„Чєкіст аброськін“ — символ проваленої реформи МВС

„Чєкіст аброськін“ — символ проваленої реформи МВС

 
Доки історики всіма силами проводять українізацію та десовєтізацію, мєнти "празднуют 100-лєтіє уґаловнава розыска СССР"...
Ось і вся авакянская рєформа МВД...

 
В той час, коли Україна майже непомітно святкує 100-річні дати звитяжної й трагічної української історії...
В той час, коли Україна і Світ відзначають 85-ті роковини Голодомору, який вчинили чєкісти і заморили голодом десятки мільйонів Українців...
В той час, коли Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко постійно наголошує про те, що Україна є правонаступницею Української Народньої Республіки та не має нічого спільного з квазіутвореннями "УССР" і "СССР".
В той час, коли всі свідомі Українці, просвітяни, історики, Український Інститут Національної Пам'яті — усі намагаються відродити справжню історію України...
В цей же час ось так, легко й просто деякі державні чиновники найвищого рангу, генерали МВС, прив'язують нас знову до совєтскоґо руссцкоґо міра!
І чомусь нікого з цих провладних сепаратистів не позбавляють високих посад і не саджають за ґрати за державну зраду України.
Хоча дії чєкіста аброськіна цілком тягнуть на державну зраду України!

Схоже, в Україні немає справжньої поліції, а є лише перевдягнена і перейменована міліція старого зразка.
Яскравим свідченням провалу "реформи МВС" від міністра авакова є черговий зашквар одного з вищих посадовців МВС — заступник голови Нацполіції ґєнєрал аброськін "праздновал 100-лєтіє уґаловнава розыска СССР"!
"Нікоґда єщё Штірліц нє был так блізок к провалу..."

«Новинарня» повідомляє: „Заступник голови Нацполіції Аброськін святкує 100-річчя карного розшуку СРСР“

Вранці 5.Х.2018 товаріщ аброськін у своєму ФСБук виклав "поздравлєніє":
“Сьогодні виповнюється 100 років з дня створення підрозділів карного розшуку. Вітаю всіх тих, для кого служба в карному розшуку стала життям. Вітаю вас, ветерани карного розшуку!”
Допис містив відео під назвою “Мы родом из розыска”, ймовірно виготовлене прес-службою МВС України (авторство відео не було зазначене).
Ролик, що показує історію карного розшуку з часів большевицької Совєтской Россіі (РСФСР) до МВС Незалежної України, переповнений совєтською символікою і совєтськими пропаґандистськими плакатами.
Ну, знаєте, оце все: “Наша служба і опасна і трудна, і на пєрвый взґляд каґ будто нє відна” голосом йосіка кабздона і плакатіки „БУДЬ НА СТРАЖЕ!“

БДІТ аброськін, БДІТ! Настаящій чєкіст!
Як там у мєнтів заведено — надвечір в кабінєті зібратись, увімкнути на старому відіку сєріал "Мєнты" або культові кіно чєкістів "Щіт і мєч" чи "Мєсто встрєчі ізмєніть нєльзя"„Ґарррбатый! Я сказал Ґарррбатый!“ — і під все це діло в світлі ґалубова екрана в сізом диму папірос "Бєломор" — стакани-ґранчакі, водочка, чокнуться с портрєтом "жєлєзноґо фєлікса едмундовічя дзєржинскоґо", всплакнуть скупой слєзой чєкіста по утрачєнной совєтской родєнє, витягти з шухляди совєтські мєнтовські значки краснозвёздниє та ксіви "сотрупніка орґанов" чи навіть "КҐБ СССР".
Гірка доля мєнта...

Ось такий прояв кремлядського совєтського реваншизму від високопосадовця МВС України.
Може товаріщ чєкіст аброськін перебрав водочки і з бодуна виклав таке "поздравлєніє"?
Надвечір 6 жовтня, після розголосу у медія й соцмережах, генерал аброськін видалив (чи закрив для перегляду) скандальне відео на своїй сторінці.

Взагалі-то, такі дії — поширення символіки комуністичного тоталітарного режиму, вчинені представником влади із використанням ЗМІ, українське законодавство карає позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.
Але ж навряд чи товаріщ ґєнєрал атброськін сам проти себе порушить карну справу, еге-ж?

