Перейти до контенту

“Ґолубі міра” ХХ століття

"Ґолубі міра" ХХ століття

 
„Трактор в полі дир-дир-дир — ми за мир!“
Люди старшого покоління, народжені під совєтською окупацією, чудово знайомі з лицемірною кремлядською риторикою "за мір во всём мірє"„Нам нужен мір! (Желатєльно вєсь!)“.
Чергова хвиля кремлядської риторики "за мір" знову і вкотре накриває інформаційний простір.
Білі й пухнасті "ґолубі міра" починають нахабно лізти з кожної шпарини!
Ось тільки тінь у "ґолубєй міра" двоголова...


 

"Мы новый мір пастроім!"

Починаючи з 1917 року й дотепер ця большевистська риторика про "мір" лишається незмінною.
Щоправда, спочатку їх "мірная" риторика була доволі радикальною: "Разжечь пажар міравой вайны!", "Да аснаванья всё разрушить!", "Пастроіть на абломках новый мір!"
І большевики з чєкістами планомірно й небезуспішно втілювали ці тези, постійно промовляючи "мирні" гасла про те, що їм "нужен мір". При цьому, підкреслювалось нерозумним пролєтаріям, що "Коммуніст укажет враґа!"
До того ж, не особливо й приховувалось те, що їм "нужен вєсь мір"! Відверто малювались пропаґандистські плакати про "міровой большевізм", про "всємірную совєтскую рєспубліку", та що й казати, коли "ґєрб СССР" взагалі мав у собі центральним елементом земну кулю, всі континенти якої були замальовані у кривавий червоний колір. Вся ця глобальна амбіція прикрашалась мирними хлібними колосками, обплетеними кривавими стрічками, поверх чого клався сєрп і молот!
"Хочєшь сєй, а хочєшь куй — всё равно получіш ..."

Україна знаходилась в совєтській окупації з 1921 року.
Першу війну проти України Совєти розпочали через місяць після свого "октябрьскоґо" заколоту большевиків, ще коли навіть Україна не проголосила про Незалежність, а лише заявила про автономію у складі Россійской Рєспублікі. Під гаслами "за мір і хлєб" (бо в Пєтроґрадє нічого було жерти) орди большевиків з 1917 року тричі йшли війнами проти України. А також: проти Фінляндії, проти країн Балтії, проти Грузії, Азербайджану, Туркестану і решти середньоазіатських народів...
Зрештою, Україна опинилась в повній окупації в 1921 році, коли була пошматована між квазідержавним утворенням "РСФСР" і улюбленим дітищем Антанти Польщею — це була кривава згода Антанти проти України...
Коли Кремль душив Україну Голодомором — Європа мовчала...

Європа і Америка відвернулись, осліпли й оглухли, і слух та зір у них почав прорізатися тільки щодо сталінської пропаґанди, яку майстерно вкладали у вуха західній авдиторії куплені Кремлем західні журналісти. Вони писали про те, які "економічні дива" є у Совєтської Россії, яка неймовірна індустріалізація, який "щасливий світ" будує товаріщ сталін для рабочіх і крєстьян! Щоправда, не згадувалось, якою страшною ціною ця індустріалізація здобувалась і що це саме буржуї з капіталістами будували Совєтам танкові заводи...

"ВСЁ ДЛЯ ФРОНТА! Дадім красной арміі БОЛЬШЕ ТАНКОВ, самолётов, орудій, пулємётов..." — спонукали совєтскіх рабочіх аґітаційні плакати.
"Хочєшь міра — ґатовься к вайнє!" — верещали тодішні кремлядські пропаґандони та лєвітани.
"НАМ НУЖЕН МІР!" — звідусіль галасувала пропаґанда Кремля, додаючи в ніс "желатєльно вєсь!"
"Мы новый мір пастроім!"
І всілякі "кукриніксы" штампували малюнки-карикатурки про буржуёв-капіталістов, котрі тут же будували сталіну танкові заводи, а для "мирного антуражу" малювались всюди "мирні" плакати про "счастлівую совєтскую жизнь"!
Все подавалось лише в пастельно-червоних тонах: рабочій з молотом, крєстьянка з сєрпом у червоній хустині, усміхнені щасливі обличчя, позаду завалена вітрина продуктової крамниці, а на стіні будинку плакат з усміхненим вошьдём народов з дєвочкой на руцях, обрії колосяться густими полями, садами, десь далеко видніється гребля "ДнєпроҐЕС", димлять труби чисельних заводів і над всім цим у пастельно-рожевому небі літають голуби. І немає ніякого голоду, це все брехні, мовляв, ось же, репортажі Волтера Дюранті, поїздки британського письменника-комуніста Бернарда Шоу і колишнього президента Франції по країні Совєтів — вони теж бачили багаті колгоспи і великі заводи, їли рябчіків на греблі "ДнєпроҐЕС"!!!
А головне — "товаріщ сталін ЗА МІР!!!"

