "Эхо Москвы":
"Порошенко заявил, что русский язык никогда не станет государственным в Украине.
Лично мне всегда казалось разумным, чтобы русский был вторым государственным Украины. Потому что любой второй язык — это богатство. А не угроза... ...я, весь такой адепт русского языка... Да и вообще я за мир, дружбу, жвачку.
Россия на огромных окружающих её территориях своей безумной имперской политикой всего за полтора десятилетия потеряла такой мощнейший инструмент притяжения, как язык. Самый действенный инструмент — который сильнее даже, чем экономика.
Заставить абсолютно русскоязычный Киев ненавидеть русский язык и всего за год потерять сорок миллионов лояльных русскому языку людей..."

Тобто, як і кожен кацапський окупант, Бабчєнка вважає що Київ "абсолютно русскоязычный", відповідно і всі 40 мільйонів Українців теж.
Ну а коли "россійскіє лібєралы" влаштовували якийсь брифінґ чи-то у Києві, чи у Львові, хтось з Українців підняв питання щодо української мови. Якраз в ті дні россійсько-фашистська "журналістка" Сєрґацкова з якихось причин отримала громадянство України. До уваги вельмишановного панства нагадування про "мілоє воркованіє друзєй Украйны" — мадам сєрґацковой і трофєйноґо рюкзачка бабчєнкі, про яке нагадує нам письменниця пані Олена Тетянченко:

З початком війни РФ(Россії Фашистської) проти України цей "воєнкорр" постійно проривався на українські позиції з невідомою метою. Зрештою, не потрапив на гелікоптер генерала Кульчицького (а можливо, взагалі саме він передав координати і гелікоптер тут же збили россійсько-фашистські окупанти).
Згодом мародер Бабчєнко все ж потрапив на українські позиції, але Українці теж, знаєте не дурні, вже знали про цього шпигуна і, як писав сам "старшина запаса", йому добряче натовкли пику та ледь не розстріляли на місці, бо через цього виродка загинули українські військові!
"Чьто вас смущаєт?"

СБУ викинула Аркашу з України у 2014 році.
Але воно все одно приперлось! Пошастало то у Прагу, то у Тель-Авів і зрештою все одно приперлось знову до Києва...
І ось тепер СБУ змушена проводити спецоперації, бо чєкісти хочуть зачистити "отработанный элємєнт".
СБУ впорались чудово!

Але є одне але...
У Українців коротка пам'ять!
Цілу ніч частина співвітчизників, особливо "любітєлєй старших братьєв" і руссцкоязичних, заливалися сльозами та кидалися на кожного, хто нагадував за минула Бабчєнка.
Ні, співчувати це нормально, адже ми люди і співчуття є проявом людяності. Свідомі Українці, які негативно ставляться до Бабчєнка, звісно не тішились вбивству людини, особливо тому факту, що це відбулось в Києві і було схоже на чергову чєкістську зачістку...
Проте, коли пообіді 30 травня стало відомо, що це була спецоперація СБУ, і насправді громадянин РФ Аркадій Бабчєнко живий, соцмережі сколихнула справжня ейфорія! Ніхто не помічав і не волів знати, що це була СПЕЦОПЕРАЦІЯ СБУ, ретельно відпрацьована, з двомісячною підготовкою — всі кинулись писати що "наш Аркаша воскрєс акі боґ, трєтьє дєнь рождєніє, вот шельмєц, как надул чєкістов!"
А що, хіба не СБУ врятувало вашого Аркашу?

Брифінґ СБУ і ГПУ, потім зустріч в Адміністрації Президента...
Звісно ж, очільники СБУ, ГПУ і Верховний Головнокомандувач також у соцмережах опублікували відео з Адміністрації Президента, куди привели врятованого Бабчєнка. Це важливо і потрібно, щоб показати Світові результат роботи наших спецслужб, якісь слова теж потрібно було сказати... Але, трішки перегинає палицю наш Верховний Головнокомандувач, даруйте за суб'єктивну критичну ремарку, — ну не варто ліпити чергову "надєжду савчєнко" з россійського воєнкорра з таким брудним бекґраундом... Це була помилка... Частина тез, висловлених, вочевидь за текстом спічрайтерів прес-служби АП, героїзує россіян-бєженцев в особі Бабчєнка... Навіть сама спецоперація СБУ вже створила навколо Бабчєнка своєрідний німб святості і безсмертя, від чого ліберально налаштовані россіяни аж верещать немов цуценята нині в соцмережах... А що далі? Бабчєнку громадянство України? Бабчєнка в Раду? З "трофєйним рюкзачком"?

Отже, „Спасєніє „Трофєйноґо Рюкзака„ в запасє“, котрий був випроваджений з України у 2014, але все одно повернувся, обійшлось українським платникам податків в копійчину, бо такі спецоперації не дешеве задоволення.
То що, СБУ буде рятувати блискучими спецопераціями всіх "бєжинцев" Залісся?
А як щодо спецоперацій з порятунку громадян України?
Даруйте, але у нас россійсько-фашистські диверсанти і найманці вільно шастають теренами України і переслідують українських патріотів, активістів, Захисників України — переслідують, нападають і навіть вбивають... Так, це звичайні Українці, а не широко відомі "россійскіє оппозіционєри", та хто захистить Українців?..

Як відомо, москалям віри нема!
Прикро, що українська влада все ще допускається помилок і вірить москалям!
Зрозуміло, що у випадку з відомим россійським опозиційним "журналістом" Україна повинна була йти на випередження і організувати цю блискучу спецоперацію. З цього приводу жодних претензій, спецслужби України, СБУ, ГПУ, Верховний Головнокомандувач — всі спрацювали на відмінно і вразили Світ. Молодці!
Але є одне але...
Помилкою буде видача громадянства України "восрєсшему".

Окреме питання — роздача громадянства України, ніби це номерки в гардеробній...
Громадянство України — це один з символів Держави! Громадянство України, якщо ти не народився в Україні, ще потрібно заслужити і довести, що ти гідний бути громадянином України! Також, щонайменше, має бути складання іспиту з української мови та історії України. Ну і безперечно, перевірка минулого, яке у ґраждан РФ ну геть не безхмарне, особливо у таких, як колишній військовий, що розстрілював з артилерії мирні чеченські села, воєнкорр, що зняв "трофєйний рюкзачок" з вбитого Захисника Грузії, воєнкорр, що працював на россійсько-фашистську імперську воєнну пропаґадну і робив це рівно до початку Майдану. Та про що казати, коли достатньо просто відкрити ЖЖ Бабчєнки і всі його окупантські походеньки по Кавказу там є! А за що СБУ видворила Бабчєнка з України у 2014 році?
Але після спецоперації россіянину Бабчєнку і його великій родині буде надано не лише охорону, але ще й громадянство України! За що? За красиві оченята? Що, надя-савчєнка нічому не навчила українську владу? А потім новоспечений "ґражданін" буде тут в Україні "строіть нємножко друґую россію"?

Насамкінець про россіян та "друзєй Украіны".
Ну а "дружествєнным россіянам" хочеться порадити лиш одне: Аркашу свого заберіть хто-небудь назад до РФ, нам тут таке лайно не потрібне. І Сашу Твєрскоґо. І Шетхмана. І Сєрґацкову. І всіх "бєженцев із РФ".
Бо "россійській лібєралізм" завжди закінчується на українському питанні...

Не створюйте собі кумирів...

Спокійної ночі...

℗ Дмитро Дзюба
2018.V.30