Озівське море: хроніки загострення

Озівське море: хроніки загострення

 
Озівське море з миті окупації й анексії українського півострова Крим квазідержавним утворенням "РФ(россія-фашистская)" опинилось у фактичній ізоляції, позаяк Керченська протока не лише потрапила під контроль квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)", але й була блокована незаконно збудованим "кєрчєнскім мостом".
Цілком очікувано, що ситуація у колись найбільш мирному й спокійному Озівському морі почала стрімко загострюватись.
Аґресивне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" влаштувало торгівельну блокаду озівським морським портам України, порушуючи всі міжнародні й морські норми та угоди, паралельно перекидуючи військовий флот у акваторію Озівського моря.
Ситуація стрімко почала загострюватись з весни 2018 року.
25.Х.2018 Європарлямент ухвалив резолюцію з засудженням дій квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" в Озівському морі, а Генсек НАТО нагадав Москві про її власні зобов’язання.
Втім, це не зупиняє аґресора.
В цій публікації оглянемо перебіг подій.

 

До уваги вельмишановного панства, «Порохівниця» користується питомо українськими топонімами — Запорожжя і Озівське море, принципово не використовуючи спотворену москалями назву "азовскоє морє".
З часів Київської Руси й до ХХ століття Озівське море мало свою справжню назву, позаяк це море є крайнім, найбільш заглибленим внутрішнім морем Сереземномор’я, розташоване всередині Землі море Оз.
100 років тому на мапах України українською мовою писалось Озівське море. У 1930-40-х на мапах України українською латинкою писалось Ozivs'ke more! Українські ґеоґрафи Степан Рудницький, Ґеорґ де Гасенко, Володимир Кубійович завжди вказували на мапах України ОЗІВСЬКЕ МОРЕ, а не "азовскоє".
Чи не час почати процес повернення нашого українського моря Оз хоча б з повернення української назви?
Перші кроки зроблено — нова мапа України 2017 року, укладена й друкована державним картоґрафічним підприємством, окрім десовєтізованих топонімів містить правильну назву Озівського моря.


 

Озівська війна: хроніки загострення

• 3.IV.2018
Так званий "Чєрноморскій флот РФ" погрожує увійти в акваторію Озівського моря назвавши українських прикордонників "піратами"

Окупанти в Криму заявили, що Так званий "Чєрноморскій флот РФ", включаючи морську авіацію, готовий увійти в акваторію Озівського моря.
Таку заяву аґресори зробили у відповідь на затримання українськими прикордонниками судна “Норд”, передають россійсько-фашистські "РИА Новости".
Окупаційний режим на окупованому півострові Крим заявило: "Командование Черноморского флота Российской Федерации готово обеспечить безопасность судоходства в акватории Азовского моря и северо-восточной части Черного моря".
"Агрессивные действия украинских морских пограничников в международных водах представляют не только опасность захвата российских судов, но и формирования настоящего государственного пиратства", – заявив неназваний представник россійсько-фашистських окупантів.