І нарешті Теодор Рузвельт, під впливом цих брехливих аґіток журналіста Дюранті, в листопаді 1933-го офіційно визнає від імені США квазідержавне утворення "Совєтская Россія" країною.
В цей час в Україні щодоби помирало від голоду 25 тисяч Українців...
Щодоби... 25 тисяч...

Зате "журналіст" газети "Нью-Йорк Таймс" Волтер Дюранті отримав "пулітцерівську премію" — бо ж, "за мір пісал"!

У 1936 році СССР з гаслами "за мір" поперлось "асвабаждать уґнєтённых пролєтарієв" в Королівство Іспанії — ну дуже хотілось створити "Іспанскую ССР" після того, як не вдалось створити "Ґєрманскую ССР" 1 травня 1929 року. Що ж, не вийшов "бєрлінскій пєрвамай" — почали "барсєлонскій пєрвамай""Свабоду Каталоніі!", "Viva la Russa! Viva la stalin! Viva la Soviet!"
Іспанія миттю втопилась в крові "terror roja" — "красный тєррор", на виконання якого перекинули тих же катів, котрі щойно напилися крові в Україні. Зброя, танки, літаки, "іспанскіє лётчікі" та "інтербріґады""іхтамнєты" зразка 1936 року.
Танки й літаки проти Іспанії Кремль перекидує через терени Франції.
Все було тоді як і нині, і все під гаслами "Нам нужен мір!"

На щастя, у Іспанії з'явився Каудильйо Франсіско Франко, який врятував свою рідну Іспанію від совєтської окупації.
Втім, війна в Іспанії була лише "хорошей трєніровкой" перед початком Другої Світової війни. Як нині в Сирії.
Тим часом, європейські політики грають в гру "умиротворення".
Франція ще з іспанської війни стоїть враскарячку між Лондоном і Москвою, британський прем'єр Чемберлен грається з Гітлером в "умиротворення" і по черзі віддає фюреру то Австрію, то Чехо-Словаччину.
Задоволений своїм хистом "умиротворителя", Чемберлен з трапу літака у Лондоні кричить "Я привіз МИР цілому поколінню!"
Через два роки літаки "Люфтваффе" будуть бомбити Лондон совєтськими бомбами.
СССР і Третій Райх поділять Європу навпіл "пактом молотова-ріббентроппа" та роздмухають ІІ Світову війну.
Перший рік війни, як і попередні, СССР і Третій Райх будуть найближчими союзниками. Навчені у совєтських льотних школах льотчики "Люфтваффе" на совєтському паливі бомблять совєтськими бомбами Лондон, а товаріщ сталін задоволено хіхікає у вуса та гладить пузо під "простым нєброскім кітєлєм"...
Щоправда, медовий місяць фюрера і вошьдя був нетривалим.
Адік вставить прутня вошьдю аж по самі Москву й Сталінґрад!

...Після Тегерану-1943 аґресивні нотки кремлядської пропаґанди про всесвітнє завоювання були відкладені у шухляду і кривавий "вошьдь народав" джуґашвілі-сталін почав грати роль "міротворца". Відтепер кремлядська риторика "про мір" йшла виключно в рамках тези про "асвабаждєніє міра от фашизьма".
Мрія завоювати Європу нарешті збулась і Совєти вчепились за цей шанс зубами мертвою хваткою.
Рузвельт і Чьорчілль, уклавши угоду з "вошьдём народав", прирекли добру половину Європи на півстоліття совєтської окупації!
Ну а далі "вошьдь народав" джуґашвілі-сталін домігся реалізації всіх своїх мрій: ліквідація Ліги Націй (так, вона була імпотентною, проте, леґітимною) і створення замість неї ООН ім.сталіна; окупація половини Європи і половини Німеччини (окупація Австрії не вдалась); максимальне розширення сфери впливу і контролю Москви на захід...
Далі було створення ядерної зброї і Холодна війна...
Потім хряк хрущов гепав туфльой по трибуні ООН і верещав "нам нужен мір, ми вам пакажем кузькіну мать!", націливши совєтські ядерні ракети з Куби на міста Америки. Потім маразматик брєжнєв тримав в руках ядерну кнопку. Потім чєкіст андропов марив завоюванням Світу але швидко здох! Потім...
І все це звісно ж під невпинні гасла "За мір во всём мірє!"

