Перейти до контенту

“Ґолубі міра” що несуть війну

"Ґолубі міра" що несуть війну

 
Мудрі люди недарма кажуть, що Зло завжди маскується під Добро...
Білі й пухнасті голуби миру звідусіль почали воркувати Українцям про мир...
Білі й пухнасті "ґолубі міра" почали нахабно лізти з кожної шпарини!
Ось тільки тінь у "ґолубєй міра" двоголова...

Люди старшого покоління, народжені під совєтською окупацією, чудово знайомі з лицемірною кремлядською риторикою "за мір во всём мірє"„Нам нужен мір! (Желатєльно вєсь!)“.
Чергова хвиля кремлядської риторики "за мір" знову і вкотре накриває інформаційний простір.
„Трактор в полі дир-дир-дир — ми за мир!“


 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

"Мы новый мір пастроім!"

Починаючи з 1917 року й дотепер ця большевистська риторика про "мір" лишається незмінною.
Щоправда, спочатку їх "мірная" риторика була доволі радикальною: "Разжечь пажар міравой вайны!", "Да аснаванья всё разрушить!", "Пастроіть на абломках новый мір!"
І большевики з чєкістами планомірно й небезуспішно втілювали ці тези, постійно промовляючи "мирні" гасла про те, що їм "нужен мір". При цьому, підкреслювалось нерозумним пролєтаріям, що "Коммуніст укажет враґа!"
До того ж, не особливо й приховувалось те, що їм "нужен вєсь мір"! Відверто малювались пропаґандистські плакати про "міровой большевізм", про "всємірную совєтскую рєспубліку", та що й казати, коли "ґєрб СССР" взагалі мав у собі центральним елементом земну кулю, всі континенти якої були замальовані у кривавий червоний колір. Вся ця глобальна амбіція прикрашалась мирними хлібними колосками, обплетеними кривавими стрічками, поверх чого клався сєрп і молот!
"Хочєшь сєй, а хочєшь куй — всё равно получіш ..."

Україна знаходилась в совєтській окупації з 1921 року.
Першу війну проти України Совєти розпочали через місяць після свого "октябрьскоґо" заколоту большевиків, ще коли навіть Україна не проголосила про Незалежність, а лише заявила про автономію у складі Россійской Рєспублікі. Під гаслами "за мір і хлєб" (бо в Пєтроґрадє нічого було жерти) орди большевиків з 1917 року тричі йшли війнами проти України. А також: проти Фінляндії, проти країн Балтії, проти Грузії, Азербайджану, Туркестану і решти середньоазіатських народів...
Зрештою, Україна опинилась в повній окупації в 1921 році, коли була пошматована між квазідержавним утворенням "РСФСР" і улюбленим дітищем Антанти Польщею — це була кривава згода Антанти проти України...
Коли Кремль душив Україну Голодомором — Європа мовчала...

Європа і Америка відвернулись, осліпли й оглухли, і слух та зір у них почав прорізатися тільки щодо сталінської пропаґанди, яку майстерно вкладали у вуха західній авдиторії куплені Кремлем західні журналісти. Вони писали про те, які "економічні дива" є у Совєтської Россії, яка неймовірна індустріалізація, який "щасливий світ" будує товаріщ сталін для рабочіх і крєстьян! Щоправда, не згадувалось, якою страшною ціною ця індустріалізація здобувалась і що це саме буржуї з капіталістами будували Совєтам танкові заводи...

"ВСЁ ДЛЯ ФРОНТА! Дадім красной арміі БОЛЬШЕ ТАНКОВ, самолётов, орудій, пулємётов..." — спонукали совєтскіх рабочіх аґітаційні плакати.
"Хочєшь міра — ґатовься к вайнє!" — верещали тодішні кремлядські пропаґандони та лєвітани.
"НАМ НУЖЕН МІР!" — звідусіль галасувала пропаґанда Кремля, додаючи в ніс "желатєльно вєсь!"
"Мы новый мір пастроім!"
І всілякі "кукриніксы" штампували малюнки-карикатурки про буржуёв-капіталістов, котрі тут же будували сталіну танкові заводи, а для "мирного антуражу" малювались всюди "мирні" плакати про "счастлівую совєтскую жизнь"!
Все подавалось лише в пастельно-червоних тонах: рабочій з молотом, крєстьянка з сєрпом у червоній хустині, усміхнені щасливі обличчя, позаду завалена вітрина продуктової крамниці, а на стіні будинку плакат з усміхненим вошьдём народов з дєвочкой на руцях, обрії колосяться густими полями, садами, десь далеко видніється гребля "ДнєпроҐЕС", димлять труби чисельних заводів і над всім цим у пастельно-рожевому небі літають голуби. І немає ніякого голоду, це все брехні, мовляв, ось же, репортажі Волтера Дюранті, поїздки британського письменника-комуніста Бернарда Шоу і колишнього президента Франції по країні Совєтів — вони теж бачили багаті колгоспи і великі заводи, їли рябчіків на греблі "ДнєпроҐЕС"!!!
А головне — "товаріщ сталін ЗА МІР!!!"