Хто ж такий, цей товаріщ ґєнєрал атброськін?
Вячєслав Аброськін – генерал поліції 2-го рангу.
Народився 1973 року в РСФСР, етнічний кацап, українофоб.
Перед 2014 роком працював заступником начальника УМВС України у м. Севастополь. Виїхав з Криму після окупації россійсько-фашистськими військами.
Був чомусь призначений на посаду заступника начальника Департаменту карного розшуку МВС України.
У 2014-2017 роках – начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ (Нацполіції) України в Донецькій області.
Надалі призначений першим заступником голови Нацполіції – керівником Кримінальної поліції в Київ.
Невже кращої кандидатури не знайшлось?
А, точно, Українців же в мєнти не беруть...

Як бачимо, "прінципіальна русскоґаварящій" міністр аваков всю українофобну наволоч, включно з сепаратистами і коллабораціоністами, саджає у високі крісла вищого керівництва МВС.

Власне, нічого дивного. В соцмережах топ-блоґери з когорти так званих "порохоботів" подейкують, що "прінципіальна русскоґаварящій" міністр аваков вже не приховує своєї опозиційності до Верховного Головнокомандувача України і напередодні виборів має амбіції щодо влади, а відтак, водить хороводами своїх "национальних дружин" з усілякими акціями проти Верховного Головнокомандувача і ревносно оберігає під крилом "націоналістичний" полк "Азов", що став прихистком для чисельних "бєженцев"-ФСБшніков.

Реформа МВС провалена і це вже більш ніж очевидно, позаяк змінились лише вивіски "Міліція" на "Поліція" і за західні кошти придбано "Пріуси" та перевдягнуто у поліцейський однострій вчорашніх мєнтів. Переатестація взагалі була фікцією і не позбавила правоохоронні органи від мєнтів як таких. Тому у нас в начальствах сидять атброськіни, а понижче бігають мєнти аніськіни, займаючись тим, чим займались і до Майдану.
Так, наприклад, у рідному для авакова Харкові мєнти просто навмання затримують людей на станціях метрополітену, заводять у "комнату лінейной міліциі" і шляхом тортур вибивають гроші. Єдиний "промисєл" цих мєнтів — пошук жертв для збивання "бабла".
Так, на залізничному транспорті лінійна міліція навіть не перейменована і все ще лишається міліцією.

Подібна ситуація всюди, а особливо на півдні і сході країни. Мєнти, як і раніше, полюють за людьми з метою наживи й здирництва, особливо небезпечною є так звана "лінєйная міліция" на залізничних вокзалах. Жертвами мєнтів зазвичай стають або охайно вдягнуті підлітки без дорослих, або інтеліґентні молоді люди (особливо якщо україномовні), або навіть Захисники України у військовому однострої, які повертаються у відпуску або з відпуски їдуть на фронт...
До патріотів України мєнти ставляться особливо оскаженіло, не приховують неприязні і завжди підкреслюють щось на кшталт "Майдауны єщё за Бєркут нє атвєтілі!"
Власне, термін "міліція" якнайбільше підходить для мєнтів.

Міліція вперше з'явилась у Римській Республіці — це були найманці, зібрані з числа злочинців і вбивць, котрих набрав командуючий римським військом, леґат і претор Римської Республіки Гай Клавдій Ґлабр для використання проти повстанців Спартака. Головорізам з міліції було дозволено робити все що завгодно, включно з пограбуваннями цивільного населення в місцях, де була підтримка Спартака. В пізній Римській Республіці міліція асоціювалась лише зі зграєю мародерів, грабіжників і вбивць.
Совєтська Россія також запровадила у себе міліцію — саме цю назву товаріщ дзєржинскій взяв для "правоохранітєлєй" кривавої імперії. І не дивно. І навіть після розвалу квазідержавного утворення СССР в усіх країнах на пост-совєтському просторі все ще лишалась міліція. І лише на початку ХХІ століття поступово почали змінювати назву на "поліція" лишаючись при цьому по суті все тією ж міліцією.

В Цивілізованому Світі в якості правоохоронної системи працює поліція.
Police від грецького "polis" — місто-держава.
Поліція служить правопорядку в Державі.
Міліція — головорізи-найманці.
Все просто.

