Секта “РПЦ МП” має бути поза законом

Секта "РПЦ МП" має бути поза законом

 
14.ІХ.2018 псевдорелігійна терористична чєкістська секта "РПЦ МП" нарешті скинула свою маску "православія" і відкрито проголосила про "врємєнную астановку атнашеній" з Константинополем через надання Томосу Єдиній Українській Помісній Православній Церкві.
Фактично, з 14.ІХ.2018 псевдорелігійна терористична чєкістська секта "РПЦ МП" не є ані канонічною православною церквою, ані взагалі релігійною структурою, позаяк самовільно вийшла з підпорядкування Вселенського Патріархату Константинополя.
Віднині це звичайна псевдорелігійна терористична секта чєкістів.

Втім, як з'ясувалось, так званий "московскій патріархат" ніколи й не був канонічною православною церквою, позаяк у 1448 році автокефалія "московскоґо патріархата" була самопроголошена самовільно, без дозволу Константинополя.
Константинополь ніколи не давав Томосу про автокефалію так званому "московскому патріархату" і так звана "русская православная церковь" ("РПЦ") ніколи не була визнана Константинополем як канонічна, а представники "РПЦ МП" ніколи не запрошувались на Вселенські Собори, включно з останнім.
Сучасна ж "РПЦ МП" веде свій відлік з 1943 року, коли знищена большевиками "РПЦ" була відновлена за бажанням "вошьдя" квазідержавного утворення "СССР" товаріща джуґашвілі-сталіна.
З 1943 року це — псевдорелігійна чєкістська секта "РПЦ МП".

Ну а як показали події війни квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" проти України, так звані "свящєннікі УПЦ МП\РПЦ МП" відкрито підтримують тероризм, надають притулок россійсько-фашистським бойовикам, "освячують" їм зброю, тощо...
Відтак, варто називати вже речі своїми іменами.
Псевдорелігійна терористична чєкістська секта "РПЦ МП" квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)".
Квазі-"церква" квазі-"держави"...

 

Квазі-"церква" квазі-"держави"

Як відомо з історії, Московія завжди все всюди крала.

За два століття до появи московської квазі-"церкви", орди московського улуса Золотої Орди розгромили православний Київ — столицю Київської Руси — на той час найбільше місто Європи, з першими в Європі академіями і університетами, та з найбільшою кількістю православних церков і храмів...
Київ — місто, в якому відбулось Хрещення Руси у 998 році. До появи Москви лишалось ще три сотні років.
Коли в Києві діяли перші європейські університети, на місці нинішньої Москви жаби в болотах квакали. Россіянські "історики" часто співають байки про заснування Москви у 1147 році Юрієм Долґорукім, але це не так. Насправді князь-невдаха зі своєю зграйкою бояр максимум міг бути біля річки Моськва (за літописом Нестора), але ніяк не заснувати місто Москва.
Хан Золотої Орди Мунгу-Тимур дозволив збудувати поселення Москва лише у 1272 році, після третього перепису населення, а згодом було утворено "московський улус" на теренах колишнього Володимирсько-Суздальського князівства. У 1382 році монголи взяли Москву в облогу і спалили.
"Московський улус" не мав державності, а був лише одним з улусів десь на околицях Золотої Орди.
1448 року москвини самовільно проголосивши свій "московскій патріархат", як вже зазначалось вище.
Лише після 1480 року, коли до влади прийшов Іван ІІІ, Московія зчинила опір військам ординського хана Ахмата, не пустивши їх до мєщорських багнищ "стоянієм на Уґрє". Після цього Іван ІІІ починає титулувати себе у зносинах з іноземними государями "царем" (хоча до кінця "царствованія" звав себе "холопом ординского хана"), а "московський улус" перейменовує спочатку назад у "Владімір-Суздальскоє княжество", а потім у "Вєлікоє Княжество Московскоє". З приходом до влади Івана IV "Вєлікоє Княжество Московскоє" було перейменоване у "Московскоє Царство" зі столицею в Москві.

Проголосивши свій "московскій патріархат" Всєвєлікоє Княжество Московскоє так ніколи офіційно й не називалось "РУСЬ", а в якості мови використовувалась старо-церковно-слов'янська писемність, зароджена в монастирях Охриду на кордонах Болгарії, Греції та Албанії. Згодом ця писемність стала основою для першої штучної мови, відомої нині як "русский язык".
Поступово московські царі привласнювали (тобто, крали) для Московії все й звідусіль, насамперед, у Київської Руси. Частина київсько-руських слів перекочувала в перекрученому вигляді у лексикон москвинів, збагативши їх фіно-угорські говірки, розбавлені тюркськими, татарськими й монгольськими словами. Привласнювали москвини й історію Київської Руси, згодом самі москвини неофіційно почали називати Московію словом "Русь".
В Європі ж ці дикі території звали Московія, а її напівдикунське населення звали або москвини, або московіти.

Так званий "реформатор" Пьотр Пєрвий підійшов до справи ретельно й просто — збоченець просто вкрав назву у Київської Руси і калькував її з грецької — "Россія" — це калька з грецького слова "Руссія" ("Ρωσία"), яким у середньовічній Візантії позначали Київську Русь з центром у Києві. Таким чином Пьотр-І перейменував Московське Царство на "Россійскую Імпєрію". Штучну мову, яка практично сформувалась, було названо "русский язык", хоча нею розмовляла переважно "чєрнь". Ну а від мрій про "новую Візантію" звісно ж, ніхто не відмовлявся.
Єкатєріна-ІІ вже буквально марила про "наслєдствєнность от Константінополя" і "проісхождєніє вєлікорусскоґо православія от Афона", тому шльондра-цариця, зруйнувавши Запорожську Січ, після окупації земель Запорожжя (і Криму, до речі), всюди почала ліпити ніби-то грецьку топоніміку, аби підкреслити "наслєдствєнность", мовляв, ось же, старогрецькі землі повернулись "в лоно россіі-матушкі", тепер черга "асвабадіть Константінополь і Афон із османской нєволі". Щоправда, знання грецької мови у німкені Єкатєріни було так собі, тому й "грецькі" назви вийшли псевдогрецькими. Відтак, терени Запорожжя і півдня України вкрились абсурдними назвами на кшталт: "Сєвастополь, Сімфєрополь, Мєлітополь, Маріуполь, Тірасполь, Ольвіополь, Овідіополь"... І хоча грецькою мовою "місто" це "πόλις" ("polis", "поліс") втім, узкоязичниє чєлюсті починали ламатися від грецької фонетики, тому замість "Себастополіс" вийшов кастрований "сєвастополь", замість "Мелістополіс" вийшов "мєлітополь", ну а Маріуполь отримав назву останнім, вже за царювання Марії Фьодоровни, на честь якої й було сконструйовано псевдогрецьку назву (а не "ґород у моря", як все ще вважається).
Втім, щодо псевдогрецької топоніміки москалів — це взагалі окрема тема.
Повернімось до наших баранів.

"Россійская Імпєрія" почала активно нарощувати свої імперські амбіції щодо слов'янських народів Європи, а зокрема, першочергово йшли бажання про "Константінополь наш!" та "Афон наш!", а подеколи навіть звучало і "Єрусалім наш!" Отримати контроль над стамбульськими протоками і вихід у тепле незамерзаюче Середземномор'я для москалів стало ідеєю-фікс! Стиржнем і цвяхом цієї "програми" було звісно ж релігійне питання, позаяк ну дуже вже хотіла Московія зробити себе "центром канонічєскоґо православія".

Але "Россійская Імпєрія", хоч і розросталася, проте була всього лише квазідержавним утворенням — з вкраденими землями, з вкраденою назвою, вкраденою історією, зі штучною мовою, що складалась зі вкрадених звідусіль слів, з квазі-"церквою" і квазі-релігією, схожою на православну.

Роздмухана "Россійской Імпєрієй" у 1914-му Велика Війна призвела це квазіутворення до краху.
"Россійская Імпєрія" впала першою у цій війні, і на її уламках утворилось нове, ще більш химерне квазідержавне утворення "Совєтская Россія"\"РСФСР"\"СССР".

В "Совєтской Россіі" большевики побачили у "РПЦ МП" "конкурента", позаяк їм потрібно було збудувати свою "релігію". Втім, розігнавши і розстрілявши частину "служителів культа", у розпал ІІ Світової війни, яку СССР і роздмухав разом з Третім Райхом, "вошьдь народов" таваріщ сталін-джуґашвілі вирішив відродити квазі-"церкву" "РПЦ МП" в 1943 році — ключовий і поворотний для квазідержавного утворення "СССР" рік.
"РПЦ МП" була відроджена, але вже під повним контролем НКВД\КҐБ СССР.
Фактично, з 1943 року ця квазі-"церква" є псевдорелігійною сектою чєкістів.