І нарешті Теодор Рузвельт, під впливом цих брехливих аґіток журналіста Дюранті, в листопаді 1933-го офіційно визнає від імені США квазідержавне утворення "Совєтская Россія" країною.
В цей час в Україні щодоби помирало від голоду 25 тисяч Українців...
Щодоби... 25 тисяч...

Зате "журналіст" газети "Нью-Йорк Таймс" Волтер Дюранті отримав "пулітцерівську премію" — бо ж, "за мір пісал"!

У 1936 році СССР з гаслами "за мір" поперлось "асвабаждать уґнєтённых пролєтарієв" в Королівство Іспанії — ну дуже хотілось створити "Іспанскую ССР" після того, як не вдалось створити "Ґєрманскую ССР" 1 травня 1929 року. Що ж, не вийшов "бєрлінскій пєрвамай" — почали "барсєлонскій пєрвамай""Свабоду Каталоніі!", "Viva la Russa! Viva la stalin! Viva la Soviet!"
Іспанія миттю втопилась в крові "terror roja" — "красный тєррор", на виконання якого перекинули тих же катів, котрі щойно напилися крові в Україні. Зброя, танки, літаки, "іспанскіє лётчікі" та "інтербріґады""іхтамнєты" зразка 1936 року.
Танки й літаки проти Іспанії Кремль перекидує через терени Франції.
Все було тоді як і нині, і все під гаслами "Нам нужен мір!"

На щастя, у Іспанії з'явився Каудильйо Франсіско Франко, який врятував свою рідну Іспанію від совєтської окупації.
Втім, війна в Іспанії була лише "хорошей трєніровкой" перед початком Другої Світової війни. Як нині в Сирії.
Тим часом, європейські політики грають в гру "умиротворення".
Франція ще з іспанської війни стоїть враскарячку між Лондоном і Москвою, британський прем'єр Чемберлен грається з Гітлером в "умиротворення" і по черзі віддає фюреру то Австрію, то Чехо-Словаччину.
Задоволений своїм хистом "умиротворителя", Чемберлен з трапу літака у Лондоні кричить "Я привіз МИР цілому поколінню!"
Через два роки літаки "Люфтваффе" будуть бомбити Лондон совєтськими бомбами.
СССР і Третій Райх поділять Європу навпіл "пактом молотова-ріббентроппа" та роздмухають ІІ Світову війну.
Перший рік війни, як і попередні, СССР і Третій Райх будуть найближчими союзниками. Навчені у совєтських льотних школах льотчики "Люфтваффе" на совєтському паливі бомблять совєтськими бомбами Лондон, а товаріщ сталін задоволено хіхікає у вуса та гладить пузо під "простым нєброскім кітєлєм"...
Щоправда, медовий місяць фюрера і вошьдя був нетривалим.
Адік вставить прутня вошьдю аж по самі Москву й Сталінґрад!

...Після Тегерану-1943 аґресивні нотки кремлядської пропаґанди про всесвітнє завоювання були відкладені у шухляду і кривавий "вошьдь народав" джуґашвілі-сталін почав грати роль "міротворца". Відтепер кремлядська риторика "про мір" йшла виключно в рамках тези про "асвабаждєніє міра от фашизьма".
Мрія завоювати Європу нарешті збулась і Совєти вчепились за цей шанс зубами мертвою хваткою.
Рузвельт і Чьорчілль, уклавши угоду з "вошьдём народав", прирекли добру половину Європи на півстоліття совєтської окупації!
Ну а далі "вошьдь народав" джуґашвілі-сталін домігся реалізації всіх своїх мрій: ліквідація Ліги Націй (так, вона була імпотентною, проте, леґітимною) і створення замість неї ООН ім.сталіна; окупація половини Європи і половини Німеччини (окупація Австрії не вдалась); максимальне розширення сфери впливу і контролю Москви на захід...
Далі було створення ядерної зброї і Холодна війна...
Потім хряк хрущов гепав туфльой по трибуні ООН і верещав "нам нужен мір, ми вам пакажем кузькіну мать!", націливши совєтські ядерні ракети з Куби на міста Америки. Потім маразматик брєжнєв тримав в руках ядерну кнопку. Потім чєкіст андропов марив завоюванням Світу але швидко здох! Потім...
І все це звісно ж під невпинні гасла "За мір во всём мірє!"

І щороку сотні, тисячі плакатів, марок, журнальних обкладинок і решти візуальної друкованої продукції зі змальованим "ґолубєм міра"!
Куди не кинь оком у другій половині ХХ століття — всюди були "ґолубі міра"!
Вибух атомної "царь-бомбы" на Новій Землі — і "ґолубі міра"!
Десятки ядерних вибухів на полігонах від "калінінґрада" до Камчатки — і "ґолубі міра"!
Ядерні ракети на Кубі націлені на всі міста США — і "ґолубі міра"!
Атомні субмарини Совєтів шастають під Флоридою, вибухають і тонуть — і "ґолубі міра"!
Лівацькі протести в США "за мір" під прицілом совєтських ракет з Куби, двіжняки обдовбаних і накурених гіппі 1960-х, "Love, sex, drugs, PEACE!" — і "ґолубі міра"!
Проксі-війна Совєтів проти США у В'єтнамі — і "ґолубі міра"!
З нуля створений ядерний комплекс для квазідержавного утворення "КНДР" — і "ґолубі міра"!

Виховані у школі КҐБ палестинські терористи — і "ґолубі міра" в арафатках!
Проксі-війна Совєтів в Єгипті проти Ізраїля і США — і "ґолубі міра" в арафатках!
Вихований Кремлем лідер "Лівійской Джамахєріі" Муаммар Ґаддафі підриває "Боїнг" над Локбері — і "ґолубі міра"!
Збитий Совєтами корейський "Боїнг" — і "ґолубі міра"! Ще один збитий Совєтами корейський "Боїнг" — і "ґолубі міра"!
"Ой, сматрітє, таваріщі, а в Амєрікє нєґров лінчуют!""Свабоду Анжелє Девіс!" — і "ґолубі міра"!
Американська дівчинка Саманта Сміт написала листа андропову — і вчитель плєшенфюрера хуйла атвєтіл дєвачкє: "Нам нужен мір!" та наказав срочна дєвачку пріґласіть в "Артек" щоб показати їй безліч "ґолубєй міра"!

І кабздєц з лєщєнкой дуетом співали:
"Птіца счастья завтрашнєва дня,
Прілєтєла крыльямі звєня,
Выбєрі мєня, выбєрі мєня,
Птіца счастья завтрашнєва дня..."

"ҐОЛУБЬ МІРА"!!!
Всюди, куди не кинь оком — були ці кляті "ґолубі міра"!
Все це "голубяче" божевілля нагадувало нескінченну арію Фіґаро:
"Фіґаро, Фіґаро, Фіґаро, Фіґаро,
Ґóлубі, Ґóлубі, Ґóлубі, Ґóлубі,
Ґóлубі, Ґóлубі, Ґóлубі, Ґóлубі,
Ґóлубі Міра вєздє і вакруґ!!!"

Кожна "Проґрамма Врємя" починалась з гасел про "мір" та протягом години щільно зомбувала населення "1\6 часті суши" відбірною кремлядською пропаґандою з обов'язковими "ґостямі" з якихось африканських чи арабських країн, котрі щось белькотали про те, як "проклятий амєріканскій імпєріалізьм унічтожаєт дружествєнную афріканскую\арабскую социалістічєскую рєспубліку"! Всі відомі терористи, включно з Арафатом і Ґаддафі частенько стирчали в "Проґраммє Врємя". Тогочасні кісілёви розжовували совєтскім ґражданам як "заґніваєт проклятая Амєріка", лякали "Звёзднимі войнамі"; перекладали спіч маразматика брєжнєва "Сосіські сраны сіські-масіські абісчяют палітіку міра""В своєй рєчі Лєонід Ільїч отмєтіл, что социалістічєскіє страны сістєматічєскі обєщают нам політіку міра"; а опісля розповідалось про "повышенныє надоі доярок, ударныє намолоты калхозніков, стахановскіє нормы шахтёрав, впєрёд к камунізьму, таваріщі, вєрнай дароґай ідём!"
А дивитись більше нічого було — три телеканали на весь СССР було! І на всіх телеканалах одне й те ж. Суцільна риторика "за мір", нескінченні розповіді про "достіженія коммунізма" і невпинне перетворення телеглядачів на суцільну біомасу "совєтскій народ" з єдиним для всіх "русскім язиком"! З розваг: мультики, дитячі й художні фільми, навскрізь прошиті совєтською пропаґандою та двічі на рік андроповський серіал "17 мґновєній вєсни" — зразок чєкістської пропаґанди, яким виховано не одне покоління нинішніх ватніків з усима цими "планамі Даллеса", тощо...
І безперервна мантра-риторика "про мір" з "ґолубямі міра"!

