“Бий своїх щоб чужі боялись”?

"Бий своїх щоб чужі боялись"?

 
Навздогін попередній публікації „Статутна шизофренія в армії“ — ремарка щодо неприємного випадку, який стався напередодні з автором сайту «Порохівниця» в соцмережах.
Офіційна фейсбук-сторінка Адміністрації Президента України заблокувала мене 6.ІХ.2018 за критичне зауваження на підтримку українізації Збройних Сил України. Мав необережність висловитись: "Вас, Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко, публічно пошили в дурні!", та ще й при цьому позначив теґом Петра Олексійовича. Чомусь адмін сторінки АП вирішив миттєво заблокувати, хоча зазвичай і не таке пишуть в коментарях ватніки та українофоби, яких ніколи чомусь не блокують.
Дивна тактика прес-служби АП — бити тих, хто підтримує Верховного Головнокомандувача...

 

Власне, особливо не здивований... Втім, про це пізніше...

Вельмишановне панство — постійні читачі сайту «Порохівниця» — знають, що сайт (як і його автор) дотримується чітких продержавницьких позицій, сповідуючи ідею націонал-державництва. «Порохівниця» завжди підтримує Збройні Сили України і Верховного Головнокомандувача ЗСУ. Проте, це не означає, що не варто робити критичні зауваження, які час від часу робляться на цих сторінках. Адже Президент України Петро Порошенко наголошував, що критика влади необхідна задля того, аби влада могла бачити свої помилки, і це вельми правильна позиція.

Після чудового Параду до Дня відновлення Незалежності України „Марш Нової Армії“, де вперше прозвучали вітання „Слава Україні! Героям слава!“, Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко закликав внести зміни у статути ЗСУ і замінити совєтські вітання "Бажаю здоров'я, товаришу..." на українські „Слава Україні! Героям слава!“, включно із заміною звернення "товариш" на "пан".
Але, як завжди, все пішло не так, і все сталося не як бажалося...
Звістка про про половинчату зміну армійських статутів з гірким присмаком.
Все ж, є й приємні новини, які тішать.

Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко під час наради РНБО 6.ІХ.2018 зробив вельми слушні зауваження:

«Все, що ми бачили на військовому Параді, має негайно надійти у війська. Інакше, це все показуха!»

Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко діло каже:

«Не лише патріотизм має тримати в контрактній армії українського військового, але і належне грошове забезпечення. Тому забезпечення українського солдата має збільшитися не менше, як на 30%. Це завдання для нас — пріоритетне!»

«Забезпечення українського солдата має бути підвищено не менше, ніж на третину»

Грошове забезпечення військових має зрости на 30%

Не лише патріотизм має тримати в контрактній армії українського військового, але і належне грошове забезпечення. Тому забезпечення українського солдата має збільшитися не менше, як на 30%. Це завдання для нас - пріоритетне.

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 7. September 2018

 

Верховний Головнокомандувач особливо підкреслив, що не лише закон, але воєнна та геополітична обстановка вимагають від Президента, Уряду, Верховної Ради, ЗСУ й інших силових структур відповідного забезпечення.
І з цим не можна не погодитись!
Згоден 100%!!!

Втім, саме перед цим в інформаційному просторі пройшла попередня новина про "зміну армійських статутів" — довгоочікувана для багатьох подія. Всі сподівались, що нарешті підуть у минуле безглузді совєтські звернення й привітання "Бажаємо здоров'я, товаришу", а на заміну прийдуть чудово сприйняті під час Параду привітання "Слава Україні! Героям слава!"
Але виявилось, що це була не заміна, а лише додаткова можливість...
Використання українських привітань згідно прийнятого законодавства, можливе лише під час урочистостей, а в цілому все лишилося по-старому, по-совєтському... І це прикро...
Вочевидь, певні вищі армійські чини не забажали замінити совєтські "побажання здоров'я товаріщам" на українські привітання.