Після падіння квазідержавного утворення "СССР", коли поневолені країни нарешті відновили або проголосили незалежність, залишком лишилась власне територія "РСФСР" — основної складової частини "СССР".
"РСФСР" автоматично перетворилась на "РФ", але за своєю суттю це теж було квазіутворення, зіткане з десятків поневолених народів Поволжжя, Уралу, Сибіру...
Відтак, чергове падіння квазіутворення породило нове квазіутворення.
Квазі-"церква" при цьому лишалась все та ж.
Щоправда, якщо за часів "СССР" роль "РПЦ МП" була зведена до мінімуму, то в квазідержавному утворенні "РФ" роль цієї секти чєкістів зросла до масштабів "страна в странє".
"РПЦ МП" нині є основною ідеологічною зброєю чєкістів ФСБ\КҐБ.
І всюди, де діє "РПЦ МП", а особливо на теренах України, де діє головний "філіал" "РПЦ МП""УПЦ МП" — всюди поширюються метастази "русскоґо міра" — россійсько-фашистської імперської шовіністичної ідеології.

Квазіутворення — це паразити, паразитуюче утворення, яке існує за рахунок інших, за рахунок вкраденого, заграбастаного, "отжатого" у інших, за рахунок окупованих країн та поневолених народів.

Падіння квазідержавного утворення "СССР" стало найбільшим ударом для паразитуючого чєкізму.
Адже недарма першим відомим висловлюванням "молодоґо чєкіста" путіна на початку ХХІ століття стала фраза:
"Наібольшей ґєополітічєской катастрофой вєка єсть распад Савєтскава Саюза!"

Завданням №1 для чєкістів стало відновлення квазідержавного утворення у межах кордонів "СССР". Для цього робилось все можливе: миттєве створення квазі-союзу "СНҐ", створення "Таможенноґо Союза", тощо. Для цього розпалювались локальні війни по периметру пост-совєтського простору з подальшим заморожуванням конфліктів і створенням квазі-"рєспублік" — так закладались міни уповільненої дії на майбутнє, щоб прив'язати колишні совєтські республіки до Москви. Так, наприклад, ще за рік до розпаду "СССР", свою "нєзавісімость" оголосило квазіутворення "ПМР" — "Пріднєстровская Молдавская Рєспубліка" — перше квазіутворення на пост-совєтському просторі, народжене ще до краху "СССР". Від кого проголосило "нєзавісімость" "ПМР" — від "ССР Молдова" чи від "СССР" — так і не зрозуміло, але найзапекліші бої Кремль вів саме за місто Бендери. Нині "ПМР" чекає свого часу, аби бути задіяним проти України.
Саме так — в разі необхідності, Кремль стравлював поміж собою, наприклад, Азербайджан і Вірменію через квазі-"рєспубліку" "Наґорний Карабах", стравлював поміж собою узбеків і киргизів у Ферганській долині, або підтримував вогник конфлікту в Таджикистані. Коли Грузія почала євроінтеграційні процеси, Кремль роздмухав старі конфлікти в квазіутвореннях "Абхазія" і "Южная Осєтія" та влаштував показову війну проти православної Грузії. Європа відвернулася. Православний і христіянський світ у особі релігійних діячів теж відвернулися від однієї з найдревніших христіянських країн, яку бомбили літаки квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)"...
Так звана "православная РПЦ" першою підтримувала всі ці війни...

"РПЦ МП" займає одну з ведучих ролей у процесі відновлення імперії чєкістів.
Вони навіть релігію перетворили в кремлядську пропаґанду. Вони навіть церкву зробили армією.
Квазіутворення-паразит бореться за своє виживання!

