„Футбол на крові“

„Футбол на крові“

 

Квазідержавне терористичне утворення "РФ(Россія-Фашистська)" знову тріумфує — там відбувається футбольний "мундіаль"-2018.
Востаннє "РФ(Россія-Фашистська)" мала такий тріумф у лютому 2014 року під час проведення зимової "олєньпіади" в Сочі.
Українці пам'ятають, як під час цього всесвітнього "спортивного тріумфу" розстрілювали Героїв Небесної Сотні, а в українському Севастополі висаджувались "вєжлівиє" россійсько-фашистські окупаційні війська без розпізнавальних знаків...
Українці згадували олімпіади 1936 року в Третьому Райху...
А увесь світ тішився "олєньпіадой"!..
Олєее олє-олє-олє!..

 

Deja-Vu і олімпійський спокій

Нині все повторюється, немов дежа-вю.
Дежа-вю всередині великого дежа-вю...
Ми живемо в дивний час, вельмишановне панство, перебуваючи водночас і у ХХІ і у ХХ століттях, і у сьогоденні, і водночас в умовних 1914-м та 1939-му роках...
Нинішню добу можна назвати „Time is Double Deja-Vu“ — „Доба подвійного дежа-вю“...
Втім, це тема для іншої розмови, ми ж про "тріумф спорта", про "празднік спорта"!

Позаяк вже згадалось за минуле, то як тут не пригадати "тріумф спорта" — ті дві олімпіади 1936 року в Третьому Райху!
Міжнародний Олімпійський Комітет і ще живий його засновник П'єр де Кубертен немов діти тішились тим, що дві олімпіади поспіль в один рік буде приймати Третій Райх і фюрер Адольф Гітлер, бо ж, "задля остаточного примирення Франції з Німеччиною і для забуття страшної війни" МОК і Кубертен зробили все можливе, щоби зимова і літня олімпіади були проведені в один рік в одній країні — в нацистському Третьому Райху! Зіґ хайль!
І попри вимоги інших країн про перенесення олімпіад до Мексики, США чи Британії, МОК відмовив, бо "немає причин переносити олімпіаду з миролюбної Німеччини, адже фюрер Адольф Гітлер обіцяє блискучій прийом гостей і найкраще проведення спортивного свята"!
Засновник МОК мсьє П'єр де Кубертен заспокоював:
"Це будуть самі миролюбні олімпіади!"

6.ІІ.1936 урочисто відкрилась IV Зимова Олімпіада в Ґарміш-Партенкірхені.
Президент і засновник Міжнародного Олімпійського Комітету П'єр де Кубертен особисто запевнив Фюрера, що відтепер Олімпіади завжди будуть проходити у Великому Третьому Райху! Зіґ-хайль!
Мсьє П'єр де Кубертен вражений генієм Великого Фюрера і вже уявляв, як феєрично буде проведено Літню Олімпіаду в Берліні цього року, з нагоди чого мсьє де Кубертен подарував Фюреру особисту бібліотеку і має намір заповідати Фюреру пожиттєве право проведення Олімпіад у Великому Третьому Райху! Зіґ-хайль!
90-річний мсьє П'єр де Кубертен особисто прибув у Ґарміш-Партенкірхен і передав посаду Президента МОК мсьє Анрі де Байє-Латуру. Ось вони, поруч із Фюрером на трибунах стадіону! За організацію видовищного відкриття відповідає особисто герр Рудольф Ґесс.
На стадіон починають виходити команди. Першою виходить команда Третього Райху на правах господарів.
Зіґ-хайль!

ХІ Літня Олімпіада відкрилась в Берліні 1 серпня 1936 року.

ЧМ-2018, так вижу

Я вам видос открытия мундиаля принёс.Не благодарите!#putinkiller #russiaAtWar #BoycottWorldCup2018 #putinKillerMH17 #Russia2018WorldCup #BoycottRussiaworldcup2018 #ЧМ2018 #WorldCup #FIFA2018 #WorldCupRussia

Опубліковано Daniel Rodriguez 13 червня 2018 р.

 

На жаль, запрошена команда СССР не змогла прибути до Третього Райху через ганебну війну в Іспанії, яку проти товаріщєй рєспубліканцев розв'язали іспанські націоналісти, іспанська Хунта Каудильйо Франсіско Франко. І це тоді, як під час проведення Олімпіад необхідно зупиняти всі війни, але іспанські націоналісти на чолі з Каудильйо Франко не збираються зупинятись! І лише Совєтська Россія стала на захист іспанських товаріщєй-трудящіхся, саме тому совєтські спортсмени не змогли прийняти участі, бо зі зброєю в руках стоять на захисті миру! А цей шоколадний барига Франко... Вибачте. Одним словом, ця хитра і підступна Іспанія загрожує миру в Європі, з цим треба покінчити!
Зіґ-хайль, товаріщі!

"Не будемо про війну, адже сьогодні Райх, Великий Третій Райх зустрічає спортсменів всього Світу, підкреслюючи тим самим свої мирні прагнення! Геній Великого Фюрера довів, що Великий Третій Райх і тільки Великий Третій Райх в змозі гідно провести Олімпіаду!
Ґроссен Дойчлянд убер аллєс! Айн фолк, айн Райх, айн Фюрер!
Сам засновник олімпійського руху і Олімпіад, мсьє П'єр де Кубертен це відзначив! Тісна співпраця між Третім Райхом і МОК вкотре підтверджує дружні наміри Великого Третього Райху до Франції! Війна в минулому!
Третьому Райху потрібен мир! (бажано увесь!)
Привітайте Великого Фюрера!
Зіґ-хайль! Зіґ-хайль! Зіґ-хайль!"

"Спортивні стрільби" військ Вермахту на IV Зимовій Олімпіаді 1936 в Ґарміш-Партенкірхені.
На "самій мирній Олімпіаді" заради Третього Райху було змінено правила і замість незрозумілого кьорлінґу було введено "змагання військових патрулів"!
Ну хоч Гебреїв не душили в газових камерах на "спортивний інтерес"!

Менше двох років лишалось до аншлюссу Австрії...
До пошматування Чехо-Словаччини лишалось теж два роки...
Менше чотирьох років лишалось до бомбардувань Лондона совєтськими бомбами з літаків "Люфтваффе".
До початку Другої Світової і окупації за тиждень тієї ж Франції лишалось менше чотирьох років.
А поки що Третій Райх за допомогою Олімпійського Комітету створював собі імідж миролюбної імперії...

Зимову і літню олімпіади 1936 року приймав Третій Райх!
Зимову олімпіаду 1940 року мала приймати Японська Імперія, проте відмовилась, бо під час війни з Китаєм не збиралась викидувати гроші на вітер. Гельсинки теж відмовились, бо Фінляндія боронилась від нападу СССР — Фінам було не до олєньпіад, вони на лещатах захищали свою країну в лісах Карелії від совєтських окупантів...
І тоді МОК приймає рішення ...перенести зимову олімпіаду знову у Третій Райх, все в той же Ґарміш-Партенкірхен!
Зіґ-хайль!..

Попри те, що сморід війни вже відчувався в наелектризованому повітрі у 1936 році, попри прохання і вимоги перенести олімпіади, МОК відмовив. Тому що Третій Райх виплатив такі хабарі МОК, що ні за яких умов МОК не збирався переносити ці олімпіади. Попри те, що у вересні 1939 вже спалахнула ІІ Світова війна і було не до олімпіад, м'яко кажучи, МОК не скасував проведення подальших олімпіад, бо "уже уплочєно"... Попри...
Ай, ну про що мова, коли очевидно, що з самого свого заснування МОК є гнилою корумпованою організацією.

МОК це не "міжнародний олімпійський комітет", МОК — "Міжнародна Організація Коррупції"!
МОК — "Міжнародна Організація Корупції", починаючи зі свого засновника, маразматичного діда П'єра де Кубертена, послідовно і постійно лягала під будь-яких фюрерів-сталіних-путіних. Обіцянки "вічно проводити Олімпіади в Третьому Райху"; сцяні "успєхі совєтскіх спортсмєнов" на протязі декількох десятиріччь; ганебне перенесення олєньпіади з Боржомі до Пекіну у 2008, під час відкриття якої РФ напала на Грузію; ганебна олєньпіада в Сочі, під час якої спецназ РФ (Россії Фашистскої) в центрі європейської столиці розстрілював Героїв Небесної Сотні, а в Криму висаджувався десант РФ...
Я НІКОЛИ не дивлюсь олєньпіади!!!
Після олєньпіади в Сочі взагалі вважаю, що справжніх олімпіад не існує.
Та їх і не існувало...
І це неодноразово підтверджувалось і протягом ХХ століття (ага, і бойкотована Світом олєньпіада-1980 в Москвє, "дасвіданья наш ласкавий мішка"), і у ХХІ столітті ми з вами усі, вельмишановне панство, були свідками таких олєньпіад, під час яких постійно спалахували війни...
Хоча за античних часів в Греції під час Олімпіяд війни зупинялись!
Панове, справжні Олімпіяди були в античній Греції, а не оце що зараз!