З огляду на це я, як український націоналіст-державник, щиро вболіваючи за реформу української армії, лишив коментар в дописі на офіційній фейсбук-сторінці Адміністрації Президента України:
«Ну це якщо "совєтскіє офіцерЬІ" в МО дозволять.
Сьогодні Вас, Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко, публічно пошили в дурні!
Яскравий приклад: Верховний Головнокомандувач особисто ініціював введення гасла "Слава Україні" в Армії, наголосив на необхідності заміни совєтских привітань і після проведення Параду.
І що?
Ну прийняли сьогодні відповідний закон, в якому поруч зі "Слава Україні" Героям слава!" та звернення "пане" замість "товаришу", залишились "Бажаємо здоров'я, товаришу"!
У нас що, армія і військові такі хворі, що їм постійно треба бажати здоров'я???
Причому, судячи з усього, використання "Слава Україні! Героям слава!" і "пане" буде необов'язковим, позаяк совєтскоє офіцерьё у нас зацікавлене у збереженні совєтскіх "здавья-желаю, таваріщ!"»

При цьому, чорт мене смикнув теґнути офіційну сторінку Петра Порошенка.
Але не минуло й хвилини, як коментар було видалено!!!
Ба більш того, мене було миттєво заблоковано, і це вже було геть несподівано!
Мабуть за те, що я відмітив теґом Петра Порошенка?
Що, прес-секретар АП побоявся, що прес-секретар офіційної сторінки Президента побачить і покаже Порошенку?
Чисто діти, їй-бо...

Так, я, Дмитро Дзюба, український націоналіст-державник, щиро вболіваю за Армію України і за Верховного Головнокомандувача.
Свого часу, у 2015-му, я став відомим через свій текст на підтримку Порошенка „Президент і Головнокомандувач“ — цей текст я написав для двох десятків френдів у своєму фейсбуці, а на ранок прокинувся відомим і з купою запитів у френдлист. Щоправда, я хлопець замкнутий, не публічний, тож не став я "блоґґєром-тисячніком" (і не планував), не прийняв пропозицій якихось мутних "кураторов порохотботов" про "сатруднічєство", а просто самотужки створюю свій власний сайт на підтримку України.
Так, можливо у вищезазначеному коментарі я дещо різко та прямолінійно висловився, зауваживши, що Президента шиє в дурні його оточення, даруйте за прямоту.
Але виявляється ось за таку репліку на захист Верховного Головнокомандувача і на захист українізації Армії наша прес-служба Адміністрації Президента миттю заблокує і коментар видалить!
А що було б, якби я навздогін лишив би ще більш різкий коментар?

Даруйте, але маю файну пам'ять і чудово пам'ятаю, як Обєрвалантёр виступав проти запроваждення української символіки та українського однострою, як сперечався з Гайдукевичем у публічному просторі і верещав з приводу Тризуба.
Корчить корчами декого від Тризуба...
Та й Тімафєіч, при всій повазі, зі скрипом знімав старі совєтські лахи й погоджувався вдягати новий український однострій.
Ну, не судилось мені додати ще більш жорсткий коментар 🙂
Догавкався! 🙂

Чомусь до Муженка претензій не виникає жодних, між іншим...

Втім, відтепер я не зможу ані коментарі лишати, ані бачити новини від АП в стрічці соцмережі, позаяк навіки заблокований.
Не буду я тепер діставати прес-секретарів прес-служби АП зауваженнями, що в українській мові немає слова "ґлава", а є Голова Держави, бо "ґлава" у нас є тільки за порєбріком. Не зможу робити зауваження, що слова Незалежність, Держава, Українці варто писати з великих літер, а 24 серпня ми святкуємо День відновлення Незалежності України...
Все, нарешті заблокували цього доставучого Дзюбу.
Що цікаво, цілу кагалу відвертих троллів і українофобів, котрі буквально пасуться на офіційних сторінках Президента України і АП, чомусь працівники прес-служби АП не блокують, і не чистять коментарі з брудом на адресу Верховного Головнокомандувача. А тут за одне лише критичне зауваження, яким х'тілось привернути увагу влади до помилок, миттєво забанили!
Так вам потрібна критика від тих, хто вас підтримує, чи ні?