"Раскольнікі!" — верещали розкольники

В Україні "РПЦ МП" має "головний філіал" у вигляді "УПЦ МП" та окуповує головні українські релігійні святині: Києво-Печерську Лавру і Почаївську Лавру. Більшість релігійних споруд на теренах України також належить саме "УПЦ МП", а УПЦ Київського Патріархату так звані "клірики" в "УПЦ МП" і в "РПЦ МП" завжди називали "раскольнікі".
Псевдорелігійна секта "РПЦ МП" через свій "філіал" "УПЦ МП" вела й веде в Україні активну антиукраїнську діяльність і кремлядську пропаґанду шовіністичних ідей так званого "русскоґо міра".
Ба більш того, з початком війни квазідержавного утворення "РФ(россія-фашисткая)" проти України, так звані "свящєннікі" "УПЦ МП" відкрито підтримували сепаратистів і россійсько-фашистських бойовиків, часто переховуючи їх разом зі зброєю, деякі навіть "блаґословлялі на борьбу за русскій мір" та "святілі" зброю, з якої вбивали Українців...
Що й казати, коли є загальновідомим факт тісної співпраці московських попів Святогорської Лаври (це культовий "центр православія на Донбассє") — там знаходили прихисток россійсько-фашистські бойовики, там були склади зброї військ РФ, і лише після гучного розголосу московське попьё "Святоґорья" зі скрежетанням зубів якось почали робити вигляд, що вони ніби-то підтримують Україну.
Підтримка бойовиків РФ, підтримка війни та "духовная поддєржка" россійсько-фашистських загарбників з боку "РПЦ МП" засвідчила, що це не просто квазіцерковна секта чєкістів, а це взагалі псевдорелігійна терористична чєкістська секта "РПЦ МП".

Власне, остаточно свої маски московське попьё позривало 14 вересня 2018 року.

Процес підготовки надання Автокефалії Українській Помісній Православній Церкві вийшов уже на практичний рівень, фактично на фінішну пряму.
Ймовірно, на Покрову, 14 жовтня, Україна отримає Томос!
Отже, 14 жовтня, коли Україна відзначає і День українського козацтва, і День Української Повстанської Армії, і День Захисника України, і Покрову — до цього дня може додатись ще одне свято, яке будуть відзначати також віряни — день надання Томосу і Автокефалії Єдиній Помісній Православній Церкві України!

Це викликало багато негативних емоцій у представників "РПЦ МП" та "УПЦ МП", які звинуватили Вселенський Патріархат і Патріарха Варфоломія в "єресі папізма", втручанні у справи інших Помісних церков та ледь не "підготовці нового всеправославного розколу". Такі аґресивні звинувачення не могли залишитись без відповіді з боку Матері-Церкви — Константинопольського Патріархату.

Архієпископ Тельміський Іов — ієрарх Вселенського Патріархату — заявив, що Фанар ніколи не давав Томосу про автокефалію так званому "московскому патріархату". Про це повідомляє «Сerkvarium».

Як зазначив Архієпископ Тельміський Іов, якщо пригадати історію становлення Православної Церкви в Россії, то її автокефалія була самопроголошена 1448-го року, коли в Москві обрали "мітрополіта" Іону — самовільно, без дозволу Константинополя.

"Цікаво зазначити, що ніколи не було дано Православній Церкві в Россії Томосу про автокефалію! Упродовж 1589-1590 років Вселенський Патріарх Ієремія ІІ просто нормалізував ситуацію, піднявши цю кафедру на патріарше достоїнство при тому, що було дозволено московському архієрею "називатися" патріархом за умови, що він мав поминати Патріарха Вселенського і вважати його "як свого главу і першого", як сказано в грамоті".
Архієпископ Тельміський Іов

Отже, створивши самовільно у 1488 році квазі-"церкву" (так само, як у ХХ столітті постійно створюють квазідержавні утворення, починаючи від "СССР", і завершуючи десятком маріонеточних квазіутворень на кшталт "ДНР"\"ЛНР"\"ПМР"), москалі банально методою тиску й підкупів намагались всіляко примазатись до Православної Церкви, при цьому, постійно називаючи себе то "продолжатєлямі Візантіі", то називаючи свою збудовану на болотах Москву "новым константінополєм", "трєтім рімом", тощо...
Зрештою, Константинополь дозволив цій квазі-"церкві" існувати за умови поминання Вселенського Патріарха "як свого главу і першого". В Москві Константинополь називали довгий час "Царьґрад". Але автокефалію "московскоґо патріархата" Константинополь так і не визнав!

Показовою відмінністю між православними церквами Світу і так званою "русской православной церковью" є те, що в інших православних церквах священники звертаються до вірян зверненням "Діти Божі", а в "московском патріархатє""Рабы божиє"!

Після розколу християн на католиків і православних 1054 року Вселенський Собор з делегованими представниками від усіх церков Світу, згідно з встановленою процедурою ось уже як майже 1000 років не скликався. Єдиного центру Вселенського Собору не має. Але з 1961 року почалася організаційна робота для скликання Вселенського Собору. Проте, із 15 автономних православних церков світу єдина "Россійская Православная Церковь Московськоґо Патріархата" під впливом "державної" ідеології квазідержавного утворення "РФ", пішла всупереч християнського вчення — відмовилася, почала "церковні публікації" з критикою екуменізму. Чим спромоглася відстояти свою політичну гегемонію, утвердити свою "ідею Трєтьєґо Ріма", і за спостереженнями релігієзнавців — спровокувала розколи християн 1996 року.
Не зважаючи на це Константинопольський Патріарх Варфоломій I все ж скликав Всеправославний собор на 16-17 червня 2016 року на острові Крит (Греція). Спроба з боку неканонічної псевдорелігійної "РПЦ МП" зірвати цей Вселенський Собор, скликаний за майже 1000 років, не вдалася і учасники Всеправославного собору різко висловилися проти церков, які не приїхали (а під впливом Москви не приїхали представники Сербської, Болгарської, Грузинської і Антиохійської церков, також показовий демарш влаштувала й "РПЦ МП", хоча їх, як не канонічну церкву, власне, й не запрошували).

На Вселенському Соборі вперше Константинополь розглянув питання надання Автокефалії Українській Помісній Православній Церкві.
Томос і Автокефалія Української Помісної Церкви довели Українцям, наскільки важлива наша українська віра, і навіть атеїсти України, усвідомили, що зараз, в цій війні, віра і релігія — це теж фронт...

"Нє будєт по-нашему — замочім в сортірє!"

Протягом останніх двох років всі ми мали нагоду спостерігати чисельні спроби Москви вплинути на Константинополь.
Можна лишень-бо уявити, скільки фінансових ресурсів витрачено на чисельні спроби підкупів, на всілякі хитрощі, інформаційні кампанії, фейкові вкиди, тощо. Подейкують, що після спроб квазі-"церкви" "РПЦ МП" підкупити грецьких політиків та священнослужителів на Афоні (а це спеціяльна закрита автономна округа Греції з внутрішнім самоуправлінням, фактично церковна держава на кшталт Ватикану, куди веде лиш одна дорога і вхід стороннім та жінкам категорично заборонено), Греція вислала так званих "діпломатов РФ". І одразу після цього чомусь хвиля пожеж охопила Грецію, що призвело до значних людських жертв...
Подейкують, що Кремль намагався підкупити всіх, кого можна в Константинополі, аби тільки не було надано Томосу Україні. Потім намагались взагалі отруїти Патріарха Варфоломія!
Наостанок до Константинополя вирушив ватажок московського попья, так званий "патріарх кірілл" (чєкіст ґундяєв).
Спроба так званого "патріарха кірілла" умовити Вселенського Патріарха Варфоломія провалилася, і з Фанару товаріщ ґундяєв поїхав ні з чим.

14.ІХ.2018 "РПЦ МП" оголосила про "тимчасовий вихід" із підпорядкування Константинополю. Офіційна причина демаршу — підготовчі процеси до надання Томосу Єдиній Українській Помісній Православній Церкві. Рішення оприлюднив так званий "ґлава МІД РПЦ МП", "мітрополіт Волоколамскій Ілларіон":
"В случає дальнеєйшей антіканонічєской дєятєльності Константінополя на Украінє, россійскоє православіє пойдьот на то, чьтоб полностью разорвать отношенія с Константінополєм!"

Ти ба! 🙂 Неканонічний, не визнаний Константинополем "московскій патріархат" назвав рішення і дії Константинополя "антіканонічєской дєятєльностю", та обізвав "раскольнікамі"!
Тож тепер Москва заявила — більше ніякого згадування Константинопольського Владики у своїх "церковных служеніях", також "РПЦ МП" припиняє участь в структурах під верховенством Константинопольського Патріархату.
Себто, тим самим "РПЦ МП" порушила основний канон Вселенського Патріархату.
Детально це тлумачиться у відео, яке вочевидь створили россіяни, бо з остраху розтлумачення ведеться механічним голосом. Втім, кому цікаво, можете дізнатись, як саме московські попи стали розкольниками.
Тобто, ті, хто постійно верещить "раскольнікі" — самі стали розкольниками!