• 18.V.2018
Кремлівський режим стрімко нарощує військові м’язи в Озівському морі

За всіма цими вищезазначеними кремлівськими погрозами й прозорими натяками про готовність застосувати силу в акваторії Озівського моря стоїть дещо інше. І в Україні цілком розуміють, що саме.
Адже після будівництва Керченського транспортного переходу аґресор цілком може (і напевно захоче, бо передумов до того достатньо) перетворити Озівське на своє "внутрішнє море". До того ж, квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" може спробувати зробити це суто воєнним шляхом, реалізувавши такий собі "азовскій варіант бліцкріга". Тим більше, що тут окупанти мають військово-морську перевагу, яка реалізується у вигляді панування аґресора практично в усій акваторії Озівського моря та яку підкріплено значними угрупованнями наземного й повітряного компонентів збройних сил, котрі вже розгорнув Кремль у регіоні.
Виходячи з теорії та практики "совєтскоґо воєнноґо іскусства", яке досі є "фундамєнтальной основой" оперативного планування бойового застосування військ у військових штабах "РФ" різного рівня, імовірно, буде вибрано звичну та обкатану "комплєксную операцию", яка включатиме в себе здійснення десантної операції (або в морському варіанті, або, імовірніше, у варіанті комбінованого повітряно-морського десанту).
Є відомості про розгортання додаткової артилерійської катерної групи (до 8–10 одиниць стареньких, але надійних і потужних броньованих артилерійських катерів проекту 1204 "Шмєль", озброєних довгоствольною 76-мм гарматою і 25-мм артилерійською спаркою-автоматом + ПУ РСЗВ в 140-мм. Група забезпечення з п’яти-шести одиниць буксирів, катерів забезпечення та малих спеціалізованих кораблів. І що особливо насторожує, амфібійного загону із чотирьох-шести одиниць десантних катерів типу "Сєрна" (проекту 11770, може десантувати один основний танк типу Т-72 або 2 БТР/БМП або близько роти морських піхотинців і 50 т вантажу) і пари новітніх десантних катерів типу "Дюґонь" (проекту 21820, може десантувати до трьох основних бойових танків типу Т-72 або до п’яти БТР/чотирьох БМП чи одну одиницю ББМ + роту МП й 140 тонн вантажу, хоча цілком можливо вони тут і не з’являться). Наскільки відомо, основними пунктами базування визначено Таґанроґ, Єйск, Пріморско-Ахтарск.
Про це у огляді зазначає «Військовий Навігатор України».

• 20.V.2018
РФ ультимативно закрила дві тисячі квадратних кілометрів Озівського моря для українських суден

20 травня 2018 року квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" ультимативно закрило 2000 квадратних кілометрів Озівського моря для українських суден.
У деяких районах відстань до українського узбережжя — не більше десяти миль, що є брутальним порушенням Конвенції з морського права. (Конвенція Монтрьо щодо судноплавства в акваторіях Озівського, Чорного і Мармурового морів та проток Боспор і Дарданелли також була підписана Москвою, яка була одним з ініціаторів цієї конвенції, і яку зараз Москва ж і порушує.)

• 23.V.2018
Загроза в Озівському морі. Чи зможемо ми захиститися?

У зв’язку із затриманням українських суден в акваторії Азовського моря, військові експерти все активніше говорять про загрозу вторгнення РФ. Чи готові ми дати відсіч?
Небезпека існує не тільки з боку Озівського, а й Чорного моря. І наші збройні сили до цього готуються. Вони розглядають, скажімо так, можливість завдання удару з різних напрямків і за наявності найменшого ризику готують відповідні сили та інфраструктуру. Інше питання, що цих сил недостатньо. Тому використовують все, що є. Берегова лінія обладнана і в артилерійському плані, і в мінному.
На сьогодні ні в Чорному, ні в Озівському морях у нас недостатньо прикордонних і військово-морських сил, щоб запобігти затриманню українських суден квазідержавним утворенням "РФ". Це явний пробіл у наших можливостях, але Україна робить все, щоб його закрити.
Проблеми є і в кількісному, і в технічному плані. У наших військово-морських сил немає таких суден, які могли б повною мірою протистояти загрозі. Тому зараз мова йде про передачу прикордонній службі двох катерів зі США. Також говорять про будівництво певної кількості таких суден на наших промислових об’єктах. Але поки що цього мало.
Але справа в тому, що це тільки одна зі складових оборони. Інша — сили берегової охорони. За відсутності належних ресурсів на морі, є можливість якимось чином компенсувати цей недолік силами берегової охорони. Що ми і робимо.
Ну а також необхідно серйозно переглянути всі існуючі двосторонні домовленості з квазідержавним утворенням "РФ" про використання Озівського моря. І міняти їх — вони не задовольняють Україну. Це все, грубо кажучи, відрижка минулих режимів.

• 28.V.2018
РФ перекидує три бронекатери з Каспійського у Озівське море

23 травня 2018 року в Керч прибули зі складу "Каспійской флотіліі ВМФ РФ" три артилерійських катери — два бронекатери АК-201 і АК-248 проекту 1 204 (шифр "Шмєль") і один катер АК-326 проекту 1400м (шифр "Ґріф").
Світлини з пересування суден з Астрахані через Ростов-на-Дону публікує «Військовий Навігатор України».

• 31.V.2018
Так звана "бєрєґовая охрана ФСБ РФ" безкарно затримала в Керченській протоці 5 українських суден

31 травня 2018 в інтервалі між 04:40 та 05:30 так звана "бєрєґовая охрана ФСБ РФ" затримала в Керченській протоці одразу 5 морських суден з вантажами, що йшли з Бердянська та Маріуполя за призначенням.

• 8.VІ.2018
Битва за море. Чим Україна може відповісти на атаку Росії в Озівському морі

Ще одним фронтом россійсько-української війни з березня 2018 року є Озівське море, де останнім часом розгорнулася справжня холодна війна, яка в будь-який момент ризикує перерости у відкритий збройний конфлікт — про це на сторінках порталу «Військовий Навігатор України» міркують військові фахівці.

• 19.VІ.2018
Чому держава не може відповісти на незаконні дії РФ в Озівському морі

РФ продовжує посилювати десантну присутність на Озівському морі, заявив секретар РНБО України Олександр Турчинов під час його зустрічі із послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.
Квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" використовує не денонсовані вчасно угоди.
Наприклад, угода про рибальство на Озівському морі — це один з документів, який дозволяє россіянам знаходитися у будь-якій точці Озівського моря. Угоди не денонсовані, зокрема, через лобі рибної мафії.
Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін зазначив:
“Має бути негайно прийнятий закон про внутрішнє море, прилеглу зону та територіальне море. Бо навіть якщо ми погодимося, що ці води мають існувати, то дуже дивно, що у нас немає такого закону, який хоча б на Чорному морі розв’язав би руки нашим прикордонникам. Сьогодні за відсутності такого закону наші прикордонники можуть зупиняти росіян на відстані 12 миль від берега Одеси, наприклад. А якщо цей закон буде, то вони матимуть право затримувати на відстані 24 миль. Але за дивним збігом обставин Верховна Рада цей закон ніяк не може проголосувати”.

• 20.VІ.2018
Озівська війна: Які сили кинула РФ проти України на морі

Конфлікт на Озівському морі назрівав давно, але зараз має всі передумови для того, щоб перерости у справжнє військове протистояння.
В Озівському морі станом на червень 2018 року квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" має щонайменше близько 40 одиниць корабельно-катерного флоту, а також почала перекидувати військові судна з Каспійського моря.

• 11.VІІ.2018
РФ блокує Озівське море. Як реагує Європа?

Власне, ніяк... Згадка на самміті Україна-ЄС всього лиш дала надію на запровадження у майбутньому санкцій проти РФ. Допомоги від Європи не варто чекати, як і у ХХ столітті...
Доки россійсько-фашистський аґресор нарощує м'язи в акваторії Озівського моря, в Брюсселі попереливали з пустого в порожнє, та й годі, а ще висловили "озабочєнность". Все як завжди.

• 30.VІІ.2018
Військові пильнують Озівське узбережжя для недопущення висадки десанту РФ

• 15.VІІІ.2018
Через блокаду Озівського моря Україна може просити Радбез ООН надати конвой

• 21.VІІІ.2018
РФ затримала понад 150 кораблів, що прямували до українських портів в Озівському морі

• 31.VІІІ.2018
США засудили втручання РФ у судноплавство в Озівському морі

• 8.ІХ.2018
Перший катер-панцерник України прибув на Озівське море

Військово-Морські Сили України приступили до реалізації рішення РНБО України щодо посилення військово-морської присутності на Озівському морі. Суходолом в Бердянку перекинуто катер-панцерник.