От недарма ж подейкують, що АП керує "харькавскій камсамолєц" Райнін. 🙂
Недарма подейкують, що Райнін тишком-нишком та й відкрито, ставить палки в колеса тим чи іншим проукраїнським і продержавницьким ініціятивам. Окрім того, так само чинять деякі чини в МО та інших структурах, позаяк ватка в голові...
Частину "крєатіва", починаючи від безглуздя "Одна Країна Єдіная Страна", ми всі бачимо саме від нього.
Це і "крєатів" з ряженими "чорноморскімі казакамі" в холі Маріїнського під час урочистостей (бо однострій не належить українським козакам, це взагалі "карнавальная уніформа", прийнята в Кремлі за совєтських часів). Це і шоу з хлопчиком в Харкові...
Минулого року у мене був аналогічний випадок з прес-секретарем офіційної сторінки Петра Порошенка. Це сталось після низки моїх критичних коментарів стосовно питання россійськомовного хлопчика в Харкові "Моґу лі я стать Прєзідєнтом Украіни?", у відповідь на яке Петро Порошенко перейшов на россійську. Попри мою палку підтримку Верховного Головнокомандувача, в даному випадку був не згоден з цим очевидним спектаклем, організованим новим главою АП, який теж з Харкова. Стратегія "Єдіная страна" показала свою недієздатність все в тому ж 2017 році, коли за українську мову почали нападати на громадян України... І тут це шоу з хлопчиком...
(Причому, вже 2018 року Порошенко неодноразово закликав переходити на українську мову і проголосив десятиріччя української мови — вочевидь, далі "харьковского мальчіка" увесь райнінскій "крєатів" не спрацював.)
Я висловив свою незгоду в коментарях, за що адмін сторінки Президента лише "відподобав" мене, дякувати, не заблокував.
Пізніше я знову "вподобав" офіційну сторінку Президента України.
Зрозуміло, що контент-адміни на офіційних сторінках Президента і АП сидять різні, кожен приймає самостійно рішення.
Невже не запам'ятовуєте постійних респондентів-коментаторів, які постійно лишають коментарі на підтримку політики Президента України? Кепські з вас прес-секретарі в такому випадку. Крім того, повторюсь, Президент України Петро Порошенко наголошував, що критика влади необхідна задля того, аби влада могла бачити свої помилки, і це вельми правильна позиція.
То що це за цензура така, що за нервова реакція якогось-прес-секретаря на критичне зауваження?
Хибна тактика, бити своїх, панове прес-секретарі АП.
Не варто бити своїх, чужі лиш втішатись будуть...
Вважаю таку тактику прес-служби АП дуже поганою.

Ох, оточив себе "волохами" Верховний Головнокомандувач...
(Волох — фаворит Симона Петлюри, саме через інтриги Волоха було розстріляно Петра Болбочана, зруйновано Армію УНР і зрештою Омелька Волох вкрав золоту казну УНР та втік до большевиків, працював в уряді СССР до 1937 року, доки не був розстріляний як "враг народа").
Не можна оточувати себе "волохами"!
Ох, нічому не вчить історія України...
100 років тому все було так само...

Певен, що Петро Порошенко ніколи б не вдавався до такої тактики.
Чудово пам'ятаю, коли Петро Олексійович у своєму дописі під поміткою "ПП" (це означає, що він особисто написав допис) поставив "вподобайку" моєму українському віршу-перекладу пісні Джамали "1944". Це був допис про перемогу Джамали на "Євробаченні". Ні до цього, ні після цього я ніколи не зустрічав жодних "лайків" від офіційної сторінки Порошенка на коментарі під дописами на цій сторінці. Вочевидь, тієї ночі, коли всі щиро раділи перемозі Джамали, Президент, щойно лишивши свій допис, все ще перебував онлайн і емоційно вподобав мій український вірш-переклад.
Я не хизуюсь цим, я це зазначив для того, аби показати різницю між тим, як поводиться Порошенко онлайн, і як поводяться прес-секретарі прес-служби АП.
На щастя, Петро Порошенко не витрачає купу часу на соцмережі.
Інакше б дідька лисого що робилося в країні!
А прес-служба — "редиски"! 🙂