Телебачення, радіо, газети, журнали, книжки, відривні настінні календарі й перекладні настільні календарі, кишенькові календарики "Ґосстраха", колекції марок для філателістів, вимпели, прапори, прапорці, значки, сувеніри, статуетки для кабінетів партработніков і політпропаґанди, статуетки для ширпотреба, дешева біжутерія, ґудзики, одяг, труси, майки, футболки, спортивні костюми, шарфіки, шалики, шапки-пєтушкі, пересувні наклейки, дитячі розмальовки, набір "Юный выжиґатєль", конструктор "Сдєлай сам", дитячі іграшки, мультик "Ну, поґоді!", журнал для малечі "Вєсёлыє Картінкі", дитячій журнал "Мурзілка", газета "Піонєрская правда", малюнки на шухлядах і на стінах в дитсадках і школах, 1 червня діточок змушували намалювати безліч "ґолубєй міра" на площах міст, поклеїти безліч апплікацій, зліпити безліч пластилінових "ґолубєй міра", намалювати безліч малюнків на виставку в ЦДЮТ, цей же "ґолубь міра" був постійною символікою міжнародного "Московскоґо молодёжноґо фєстіваля", а ще аґітплакати, транспаранти, і в кожному населеному пункті мозаїчне панно на всю стіну дома культури чи дворца спорта — ВСЮДИ БУВ ЦЕЙ ОСТОГИДЛИЙ "ҐОЛУБЬ МІРА"!!!

І всі чудово знали, що це — лицемірство!
І всі знали, що "СССР с кєм хочєт, с тєм і ґранічіт!"
І всі знали, що СССР воює проти Цивілізованого Світу: в Кореї, В'єтнамі, Лаосі, Камбоджі, Йємені, Лівії, Сирії, Єгипті, Судані, Ефіопії, Ерітреї, Сомалі, Конго (Заїрі), Уганді, Руанді, Бурунді, Анголі, Намібії, Мозамбіку, Мадагаскарі, Чад, Парагвай, Уругвай, Венесуела, Нікараґуа, Панама, Куба і зрештою поділений навпіл Берлін... І це тільки Холодна війна — перелік деяких "локальних конфліктів" після ІІ Світової, які роздмухував Кремль, поставляючи туди безліч зброї, звинувачуючи в усьому Америку і закликаючи з трибун сталінської ООН про "мір"!
Проксі-війна (proxy-war) — це "прихована війна", якщо дослівно перекласти — війна, котру ведуть руками третьої сторони, будь то країна-сателліт чи терористи. І Кремль використовує тактику гібридних та проксі-війн вже сто років поспіль!
Всюди Кремль вів свої проксі-війни з "іхтамнєтамі" протягом всього ХХ століття!
І всі в Країні Совєтів знали, що СССР постійно воює проти Цивілізованого Світу.
Але ж: „Трактор в полі дир-дир-дир — ми за мир!“

Людство у ХХ столітті пережило дві Світові війни, роздмухані москалями, і ядерну Холодну війну під крильцями цього кремлядського "ґолубя міра"!
Ось так і був "построєн новый мір"!
"Совєтскій мір!" Кривавий мір Кремля!
І ми всі в ньому нині живемо!..

Ну а з новітньої історії — 9\11 — день, коли Світ змінився назавжди…
Кремль розпочав нову, ІІІ Світову війну, зруйнувавши хмарочоси в Нью-Йорку.
І "маладой чєкіст", новий "ҐОЛУБЬ МІРА", закликав Світ стати під його чєкістскоє крило "в барьбє с тєррарізьмай".
"АПАТАМУШТА НАМ НУЖЕН МІР! (желатєльно вєсь!)"
("А кто нє хочєт міра — тєх замочім в сортірє!")


 

ПОТОЧНІ РЕАЛІЇ

Перефарбовані "ґолубі і ґалубкі міра" з двоголовою тінню

"Гулі-гулі хулі-хулі!"
Нині "ґолубі міра" знов поперли з кожної шпарини.
Оглянемо ситуацію станом на вересень 2018 року.

Глобальна соцмережа "Facebook" до Міжнародного дня Миру 21 вересня пропонувала розмістити анімацію з Голубом Миру.
Чудова ідея, якщо не зважати на той факт, що з 2011 року глобальна соцмережа фактично куплена Кремлем за космічні суми вічнозелених, і з початком війни перетворилась на ФСБук! Цукерберґ, не згадуючи про поїздку до Москви перед війною та цілування ХУйлом в пупік, запевняв, що "в дублінском офісє нєт рєбят із Россіі, там сідят індуси". Зрозуміло, що "індуси" далекі від всіх цих тонкощів про якийсь там "конфлікт на юґа-вастокє Украіны", (насправді — ні, бо не "індуси" там сидять, а гопота із пітєрскіх падваротєн), тому багатьох Українців відверто дратував цей лицемірний ФСБучний "ґолубь міра".
Це не Українцям треба його показувати, а тим, хто постійно роздмухує війни!

Настирливо полізли ці "ґолубі міра" і у віртуальному, і в реальному просторі.
Кожен негідник починає обліплюватись білим пір'ячком, крутити дупою і воркувати "Нам нужен мір!"
З кожного гадського кубла почали вилазити "ґолубі міра"!

Кубла кремлядських сепаратистів і коллабораціоністів ніде з України не пощезли за ці 5 років війни.
Одне з таких кубл — відомий пшонний паханат на Запорожжі, між окупованими теренами Криму й Донеччини.
Не зрозуміло, чому за 5 років війни ось це активне кодло не ліквідоване? Де фізичні ліквідації всіх цих кремлядських коллабораціоністів, цих місцевих царьків і пшонних подільників, які регулярно розхитують прифронтовий край і намагаються "пробіть крымскій коррідор" для Хуйла... Чому ми не бачимо відстрелені голови всіх цих ХуйлоКумів, Є.баліцкіх, "православних сук" новінскіх, ковалєвскіх і королєвскіх? Коли нарешті прийде усвідомлення, що гарний сепаратист — мертвий сепаратист?
Вони ж приведуть сюди россійсько-фашистського аґрессора!

Позаяк безкарність породжує вседозволеність, ці гадські кубла почали вилазити!
Спочатку ці гадські кубла причаїлись, притихли, а ближче до передвиборчих перегонів почали виповзати своїми гадськими серпентаріями й натягувати на себе опудала "ґолубєй міра".

Ось, наприклад, юлія королєвская і юлія ковалєвская — дві юлії, вкупі не гірше за одну юлію з "новим курсом".
Якщо юлія королєвская вже відома своєю політичною проституцією за часів донбасскоґо паханата (була у неї своя партія "впєрдє!"), то юлія ковалєвская зазвичай воліє перебувати в тіні, позаяк це головна "смотрящая" артёма пшонкі і зве себе "сєрой кардіналкой партіі рєґіонов".
А тепер "смотрящая пшонноґо паханата" зі зміїною пикою виповзла з нори аґітувати "за мір", причому, націлившись аж на ОБСЄ, ПАРЄ та ООН, щоб розповідати з міжнародних трибун як "кієвская хунта бамбіт ґарада дамбасса".
Бачте, ці дві мерзенні українофобки зібрали навколо себе гадський серпентарій ще більш огидних тьоток із ну дуууже "мирними" виразами зміїних пик і вони оце аґітують "за мір", обізвавши себе "Жінки за мир".
"Жинкы за руSSкій мір"!

Тьотки зі зміїними пиками зібрані на теренах Запорожського краю, між іншим.
Якщо коли зустрінете цих потвор — миттєво стріляйте в гадські голови!
Файна гадюка — дохла гадюка!

Інколи доходить до смішного.
Опудало "ґолубкі міра" натягнула на себе й відома у вузьких колах ірма крат — шльондра, котру разом зі штепою тягали "по-подвалам" Слов'янська бойовики ґіркіна-диркіна. Цю мандалайку довелось звільняти, але потім воно втекло назад до бойовиків, валандалась там деякий час і припленталась назад до столиці з хуйлокумівським сєпаром рубаном.
Схоже таки, це сущєство змогло насмоктати на власну "будуЮщую партію" + SMM бонусом, себто, на рекламку в соцсєті ФСБук. Тож, тепер воно вилазить рекламою по стрічкам з білим голубом, під яким підпис (цитата): "Антимайдан + Майдан = Сильна Україна".

