Перейти до контенту

Провід ОУН на підтримку пані Уляни Супрун

Провід ОУН на підтримку пані Уляни Супрун

 

Організація Українських Націоналістів на своєму офіційному інтернет-ресурсі «Націоналістичний Портал» ще у квітні 2018 року закликала Українців підтримати медичні реформи пані Уляни Супрун.

 

Підтримати Уляну Супрун — підтримати українські реформи!

 
Політична та інформаційна кампанія проти в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун — це брудна кампанія з очорнення як самої постаті Супрун, так і запропонованої нею реформи. Це спільна, чітко спланована операція россійської "п’ятої колони" та ряду корумпованих політиків з високих кабінетів української влади. Їх завдання — усунути міністра-реформатора, зупинити медичну реформу, залишити старі корупційні схеми в медицині, які сприяють незаконному збагаченню пророссійських політиків, зокрема — з оточення донора злочинного режиму Януковича—Ахмєтова та інших діячів, які знайшли зручні місця і в чинній системі влади.

Тому Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає Українців не вірити тому потоку бруду, яким поливають доктора Уляну Супрун на олігархічних каналах з екранів телевізорів та на шпальтах антидержавних видань, хай би вони себе називали "тричі проукраїнськими і патріотичними".

Закликаємо критично і неупереджено подивитися на ту інформацію, яку подають деякі ЗМІ про реформу медицини: найбільше кричать "Геть Супрун!" ті, хто роками сидів на схемах з відмивання коштів на фармацевтиці, імпорті ліків, на непрозорому фінансуванні лікарень. І головне, ті, хто найбільше дорікає Супрун, що вона "посягнула" на принцип, що "вся медицина має бути безкоштовною", найбільше наживалися на громадянах України, наживалися, коли ми йшли до лікарні і нам виставляли захмарні рахунки за операції і лікування, вимагали хабарі, а всі кошти проводили через сумнівні "благодійні організації". Ці люди десятиліттями накопичували статки за рахунок здоров’я та життів українських громадян, зберігаючи совєтську неефективну і рабську систему. Перед тим, як дорікати молодій реформаторській команді Уляни Супрун, згадаймо, на яких авто і в яких помешканнях живуть навіть не головні лікарі — завідуючі відділень, яким ми носили подяку, аби мати гарантію, що не заріжуть на операційному столі, або при захворюванні туберкульозом не пропишуть ліків від застуди…

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) наголошує: інспірована кампанія щодо звільнення Уляни Супрун є великим подарунком Путіну, який прагне ослаблення Української Держави через гальмування реформ, тріумф популізму, який бажає тотального розгулу корупції в Україні і збереження у наших громадян совєтського світогляду, зокрема, й щодо так званої "безкоштовної медицини", яка, насправді, веде Українців до вимирання.

Підтримати в.о. Міністра і реформу медицини — значить зупинити "русскій мір" і його аґентів на зразок Мєдвєдчука, Ахмєтова, Вілкула, Бойка, Рабіновича, Боґомолєц, Бахтєєвої, Мусія та інших популістів на тому напрямку, який для України поки залишається найбільш вразливим — на напрямку реального впровадження європейських стандартів життя і зокрема в галузі охорони здоров’я.

© «Націоналістичний Портал» — Організація Українських Націоналістів (бандерівці)

Стійка і героїчна пані Уляна Супрун

Попри масовану брудну інформаційну кампанію, що ні на мить не припиняється ось вже декілька місяців, пані Уляна Супрун гідно, стійко та героїчно тримає цей шквал бруду звідусіль і продовжує робити свою справу в царині медичних реформ.
Більш того, на офіційних сторінках в соцмережах пані Уляна Супрен методично проводить роз'яснювальну і освітню роботу для населення щодо питань здоров'я, медицини та лікування, розвінчуючи усталені міфи, спростовуючи постійні вкиди і фейки проти медичної реформи та команди Уляни Супрун.
На жаль, більшість громадян воліють не помічати цієї корисної інформації, натомість волаючи в коментарях немов навіжені, продукуючи вкинуті брудною інформаційною кампанією тези і просто поводяться як зграя невігласів.

Найбільш яскравим з останніх є приклад реакції суспільства на публікацію пані Уляни Супрун науково-освітнього відеоролику про гомосексуальність, в якому у вигляді мультфільму, немов нерозумним діткам, просто пояснюється природа походження сексуальної ідентичності людини. Виявляється, гетеро\гомосексуальність закладається самою природою ще в утробі матері, тож, людина не обирає, ким народитись.
До уваги вельмишановного панства:

Гомосексуальність

Сьогодні ми маємо руйнувати міфи та стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба.В першій половині 20-го століття гомосексуальність вважалася психічним розладом, який лікували. Часто дуже жорстокими та принизливими методами, як то електрична шокова терапія та примусові побачення з жінками. Зайве говорити, що це виявилися абсолютно неефективними.У другій половині минулого століття науковці провели низку досліджень і дійшли висновку, що гомосексуальність не є хворобою. Гомосексуальна поведінка зустрічається у 1500 видів тварин - від комах до ссавців, а сексуальна орієнтація людини формується не через її спосіб життя, оточення чи характер, а ще до її народження.У 1992 році Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) офіційно викреслила гомосексуальність з міжнародної класифікації хвороб (МКХ-10).Не дозволяймо стереотипам формувати нашу думку там, де все пояснює наука. Якщо хочете більше дізнатися про передумови виникнення гомосексуальності, раджу подивитися коротке, проте докладне відео від анімаційної студії NEED.Воно не дає всі відповіді. Більше того, науковці досі досліджують природу гомосексуальності. Проте дозволяє мислити ширше.Зокрема усвідомити те, що соціум не може вплинути на сексуальну орієнтацію. Проте він точно може визначити, чи забезпечувати людям права і можливості незалежно від неї.

Опубліковано Уляна Супрун Вівторок, 19 червня 2018 р.

 
Реакцію суспільства можна спостерігати в коментарях і репостах — палає вже декілька днів! 🙂
Щоправда, тішить кількість Українців, які вже розібралися у питанні і підтримали пані Уляну Супрун!
Але кількість невігласів та гомофобів вражає!
Рівень аґресії невігласів збільшується в рази, коли вони дізнаються, що пані Уляна Супрун є вірянкою...

...і ось тут у гомофобної публіки починають репатись шаблони, бо виявляється, пані Уляна Супрун — вихованка «Пласту» — того самого «Пласту», з якого вийшли Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич і ще безліч Імен ОУН і УПА; того самого «Пласту», який виплекав найвідоміших українських священнослужителів, таких як Любомир Ґузар; того самого «Пласту», вихованцями якого є вчені зі світовими іменами, як то, Любомир Романків (провідний науковець корпорації "IBM") та засновник Давоського економічного форуму Богдан Гаврилишин.

Саме «Пласт» та справжня ОУН, як Провідники Державності України, постійно присутні біля Верховного Головнокомандувача і Президента України Петра Порошенка. Діти з "Пласту" щороку приносять Різдвяний Вогонь, Ярема Дух з куреня "Лісові Чорти" є радником Президента, пані Уляна Супрун є міністром охорони здоров'я, кожен займається своєю справою задля розбудови Державності України, задля порятунку Державності України...
СКОБ!

Так, і питання прав людини також входить в пріоритетні!
А ви шо, думали в Європу з сєрпом-молатам тьопати?
Народ, народ, як вам далеко ще до Нації...

℗ Dmytro Dzüba
© «Порохівниця»

1 коментар до “Провід ОУН на підтримку пані Уляни Супрун

  1. Сповіщення: KyїvPride-2019. Postfactum – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.