„Хрещені вогнем“

„Хрещені вогнем“
„Baptized in fire“

 
Дивовижна серія „Хрещені вогнем“ — „Baptized in fire“, автором якої є запорожський художник Михайло Дяченко, з початку війни зачарувала усіх в Інтернеті.
Неповторна м'яка графіка з забарвленням теплих вогняних відтінків, гармонійне поєднання холодних і теплих кольорів, немов хрещення вогнем й кригою — це серія з українськими героями різних часів, від сивої давнини до сьогодення.
Воїн Київської Русі, козак Запорожської Січі, вояка УПА, революціонери ЄвроМайдану, та Захисники України.
Крізь вогонь і кригу, крізь час і простір...

 
Михайло Дяченко народився і виріс в селі Орлянське на Запорожжі, в 2007 році закінчив Запорізький Січовий колегіум. По тому продовжив навчання у Харківській державній академії дизайну і мистецтв. За роки навчання пан Михайло отримав досвіт з основ проектування інтер’єрів, живопису, малюнку, кераміки, вітражу. Наразі працює вільним художником, переважно у напрямку цифрового арту.
Михайло Дяченко співпрацює з благодійним фондом «Добра листівка», які розмістили серію „Хрещені вогнем“ на поштівках. Всі виручені кошти фонд надає центрам реабілітації дітей з особливими потребами. Також частину прибутків зі своїх робіт Михайло перераховує військовим волонтерам на потреби Захисників України.

„Кожен громадянин має удосконалювати себе і свою країну“ — підкреслює Михайло Дяченко.

Вельми талановитий художник!Звісно ж, у Михайла миттєво з'явилось безліч фанатів і послідовників, а відтак, не дивно, що герої цифрового арту Михайла Дяченка зустрічаються вже у творах фанатів.


Серію „Хрещені вогнем“ можна переглянути на портфоліо художника:
„Хрещені вогнем“ — „Baptized in fire“
Наступна серія, присвячена воякам Запорожської 55 окремої артилерійської бригади:
„Громовержці“
Також доволі цікавим є альбом, присвячений Україні:
„Ukraine“
Портфоліо Михайла Дяченка
Фейсбук Mykhailo Diachenko
Сторінка у Facebook «Mykhailo Diachenko Art»

Матеріял укладався з відкритих джерел.
З ґречною вдячністю і повагою до творця чудових постерів.