Втім, "РПЦ МП" ніяк не може бути розкольником, позаяк вона ніколи не була визнана Константинополем як канонічна православна церква! Архієпископ Тельміський Йов нагадав історію самопроголошення московської "церкви" і умови, за якими Константинополь взяв їх під своє крило. Позаяк "РПЦ МП" зреклась від Константинополя, власне, відтепер немає сенсу вважати цю самопроголошену "церкву" якоюсь релігійною інституцією. Ну а ватажок чи "вошьдь" чєкістської терористичної псевдорелігійної секти "РПЦ МП" на прізвисько "патріарх кірілл" (чєкіст владімір ґундяєв) відтепер офіційно не вважається православним патріархом, хоча, він ним ніколи й не був.

Того ж дня, 14.ІХ.2018, псевдорелігійна секта "РПЦ МП" терміново скликала так званий "сінод", на якому, окрім зречення від Матері-Церкви, було зроблено цілу низку гучних заяв та промов з піною в бородах.
Зокрема, секта "РПЦ МП" наголошувала, що "тєпєрєшняя сітуация атнасітєльно Украіни прєдставляєт апаснасть для всєґо міровоґо православія".
Після чого вже банально та передбачувано пішли в хід погрози.

Звісно ж, "во всём віновата Амєріка"! 🙂
Так званий "ґлава МІД РПЦ МП", "мітрополіт Волоколамскій" Ілларіон (Авсєєв) наголошував:
"Это подлая и вероломная политика, которая осуществляется на американские деньги, преследует политические цели и наносит урон всему мировому Православию, не только Русской Православной Церкви.
Для нас совершенно очевидно, что за действиями Константинопольского Патриархата стоит американская администрация. Собственно, американцы этого и не скрывают. Посол Америки постоянно консультируется с Порошенко, другой посол Америки постоянно бывает в гостях у Патриарха Варфоломея — там очень тесная связь. И Америка заинтересована в ослаблении Русской Православной Церкви, потому что, как говорил известный в свое время американский политолог и консультант нескольких президентов Збигнев Бжезинский, после распада Советского Союза главной силой на территории бывшего СССР, которую Америке надо всячески ослаблять и разрушать, является Русская Православная Церковь."

Серед погроз, які йдуть з Москви, є й попередження — якщо Вселенський Патріарх Варфоломій не слухатиме псевдорелігійну терористичну секту чєкістів "РПЦ МП", то, мовляв, Православна Церква "потєряєт мілліоны вєрующіх".
Після кожної погрози вкотре повторювалась мантра про "разарвать атнашенія с Константінополєм".
"Нє будєт по-нашему — замочім в сортірє!"

Ба більш того, шантаж і погрози терористичної псевдорелігійної секти "РПЦ МП" відкрито перейшли в категорію погроз кровопролиттям і війною!
Пряма мова:

"Если УПЦ признают церковью страны-агрессора, как они сейчас говорят, если ее лишат законных прав, то мы можем ожидать всего чего угодно — что раскольники возьмут контроль над большими монастырями, такими как Киево-Печерская лавра, Почаевская лавра. Тогда, конечно, православные верующие будут защищать эти святые места и может начаться кровопролитие"
"ґлава МІД РПЦ МП", "мітрополіт Волоколамскій" Ілларіон (Авсєєв)

Терміном "раскольнікі" московскоє попьё кличе нас, Українців!
Висловлювання "мітрополіта" Ілларіона наводить видання «Релігія в Україні», посилаючись, зокрема, на джерела інтерв'ю россійсько-фашистським "Раша Тудей" і "ТАСС", які першими поширили висловлювання і заклики одного з ватажків "РПЦ МП".
(Заради гігієни, публікувати тут гіперлінки на россійсько-фашистські ЗМІ не варто).

Отже, в хід пішли відкриті заклики "РПЦ МП" до релігійної війни проти України.
Власне, немає чому дивуватись, адже легко знайти нещодавнє фото, на якому поруч з так званим "патріархом кіріллом" стоять хуйлокум мєдвєдчук і вже ліквідований "чікен-вошьдь" захарчєнко.
Це все, що треба знати про терористичну секту "РПЦ МП".

Ще раз:
Псевдорелігійна терористична чєкістська секта "РПЦ МП" відкрито погрожує "кровопролиттям" і фактично війною, підкреслюючи, що Москва просто так не віддасть Києво-Печерську і Почаївську Лаври з цілою купою інших церков по всій території України.
Терористична секта "РПЦ МП" закликала так званих "священніков" і "вєрующіх" до збройного протистояння проти Держави Україна і проти Українців!
Цей заклик вже є приводом заборони будь-якої діяльності терористичного угрупування "РПЦ МП" на теренах України!

Скільки "вєрующіх" має "московскій патріархат" в Україні?
Згідно статистики того ж видання «Релігія в Україні», 45% опитаних Українців відносять себе до УПЦ Київського Патріархату, 17% — до квазі-"церкви" "УПЦ МП".
Цифри збігаються з все тими ж 17% етнічних россіян, між іншим.

Характерно, що так званий "сінод РПЦ" розглядав "укрАінскій вапрос" без участі так званого "ґлави УПЦ Київського і всєя Украіни" Онуфрія, позаяк той не прибув до Москви ніби-то "за станом здоров'я"; щоправда, московський піп-садженець тільки на початку засідання повідомив по відеозв'язку членам "сіноду РПЦ" про стан справ у зв’язку з призначенням в Україні ієрархів Константинопольського Патріархату. Після цього так званий "патріарх московскій кірілл" (чєкіст ґундяєв) повідомив так званому "ґлавє УПЦ МП" Онуфрію: "Ми будєм діскутіровать в сінодє і затєм проінформіруєм вас"
Як єхидно зауважив диякон Андрєй Кураєв: "Власне, це все, що треба знати про "незалежність" Онуфрія від Москви: патріарх московський поінформує митрополита київського про його долю."
І знов характерено, що після зауваження диякона Кураєва у відео на сайті "РПЦ МП" терміново вирізали цю фразу "патріарха кірілла".

Це ж як "враскарячку на шпаґат" довелось стати "смотрящєму" чєкістської секти "РПЦ МП", так званому "ґлавє УПЦ МП" Онуфрію: до Москви не поїхав, але через скайп жбурнув камінюку в бік Константинополя, обхаяв публічно Вселенського Патріарха Варфоломія, і, як і належить справжньому стукачеві перед начальником-чєкістом КҐБ, настукав про перебіг візиту екзархів Константинополя до Києва.
Втім, в Україні перспектива у московського попья лиш одна — світить їм хіба що стати "свящєннікамі" у віддалених і спитих "водкой і боярой" сібірських "пріходах".
Адже Константинополь невдовзі підніме питання: а чому церкви в Україні окуповані якоюсь незрозумілою терористично-псевдорелігійною сектою?

Константинополь усвідомлює, що таке секта "РПЦ МП"

До Києва прибули екзархи Вселенського Патріархату — Його Преосвященство Архієпископ Памфільський і Західної Єпархії УПЦ в США Даніїл і Його Преосвященство Єпископ Едмонтону і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіон.
Вони мали зустріч з Президентом України Петром Порошенком, під час якої передали листа від Вселенського Патріарха Варфоломія, в якому повідомляється про початок надання Автокефалії українському православ'ю.

Зустріч з Екзархами Вселенського Патріархату

Вітаю у Києві у якості екзархів Вселенського Патріархату Його Преосвященство Архієпископа Памфільського і Західної Єпархії УПЦ в США Даніїла і Його Преосвященство Єпископа Едмонтону і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіона. Українці сотні років молилися, щоб мати Єдину Помісну Православну Церкву. Взори українців були спрямовані на Матір-церкву на Константинополь. Приємно, що Господь почув наші молитви. Приємно, що ми спільно пройшли цей шлях і, можна сказати, вийшли на фінішну пряму.Дякую за великий особистий внесок екзархів Вселенського Патріархату Даніїла і Іларіона, щоб Єдина Помісна Православна Церква наблизилася. Ми віримо, це точно стане можливим.

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 17. September 2018

 
Крім того, одним з перших кроків Константинополя було невизнання "анафеми" Гетьмана Івана Мазепи!

Вселенський Патріархат не визнавав канонічною "анафему", яка була накладена на українського Гетьмана Івана Мазепу неканонічною так званою "русской православной церковью".
Про заявив представник Вселенського Патріархату при Всесвітній Раді Церков у Женеві Архієпископ Тельміський Іов.
За його словами, вона була накладена на гетьмана з політичних мотивів.
— "Не дивлячись на накладення Російською Церквою на гетьмана Мазепу неканонічної анафеми, представники Вселенського патріархату її не визнавали, адже вона була накладена з політичних мотивів, як засіб політично-ідеологічних репресій і не мала жодних віросповідних, богословських чи канонічних причин", — заявив Архієпископ Тельміський Іов.

Архієпископ Іов пояснив, що після першого зруйнування россійськими військами Запорожської Січі в 1709 році українське козацтво, яке перейшло під протекторат кримського хана, повернулось під юрисдикцію Константинопольського Патріархату, і Гетьман Іван Мазепа разом із Пилипом Орликом були одними з перших, хто це зробив.

— "На еміґрації в місті Бендери Гетьман Іван Мазепа вільно сповідався у православних священиків Вселенського Патріархату. Саме вони напутствували його на смертному одрі і відпустили від гріхів, а потім і відспівували. Його тіло було покладене в православній церкві містечка Варниця, яка перебувала у юрисдикції Вселенського Патріархату, а згодом його перепоховали у місті Ґалац на Дунаї, де в центральному соборі Свято-Георгієвського монастиря місцевий митрополит відслужив заупокійну службу за спочилим Гетьманом. Цей митрополит був ієрархом Вселенського Патріархату. Отже, можемо говорити, що Гетьман Іван Мазепа помер як вірний Матері-Церкви, Вселенського патріархату!", — наголосив ієрарх Вселенського Патріархату Архієпископ Іов.

Відтак, відтепер прийшов край нескінченним москальським "пляскам на костях" і постійним верещанням "прєдатєль Мазєпа прєдан анафємє волєю царя-батюшкі Пєтра Пєрвоґо". Ні, верещати вони звісно ж будуть і надалі, але тепер є офіціне роз'яснення Вселенського Патріархату:
Так звана "анафєма РПЦ" Гетьману Івану Мазепі не є канонічною і не визнається!

Що ж, непоганий початок, вибито одну з фундаментальних ідіологем московських окупантів!
Вочевидь, Вселенський Патріархат в Константинополі усвідомлює, що так звана "РПЦ МП" — зброя в руках Кремля у гібридній війні проти Світу.

"РПЦ МП" — зброя Кремля!

І правда, адже після того, як псевдорелігійна терористична чєкістська секта "РПЦ МП" у односторонньому поряку вийшла з підпорядкування Матері-Церкви в Константинополі, чому представники цього незрозумілого псевдорелігійного кубла з малозрозумілиим аббревіатурами "РПЦ МП" \ "УПЦ МП" (таке собі "ДНР"\"ЛНР", тільки в навколорелігійному сенсі) окуповують українські церкви, храми й собори, релігійно-культові споруди та архітектурні пам'ятки України?

Як вище вже було звернуто увагу вельмишановного панства — без кровопролиття і без збройного протистояння московське попьё не віддасть українські церкви, храми і собори.
Про це вони говорять відкрито і буквально закликають до цього кровопролиття!

З огляду на цей тривожний заклик, х'тілося би звернути увагу всіх СПРАВЖНІХ вірян, христіян, православних, католиків і представників інших релігійних конфесій, а також, політиків, як українських, так і європейських.
Не можна допустити збройного протистояння, до якого закликає псевдорелігійна терористична чєкістська секта "РПЦ МП"!

Час вже називати речі своїми іменами.
"РПЦ МП" не є релігійною організацією чи тим паче церквою.
"РПЦ МП" — псевдорелігійна терористична секта чєкістів, зброя в руках Кремля.
Необхідно позбавити Кремль цієї зброї!

Мережа "єпархій" терористичної секти "РПЦ МП" обплела увесь Світ. Майже в усіх країнах є їх "церкви" та "єпархії", з яких вони поширюють метастази шовіністичної россійсько-фашистської ідеології "русскоґо міра".
Звертайтесь до західних політиків, звертайте їх увагу на цю зброю Кремля і на цих "воінов хрістових" у рясах, з-під яких стирчать автомати калашнікова!
Необхідно нарешті зупинити це мордорське зло, що поширює метастази "русскоґо міра" по всьому Світові!

Квазі-"церква" "РПЦ МП" має бути знищена!
Квазі-утворення "РФ(россія-фашистская)" має бути знищена!
Москва має бути зруйнована!
Carthago delenda est!!!

Слава Україні!
Героям Слава!
Слава Нації!
Смерть москалям!

 

© Степан Бондаренко — «Український Визвольний Рух Запорожжя»

Постери © Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä» 2018.ІХ.18


В публікації використано матеріяли з відкритих джерел:
© Президент України Петро Порошенко
© «Сerkvarium»
© «Zbruč»
© «5 Канал» © «5 Канал»
© «Релігія в Україні» © «Релігія в Україні»