А зараз...
Можна лишень-бо уявити Адіка, що в запалі плюється кипятком на Хуйла:
— Майн! Майн Ґроссен Дойчлянд Райх прінімайт Олімпіадіше Шпіль! Ніхт шайзе Рашн! Найн, швайне, найн!..
— На каво батон крашиш, братела, ты чё рамсы папутал? Мы пацаны із лєнінґрадскіх падваротєн, вваліваєм в МОК такоє бабло, чьто тєбє і нє снілось, Адік! Да у нас ФІФА в карманє! Ёпта! Фіґа в карманє, ФІФА на кукáнє! І МОК на кукáнє! І ООН на кукáнє! і ПАСЄ на кукáнє! У нас всє на кукáнє! І ваш Шрьодер с половіной вашего Рєйхстаґа! Адік, засохні!

Фюрер, ховаючи за спину праву руку з нервовим тіком, ховається в куточок...
"Шайзе Борман, нащо він віддав золото нашої партії чєкістам?"
Смертоносна любов-ненависть обох братніх "красно-корічнєвих" систем націонал-соціалізму і соціал-большевізму породила монстра у вигляді чєкістського постсовєтського россійського фашизму...

Viva boycott! Boycott est mort...

Від Райху до Сочі так званий "МОК" рухається незмінним курсом, все тим же локомотивом.
Ось він — один із символів "олімпіад" Третього Райху — "Dampflokomotive BR 03.10".

Зверніть увагу, навіть один з офіційних символів сочінської олєньпіади у вигляді круглого медальйону, разюче схожий з офіційний символом зимової олімпіади 1936 року.
Яволь! Вінтершпіль один-в-один! Натюрліх!

Взимку 2013 року я взяв участь у Міжнародній кампанії протесту "Boycott Sochi-2014" проти проведення Олімпіади в Сочі, наслідком якої стала пропозиція Канади перенести ігри до Ванкувера. Для бойкот-кампанії, ініційованої американськими правозахисниками, я створив декілька серій постерів. Постери були англійською мовою і кацапською говіркою та вельми дратували Кремль — американські правозахисники брали постери на протести під "посольство РФ" у Вашинґтоні, публікували в соцмережах і американських медія, зустрічав свої постери у людей на акціях протестів в країнах Латинської Америки, Європи — люди роздруковували картинки і виходили з ними на демонстрації.
Ось людина з протесту в Італії:

Як історик, я ще у 2008 році усвідомив, що наступною після Грузії буде Україна... І напередодні сочінської олєньпіади, коли вже вирував Майдан, було більш ніж очевидно, що війна проти України фактично ось-ось почнеться...
Тож, в одному з постерів я спробував це втілити...

Звісно ж, західному глядачеві максимально просто й зрозуміло в постерах доносились тези, про те, що РФ це фашистська квазідержава, вкрай небезпечна, як Третій Райх, а плєшенфюрер Хуйло такий же, як і фюрер Гітлер!

В постерах для західної інформаційної кампанії навіть наводилась "Мапа Ризику", де чітко показано розташування Сочі впритул до окупованої грузинської Абхазеті, неподалік від окупованої грузинської Самачабло (та що "южная осєтія"), поруч з кавказькими регіонами в яких фактично вирує війна. На тій мапі вказано також квазіутворення "ПМР", себто, "пріднєстровьє" і перший напад россійсько-фашистських військ на мирних українських рибалок в Озівському морі незадовго до початку війни...

В рамках бойкот-кампанії було створено декілька серій постерів, причому, вони були лиш краплиною в морі цієї кампанії. Це було висвітлення і такої важливої теми для західних медія, як права ЛҐБТ, пік переслідування яких на РФ(Россії Фашистскій) тоді сягнув максимуму, і порушення прав людей, і безпека, і загроза зовнішньої аґресії з боку Кремля...
Як гадаєте, подіяв бойкот? 🙂
Дзуськи!
Тисячі любітєлєй спорта гайнули in mystery mother russia немов навіжені!
Вже під час проведення сочінської олєньпіади в останній серії постерів "Imperiada" я висміяв кожну літеру з їх пропаґандонського шоу відкриття, включно з нерозкритим кільцем, я звернув увагу на "облачную ґєоґрафію" під час показу мап країн-учасниць, але все одно, попри публікацію моїх робіт в США, західна "журналістика" захлиналась від цуценячого захвату "уровня церємоніі сочінской олімпіади"!..
Лише одиниці свідомих людей у Світі все усвідомлюють...
Одиниці...

Вже з початком війни проти України, я започаткував було серію "RF war against Ukraine", яку потім просто облишив після створення сотні-півтори постерів, бо не було сенсу щоразу фіксувати зростаючу кількість військових злочинів і подій...
В тій серії я також намагався донести і західним глядачам (в соцмережах було вдосталь френдів з інших країн), що відбувається, перед якою загрозою опинився Світ, яка насправді ця mystery mother russia...
Я намагався розбудити Європу, але Європа спала летаргічним сном.
Дозвольте до уваги вельмишановного панства декілька старих постерів доби початку війни.
Як відомо, Європа і Світ завжди були глухі й сліпі, Українців чути не бажали...
Чисельні заклики з боку Українців до Світу і Європи просто намагались не чути і не слухати.
А нащо?
Ось "тріумф" олімпіади, далі ще щось. І потім, є бізнес з Россією, газ, нафта.
Лише коли россійсько-фашистські війська збили лайнер МН-17 Європа і Світ трішки вийшли зі сторічного летаргічного сну і почухались за санкції. Та й то, за чотири роки вся ця морока з Україною всім почала набридати, і ось вже дедалі частіше чутно про скасування санкцій проти РФ, ось вже французький Макрон вилизує чоботи Хуйла і хоче "повернути Россію в Європу" (цікаво, з Кримом?), а рудий фрік Трамп взагалі почав вимагати у G-7 зняти санкції з РФ, повернути до клюбу Великої Сімки(вісімки) і заявив, що Крим взагалі россійський, бо там всі по-кацапському лопотять.
Бойкот? "Какой-такой бойкот?"

Аж тут прийшов час ще одного "праздніка спорта" — мундіаль, себто, чемпіонат світу з футболу.
А як відомо, "празднік спорта" може "помирити" навіть колишніх ворогів!
Скільки б разів щороку в дні побєдобєсія кацапи не кричали "На Бєрлін! Можем павтаріть!" — а в Німеччині все одно люблять кацапів! Люблять до нестями! Не вірите? А ну ж-бо, прислухайтесь...

"Москау! Москау!.."

У 1980-х роках пісня "Moscau" німецького гурту "Dschingis Khan" була під суворою забороною в СССР і, подейкують, що навіть саджали на три роки тих, хто осмілювався крутити її на танцях у клюбах. Бо совєтський режим вважав цю пісню небезпечною, мовляв, "фашисти нє імєют права пєть про Маскву, поют на нємєцком язикє нєпоймі что, навєрноє висмєівают страну-пабєдітєля!" За цю пісню карали, і вона набула неабиякої популярності на постсовєтському просторі, як і все заборонене.
По "одной-шестой часті суши" миттю поповзла руссцкоязична версія:

"Москва-Москва, забросаем бомбами,
На развалинах Кремля будем танцевать!
Москва-Москва, забросаем бомбами,
Будет вам Олимпиада, а-ха-ха-ха-ха!"

40 років тому пісня "Moscau" мала зовсім інший контекст...

До мундіалю-2018 на РФ(Россії-Фашистскій) диско-хіт наново виконали все той же гурт "Чінґіз Хан" і популярний німецький співак Джей Хан (Jay Khan).
Співавтором ремейку став ...Алєксандр Малінін! Так, приготуйте пакетики для блювання, якщо ще не почали дивитись офіційний кліп на ремейк "Moscau", бо ж, пісню переспівано не лише німецькою, але й англійською, іспанською (для чисельних вболівальників "Реалу") і кацапською зовсім новий пропаґандонський текст на мотив виконує Алєксандр Малінін зі своєю доцєю Ульяной. Спасібо, нє Кіркоров Філіпп Пєдросовіч! Старі виконавці "Чінґіз Хан" час від часу з'являються на задньому тлі, пританцьовують, підспівують. Найбільшим лицемірством є використання дітей в кліпі та рекламному промо — "А пєрєд собой мы поставім дєтєй!" Кліп знято за підтримки кацапів, звісно, усі півдесятка версій різними мовами і всіма мовами водночас "інтернацианальная вєрсія"...

Яким чином німецькі співаки втрапили у таке лайно, складно сказати, можливо, контракт з FIFA був привабливим?
Ну зрозуміло, "Dschingis Khan" — гурт однієї пісні, створений за три дні до "Євробачення-1979" для участі в ньому, але з тої пори продюсери цього гурту-одноденки хапаються за цю єдину пісню немов за соломину всі ці 40 років при кожній нагоді.
Олєньпіада-1980? "Москау"! Падіння Берлінського Муру? "Москау"! Розвал Совка? "Москау"! Путіна ізбралі? "Москау"! В Россію пріґласілі? "Москау!" Путін прієхал в Бєрлін? "Москау"! Мудніаль в Россіюшкє? Ух-ёшкін...
"МОСКАУ!"
Джей Хан, якого запросили співати зі старою групою через співзвучність прізвища, взагалі-то дуже непоганий хлопець, став відомим після хіта „Nackt!" — у своїх піснях піднімає теми захисту прав людини, захисту природи, виступає проти тероризму...
Але, схоже, європейці так і не зрозуміли, що цього разу будуть співати якраз для терористів — для квазідержави терористів і вбивць, котрі збили авіалайнер МН-17, котрі тероризують терактами Європу і Німеччину зокрема, котрі роздмухали ІІІ Світову війну та використовують "празднікі спорта" (олімпіади, мундіалі) якраз для маскування свого кривавого терористичного режиму...
Зараз россіяни вбивають Українців, а потім прийдуть вбивати Німців...
І всіх європейців...
"Моґут павтаріть!"
А поки що європейці співають пісень терористам...

Між іншим, може й нам переспівати на свій лад цю "пєсню пра маськву"? 🙂

Москва-москва!
Вже прийшов твій судний час
Не сховаєшся від нас, пощади не проси!
Москва-москва!
Козаки вже йдуть до вас,
Бо прийшов ваш смертний час,
А-ха-ха-ха-ха!

Москва-москва!
Мріє кожен наш козак
Танцювати наш гопак на згарищах Кремля!
Москва-москва!
Смерть поганим москалям!
Знайдемо для всіх гілля!
А-ха-ха-ха-ха!

Футбол на крові

Кремлядська "соцсєть" ФСБук (у дівоцтві "Facebook") з радісним воланням "GOOOAAAL!!!" пропонує встановити рамочку до РФ-мундіаля.
ОК, ФСБук, варто лиш додати декілька важливих компонентів:

Стрічки соцмереж вщент забиті футбольною тематикою.
Але якщо Українці переважно репостять постери Андрія Єрмоленка і відеоролік «Inform Napalm», створений з цих постерів, то користувачі решти Світу ...живуть футбольним "святом".
Війна? War? What the war? Ukraine? Syria? Where it is?

У людей "празднік спорта", — "чё прісталі?!"
Європейці забули, що чотири роки тому збито лайнер МН-17... Забули чисельні теракти по всій Європі...
Та що європейці? Ось з України 6000 "саатєчєствєннікав" гайнули за порєбрік на футбол!
Та всім чхати! Тут же ось, футбол, мундіаль! Душа бажає праздніка, шо ви панімаєте.
Півко, тєлік, атмосфера, а хто лакі, той поїхав вболівати in mystery mother russia!
"Олєее олє-олє-олє!"...
Війна? Яка війна?

...Серед повоєнних світлин є одна доволі моторошна світлина доби Інтербелум, про яку мало що відомо, проте, судячі з литовського однострою, вдова з дитиною сфотографувалась поруч з одностроєм свого загиблого чоловіка...
Ця світлина відома під назвою «Невидимий батько».

В Україні в наші дні світлину «Невидимий батько» відтворила родина загиблого командира літака Костянтина Могилка...

"6 червня 2014 року літак-фоторозвідник Ан-30Б (борт № 80), яким керував К.В.Могилко, здійснював спостережний політ та фотографував місцевість над містом Слов'янськом Донецької області. В екіпажі було вісім чоловік. О 17:04 на висоті 4050 метрів літак підбила ракета, випущена россійськими терористами з ПЗРК. Удар ракети прийшовся в правий двигун, його пробило наскрізь, почалася пожежа. З двигуна вогонь перекинувся на праве крило, літак почав різко втрачати висоту і падати на житлові квартали Слов'янська. Командир екіпажу Костянтин Могилко віддав наказ екіпажу залишити літак. Ціною власного життя, він скерував літак за межі міста й запобіг жертвам серед мирного населення. Літак впав під кутом 80 градусів, північніше Слов'янська, за селом Пришиб Слов'янського району. При падінні літак був повністю зруйнований, на той момент в ньому залишались три члени екіпажу: командир літака, бортмеханік і борттехнік. Тіло командира знайшли у кабіні літака. Він до останнього залишався за штурвалом. У збитому літаку загинули п'ять членів екіпажу: командир літака Костянтин Могилко, оператор фотозйомки Сергій Камінський, радист Володимир Момот, бортмеханік Олексій Потапенко і борттехнік Павло Дришлюк. Врятувались, зістрибнувши з парашутом, молоді лейтенанти Кирило Крамарев і Василь Полажинець та штурман-інструктор підполковник Сергій Ніколаєв."

Любите футбол?

Степан Чубенко — 16 річний футболіст, розстріляний за синьо-жовту стрічку...
В житті в Степана було два великих захоплення. Перше – футбол — Степан захищав ворота юнацької команди "Авангард" з Краматорська, мріяв стати професійним воротарем. Другим Степановим захопленням було — допомагати людям. Він зібрав команду однодумців і вони разом взяли шефство над дитячим будинком в Краматорську: возили іграшки, одяг, смаколики.
Коли на Донеччині почалися заворушення, Степан виходив на мітинги на підтримку цілісності України, які проводилися в Краматорську. Він та його друзі носили воду, продукти, засоби гігієни українським військовим, які прибули в місто. Коли почалися обстріли, він допомагав спускатися у сховище літнім людям, носив їм воду, коли місто опинилося відрізаним від водопостачання. А ще зняв з міської площі "ДНРівський прапор".
Коли в квітні 2014-го россійські бойовики захопили місто, мати відвезла Степана до батьків на Россію, але малий через місяць втік назад у Краматорськ. Мамі сказав, що не буде ховатися "як пацюк", коли в його країні війна.
У червні 2014-го він поїхав до друга в Київ, 23 червня сів на потяг додому. В Донецьку його зняли з потягу бойовики батальйону "Керч", за однією з версій, за жовто-блакитну стрічку на наплічнику і "троянду" львівських "Карпат". Россійсько-фашистські бойовики звинувачували хлопця у співпраці із "Правим сектором", а також в тому, що він брав участь в Одеських подіях, 2-го травня 2014-го, які вони назвали "одєсская хатинь".
Більше додому хлопець не повернувся... Його вбили пострілом у потилицю в Горбачево-Михайлівці, куди відправили рити окопи.
"Били ногами, поки сидів, зв'язаний, під комендатурою. Зуби вибили. Повели до берега річки. Руки скрутили за спиною скотчем, футболку - на голову. Кросівки з нього перед розстрілом зняли, мародери. "Керч" (позивний бойовика Вадима Поґодіна) вистрілив в потилицю. Всього пострілів п'ять..".
Тільки в листопаді батьки змогли поховати сина...
Особи вбивць встановили: троє бойовиків — Москальов Юрій Аркадієвич (нар. 1969, Донецьк, позивний "Жора"), Поґодін Вадім Вікторовіч (нар. 1971, Донецьк, позивний "Керчь"), Сухомлінов Максім Вікторовіч (нар. 1984, Макіївка, позивний "Буба"). Москальов і Сухомлінов, відчувши, що можливо доведеться розплачуватися за злочини, чкурнули на Россію, а "Керчь" — в окупований Крим. Сухомлінов зник згодом, Москальов переховується на батьківщині батьків в Чувашії, а Поґодін був затриманий в окупованому Криму на вимогу Інтерполу. Вимогу України видати вбивцю РФ(Россія Фашистська) проіґнорувала, а невдовзі показово випустили Поґодіна на свободу. Той не зволікаючи поліз у "Фейсбук", де став обзивати Степана "нацистом", "мерзотою" і розповідати про те, що "Правий сектор" збирався "вирізати населення Донецька" у 2014 році.
(Докладніше в репортажі "Депо")

Спочатку подивіться в очі 16-річному Степану, а потім спробуйте з півком сісти дивитись футбол!
Втім, апелювати до почуттів тих, кому байдуже — марно — вони все одно сядуть з півком дивитись футбол з РФ-мундіаля, бо сайт «Порохівниця» подібний ватний континґент не відвідує, на щастя.

"Тріумф спорта!"

Що ж, "празднік спорта" для чєкістів знову вийшов вдалим!
Попри те, що вже п'ятий рік поспіль триває неоголошена, але відкрита війна, на передньому фронті якої стоїть Україна, боронячи не лише себе, але й всю Європу; попри те, що Європу і увесь Світ регулярно сколихують кремлядські теракти "гібридної війни"; попри збитий россійсько-фашистськими військами авіалайнер МН-17 і 298 загиблих людей з усього Світу; попри реальну небезпеку — з усього Світу приїхали на "РФ(Россію-Фашистську)" національні збірні, футбольні вболівальники, гості, туристи...

Вже в день відкриття РФ-мундіалю (россійсько-фашистського мундіалю) всі россійсько-фашистські хуйлоСМИ захлинаються від ейфорії! Якщо зібрати до купи всі ці захлинання кісілёвскоґо соловьїнноґо помёта, то ейфорія захлинань виглядає так:
"Тріумф спорта удался! Празднік спорта в Рассіі састаялся! Вапрєкі всєм злопыхатєлям, вапрєкі папыткам кієвскай хунты устроіть байкот НАШЕМУ праздніку спорта! Пасматрітє! Пасматрітє — в Рассію съєхался вєсь мір: футбольныє каманды, балєльщікі, зрітєлі. НАШЕМУ праздніку спорта пасвящают пєсні! Вот нємєцкая ґруппа "Чінґіз Хан" паёт для Рассіі любімую всємі намі пєсню "Масква"! На русскам языкє єё іспалняєт Алєксандр Малінін вместє с лєґєндамі 80-х! А помнітє, вєдь імєнно "Москау" звучала ва врємя алімпіады-80 в Масквє! Вєсь мір сєйчас ґаваріт а празднікє спорта в Рассіі! Вніманіє всєґо міра прікована к Рассіі! І каму нужны тєпєрь ватэті санкциі? Нікаму нє нужныє санкциі! Эта лі нє настаящая пабєда Владімір-Владімірыча Путіна! Да чьто там, сам Дональд Трамп сєґодня заявіл, чьто Крым-то русскій! Вот она, пабєда Рассіі!"

Ось вона, "пабєда спорта".
Міжнародні спортивні організації завжди плекали Москву!
Какая вайна?

РФ-мундіаль тільки відкрився, а ейфорії у кацапів вже аж через край.
Західні гості кривавої терористичної квазідержави теж тішаться, бо ж "тріумф спорта".
І над всім цим, немов на постері Андрія Єрмоленка, сидить "на кортах" чєкіст Хуйло "із лєнінґрадскіх падваротєн", та як справжній гопнік зверхньо кидає в бік Світу:
"І чё? І чё вы всє мнє сдєлаєтє? Схавалі? Апять схавалі? Патамушта ёп-та! А будєтє бузіть, так у мєня ядєрный арсєнал в запасє, уже расчєхліл, гыыы!"

Безкарність породжує нові злочини...
За ці 100 років Великої Війни, яку роздмухала у 1914 Россійская Імпєрія, і яка все ще триває, жодного разу московські роздмухувачі чисельних війн ХХ і ХХІ століть не були покарані...
І доки кацапи не будуть покарані, вони будуть постійно тримати планету в полум'ї постійної війни...
РФ (Россія Фашистська) має бути ліквідована!..

℗ Dmytro Dzüba
2018.VI.15
© «Порохівниця» \ «Porohivnyçä»

1 коментар до “„Футбол на крові“

  1. Сповіщення: «MOSKAL’! MOSKAL’!» – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.