Помилка Президента щодо “22 іюня”

Помилка Президента щодо "22 іюня"

 

Офіційне звернення «Порохівниці»
до Верховного Головнокомандувача і Президента України
Петра Порошенка,
до прес-служби Адміністрації Президента України
щодо дотримання історичної державницької політики

«Порохівниця»​ чітко дотримується національно-державницьких позицій та послідовно підтримує Верховного Головнокомандувача і Президента України Петра Порошенка.
У дуже рідких випадках доводиться робити й критичні зауваження.
Петро Порошенко​ теж людина і теж може вдаватись до помилок — це нормально, бо всі ми люди і всі можемо вдаватись до помилок.
Мова йде про послідовність історичної державної політики.

 

Маркери в наш час дуже важливі.
Маркери відіграють роль у визначенні багатьох речей — від світогляду громадян до державного курсу.
На жаль, все ще, на п'ятому році війни, навіть з Адміністрації Президента України час від часу виринають метастази ворожих маркерів...

Велика Війна, яку роздмухала Россійская Імпєрія у 1914, все ще триває, і всі ці 100 років Україна в епіцентрі цієї Великої Війни...
Для України ІІ Світова війна почалась 14 березня 1939 року, коли пронацистські Мадярщина і Польща напали на Карпатську Україну...

Так, свідомі Українці пам'ятають про війну — про Велику Війну, про ІІ Світову війну, про Визвольні Змагання, про Голодомор, і про нинішні ІІІ Визвольні Змагання та ІІІ Світову війну, що вже фактично триває... Ми пам'ятаємо, в тому числі завдяки відродженню справжньої історії України, до чого доклав зусиль і Верховний Головнокомандувач та Президент України Петро Порошенко.
І за це велика подяка, бо саме послідовна позиція Голови Держави Петра Порошенка в дні визначних історичних дат українського 100-річчя щоразу надавала впевненості та втіхи, що нарешті Державою керує найбільш проукраїнський Президент за всю новітню історію.
Проте, всупереч постійному наголошенню Верховного Головнокомандувача і Президента України на українські історичні дати, раптом на офіційній сторінці Президента з'являється малозрозумілий пост про "день скорботи" 22 червня.

Зрозуміло, що пост на офіційній сторінці Президента України Петра Порошенка розмістила прес-служба Адміністрації Президента, позаяк особисті публікації Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко робить з поміткою "ПП". Але виходить, що ця помилка і непослідовність у питанні історично-державницької політики лягає і на Верховного Головнокомандувача. Чи усвідомлюють це в прес-службі Адміністрації Президента?
На щастя, в лаконічній публікації немає совєтських сентенцій про "вєлікую атєчіствєнную" чи "22-іюня-ровно-в-4-часа", проте, виникає питання, а що це за "день скорботи"? Зрозуміле бажання при нагоді вшанувати полеглих в ту страшну війну і згадати тих, хто пам'ятає ту страшну війну, нагадати що і нинішню війну Україна встоїть та переможе, але... А хіба не достатньо Дня Пам'яті за жертвами ІІ Світової війни 8 травня? А хіба офіційно ІІ Світова війна не почалась 1 вересня 1939 року і не завершилась 2 вересня 1945 року? Хіба до 22 червня 1941 року СССР і Третій Райх не були союзниками і не шматували Європу та Україну на свій розсуд?
Дата 22 червня 1941 року — це всього лише дата, коли обидва союзники-загарбники зчепились поміж собою! Це просто дата початку совєтсько-нацистської війни, жертвою якої в першу чергу була Україна (а не Польща, котра до 1 вересня 1939 року була третім союзником разом з Третім Райхом і СССР у справі поділу Європи).
Невже не зрозуміло, що совєтська ідіологема про "начало войны 22 іюня" намагається приховати союз СССР і Третього Райху, і дотримуватись цієї ідеології в будь-якому вигляді нині Державі Україна вкрай недоречно! Цього дня взагалі краще було промовчати заради іміджу, щоб не стати в один ряд з ватними "укрАінскімі" телеканалами, котрі з ранку "празднуют начало войны" лицемірними свічечками...

То для чого підтримувати вогник совєтської ідеологічної "скрєпи" під назвою "вєлікая атєчіствєнная вайна"?
Досить вже чіплятись за ідеологічні совєтські "скрєпи" про "вєлікую атєчіствєнную"!

Публікація на офіційній сторінці Президента викликала обурення більшості дописувачів і жваве обговорення. Всі тези та зауваження зводились до того, про що йде мова і в цій публікації.
Українські історики та небайдужі свідомі діячі також не зрозуміли, що це було?
Пан Володимир В'ятрович нагадав, що не варто дотримуватись цієї совєтської дати.

„Запитайте в будь-кого, що відзначає нині Україна? 90% відповість — "початок Великої вітчизняної війни". Тому, що "22 червня" — це мем, який запускає в дію міф про "вєлікую атєчіствєнную", який в свою чергу є ідеологічною платформою россійського імперіалізму.“

Пан Володимир В'ятрович вірно зауважив, що державне відзначення 22 червня є не лише недоречним, але й небезпечним.

„Відзначення 22 червня на державному рівні — атавізм совка, який продовжує життя міфу про "вєлікую атєчіствєнную". Совєтського міфу, який мав за завдання приховати факт, що СССР разом з Третім Райхом починав Другу Світову, що третину цієї війни вони боролися по один бік барикад. Нині цей міф — інструмент мобілізації суспільства в Россії. В тому числі мобілізації для боротьби проти України. Тому державні відзначення 22 червня у нас не лише недоречні, але й небезпечні.“

Пан Віталій Гайдукевич поставив питання руба: „Послідовна історична політика? Ні, не чули.“

„А що відбулось 22 червня?
Один окупант встиг випередити іншого, тільки й усього.
Тоді чому Україна досі оперує штампами совєтської ідеологічної машини?“

Варто нагадати для тих, хто погано вчить історію:

Велика Війна триває...
Антанта — кривава згода проти України
Україна у ІІ Світовій війні — між двох вогнів, між двох імперій
1938 — аґресія Польщі і Мадярщини проти Карпатської України
Західні медія про Карпатську Україну — 1939
1939 — Карпатська Україна
1939 — Опір у Карпатах
„Чехословацький сценарій“ для України
Польща: забутий союзник Третього Райху
100 років кривавих Совєтів

Хочеться сподіватись, що вже наступного року не буде всіх цих "совєтскіх праздніков": "23 фєвраля", "8 марта", "1-2-9 мая", "22 іюня", а натомість буде нарешті надано статус державного свята Дню Героїв України 23 травня, День Героїв Небесної Сотні набуде відповідного значення, ще більш закріпиться відзначення Дня Захисника 14 жовтня і Дня Збройних Сил України 6 грудня.
І День Соборності України та Першої Незалежності України 22 січня!..
Ось які у нас свята, а не оце совєтське...

У нас війна! І або Україна переможе, або москалі "побєдят"!

З повагою і сподіваннями...
Українці

2018.VI.22
© «Порохівниця»

P.S.:

Не можна було змовчати з приводу леґітимізації ключової совєтської дати на найвищому рівні.
Як автор сайту «Порохівниця», як свідомий Українець, український націоналіст і державник, послідовно підтримуючий державницьку політику Верховного Головнокомандувача і Президента України Петра Порошенка, не міг змовчати.
З перших кроків Петра Порошенка на посаді Верховного Головнокомандувача і Президента України я, Дмитро Дзюба, виголосив свою підтримку в зверненні до Українців, відомому як „Президент і Головнокомандувач“.

Вкрай рідко виступаю з критикою, лише коли дійсно є за що. Так, рік тому я виступив з гострою і можливо суб'єктивною критикою „Помилка Президента“, стосовно невдалого PR в Харкові з руссцкоязичним мальчіком, який хотів "стать украінскім прєзідєнтом". Одразу відчувся "крєатів" комсомольца-харьковчаніна Райніна. Це була невдала ідея, від самої появи руссцкоязичноґо мальчіка (впевнений, він хороший хлопчік, але це було використання дитини з боку Райніна), до відповіді на мові окупанта. Тобто, будь-який москаль може стати "укрАінскім прєзідєнтом" навіть не володіючи українською мовою?
Це була помилка.

Звісно, подальші дії Президента України Петра Порошенка довели, що робиться все задля українізації і збереження української мови. Президент України закликав переходити на українську.
В щирості Петра Порошенка немає сумнівів.
Є сумніви в щирості декого з Адміністрації Президента.

Наприклад, постійно ріже око на офіційному сайті Президента України оце "Глава держави". Це що?
В українській мові є Голова Держави (з великих літер). Є ще купа синонімів: керівник Держави, очільник Держави, Верховний Головнокомандувач і Президент України, але НЕ "ґлава дєржавы"!

Тут вам не Московія з "ґлавамі", писарі з прес-служби АП...

Маркери...
Метастази ворожих маркерів час від часу виринають у прес-служби Адміністрації Президента. Це і "ґлава" замість Голови Держави, це і реверанси до совєтських дат... Хто ж там так "крєатівіт"?
Подейкуть, що ці ворожі метастази і маркери "крєатівіт" "ґлава" АП Райнін з оточенням.
Чому Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко знову помилився, не подумав своєю головою і пішов на поводу у глави АП, цього камсамольца-харькавчаніна Райніна? (Даруйте за цей емоційний суб'єктивізм). Досить вже совєтсько-ватного крєатіва від Райніна! Пане Президенте, женіть в шию цього ватніка від себе! Воно Вам репутацію псує!
(Ще раз даруйте за емоційний суб'єктивізм).
Пане Святослав Цеголко​, Ви керівник прес-служби АП, хіба в прес-службі не в курсі, коли війна почалася? Ця публікація змусила згадати ту дискусію між Скрипіним і Царьовим: "Коли почалась Друга Світова? Што?" Добре, що хоч не вставили в текст, що "Кієв бамбілі, нам саабщілі"...
Краще б згадали, що саме 22.VI.1941 совєтські окупанти розстріляли в застінках у Львові всю українську інтеліґенцію, діячів ОУН та національно-свідомих Українців...
А ще краще було би просто проігнорувати цю дату...
Совєтську скрєпу про "22-іюня-ровна-в-4-часа" вже давно треба викинути на смітник!

Пане Президенте, Петро Олексійовичу, може час вже, як казав, даруйте за згадку, Бацька Лукашенка, "перетрахівать" Адміністрацію Президента? Бо час від часу вата вилазить і псує в першу чергу Ваш імідж, як Верховного Головнокомандувачі і Президента України, та й для іміджу Держави така непослідовність в державній політиці недоречна...

З повагою
℗ Dmytro Dzüba — Дмитро Дзюба
2018.VI.22
© «Порохівниця»