Дописи всі виключно українською мовою, щоб типу "нє палєвно".
Уявляєте? На кого це розраховано — невідомо, але 400 "любітєлів клубнічкі" знайшлось.
Остання "новасть" на цій чудернацькій сторінці — входження хуйлокумовского екс-власника "тєлє-анала 112" мураєва в "партію" ірми крат.
Даруйте, але чомусь згадався старий вульгарний анекдот (ну що ще могло згадатись при асоціації з ірмою крат?)
Перефразовано:
Прийшла ірма крат до гінекології:
— Доктор, у мєня ТАМ мышка живьот!
— МЬІШКА?!? Уяссє! Мышь в піzdє - аріґінальна! Ну-ка, ну-ка, дорогуша, ложитєсь, ґлянєм... Хм...
Курва проФФесійно лягає на гінекологічне знаряддя, задирає високо ляшки, запалює "біломорину", пхає її в mundstück, флеґматично спостерігає за дохтором.
Той починає огляд.
— Є[email protected]@ть! Да тут КІРПІЧ!!!
Курва ірма крат, витягаючи з пельки mundstück з "біломориною", прокуреним басом мовить флеґматично:
— Вот-вот. А за кірпічом живьот мышка!

🙂

Хто ще слідом за цією лярвою виповзе в опудалах "ґолубєй міра"? Які там у нас найбільш марґінальні персонажі: неля штепа, немита портянка монтянка, педофіл шарій? Відьми анна ґєрман та інна боґословская? ХуйлоКум?
Ну, з бабой юлєй зрозуміло — вже давно виповзла й будує свою сабачу хатку, себто, "card house" з блок-чєйнами та зубожілими IT-прінтерами, бо таким Вона бачить свій "новий курс на РФ".

А опісля Різдвяних Свят попре ціла навала різноманітних перефарбованих "ґолубєй міра", причому йти будуть двома фронтами: замасковані під "патріотів" у вишиванках з риторикою про "мир", і відверті сепаратисти з вимогами "вєрнуть взад мір с братской рассієй".
Власне, вже лізуть...

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Георгій Тука звертає увагу на те, як чисельні кремлядські "ґолубі міра" починають атакувати Україну.

У 2015 році волонтерам сайту «Миротворець» стало доступне листування так званої "міністра ДНР" зі своїм россійським куратором. У листуванні "шеф" докладно інструктував недосвідчену підопічну яким чином потрібно створювати фейкові ГО (громадські об'єднання), лояльні й підконтрольні Кремлю. Йшлося про використання наративів, популярних на "проклятому" Заході: боротьба за права людини, боротьба за мир, боротьба за свободу слова, за права дітей тощо.
Відразу кинулися в очі два фактори: кремлівські наративи у всіх темах і ...використання української символіки та кольорів українського прапора.
Як і які використовуються наративи?
Наприклад, "борьба за прєєкращєніе войны", "борьба за мір".
У цій темі слід, зображаючи образ жертви, вимагати: "прєкращєніє оґня Украіной", "прєкращєніє обстрєлов ЗСУ мірных кварталов", "прєкращєніє унічтоженія мірного насєлєнія Донбасса", та інше. Вимоги слід підкріплювати "свідєтєльствамі очєвідцев", "фотоґрафіямі разрушенных зданій", "фотоґрафіямі сґоревших домов на фонє брошеных дєтскіх іґрушек, музыкальных інструмєнтов, бытовых пріборов".
Боротьбу "за права дєтєй" слід висвітлювати в контексті "Кієв бомбіт школы", "Хунта разрушаєт дєтскіє сады", "дєті нє моґут ходіть в школу із-за постоянных обстрєлов ЗСУ", тощо.
Слід вживати словосполучення "ґражданская война", "ґражданскій конфлікт", "братскіє народы", "мы одін народ", тощо.

Цинізм полягає в тому, що "спящіє кварталы дамбасса" обстрелюють війська РФ, щоб звинувачувати в цьому ЗСУ. І такі обстріли відбуваються не лише на лінії зіткнення, а й глибоко у ворожому тилу на окупованих теренах Донеччини, позаяк ЗСУ фізично не могла би обстрілювати Торез чи Шахтарськ, наприклад, або якесь Ізваріно, по якому регулярно гамселили з околиць ростовського міста Донєцк.
Також пригадується і те, як россійсько-фашистські бойовики й загарбники прикривались взятими у заручники дітьми, викрадали дітей України на окупованих теренах Української Донеччини й вивозили на територію квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)", причому, кіднеппінґом керувала особисто нині дохла терористка "Доктор Ліза". Невідомо, скільки дітей було викрадено і яка їх подальша доля...

Не забудуть в Україні і россійсько-фашистські "парады плєнных укров" та зафіксовані чисельні факти нелюдських тортур і знущання над полоненими...
У перехоплених інструкціях кремлядського куратора особливо цинічним виглядають інструкції по використанню родичів українських вояків, які потрапили в полон. Цих, убитих горем людей, Кремль теж не залишив без уваги.
Куратор Кремля наголошував, що слід акцентувати увагу на тому, що це "Кієв послал іх на войну", "Украіна іх бросіла", "Порошенко нє хочєт іх освобождать", "Порошенко должен доґоваріваться с Донєцком і Луґанском" і тому подібне.

Окремо варто відзначити наратив про так звані "прямыє пєрєґоворы с Донєцком і Луґанском".
Цю тезу варто, на думку кремлядського куратора, прив'язувати до всіх посилів ГО: від "миру", до дітей.
Суть ідеї полягає в бажанні квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" повторити "сценарій ПМР", коли Кішенеу, поступившись тиску Москви, погодився почати переговори з квазіутворенням "Пріднєстровская Молдавская Рєспубілка". Наступного дня Москва зробила крок в сторону: "А мы нє сторона конфлікта! Ми - міротворцы-наблюдатєлі! Вы дооґоварівайтєсь, а мы будєм наблюдать і савєтавать!" Відтак, Молдова на довгі роки лишилась зв'язана цим штучно-створеним "конфліктом" з квазіутворенням Кремля "ПМР".
Якщо саме так станеться з квазіутвореннями "ДНР"\"ЛНР", як з квазіутворенням "ПМР" — відтоді жодних докорів в бік квазідержавного утворення-аґресора "РФ(россія-фашистская)", жодного тиску, жодних санкцій...
Ось що хочуть нам впарити прихильники "прямых пєрєґоворов с Донєцком і Луґанском"!
І так в усіх напрямках. Усюди слід підкреслювати негативну роль України і вимагати, вимагати, вимагати.
Іноді слід говорити слова "блаґодарності Россіі і лічно Владімір-Владіміравічу Пукіну за помащь народу Дамбасса, каторый страдаєт ат ґєнацЫда".

І ось, інструкції Кремля поступово матеріалізуються.
Варто зазначити, що на Заході тренди "миротворчості" та "умиротворення" нині в моді, а відтак королєвская і ковалєвская доволі вдало проштовхують своїх "борцунь за мір" не лише всередині України, але й на міжнародній арені: спочатку — різного роду, форуми, конференції та круглі столи. Потім — ПАРЄ, ОБСЄ, ООН... Та сама сталінська ООН...

Причому, інструкції Кремля матеріалізуються і в площині західних трендів ґендерної рівності — є "ґолубкі міра", а є й "ґолубі міра"!
Спочатку засвітилися мадами королєвская і ковалєвская зі своїм "ҐО" "Жінки за мир".
А слідом і "ґолубі міра" вилізли в особі партії "Розумна сила" під орудою такого собі алєксандра соловьёва.

Ця з дозволу сказати "партія" створена, в основному, колишніми мєнтами, СБУшниками й податківцями, які не пройшли люстрацію. Не варто забувати, що, хоча вони й "колишні", але зв'язків в середовищі силовиків у них залишилося достатньо. Ось і полетіли ці кремлядські "ґолубі міра" в окупований Луганськ. Ні, прибули вони туди не для того, щоб партизанити, не для того, щоб їх виганяти россіянських "казачков", не для того, щоб виводити з ладу россійсько-фашистську військову техніку. Ні в якому разі! Прибули вони туди — з "ґуманітарной міссієй": розповісти "коллєґам" про те, що саме "Кієв нє хочєт міра на Донбассє, Кієв вінават в вайнє!". Радісно потискуючи руки своїм "братьям", ці виродки забувають, що саме ці їхні "коллєґі" полюють на про-українських мешканців Луганщини, саме ці "коллєґі" катують "на подвалє" українських полонених...
Ці "ґолубі міра" з "розумної сили" не випадково роблять "братскоє фото" на тлі Луганського вокзалу з написом "залізничний" українською мовою...

Все має виглядати як суто українське, українською мовою, з українськими назвами, кольорами, символікою, навіть з українською мовою за потреби.
Ворог мімікрує і камуфлюється...

ОФІЦІОЗ

Верховний Головнокомандувач:
„Україну обсіли "ґолубі міра" з тінню двоголового орла“

Верховний Головнокомандувач ЗСУ і Президент України Петро Порошенко у своєму щорічному посланні до Верховної Ради України звернув увагу на появу чисельних "ґолубєй міра" з тінню двоголового орла, а також підкреслив, що Україні не варто звертати увагу на намагання "РФ" та пророссійських сил добитися "компромісу" у питанні Криму та Донеччини, адже насправді таке примирення буде на россійських умовах.

Верховний Головнокомандувач:
„Фітіль війни — в Москві“

До уваги вельмишановного панства повний виступ Верховного Головнокомандувача ЗСУ і Президента України Петра Порошенка в парляменті:

Перша реакція світу на окупацію Криму виявилася напрочуд млявою та беззубою. Та навіть тепер – після тисяч спричинених Росією жертв на Донбасі, після MH17, після Сирії, після Солсбері – на Заході чимало охочих зазирнути Путіну в душу, чи ще не знаю куди.Глибоко помиляється той, хто думає, ніби російська агресія забезпечує нам автоматичну підтримку на Заході. За підтримку треба боротися щодня. За чотири з половиною роки нам вдалося не просто створити і зберегти потужну трансатлантичну коаліцію на підтримку України, а й значно розширити і зміцнити її.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 20 вересня 2018 р.

 

Говорячи про європейські країни, Верховний Головнокомандувач і Президент України зауважив, що будь-які поступки Кремлю без відновлення територіальної цілісності України, стануть поразкою права і свободи, програшем демократичної Європи та перемогою "авторитарної Азіопії".

„Перша реакція світу на окупацію Криму виявилася напрочуд млявою та беззубою. Та навіть тепер – після тисяч спричинених Россією жертв на Донбасі, після MH17, після Сирії, після Солсбері – на Заході чимало охочих зазирнути Путіну в душу, чи ще не знаю куди.
Глибоко помиляється той, хто думає, ніби россійська агресія забезпечує нам автоматичну підтримку на Заході. За підтримку треба боротися щодня.
За чотири з половиною роки нам вдалося не просто створити і зберегти потужну трансатлантичну коаліцію на підтримку України, а й значно розширити і зміцнити її.“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко

Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко підкреслив, що мир — це красива й приваблива обгортка, куди можна покласти що завгодно. Тому не варто забувати, що ворог прийшов не по Крим чи Донбас, а по всю Україну, адже без неї неможливо відбудувати імперію.

„І фітіль війни, і ключі від миру знаходяться не в Києві, не в Брюсселі, і не у Вашинґтоні. Вони — у Москві. Мир нам принесе не умиротворення і не згода на умови Россії. До справжнього і справедливого миру нас приведе лише зміцнення обороноздатності країни, посилення армії, укріплення дипломатичного корпусу та посилення єдності всередині країни.“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко

Ми не допустимо реваншу - ніколи Росія не повернеться в Україну

Ми не допустимо реваншу - ніколи Росія не повернеться в Україну. Ми завжди пам’ятатимемо, що заплатили за це дуже високу ціну: 2911 українських героїв віддали своє життя на фронті за саме право нашого вибору. Тому ми будемо діяти рішуче, наполегливо і сміливо. Боротьба за незалежну соборну Україну триває, але ми вийдемо з цієї боротьби переможцями.

Опубліковано Петром Порошенком Субота, 22 вересня 2018 р.

 

„Ми не допустимо реваншу — ніколи Росія не повернеться в Україну.
Ми завжди пам’ятатимемо, що заплатили за це дуже високу ціну: 2911 українських героїв віддали своє життя на фронті за саме право нашого вибору. Тому ми будемо діяти рішуче, наполегливо і сміливо. Боротьба за Незалежну Соборну Україну триває, але ми вийдемо з цієї боротьби переможцями.“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко

Верховний Головнокомандувач ЗСУ і Президент України Петро Порошенко особливо наголосив на тому, що ворог мімікрує і під маскою "ґолубєй міра" намагається вкотре нав'язати Україні свій "русскій мір".

„А тим часом у нас самих всю країну обтикано біґбордами із закликами до компромісу з аґресором, ледве не кожен стовп обсіли "голуби миру", тільки тінь від них — наче від двоголового орла! І хай вас не вводить в оману заспокійливе воркування, бо у дзьобах цих горлиць — насіння миру на россійських умовах“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко


 

МАТЕРІЯЛ УКЛАДЕНО:
Інформація з офіційних джерел:
© Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко
© Адміністрація Президента України
ІСТОРИЧНА ДОВІДКА — © Dem'än Dzüba
ПОТОЧНІ РЕАЛІЇ — © Степан Бондаренко
Постери: © Dem'än Dzüba, © Біндер, а також постери і плакати з відкритих джерел.
2018.ІХ.22
© «Porohivnyçä»