Іспанія: “гаряча осінь” сепаратистів Кремля

Іспанія: “гаряча осінь” сепаратистів Кремля
Дайджест подій вересня—жовтня 2018

 
Гібридна війна квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" проти Цивілізованого Світу триває, і окрім України, важливим фронтом цієї війни є Іспанія.
Восени 2018-го, після майже річного затишшя, Кремль знову розбурхав свої сепаратистські рухи в Іспанії під загальною назвою „Гаряча осінь“. Позаяк події в Іспанії не дотично, а прямо пов'язані з війною, у вирі котрої знаходиться Україна, варто слідкувати за подіями в Іспанії.
Перебіг останніх подій вересня—жовтня 2018-го у цьому дайджесті.

 

• "Гаряча осінь" у Каталонії
Каталонія — буремна автономія Королівства Іспанія, з якої в 1936 році розпочалась гібридна війна Кремля за "Іспанскую ССР", відома як La Guerra Civil...
Восени 2018-го, після майже річного затишшя, у Каталонії знову піднімається хвиля масової "незалежницької" активності під загальною назвою „El otoño caliente en Cataluña“ — „Гаряча осінь у Каталонії“ (за аналогією пролетарського повстання 1969 року в Італії з такою з назвою). Чи може вона бути небезпечнішою для соборности Королівства Іспанія, аніж протести 2017 року?
Публікація містить фото з прапорами СССР і "ДНР" на мітингах каталонських сепарів.
Ось ні разу Кремль не шквариться 🙂

• „UA: Українське Радіо“ про сутички між сепаратистами і Королівською поліцією Іспанії

Сутички між прихильниками незалежності Каталонії та поліцейськими сталися в Барселоні.

Сутички між прихильниками незалежності Каталонії та поліцейськими сталися в Барселоні. Люди там вийшли на центральну площу міста за два дні до річниці референдуму про Незалежність Каталонії, яку відзначатимуть у понеділок.

Опубліковано UA: Українське радіо Понеділок, 1 жовтня 2018 р.

 

• 1.Х.2018. Нічна сутичка біля Женералітату (парляменту) Каталонії

Годинна трансляція „El Pais“ нічних заворушень 1.Х.2018.
Стислий опис подій, зафіксованих в трансляції: сепаратисти після денного "маршу на честь 1-ї річниці незалежності" оточили Женералітат (парлямент) Каталонії, заблокувавши керівників автономії та місцеву міліцію — каталонську Моссос д'Есквадра (мєнти, що рік тому стали на бік сепарів і оголосили про непокору центральній владі Іспанії).
На допомогу прийшла Королівська поліція Іспанії, мітингарів-сепаратистів без церемоній і жорстко розігнали за 5 хвилин, застосовуючи гумові кийки та відстрелюючи гумовими кулями!
Іспанія з сєпарами не панькається!
Після того, як "заручників" Женералітату було звільнено з облоги, міліціянти Моссос д'Есквадра вийшли з будівлі й неприкаяно стояли немов тополі на узбіччі, а королівські поліціянти, зневажливо іґноруючи колєґ-зрадників, пройшли повз, посідали у автівки й вирушили геть.

Aniversario 1 de octubre en directo

Un grupo de manifestantes rompen el cordón policial y desbordan las puertas del Parlament al final de la marcha por el aniversario del 1-O. Ha habido cargas policiales http://cort.as/-Al2I

Опубліковано El País Понеділок, 1 жовтня 2018 р.

 

• Іспанці пішли проти гібридної спецоперації Кремля

Тим часом в Іспанії прямо зараз Іспанці повстають на захист свого Каудільйо.
Чинний про-кремлівський прем'єр Санчес твердо вирішив "пакончіть с наслєдієм крававава діктатора" і викинути прах Франсіско Франко з Долини Полеглих, де Каудільйо заповів себе поховати поруч з бойовими побратимами.
Але громадськість Іспанії висловилась проти.
Тоді Санчес запропонував, мовляв, нехай Іспанці скажуть, куди перепоховати.
Ну, Іспанці й сказали — перенести прах Каудільйо саме в той храм, в який він вкладав гроші — Саґрада Фаміліа — найвищий готичний храм, символ не тільки Іспанії, але в першу чергу символ Каталонії й Барселони!
За 3 доби петиція зібрала понад 140 000 підписів з необхідних 150 тисяч, і це лише початок!
Власне, петиція: Petición para enterrar a Franco en la Sagrada Familia
Іспанці файно троллять кремлядєй!