І щороку сотні, тисячі плакатів, марок, журнальних обкладинок і решти візуальної друкованої продукції зі змальованим "ґолубєм міра"!
Куди не кинь оком у другій половині ХХ століття — всюди були "ґолубі міра"!
Вибух атомної "царь-бомбы" на Новій Землі — і "ґолубі міра"!
Десятки ядерних вибухів на полігонах від "калінінґрада" до Камчатки — і "ґолубі міра"!
Ядерні ракети на Кубі націлені на всі міста США — і "ґолубі міра"!
Атомні субмарини Совєтів шастають під Флоридою, вибухають і тонуть — і "ґолубі міра"!
Лівацькі протести в США "за мір" під прицілом совєтських ракет з Куби, двіжняки обдовбаних і накурених гіппі 1960-х, "Love, sex, drugs, PEACE!" — і "ґолубі міра"!
Проксі-війна Совєтів проти США у В'єтнамі — і "ґолубі міра"!
З нуля створений ядерний комплекс для квазідержавного утворення "КНДР" — і "ґолубі міра"!

Виховані у школі КҐБ палестинські терористи — і "ґолубі міра" в арафатках!
Проксі-війна Совєтів в Єгипті проти Ізраїля і США — і "ґолубі міра" в арафатках!
Вихований Кремлем лідер "Лівійской Джамахєріі" Муаммар Ґаддафі підриває "Боїнг" над Локбері — і "ґолубі міра"!
Збитий Совєтами корейський "Боїнг" — і "ґолубі міра"! Ще один збитий Совєтами корейський "Боїнг" — і "ґолубі міра"!
"Ой, сматрітє, таваріщі, а в Амєрікє нєґров лінчуют!""Свабоду Анжелє Девіс!" — і "ґолубі міра"!
Американська дівчинка Саманта Сміт написала листа андропову — і вчитель плєшенфюрера хуйла атвєтіл дєвачкє: "Нам нужен мір!" та наказав срочна дєвачку пріґласіть в "Артек" щоб показати їй безліч "ґолубєй міра"!

І кабздєц з лєщєнкой дуетом співали:
"Птіца счастья завтрашнєва дня,
Прілєтєла крыльямі звєня,
Выбєрі мєня, выбєрі мєня,
Птіца счастья завтрашнєва дня..."

"ҐОЛУБЬ МІРА"!!!
Всюди, куди не кинь оком — були ці кляті "ґолубі міра"!
Все це "голубяче" божевілля нагадувало нескінченну арію Фіґаро:
"Фіґаро, Фіґаро, Фіґаро, Фіґаро,
Ґóлубі, Ґóлубі, Ґóлубі, Ґóлубі,
Ґóлубі, Ґóлубі, Ґóлубі, Ґóлубі,
Ґóлубі Міра вєздє і вакруґ!!!"

Кожна "Проґрамма Врємя" починалась з гасел про "мір" та протягом години щільно зомбувала населення "1\6 часті суши" відбірною кремлядською пропаґандою з обов'язковими "ґостямі" з якихось африканських чи арабських країн, котрі щось белькотали про те, як "проклятий амєріканскій імпєріалізьм унічтожаєт дружествєнную афріканскую\арабскую социалістічєскую рєспубліку"! Всі відомі терористи, включно з Арафатом і Ґаддафі частенько стирчали в "Проґраммє Врємя". Тогочасні кісілёви розжовували совєтскім ґражданам як "заґніваєт проклятая Амєріка", лякали "Звёзднимі войнамі"; перекладали спіч маразматика брєжнєва "Сосіські сраны сіські-масіські абісчяют палітіку міра""В своєй рєчі Лєонід Ільїч отмєтіл, что социалістічєскіє страны сістєматічєскі обєщают нам політіку міра"; а опісля розповідалось про "повышенныє надоі доярок, ударныє намолоты калхозніков, стахановскіє нормы шахтёрав, впєрёд к камунізьму, таваріщі, вєрнай дароґай ідём!"
А дивитись більше нічого було — три телеканали на весь СССР було! І на всіх телеканалах одне й те ж. Суцільна риторика "за мір", нескінченні розповіді про "достіженія коммунізма" і невпинне перетворення телеглядачів на суцільну біомасу "совєтскій народ" з єдиним для всіх "русскім язиком"! З розваг: мультики, дитячі й художні фільми, навскрізь прошиті совєтською пропаґандою та двічі на рік андроповський серіал "17 мґновєній вєсни" — зразок чєкістської пропаґанди, яким виховано не одне покоління нинішніх ватніків з усима цими "планамі Даллеса", тощо...
І безперервна мантра-риторика "про мір" з "ґолубямі міра"!

Телебачення, радіо, газети, журнали, книжки, відривні настінні календарі й перекладні настільні календарі, кишенькові календарики "Ґосстраха", колекції марок для філателістів, вимпели, прапори, прапорці, значки, сувеніри, статуетки для кабінетів партработніков і політпропаґанди, статуетки для ширпотреба, дешева біжутерія, ґудзики, одяг, труси, майки, футболки, спортивні костюми, шарфіки, шалики, шапки-пєтушкі, пересувні наклейки, дитячі розмальовки, набір "Юный выжиґатєль", конструктор "Сдєлай сам", дитячі іграшки, мультик "Ну, поґоді!", журнал для малечі "Вєсёлыє Картінкі", дитячій журнал "Мурзілка", газета "Піонєрская правда", малюнки на шухлядах і на стінах в дитсадках і школах, 1 червня діточок змушували намалювати безліч "ґолубєй міра" на площах міст, поклеїти безліч апплікацій, зліпити безліч пластилінових "ґолубєй міра", намалювати безліч малюнків на виставку в ЦДЮТ, цей же "ґолубь міра" був постійною символікою міжнародного "Московскоґо молодёжноґо фєстіваля", а ще аґітплакати, транспаранти, і в кожному населеному пункті мозаїчне панно на всю стіну дома культури чи дворца спорта — ВСЮДИ БУВ ЦЕЙ ОСТОГИДЛИЙ "ҐОЛУБЬ МІРА"!!!

І всі чудово знали, що це — лицемірство!
І всі знали, що "СССР с кєм хочєт, с тєм і ґранічіт!"
І всі знали, що СССР воює проти Цивілізованого Світу: в Кореї, В'єтнамі, Лаосі, Камбоджі, Йємені, Лівії, Лівані, Сирії, Єгипті, Судані, Ефіопії, Ерітреї, Сомалі, Конго (Заїрі), Уганді, Руанді, Бурунді, Анголі, Намібії, Мозамбіку, Мадагаскарі, Чад, Парагвай, Уругвай, Венесуела, Нікараґуа, Панама, Куба і зрештою поділений навпіл Берлін... І це тільки Холодна війна — перелік деяких "локальних конфліктів" після ІІ Світової, які роздмухував Кремль, поставляючи туди безліч зброї, звинувачуючи в усьому Америку і закликаючи з трибун сталінської ООН про "мір"!
Всюди Кремль вів свої проксі-війни з "іхтамнєтамі" протягом всього ХХ століття!
І всі в Країні Совєтів знали, що СССР постійно воює проти Цивілізованого Світу.
Але ж: „Трактор в полі дир-дир-дир — ми за мир!“

Людство у ХХ столітті пережило дві Світові війни, роздмухані москалями, і ядерну Холодну війну під крильцями цього кремлядського "ґолубя міра"!
Ось так і був "построєн новый мір"!
"Совєтскій мір!" Кривавий мір Кремля!
І ми всі в ньому нині живемо!..

Ну а з новітньої історії — 9\11 — день, коли Світ змінився назавжди…
Кремль розпочав нову, ІІІ Світову війну, зруйнувавши хмарочоси в Нью-Йорку.
І "маладой чєкіст", новий "ҐОЛУБЬ МІРА", закликав Світ стати під його чєкістскоє крило "в барьбє с тєррарізьмай".
"АПАТАМУШТА НАМ НУЖЕН МІР! (желатєльно вєсь!)"
("А кто нє хочєт міра — тєх замочім в сортірє!") 

© Dem'än Dzüba
2018.ІХ.22
© «Porohivnyçä»