У нас все ще існує міліція, закамуфльована під поліцію. На жаль...
Звісно, не забуваймо про тих справжніх поліцейських — молодих людей, які свідомо йшли до оновленої поліції з метою змінити Державу на краще! І звісно ж, якийсь відсоток з колишніх міліціянтів також змінюються під впливом війни і стають свідомими українськими патріотами. Але, на жаль, таких дуже мало...
Переважна більшість — старі мєнти...

Тому, нічого дивного в тому, що торік мєнти від рядових до найвищого керівництва, в унісон з мєнтами РФ "праздновалі" і "100-лєтіє совєтской міліциі 20 ноября", і, власне, "дєнь 7 ноября", і щороку деякі "празднуют 9 мая"...
Цього року ось ґєнєрал аброськін "праздновал 100-лєтіє 100-лєтіє уґаловнава розыска СССР" в унісон з "коллєґамі із РФ".Для аброськіна "ґєроямі" є ті, хто валштував "красний тєррор"...
Для аброськіна "ґєроямі" є ті, хто катував по застінках НКВД-КҐБ безліч Українців...
Для аброськіна "ґєроямі" є ті, хто "продразвёрсткой" відбирав у селян хліб та заносив села на "чорні дошки", стріляв у пухлих з голоду дітей, які повзали по замерзлому нічному колгоспному полю у пошуках бодай зернинки чи гнилого кормового буряка...
Для аброськіна "ґєроямі" є ті, хто винищував все українське протягом кривавого ХХ століття, встановивши на окупованих теренах України кривавий чєкістський совєтський режим...
Для аброськіна "ґєроямі" є ті, хто вбивав Українців і Захисників України під час Перших Визвольних Змагань 1917-1921 років, розстрілював залишки Армії УНР, знищив Першу Незалежність Соборної України, воював проти Захисників України з ОУН і УПА та навіть вбивали й відправляли в ҐУЛаґ дітей, як про це розповідається в попередньому дописі „Ялинкове гілля…“
Для аброськіна "ґєроямі" є ті, хто наганами й рушницями заганяв у товарні вагони Українців і Киримських Татар на депортацію, а потім у спуштошені українські хати завозив своїх родствєнніков із РСФСР. Бо ж вочевидь товаріщ аброськін і решта йому подібних потвор і є ті самі кацапські окупанти, які все ще окуповують Україну і намагаються відтворити тут на нашій землі свій огидний "русскій мір"...

Дереворит Ніла Хасевича „Вивіз на Сибір“
Ніл Хасевич теж загинув від куль "коллєґ" товаріща аброськіна

Це не просто провал реформи МВС — це гаплик реформи МВС!
Що цікаво, всі ці "чєкісти атброськіни" взагалі не переймаються своїми зашкварами.
Зрозуміло, що чхати вони хтіли на Україну та Українців, позаяк їм ненависне все українське і вони просто чекають, коли прийдуть "асвабадітєлі".
А ось тепер питання знавцям — на чий бік перебіжать "мєнтополіцаї" та всі ці "патріотичні" "нацдружини" і кишенкові "армії" під крилом МВС? Буде як в Іспанії, коли місцева каталонська міліція Моссос д'Есквадра (а в Каталонії теж міліція) стала на бік інспірованих з Кремля сепаратистів і заявила про свою непокору центральній владі Іспанії, внаслідок чого за правопорядком в буремній автономії почала слідкувати Королівська поліція Іспанії.
Отже, не в одній Іспанії діють кремлядські сепаратисти й коллабораціоністи — у нас вони взагалі "мєнтополіциєй" керують!
А ще не забулось, як орави донбасскіх мєнтов стадно чіпляли собі колорадські лєнточкі та перебігали під оруду россійсько-фашистських окупантів та всіляких ґіркіних-диркіних. Деякі "коллєґі" товаріща аброськіна нині реінкарнували на окупованих теренах України так звану "МҐБ СССР", вірніше "МҐБ ДНР", і катують полонених Українців не гірше чєкістів 1930-х років, тих самих, про яких "паздравлєніє" викладав товаріщ атброськін.

Як бачимо, МВС України нині знаходиться в руках відвертих ворогів України.
І ця проблема дуже скоро вилізе боком для Держави...

Будемо сподіватись, що хоча б після президентських виборів нарешті постане питання щодо провалу реформи МВС і в фокусі уваги нарешті опиняться всі ці "прінципіальна руссцкаґаварящіє" мєнти на високих посадах.
МВС України мають керувати Українці, а не зайди з совєтським бекґраундом!