Наостанок х'тілося б резюмувати.
Так, заблокували, але це не смертельний випадок.
Звісно ж, це неприємно, доволі неприємно, коли влада, якій довіряєш, так поводиться. Неприємно, коли якісь дрібні чиновники чи навіть невідомі прес-секретарі застосовують свій "комплекс вахтьора"...
Хоча цей прикрий випадок з блокуванням на офсторінці АП ніяк не вплине на мій особистий вибір під час майбутніх президентських виборів — особисто я визначився ще на початку війни і утвердився протягом цих чотирьох років війни, побачивши результат дій Верховного Головнокомандувача.
Зрештою, не Порошенко ж мене блокував, а якийсь невідомий мені прес-секретар з прес-служби АП.
Так, Порошенко робить помилки, він не ідеальний, але альтернативи йому я не бачу.
У нас на майбутніх виборах проти України Кремль виступає двома "фронтами": відкриті коллабораціоністи й сепаратисти з числа "православних сук" з Хуйлокумом в аванґарді, і хитромудра жЮлька в аванґарді другого "патріотичного фронту" закамуфльованих у вишиванки кандидатів. Вибору, як бачимо, у нас не буде: або кремлядські засланці, або ефективно діючий Верховний Головнокомандувач.
Я свій вибір зробив.
Але оточення Верховного Головнокомандувача непокоїть і бентежить...
Бентежить і суспільство, між іншим, бо ж, як писав Кобзар, "неначе люди подуріли"...
За цю добу зустрів у соцмережах на свою адресу декілька випадів від незнайомців, на кшталт: "Так тобі й нада, порохобот!" "Шо, порохолиз, вкусна канхветка?" "А ви смачніше вилизуйте свого гамнокомандуючого", "Жри свій шоколад!" і таке інше.
По-перше, подібні коментарі навряд чи могли лишати адекватні та свідомі Українці, більш за все що або корисні дурники, або просто кремлядські тролі. Та й кремлядський термін "порохобот" я не сприймаю. А пояснювати кожному анонімному аккаунту що я є українським націонал-державником, і що це таке, і чому "Україна понад усе!" — вони того не варті.
По-друге, пояснювати, чому підтримка Армії і Верховного Головнокомандувача ЗСУ вкрай важлива також на п'ятий рік війни не бачу потреби. Хто не усвідомлює цю очевидну річ, або дурень, або запроданець.
Пояснювати, чому я всюди підкреслено пишу повністю офіційну посаду Верховного Головнокомандувача і Президента України теж не бачу сенсу, позаяк ця річ має бути зрозумілою і без пояснень. У нас є Держава Україна, у Держави Україна є Верховний Головнокомандувач і Президент України (до того ж, ефективний), тому варто підкреслювати це перед нашими численими ворогами як ззовні, так і зсередини. Най їх щоразу корчить корчами! Бо у них там Хуйло якесь плюгаве, а у нас — Верховний Головнокомандувач і Президент України!
І най їх знову корчами корчить, коли ми будемо гучно скандувати
"Слава Україні! Героям Слава!"

℗ Дмитро Дзюба
В матеріялі використано інформацію з відкритих джерел:
© Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко © Адміністрація Президента України
«Все, що ми бачили на військовому Параді, має негайно надійти у війська. Інакше, це все показуха»

© Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко © Адміністрація Президента України
«Забезпечення українського солдата має бути підвищено не менше, ніж на третину»

2018.ІХ.7
© «Порохівниця» \ «Porohivnyçä»