• 11.ІХ.2018
В Бердянському порту спущено на воду два катери-панцерники ВМС України

Першими для виконання завдань прибули малі броньовані артилерійські катери проекту 58155, шифр „МБАК“ P177 „Кременчук“ та P178 „Лубни“.

• 14.ІХ.2018
270 осіб морського підрозділу спецпризначення ДПСУ нестимуть службу в акваторії Озівського та Чорного морів

• 14.ІХ.2018
Катер ФСБ провокував українських прикордонників в Озівському морі (ВІДЕО)

• 20.ІХ.2018
Європарлямент незадоволений затримкою РФ в Озівському морі 120 європейських суден

120 суден, які йшли під прапором ЄС були затримані з квітня 2018 року.

• 21.ІХ.2018
РФ не збирається припиняти "осмотр" суден, що йдуть в українські порти Озівського моря

Про це заявила так звана "дірєктор дєпартамєнта інформации і прєсси МІД РФ" захарова.
"Право России осуществлять такие действия недвусмысленно подтверждается практикой других государств, которые реализуют свои суверенные права в отношении внутренних вод", – заявила россійсько-фашистська чиновниця.
Тобто, квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" вже вважає Озівське море своїми "внутрєннімі водамі".

• 24.ІХ.2018
Керченську протоку кораблі ВМСУ пройшли у супроводі літака-розвідника США

Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України повідомило деталі проходження кораблів ВМС України через Керченську протоку.
23 вересня 2018 року пошуково-рятувальне судно „Донбас“ та морський буксир „Корець“ пройшли Керченську протоку. При цьому Військово-Морські Сили ЗС України не просили дозволу у квазідержавного утворення-аґресора РФ.
Українські кораблі супроводжував літак розвідник Boeing RC-135V, що належить військово-повітряним силам США з бортовим номером 64-14848.
Окупанти не на жарт перелякались і задіяли авральне спостереження та купу техніки зі свого боку. Зокрема, на Чорному морі кораблі українських ВМС безпосередньо супроводжувались розвідувальним кораблем "Пріазовьє" та прикордонними сторожовими кораблями "Амєтіст" і "Дон", що належать до так званого "ЧФ РФ". В Керченській протоці для безпосереднього супроводження двох українських кораблів було задіяно більше 10 кораблів і катерів ФСБ та так званого "ЧФ РФ". Літаки квазідержавного утворення-аґресора неодноразово здійснювали обліт наших кораблів, у тому числі на гранично низьких висотах. До провокацій та небезпечних маневрів вдавались і кораблі окупантів.
Втім, два українських кораблі, не реагуючи на чисельні провокації, у супроводі американського літака-розвідника, мовчки пройшли Керченську протоку, увійшли до Озівського моря і взяли курс на порт Бердянка.

Озівське море: офіційна реакція

• 24.Х.2018
Генсек НАТО нагадав РФ про її власні зобов’язання в Озівському морі

Союзники по НАТО занепокоєні діями РФ в Озівському морі та закликають її виконувати власні міжнародні зобов’язання, у тому числі не перешкоджати свободі навігації в цьому регіоні.
Про це у середу 24.Х.2018 в Брюсселі під час прес-конференції заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

• 25.Х.2018
Європарлямент ухвалив резолюцію з засудженням дій РФ у Озівському морі

Європарлямент засудив дії Росії в Озівському морі. “Ціль Москви — перетворити Озівське море на своє внутрішнє озеро”, йдеться в резолюції. Депутати закликали ЄС призначити спецпосланця та попередити РФ про можливість нових санкцій.

Європарлямент “дуже шкодує” через “надмірні” дії Росії в Озівському морі, які порушують міжнародне морське право. Про це йдеться у резолюції, за яку на пленарному засіданні в місті Страсбурґ 25.Х.2018 проголосувала більшість євродепутатів.
Також Європарлямент “серйозно занепокоєний продовженням мілітаризації Озівського моря та регіону Чорного моря, особливо незаконно анексованого та окупованого Кримського півострова”. З прикладів називається розміщення РФ зенітних ракетних систем С-400 у Криму та перекидання в Озівське море військових кораблів і патрульних катерів з Каспію.

Під час дебатів щодо ситуації в Озівському морі у вівторок, 23.Х.2018, верховна представниця ЄС з питань зовнішньої політики Федеріка Моґеріні нагадала, що раніше це море було практично демілітаризованим. Нині ж Україна у відповідь на дії РФ створює свою військово-морську базу. Дії Києва у резолюції не коментують, а натомість “шкодують, що Озівське море стало новим виміром войовничих дій Россії проти України”.

Одним із конкретних заходів могло би стати призначення спеціального посланця ЄС щодо Криму та Донбасу, йдеться в резолюції. Європарлямент вважає таке призначення “дуже корисним”, причому його мандат мав би покривати і Озівське море. Крім того, євродепутати бачать потребу в моніторингу ситуації в Озівському морі з боку місії ОБСЄ в Україні, адже її мандат покриває всю територію країни.

Європарлямент вказав і на небезпеку захоплення квазідержавним утворенням "РФ" українських газових родовищ у Озівському морі. Це стане можливим, якщо Москва “досягне своєї цілі перетворення Озівського моря на внутрішнє озеро всередині РФ”.

Хоча низка євродепутатів хотіли прописати заклик ЄС запровадити нові санкції, це не знайшло підтримку всіх п’яти фракцій, зокрема соціал-демократів. Натомість Європарлямент звернувся до Ради ЄС із проханням дати Москві зрозуміти, що адресні санкції проти Росії “будуть посилені, якщо буде подальша ескалація конфлікту в Озівському морі”.
 

Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко привітав схвалення важливої Резолюції Європарляменту щодо ситуації в Озівському морі.

„Россійський аґресор має зрозуміти, що всі його дії у порушення міжнародного права та двосторонніх угод і надалі зустрічатимуть рішучу та адекватну відповідь з боку демократичної спільноти. Євросоюз спільно з Україною протидіятиме “повзучій анексії” Россією Озівського моря та порушенням свободи судноплавства.“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко


 

Втім, квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" і не думає зупинятись.
• 25.Х.2018
“Ситуація загрозлива”: РФ перекинула на Озів ще три бойові кораблі. ВІДЕО

В Озівському морі базуються вже більше 120 кораблів і катерів РФ, і Кремль продовжує нарощувати свої військові потужності в акваторії Озівського моря. Про це повідомив заступник голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк на Львівському форумі з безпеки 25.Х.2018. Вчора два сторожових кораблі РФ – "Сыктывкар" і "Кизляр" – були внутрішніми водами РФ доправлені до порту Азов, і зараз вони знаходяться в акваторії Озівського моря. До перекидування з Каспія на Озів готується ще один бойовий корабель РФ – "Стєрєґущій".
Бен Ходжес, генерал-лейтенант армії США у відставці, колишній командувач військ США в Європі, зазначив, що Україна повинна виробити чітку стратегію щодо своїх дій в Озівському морі для ефективної протидії РФ. Бен Ходжес також відзначив, що США повинні підтримувати Україну у проведенні військових навчань, наданні технічної підтримки, а також у інформаційній сфері, висвітлювати події в Озівському морі.
“Дії Россії в Озівському морі – це частина зусиль, спрямованих на економічне придушення України. Для цього не потрібне вторгнення, для цього достатньо зупинити експорт з Маріуполя, Бердянська, на це розраховані ці дії”, – зазначив генерал Бен Ходжес.
 

Озівське море: вороже висвітлення

Ситуацію в Озівському морі, звісно ж, невпинно висвітлюють россійсько-фашистські ЗМІ, орієнтуючись в першу чергу на внутрішнього ватного споживача. Рівень висвітлення і згадок ситуації в Озівському морі невпинно зростає і вже сягає рівня висвітлення новин з окупованих теренів сходу України (в россійсько-фашистських ЗМІ це "рєспублікі ДНР і ЛНР", або ж "новороссія").
Россійсько-фашистська шовіністична та імперська риторика кремлядської пропаґанди однакова, що на "фєдєральных тєлєканалах", що у всіляких марґінальних шовіністичних россійсько-фашистських ЗМІ. Хоча, там вже не розрізнити, де не марґінальні, а де марґінальні, і, зазвичай, в останніх озвучується цілком відкрито те, що поки що "на офіційному рівні" не можуть озвучити керманичі квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)". Втім, ця межа давно є розмитою і кремлядські пропаґандисти на тих же "фєдєральных тєлєканалах" озвучують ті ж тези, що й у россійсько-фашистських шовіністично-імперських ЗМІ та блоґах всіляких марґиналів.

Власне, в якості прикладу візьмемо деякі з публікацій (даруйте, вони процитовані мовою окупанта), котрі оприлюднювала одна з ведучих інформ-аґенцій квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)""ИА Regnum"

„Украина хочет войны в Азовском море“
В принципе, этого стоило ожидать хотя бы потому, что после присоединения Крыма, Азовское море чисто географически превратилось во внутреннее море России, оставив Украине лишь узкую прибрежную полосу, мало пригодную для любой экономической деятельности.
Разговоры о том, что акватория (в соответствии с Договором о госгранице от 28.01.2003, где есть расплывчатая ст. 5) является местом совместной деятельности двух стран, могли бы иметь место только в случае подобающего обоюдного поведения, нарушенного в одностороннем порядке Украиной. Тем более, что ни о каком совместном владении Керченским проливом более не может быть и речи.
На сегодняшний день всякая деятельность украинских судов в Азовском море прекращена полностью, за исключением упоминавшейся выше узкой береговой линии. Более того, любое судно, под любым флагом любого иностранного государства, задерживается и ставится на бессрочный рейд. Таковы сегодня правила судоходства в Азовском море, инициированные Украиной, перешедшей красную линию.

„Шоу продолжается: после #крымнаш теперь и #азовнаш“
Если любое из украинских судов выйдет в море, оно незамедлительно будет задержано. Таковы правила, установленные Россией в акватории Азовского моря после украинского беспредела с российскими кораблями. А всего-то прошло менее года с момента возведения Крымского моста. То ли еще будет с теми портовыми городами окраины, которые лишились рыболовецкого бизнеса.

Огляд "азовской тємы" на "ИА Regnum" провадить їх "вєдущій экспєрт алєксандр дубровскій" — один з чисельних россійсько-фашистських пропаґандонів імперсько-шовіністичного нахилу — "пісатєль ґода 2015", публіцист літєратурноґо альманаха "Глаголъ" (Париж) (о, здалеку чутно "хруст французской булкі в бєлой еміґрациі і слєза за утрачєнной рассійскай імпєрієй в бокал бордо, хнык..." :)) З 2000 року ця особа є гендиректором компанії вантажних перевезень по РЖД.
В своєму особистому блозі "Иррациональность правит миром" "вєдущій экспєрт ИА Regnum" алєксандр дубровскій без купюр бризкає жовчними виділеннями в бік України:

„Доигрались в войнушку: Азовское море полностью закрыто для незалежной“
Самое главное: Азовское море явочным порядком, вежливо и необратимо превращено во внутреннее море России.
Я не знаю, как бы оно могло быть, веди себя Украина в соответствии со своим ничтожным статусом, но на сегодняшний день раздутые амбиции, подогретые кураторами, привели туда, куда и должны были привести. То есть, привели в стойло для свиней. И сейчас мы в этом убедимся.

Так, не дивуйтесь, вельмишановне панство, така подача інформації присутня нині в усіх "офіційних" россійсько-фашистських ЗМІ.
"ИА Regnum" — це не якийсь там марґінальний сайтик-помийниця, а гігантська інформ-аґенція "федерального" рівня з 6-мільйонною авдиторією та чисельними реґіональними аґенціями. Вважається "самым мощным аґєнтом вліянія на пост-совєтском пространствє".
Це пафосна россійсько-фашистська інформ-аґенція з імперсько-шовіністичним ухилом, що закладено в саму назву "Regnum" — "царство, імпєрія"! Аббревіатура "REX" теж щось там у них означає, а "внутрірєдакциооноє прівєтствіє звучіт как СФО! — Смєрть Фашистскім Оккупантам!"
За цим "рєґнумом" стоїть "Ізборскій Клуб" — впливова імперсько-шовіністична організація, в яку входить Хуйло та де просуваються всі ці мракобісні прохановські імперсько-шовіністичні ідеї "русскоґо міра" про "возрождєніє вєлікой моґучєй россійской імпєріі" та інша мракабічна маяня з міксом совєтско-імперських і фашистских ідеологій.
Ось така одна з головних інформ-аґенцій квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)"!
Як там казали: "В майбутньому фашисти будуть називати себе "антіфашистамі"? 🙂

Це ще не все.
Синхронно ці "экспєртныє мнєнія экспєрта алєксандра дубровскоґо" публікує таке собі "РУсское Агентство Новостей" Русского Общественного Движения "Возрождение. Золотой Век". (Київський сайт цього "двіженія" припинив свою діяльність в лютому 2014, і чомусь на теренах України він не заблокований!)
Це також структурна частина "ИА Regnum", тільки більш марґінальна, для особливої авдиторії, котра поклоняється не лише "Ізборскому Клубу", але й відверто мракабічній маячні всіляких "провідцев-целітєлєй" та "вєщатєлєй", а засновником цього "двіженія возрождєнія" є такий собі фрік ніколай лєвашов — один з імперсько-шовіністичних членів "Ізборскоґо Клуба", кандидат у президенти РФ 2012 року, несподівано ґиґнувший у тому ж 2012 році.

Все це викладено для того, щоб було зрозуміло, що за потвори просувають ідеологічні інформаційні тези у "русскоязичний сєґмєнт інтернета" за допомогою потужних інструментів — медія-холдінґів. Причому, діють вони не лише на пост-совєтський простір, але активно просувають ці ж ідеї у західний інформаційний простір — для цього у Кремля є "Russia Today"!

"ИА Regnum" є активним і впливовим гравцем россійсько-фашистської інформаційної війни!
Під час війни квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" проти Сакартвело-Грузії у 2008 році активно вів інформаційну війну проти цієї країни. Аналогічно велась інформаційна війна проти країн Балтії, на теренах яких, у Литві, Латвії та Естонії, це россійсько-фашистське ЗМІ заблоковано, а його працівникам заборонено в'їзд до країн Балтії.
Білорусь "ИА Regnum" взагалі вважає "нєдостраной", Білорусів — "нєдонародом", а білоруську мову — "діалєктом русскоґо языка".
Можна навіть не гадати, яка щодо України позиція в "ИА Regnum".
"ИА Regnum" щодня публікує новини з позицій "народных рєспублік данбасса" та інші антиукраїнські матеріали і визнає, що вважає Україну "нєдостраной", Українців — "нєдонародом", а українську мову — "діалєктом русскоґо языка"! За що "ИА Regnum" внесено в санкційні списки України.
Але чому, трясця, інтернет-ресурси "ИА Regnum" спокійно відкриваються в Україні?
Не зрозуміло...
 

Відтак, квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" всіма наявними засобами веде війну проти України: вздовж лінії фронту, на Озівському і Чорному морях, всередині України і на глобальному інформаційному фронті...
Про перемогу говорити поки що зарано...
 

Матеріял укладено з відкритих джерел:
© Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко
© «Військовий Навігатор України»
© «Новинарня»