Ось так років через 80 чи 100 і Українці можливо будуть захищати своїх Провідників Нації, а у нас їх вистачає!
Хоча, х'тілося аби захищали сьогодні так, як це роблять Іспанці!

• Андалусія. Кремль підпалює Іспанію з усіх боків!

Кремль роздмухує регіональний сепаратизм всюди, де тільки може.
Південна Автономія Андалусія раптом побачила купку кремлядських сепаратистів і у себе, хоча раніше нічого подібного не було.
Вже традиційно присутні прапори СССР та марксистських партій, серед яких PSOE.
Сепаратистський прапор Андалусії замість історичного гербу Андалусії містить по центру червону совєтську "звёздочку".

Andalucía pide la independencia (cuatro)

#Granada: 📢 La gripe creada por políticos ladrones en #Cataluña se extiende a #Andalucía. Cuatro cagarruteros piden la autodeterminación para la república andaluza. Apoyados por abducidos catanazis que siguen a un líder que odia todo lo #español y nos llaman bestias con un accidente en el #ADN. 🤦🏻‍♂️👻😱

Опубліковано España, qué bonita eres П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

 
Україна таке вже проходила навесні 2014-го: "харьковская народная рєспубліка", "адєсская народная рєспубліка", "запарожская народная рєспубліка", "днєпрапєтровская народная рєспубліка", тощо... Кремлядські "крєатівщікі" тоді наштампували різнокольорові "тріколоры" з двоголовою куркою для кожної області України.
За аналогічним сценарієм Кремль роздмухує і війну в Іспанії.
1936 рік "хатят павтаріть"...
Уважно слідкуймо за подіями в Іспанії — все відбувається точно так, як в Україні у 2014-му...

Окрім України, Іспанії та Сирії квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" веде свою війну по всьому Світові.
Квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)", як шпигунське квазіутворення чєкістів, вельми активно діє в усіх напрямках у протистоянні з Заходом. Це гібридна війна Кремля проти всього Вільного Світу.

Королівство Нідерландів заявляє, що квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" хотіло викрасти файли справи щодо збитого ними ж авіалайнера MH17.
Готується Трибунал в місті Гааґа у справі збитого квазідержавним утворенням "РФ(россія-фашистская)" малайзійського боїнга рейсу MH17, і чєкісти намагаються за будь-яку ціну отримати інформацію про те, що вже має міжнародна слідча група, і що планує світова спільнота щодо цього.
МЗС Канади звинуватило квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" у кібератаках та спробах "підірвати міжнародний порядок, базований на правилах".
США оголосили звинувачення сімом працівникам ҐРУ квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)".
Крім того, в останні дні вересня поштова служба Пентаґону і Білого Дому виявила адресовані Трампу листи, просякнуті смертельною отруйною речовиною ріцин. Поштова служба закривалась на карантин.
Організаціі, що займаються питанням хімічної зброї, беруть участь у розслідуваннях хімічних атак квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" в Сирії та Великій Британії. За цією інформацією чєкісти Кремля також полюють.
Конґрес США готує нові санкційні закони, Велика Британія бореться проти брудних московських інвестицій у себе, Україна регулярно накладає нові санкції.

Квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" "воює" проти Заходу, втручається у вибори та референдуми, веде пропаґандистську й шпигунську війну проти Вільного Світу, до якого належить і Україна.

Це тотальна гібридна війна.
Це гібридна війна до переможного кінця, і ми знаємо, хто в ній переможе.
Велика Війна триває...

Також до уваги вельмишановного панства, лонґріди на тему спільних рис Іспанії та України у боротьбі зі спільним ворогом.

Що спільного між Україною та Королівством Іспанія?
Каудільйо Франсіско Франко та Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко — що спільного і в чому відмінність між цими двома особистостями, яких так оскаженіло ненавидять за стінами Кремля?
Вйо вивчати питання...

✠ „Franco i Petro“
• Бенідорм — іспанське економічне диво Каудільйо Франко
✠ „¡Viva la España!“

Укладач матеріялу:
℗ Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä»